Kogo reprezentuje osoba

Adamczyk Alicja Barbara

w KRS

Alicja Barbara Adamczyk

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Alicja
Drugie imię:Barbara
Nazwisko:Adamczyk
Płeć:Kobieta
Rok urodzenia:1955 r., wiek 65 lat
Miejscowości:Łódź (Łódzkie)
Przetargi:3 w aktualnych firmach, 1 w poprzednich firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Głogowska Anna Katarzyna, Kaczmarek Maria Elżbieta, Kijak Biernat Dorota, Kwiatkowska Aleksandra Ewa, Kwiatkowski Rafał, Milewski Wojciech Bolesław, Morawska Karolina Joanna, Piwowarczyk Beata, Solhaug Ewa Maria, Zoll Marcin, Zoll Michał Fryderyk

Reprezentowała:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kwiatkowska Aleksandra Ewa, Kwiatkowska Hanna Stanisława, Kwiatkowski Rafał, Piwowarczyk Beata, Tymańska Joanna Anna, Wyrębowski Krzysztof Robert, Łuczyński Witold

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łopaczewski Jerzy Kazimierz
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kwiatkowska Aleksandra Ewa, Kwiatkowska Hanna Stanisława, Kwiatkowski Rafał, Piwowarczyk Beata, Tymańska Joanna Anna, Wyrębowski Krzysztof Robert, Łuczyński Witold
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Głogowska Anna Katarzyna, Kaczmarek Maria Elżbieta, Kijak Biernat Dorota, Kwiatkowska Aleksandra Ewa, Kwiatkowski Rafał, Milewski Wojciech Bolesław, Morawska Karolina Joanna, Piwowarczyk Beata, Solhaug Ewa Maria, Zoll Marcin, Zoll Michał Fryderyk

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Apla Galposter Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000214235
  2. Aqua Park Łódź Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000196146
  3. Auto Centrum Serwisowe Sp. Z O.O., Rzeszów − KRS 0000685678
  4. Auto Centrum Serwisowe Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Łódź − KRS 0000788662
  5. Centrum Biurowe Plac Grunwaldzki S.A., Katowice − KRS 0000210810
  6. Centrum Usług Księgowych Paco Tax Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000561280
  7. Centrum Usług Księgowych Paco Tax Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Łódź − KRS 0000568311
  8. Fundacja Inicjatyw Społeczno - Gospodarczych Komes, Szczecin − KRS 0000350657
  9. Fundacja Seniora, Warszawa − KRS 0000391583
  10. Galposter Ooh Sp. Z O.O.., Piaseczno − KRS 0000037057
  11. Getback S.A., Warszawa − KRS 0000413997
  12. Ic Development Finance Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000047550
  13. Inter Motors Wrocław Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000721866
  14. Kancelaria Biegłych Rewidentów Burnos Audit Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000202006
  15. Klub Młodych Odkrywców Dziewiątka, Rzeszów − KRS 0000381392
  16. Klub Na Kępie-tenisowa Akademia Talentów-adam Heinrich Spółka Komandytowa, Łomianki − KRS 0000475262
  17. Liberty Distribution Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000773888
  18. Liberty Investments Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000796681
  19. Liberty Investments Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Łódź − KRS 0000806050
  20. Liberty Motorcycles Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000774118
  21. Manufaktura Czekolady Sp. Z O.O., Łomianki − KRS 0000433398
  22. Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne - Łódź Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000044561
  23. Piastowskie Zakłady Przemysłu Gumowego Stomil Sp. Z O.O., Piastów − KRS 0000173377
  24. Podkarpacki Fundusz Rozwoju Sp. Z O.O., Rzeszów − KRS 0000677127
  25. Professionals For Business Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000742105
  26. Puławska Property Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000759985
  27. Punkpirates S.A., Warszawa − KRS 0000290409
  28. Rzeszowski Komitet Olimpijski W Rzeszowie, Rzeszów − KRS 0000013176
  29. Rzeszowski Okręgowy Związek Narciarski, Rzeszów − KRS 0000103069
  30. Spokojny Kącik, Łódź − KRS 0000370182
  31. Spółdzielnia Mieszkaniowa Chojny, Łódź − KRS 0000053884
  32. Spyke Technology Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000649962
  33. Stowarzyszenie Księgowych W Polsce, Warszawa − KRS 0000101063
  34. Stowarzyszenie Ochotniczych Hufców Pracy, Warszawa − KRS 0000207447
  35. Stowarzyszenie Ormian W Polsce, Łódź − KRS 0000323028
  36. Stowarzyszenie Pokolenia, Warszawa − KRS 0000045080
  37. Stowarzyszenie Tradycji Akademickich Siódemki, Łódź − KRS 0000263265
  38. Stowarzyszenie Uczestników Rynku Nieruchomości Regionu Łódzkiego, Rzgów − KRS 0000366335
  39. Stowarzyszenie Vital, Łódź − KRS 0000215537
  40. Tdg Warszawa 5 Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Łódź − KRS 0000573088
  41. Tenstep Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000273650
  42. Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. Z O.O. W Kutnie, Kutno − KRS 0000099131
  43. Tyr Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A., Warszawa − KRS 0000530246
  44. Wojskowe Zakłady Łączności Nr 1 S.A., Zegrze − KRS 0000296096
  45. Zakłady Mechanizmów Precyzyjnych Mera-poltik Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000043355

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Acs Premium Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000244426
  2. Alp-tech Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000161405
  3. Automotive Europe Corporation Sp. Z O.O., Piastów − KRS 0000031856
  4. Bff Polska S.A., Łódź − KRS 0000263422
  5. Biuro Rachunkowe Neo Studio Spółka Z Ograniczona Odpowiedzialnością, Łódź − KRS 0000036130
  6. British-american Tobacco Polska S.A., Augustów − KRS 0000024358
  7. Bydgoskie Fabryki Mebli S.A., Bydgoszcz − KRS 0000010819
  8. Carlsberg Piast S.A., Warszawa − KRS 0000020849
  9. Chemobudowa-łódź Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000013902
  10. Elektrociepłownia Ec Nowa Sp. Z O.O., Dąbrowa Górnicza − KRS 0000020183
  11. Energa Elektrownie Ostrołęka S.A., Ostrołęka − KRS 0000061837
  12. Extreme Racing Sp. Z O.O., Zielonki − KRS 0000230913
  13. Famed Żywiec Sp. Z O.O., Żywiec − KRS 0000437709
  14. Feber Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000216012
  15. Fundacja Na Rzecz Rozwoju Ochrony Zdrowia W Gnieźnie, Gniezno − KRS 0000062695
  16. Fundacja Samorządność i Demokracja, Warszawa − KRS 0000082430
  17. Galposter Południe Sp. Z O.O., Myślenice − KRS 0000352715
  18. Goodwill Consulting System Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000228178
  19. Huta Stalowa Wola s.a., Stalowa Wola − KRS 0000004324
  20. Ils Sp. Z O.O., Swobodnia − KRS 0000438899
  21. Ingenium Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000123820
  22. Inter Cars S.A., Warszawa − KRS 0000008734
  23. Kancelaria Biegłych Rewidentów Polaudit Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000142528
  24. Kawi Export Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000160545
  25. Kawi-system Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000203322
  26. Konprod Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000170376
  27. Lauber Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnoscią, Słupsk − KRS 0000153583
  28. Liberty Motors S.A., Łódź − KRS 0000037004
  29. Liberty Motors Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000166625
  30. Liberty Properties Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000774157
  31. Lmw Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000249533
  32. Międzynarodowe Targi Łódzkie Spółka Targowa Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000411216
  33. Międzyzakładowa Spółdzielnia Budowy Domów Jednorodzinnych Drogowiec, Rzeszów − KRS 0000264451
  34. Mikołajki Resort-spółdzielnia Właścicieli, Jora Wielka − KRS 0000521814
  35. Milenium Zakłady Bukmacherskie Sp. Z O.O., Zielona Góra − KRS 0000182607
  36. Millon Capital Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000536870
  37. Mls Development Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000544976
  38. Monnari Trade S.A., Łódź − KRS 0000184276
  39. Mosty Łódź Ip Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000646079
  40. Mtw Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000579681
  41. Nieruchomości Liberty Motors Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Łódź − KRS 0000465196
  42. Nowe Centrum Administracyjne Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000532625
  43. Optex S.A., Opoczno − KRS 0000042854
  44. Ośrodek Badawczo-rozwojowy Urządzeń Mechanicznych Obrum Sp. Z O.O., Gliwice − KRS 0000300687
  45. Podkarpackie Stowarzyszenie Zwiazków Sportowych, Rzeszów − KRS 0000037230
  46. Polski Holding Farmaceutyczny S.A., Warszawa − KRS 0000211909
  47. Renocar Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000162204
  48. Royal Sail Investment Group Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000498613
  49. Ruch On-line S.A., Warszawa − KRS 0000183850
  50. Ścigacz.pl Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000324437

Powiązane przetargi (4 szt.):
  1. wykonanie oznakowania budynku Muzeum T. Kantora i siedziby Ośrodka Dokumentacji Sztuki Tadeusza Kantora Cricoteka
    Zamawiający: Ośrodek Dokumentacji Sztuki Tadeusza Kantora "Cricoteka", Kraków
    Przedmiotem zamówienia jest wykonanie, dostarczenie i montaż elementów oznakowania budynku Muzeum T. Kantora i siedziby Ośrodka Dokumentacji
    Sztuki Tadeusza Kantora Cricoteka, na które składają się m.in. następujące elementy: a.Nośniki dla oznakowania informacyjnego przestrzeni: i.Belki z tabliczkami (Długie i Krótkie); ii.Tablice Wewnętrzne; iii.Tabliczki Pojedyn
    cze,
    Podwójne, Potrójne, Mini, Maxi. b.Nośniki dla materiałów promocyjnych i informacyjnych: i.Stojaki Informacyjne. c.Nośniki zewnętrzne: i.Totem; ii.Tablice zewnętrzne; iii.Light-boxy; iv.Maszty z Flagami; 2.Wykonawca
    wykona
    zamówienie Zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia - dokumentacją projektową - stanowiącym załącznik nr 6 do SIWZ. 3. Wykonawca udzieli Zamawiającemu 24-o miesięcznej gwarancji i rękojmi na zasadach wskazanych w
    Załączniku nr 7- wzorze umowy
  2. Dostawa i montaż sytemu informacji wizualnej w ramach realizacji zadania inwestycyjnego pn.: Budowa Centrum Sportowo - Rekreacyjnego AQUA - ZDRÓJ przy ul. Ratuszowej 6 w Wałbrzychu
    Zamawiający: Spółka Celowa Wałbrzyskie Centrum Sportowo-Rekreacyjne "AQUA-ZDRÓJ" Sp. z o. o., Wałbrzych
    Przedmiotem Umowy jest dostawa i montaż systemu informacji wizualnej w ramach realizacji zadania inwestycyjnego pn.: Budowa Centrum Turystyczno - Sportowego AQUA - ZDRÓJ przy ul. Ratuszowej w Wałbrzychu w szczególności: a) system informacji wizualnej Hotelu b) system informacji wizualnej Hali Widowiskowo-Sportowej c) system informacji wizualnej Krytej Pływalni d) system informacji wizualnej stref wejściowych do obiektów e) żelbetowy postument informacyjny w strefie wejść f) system numerów szatniowych
  3. Dostawa wraz z montażem Systemu informacji wizualnej do Biblioteki Uniwersytetu Zielonogórskiego
    Zamawiający: Uniwersytet Zielonogórski, Zielona Góra
    Dostawa wraz z montażem Systemu informacji wizualnej do Biblioteki Uniwersytetu Zielonogórskiego
  4. dostawa jednego, fabrycznie nowego motocykla, spełniającego wymogi pojazdu przeznaczonego do nauki jazdy i egzaminowania osób ubiegających się o uprawnienia do kierowania w zakresie kategorii A1 prawa jazdy wraz z pełnym pakietem ubezpieczeń OC, AC i NW.
    Zamawiający: Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Łodzi, Łódź
    Przedmiotem postępowania jest udzielenie zamówienia obejmującego dostawę, jednego, fabrycznie nowego motocykla, spełniającego wymogi pojazdu przeznaczonego do nauki jazdy i egzaminowania osób ubiegających się o uprawnienia do kierowania w zakresie kategorii A1 prawa jazdy wraz z pełnym pakietem ubezpieczeń OC, AC i NW.

Inne osoby dla Adamczyk Alicja Barbara (47 osób):