Kogo reprezentuje osoba

Adamczyk Artur Jacek

w KRS

Artur Jacek Adamczyk

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Artur
Drugie imię:Jacek
Nazwisko:Adamczyk
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1971 r., wiek 48 lat
Miejscowości:Bełchatów (Łódzkie), Międzybrodzie Bialskie (Śląskie), Warszawa (Mazowieckie)
Przetargi:25 w poprzednich firmach
Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Barna Andrzej Paweł, Biernikowicz Kamila, Cabaj Agnieszka, Chowaniec Sośniak Jolanta, Gzowski Marek Zbigniew, Iwan Adam Łukasz, Jarosz Krzysztof, Jędrzejczyk Aneta, Marcinkowski Michał, Matuszewska Bogusława, Micał Stanisław, Moniak Renata, Orkisz Zbigniew Leszek, Ostrowski Wojciech, Pawlak Dariusz, Pilaszek Andrzej, Piotrowski Andrzej Jacek, Skiba Michał, Świderska Agnieszka Teresa, Szulc Waldemar, Tabor Marek, Topolnicki Wojciech, Zawisza Mariusz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Żołnowska Monika
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Biliński Wiesław, Grzybowski Witold Adam, Gudima Marek, Jarosz Krzysztof Stanisław, Kapica Alicja, Kliś Jan, Kokosza Jacek Marek, Lisowski Franciszek Fryderyk, Perlińska Marzanna Elżbieta, Piętka Andrzej, Podlewski Jacek Dionizy, Pszczółka Marian, Roszkowska Paulina, Stanaszek Stanisław, Szumiał Jadwiga Anna, Wieczorek Paweł Jan, Zakrzewski Zbigniew Marek

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Tokarz Jan Stanisław
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Forma Roman Jan, Gorzelana Królikowska Dagmara, Jaworski Paweł, Kaczorowski Jacek, Kość Maciej, Leś Kałuża Kamila, Mędelski Krzysztof, Motylska Maria, Skiba Michał, Sztela Wiesław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wysocki Paweł
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Domagała Krzysztof, Drozd Jacek, Dzięba Michał, Fedurek Bartosz, Forma Roman Jan, Kaczorowski Jacek Wiktor, Krystek Grzegorz, Marzec Dariusz, Olszowiec Roman, Pudłowski Piotr, Roswag Janusz Wojciech, Skiba Michał, Skowroński Paweł Antoni, Smoleń Paweł, Sołtysiak Mirosław, Szulc Waldemar, Topolnicki Wojciech, Trawiński Marek Bronisław, Witos Tadeusz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Żurawik Szychowska Małgorzata
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Budzyński Waldemar Wojciech, Błędziński Piotr Szczepan, Donat Robert Jan, Dłutowska Grażyna, Ferenc Kazimierz Zygmunt, Frejlich Jakub Paweł, Giemza Marcin, Goluch Marek Wiesław, Grzybowski Witold, Iwan Adam, Lubczyński Wojciech Antoni, Marcińczyk Wojciech, Matuszewska Bogusława, Nowak Zdzisław, Olech Paweł, Pawlak Dariusz, Pazda Andrzej, Piotrowski Andrzej Jacek, Pudłowski Piotr, Staszewski Jacek Wojciech, Topolnicki Wojciech, Walczak Andrzej, Woszczyk Radosław, Zadroga Tomasz, Zalewska Agnieszka Maryla, Zawisza Mariusz Jarosław, Zwijacz Stanisława, Łączyński Krzysztof

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zieliński Andrzej
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Brudnicki Piotr Tomasz, Dworzyński Adrian, Dłutowska Grażyna, Fedurek Bartosz Michał, Fiejdasz Tomasz, Folcik Józef Michał, Giemza Marcin, Górski Maciej Zbigniew, Gudima Marek, Iwan Adam Łukasz, Kaczorowski Jacek Wiktor, Kielasińska Magdalena, Koch Mieczysław Waldemar, Kodym Grzegorz, Kwiatos Lucyna, Marzec Dariusz Robert, Muller Krzysztof Jacek, Olszewski Andrzej Antoni, Paczkowski Mariusz Piotr, Perlińska Marzanna Elżbieta, Pilch Bogdan Józef, Podlewski Jacek Dionizy, Prażyński Michał Grzegorz, Pułkowski Mirosław Hubert, Rusiecki Jacek Tomasz, Sadek Norbert, Sak Jacek Jan, Sekściński Arkadiusz, Skowroński Paweł Antoni, Smoleń Paweł Stefan, Suchcicki Lech Włodzimierz, Tabor Marek Dariusz, Tersa Andrzej Marian, Topolnicki Wojciech, Walczak Andrzej, Wieczorek Paweł Jan, Woszczyk Radosław, Zadroga Tomasz, Zakrzewski Zbigniew

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ziółkowski Bartosz
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Barna Andrzej Paweł, Bora Maciej Kamil, Gorzelana Królikowska Dagmara, Matuszewska Bogusława Elżbieta, Moczydłowski Andrzej, Szpak Marcin Józef, Topolnicki Wojciech, Trajman Mirosław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zieliński Grzegorz Henryk
  8. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bosiakowski Zygmunt Wacław, Iwan Adam, Kułaga Kazimierz Franciszek, Makowski Romuald, Noworyta Jan Krzysztof, Olejniczak Maciej Józef, Orkisz Zbigniew Leszek, Poręba Stanisław Jerzy, Walczak Andrzej, Woszczyk Radosław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zalibowski Krzysztof
  9. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Biernikowicz Kamilla Joanna, Bogdanowicz Maryla, Kość Maciej Piotr, Moniak Renata Joanna, Ratajczyk Rafał, Sadowska Dyszkiewicz Liliana Mariola, Skiba Michał Przemysław, Świderska Agnieszka Teresa

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Tołłoczko Kulikowska Joanna

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Aaw X Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000678248
  2. Abcd Management Ii Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000723126
  3. Abcd Management Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000376168
  4. Akademia Ochrony Danych Osobowych Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000726087
  5. Aqua Vis Bis Sp. Z O.O. W Organizacji Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000364498
  6. Bio-energia S.A., Warszawa − KRS 0000382423
  7. Biometriq Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000597410
  8. Błaszczuk, Goluch i Partnerzy Kancelaria Radców Prawnych, Lublin − KRS 0000266964
  9. Brainsoft Sp. Z O.O., Zielona Góra − KRS 0000316667
  10. Brzozowsky Cafe Sp. Z O.O., Rzeszów − KRS 0000505674
  11. Brzozowsky Cafe Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000734892
  12. Bullhead Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000174577
  13. Business Development Group Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000429055
  14. Cc-asp Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000339034
  15. Centralny Port Komunikacyjny Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000759991
  16. Cgfp Sp. Z O.O., Wojnowo − KRS 0000171965
  17. Cs Group Polska S.A., Warszawa − KRS 0000681163
  18. Decal Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Radom − KRS 0000352449
  19. Dom Informatyki Biznesowej Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000468815
  20. Dotstars Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000635395
  21. Dworzyński Rogalski Kancelaria Radców Prawnych Spółka Partnerska, Warszawa − KRS 0000609067
  22. Echo Tarnowa Sp. Z O.O., Tarnów − KRS 0000122915
  23. Elektrobudowa S.A., Katowice − KRS 0000074725
  24. Elektrownia Wiatrowa Baltica - 1 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000392105
  25. Elektrownia Wiatrowa Baltica - 2 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000393178
  26. Elektrownia Wiatrowa Baltica - 3 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000392905
  27. Elektrownia Wiatrowa Gniewino Sp. Z O.O., Czymanowo − KRS 0000258407
  28. Elektrownia Wiatrowa Resko Sp. Z O.O., Czymanowo − KRS 0000253570
  29. Elektrownia Wiatrowa Turów Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000373099
  30. Elektrownia Wodna We Włocławku Sp. Z O.O., Włocławek − KRS 0000041433
  31. Enelit Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000468043
  32. Energa Bio Sp. Z O.O., Pruszcz Gdański − KRS 0000110950
  33. Energa Wind Sp. Z O.O., Słupsk − KRS 0000139864
  34. Energetyczne Towarzystwo Finansowo - Leasingowe Energo - Utech S.A., Poznań − KRS 0000033439
  35. Energetyczny Klub Sportowy Skra Bełchatów, Bełchatów − KRS 0000233401
  36. Energetyczny Klub Sportowy Skra Bełchatów, Bełchatów − KRS 0000639069
  37. Energomontaż-północ-sochaczew Sp. Z O.O., Sochaczew − KRS 0000110967
  38. Epcon Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000190187
  39. Fabryka Kabli Elpar Sp. Z O.O., Parczew − KRS 0000320919
  40. Forum Energii, Warszawa − KRS 0000625996
  41. Fundacja Energetyka Dla Siebie i Przyszłości, Warszawa − KRS 0000167237
  42. Fundacja Na Rzecz Przeciwdziałnia Kradzieży i Dewastacji Infrastruktury, Warszawa − KRS 0000515998
  43. Fundacja Na Rzecz Wspierania Edukacji Dzieci i Młodzieży - Fundacja Radka, Gdynia − KRS 0000371522
  44. Fundacja Novo Millenio, Sulejówek − KRS 0000222842
  45. Fundacja Rodziny Józefa Piłsudskiego, Sulejówek − KRS 0000143956
  46. Fundacja Stellavita, Warszawa − KRS 0000415876
  47. Gazstal S.A., Zielona Góra − KRS 0000120970
  48. Gizwit Solutions Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000300105
  49. Green Touch Sp. Z O.O., Nowa Wieś − KRS 0000671602
  50. Hart Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000628865

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. 3 Wings S.A., Gdańsk − KRS 0000492528
  2. 3 Wings Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000308897
  3. Aat Holding S.A., Warszawa − KRS 0000552829
  4. Ab Business Solutions Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000345181
  5. Adidas Poland Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000032095
  6. Aegir 4 Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000406533
  7. Aero A T Sp. Z O.O., Mielec − KRS 0000145534
  8. Aerospace Company Kommunar International Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000581694
  9. Agencja Rynku Energii S.A., Warszawa − KRS 0000021306
  10. Agro-man Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000020123
  11. Alcatel Teletra S.A., Poznań − KRS 0000012633
  12. Alcatel-lucent Polska S.A., Warszawa − KRS 0000016307
  13. Alseva Innowacje S.A., Kraków − KRS 0000559121
  14. Altiplano S.A., Gdańsk − KRS 0000508979
  15. Amber Tv Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000067966
  16. Annacond Enterprises Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000198134
  17. Anwil S.A., Włocławek − KRS 0000015684
  18. Apena S.A., Warszawa − KRS 0000075011
  19. Aqua Vis Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000355563
  20. Arena Gdańsk Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000291830
  21. Asseco Resovia S.A., Rzeszów − KRS 0000221810
  22. Atm Systemy Informatyczne Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000302184
  23. Autosan S.A. Likwidacyjnej, Sanok − KRS 0000067912
  24. Autostrada Wielkopolska S.A., Poznań − KRS 0000001970
  25. Avet Information And Network Security Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000172441
  26. Awbud S.A., Fugasówka − KRS 0000023958
  27. Bałtycka Baza Masowa Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000118856
  28. Bank Ochrony Środowiska S.A., Warszawa − KRS 0000015525
  29. Beliard Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000161092
  30. Bellona S.A., Warszawa − KRS 0000285707
  31. Bestur Sp. Z O.O., Bełchatów − KRS 0000006068
  32. Bhu S.A., Poznań − KRS 0000138103
  33. Billbird S.A., Kraków − KRS 0000038732
  34. Bio-energia Esp Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000048653
  35. Bio-energia Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000559898
  36. Bioelektrownia Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000307126
  37. Biogazownia Starogard Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000344855
  38. Bipromet S.A., Katowice − KRS 0000135615
  39. Bracco Sp. Z O.O., Jelenia Góra − KRS 0000198541
  40. Budownictwo i Inwestycje Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000106976
  41. Caldoris Polska Sp. Z O.O., Bielsko-biała − KRS 0000351877
  42. Capital Carpet Group Sp. Z O.O., Rzeszów − KRS 0000500105
  43. Capital Partners S.A., Warszawa − KRS 0000110394
  44. Carlson Capital Partners Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000025669
  45. Casinos Poland Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000016809
  46. Centralne Biuro Konstrukcji Kotłów S.A., Tarnowskie Góry − KRS 0000096004
  47. Centrum Edukacji Sp. Z O.O., Płock − KRS 0000099350
  48. Centrum Szkolenia i Rekreacji Energetyk Sp. Z O.O., Krasnobród − KRS 0000062971
  49. Centrum Sztuki Fort Sokolnickiego Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000415401
  50. Centrum Usług Specjalistycznych Centralnej Stacji Ratownictwa Górniczego Cen-rat Sp. Z O.O., Bytom − KRS 0000165379

Powiązane przetargi (25 szt.):
  1. Przetarg nieograniczony na obsługę Międzynarodowej Konferencji ŚRODKI SMAROWE 2015 - Nowoczesne środki smarowe do specjalistycznych zastosowań w urządzeniach przemysłowych, transporcie i komunikacji, organizowanej przez Instytut Nafty i Gazu - PIB w dniach 27 - 29 maja 2015 r
    Zamawiający: Instytut Nafty i Gazu - Państwowy Instytut Badawczy, Kraków
    Świadczenie usług w zakresie spotkań i konferencji, polegających na rezerwacji i udostępnieniu sali konferencyjnej wraz z usługą gastronomiczną oraz zapewnieniem bazy noclegowej dla uczestników Konferencji o przewidywanej ilości nie mniej niż 60 nie więcej niż 100 osób. Całość świadczonej usługi - w jednym kompleksie hotelowym, o standardzie co najmniej 3 gwiazdek, zlokalizowanym w miejscowości górskiej i/lub uzdrowiskowej w odległości do 300 km od Krakowa (zakwaterowanie wszystkich uczestników, posiłki oraz sale konferencyjne w jednym budynku, wieczór regionalny oraz atrakcje dodatkowe na zewnątrz mogą się odbywać w miejscach oddalonych od hotelu maksymalnie o 200 m). Konferencja organizowana przez Instytut Nafty i Gazu - Państwowy Instytut Badawczy w dniach 27-29 maja 2015 r.
  2. Sprzedaż ciepła i świadczenie usług przesyłowych dla Zespołu Szkół w Gryfinie
    Zamawiający: Zespół Szkół, Gryfino
    Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż i świadczenie usług przesyłowych za pośrednictwem nośnika ciepła w postaci wody.
    Regulacja ilościowo-jakościowa zależnie od parametrów temperaturowych i warunków atmosferycznych wg zasad ustalonych dla systemów ciepłowniczych miasta Gryfino.
  3. Modernizacja urządzeń odpylających kotłów WP-70
    Zamawiający: PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A. ul. 1 Maja 63, 97-400 Bełchatów, Oddział Elektrociepłownia Lublin Wrotków, Lublin
    Przedmiotem zamówienia jest modernizacja urządzeń odpylających kotłów WP-70. Zakres prac w ramach zamówienia obejmuje zaprojektowanie, dostawę urządzeń, wyposażenia i materiałów, wykonanie niezbędnych demontaży oraz montaż 2 szt. filtrów workowych dla kotłów WP-70 z instalacjami pomocniczymi w PGE GiEK S.A. Oddział Elektrociepłownia Lublin Wrotków w systemie pod klucz
  4. Kompleksowa dostawa ciepła do budynków Szkoły Podstawowej Nr 2 w Gryfinie, ul. 9 Maja 4
    Zamawiający: Szkoła Podstawowa Nr 2 w Gryfinie, Gryfino
    Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa ciepła do budynków Szkoły Podstawowej Nr 2, ul 9 Maja 4, 74-100 Gryfino na warunkach umowy oraz Ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 r. - Prawo energetyczne (Dz. U. z 2006 r. Nr 54 poz. 348 z późn. zm.) - Rozporządzenia Ministra Gospodarki z dnia 15.01.2007 r. (Dz. U. Nr 16 poz. 974) w sprawie szczegółowych warunków funkcjonowania systemów ciepłowniczych - Rozporządzenie Ministra Gospodarki z dnia 11.08.2000 r. (Dz. U. Nr 75 poz. 866) w sprawie przeprowadzania kontroli przez przedsiębiorstwa energetyczne - Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 23.07.2007 r. (Dz. U. Nr 133 poz. 924) w sprawie szczegółowych zasad i trybu wprowadzania ograniczeń w sprzedaży paliw stałych oraz w dostarczaniu i poborze energii elektrycznej lub ciepła.
  5. ZAKUP CIEPŁA I ŚWIADCZENIE USŁUG PRZESYŁOWYCH
    Zamawiający: Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Gryfinie, Gryfino
    Przedmiot zamówienia stanowi zakup ciepła i świadczenie usług przesyłowych do obiektów znajdujących się w Gryfinie przy ul. Szczecińskiej 5 - pomieszczenia biurowe, socjalne, warsztaty i przy ul. Targowej - pomieszczenia biurowo-warsztatowo-garażowe (baza transportu PUK sp. z o.o.)
  6. Dostawa ciepła w wodzie gorącej do obiektów CSR Słowianka w Gorzowie Wielkopolskim, ul. Słowiańska 12 i 14 w 2012 roku
    Zamawiający: Centrum Sportowo-Rehabilitacyjne "Słowianka", Gorzów Wielkopolski
    Dostawa ciepła w wodzie gorącej do obiektów CSR Słowianka w Gorzowie Wielkopolskim, ul. Słowiańska 12 i 14 w 2012 roku
  7. Przesył i dostawa ciepła do budynku nr 5 Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Gorzowie Wielkopolskim położonego przy ul. Chopina 52
    Zamawiający: Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Gorzowie Wlkp., Gorzów Wielkopolski
    Przedmiotem zamówienia jest przesył i dostawa ciepła z sieci ciepłowniczej (dostawa energii cieplnej do celów centralnego ogrzewania) do budynku nr 5 Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Gorzowie Wielkopolskim położonego przy ul. Chopina 52, Charakterystyka obiektu: 66-400 Gorzów Wielkopolski, ul. Chopina 52, budynek nr 5 Kubatura 11294,00 m3 Powierzchnia całkowita 2957,01 m2.
  8. Dostarczanie i sprzedaż ciepła w wodzie gorącej do obiektów użytkowych przy ul. Szkolnej 5, Warszawskiej 18 i Warszawskiej 19 w Gorzowie Wlkp. w okresie od 11.10.2011 r. do 10.10.2014 r.
    Zamawiający: Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 3, Gorzów Wielkopolski
    Przedmiotem zamówienia jest dostarczanie ciepła do budynków Zespołu Szkół Ogólnokształcących Nr 3 w Gorzowie Wlkp. ul. Warszawska 18 z sieci ciepłowniczej PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna Spółka Akcyjna, Oddział Elektrociepłownia Gorzów ul. Eneregetyków 6, 66 -400 Gorzów Wlkp.
  9. 1. Świadczenie usługi dostępu do sieci Internet o przepływności 100 Mbps - ul. Dymińska; 2. Świadczenie usługi dostępu do sieci Internet o przepływności 100 Mbps - ul. Rakowiecka; 3. Świadczenie usług dostępu do Internetu za pomocą technologii łaczy xDSL; 4. Usługi transmisji danych poprzez sieci GSM/UMTS na 97 kartach SIM - dla instytucji i jednostek wojskowych Resortu Obrony Narodowej
    Zamawiający: Centralny Węzeł Łączności Ministerstwa Obrony Narodowej, Warszawa
    1. Świadczenie usługi dostępu do sieci Internet o przepływności 100 Mbps - ul. Dymińska;
    2. Świadczenie usługi dostępu do sieci Internet o przepływności 100 Mbps - ul. Rakowiecka;
    3. Świadczenie usług dostępu do Internetu za pomocą technologii łaczy xDSL;
    4. Usługi transmisji danych poprzez sieci GSM/UMTS na 97 kartach SIM
    - dla instytucji i jednostek wojskowych Resortu Obrony Narodowej
  10. Świadczenie przez okres od 01.11.2009 r. do 31.01.2010 r. usług dzierżawy kanałów ATM dla potrzeb sieci WAN NBP - droga podstawowa, w tym podtrzymanie w ruchu zestawionych kanałów transmisji danych
    Zamawiający: Narodowy Bank Polski Departament Informatyki i Telekomunikacji, Warszawa
    1. Przedmiotem zamówienia jest udostępnienie i utrzymanie w ruchu zestawionych kanałów transmisyjnych dla potrzeb sieci WAN NBP - droga podstawowa realizowanych w technologii ATM i świadczenie tych usług dla Zamawiającego (Narodowego Banku Polskiego) przez okres od 01.11.2009 r. do 31.01.2010 r. w relacjach:
    1.1. Centrala NBP (POK/ZOK) - Oddziały Okręgowe NBP, łącznie 15 kanałów o gwarantowanej przepływności (CIR) 4 Mbps każdy.
    1.2. Zalesie Górne (SOK) - Oddziały Okręgowe NBP, łącznie 15 kanałów o gwarantowanej przepływności (CIR) 4 Mbps każdy.
  11. Świadcznie usługi dostępu do internetu dla Regionalngo Węzła Łączności w Bydgoszczy w rejonie odpowiedzialności
    Zamawiający: Regionalny Węzeł Łączności w Bydgoszczy, Bydgoszcz
    Świadczenie usłgi dostępu do internetu dla RWŁ Bydgoszcz w następujących lokalizacjach - w punktach udostępnienia usługi: RWŁ Bydgoszcz, IWSZ RP Bydgoszcz, Oddziała Zabezpieczenia JFTC Bygdoszcz, Amerykański Element Wsparcia Bydgoszcz, GWŁ Toruń, GWŁ Inowrocław, GWŁ Słupsk,GWŁ Tczew, GWŁ Chełmno, GWŁ Gdańsk, GWŁ Pruszcz Gdański, GWŁ Lębork, GWŁ Brodnica, GWŁ Grudziądz, WKU Starogard Gdański,WKU1 Gdańsk, RZI Gdynia
  12. Rozbudowa i modernizacja systemu telekomunikacyjnego Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego oraz świadczenie usługi transmisji danych z poziomem świadczenia usługi zagwarantowanym parametrami SLA, w sieci rozległej WAN, w oparciu o technologię MPLS sieci dedykowanych IP VPN i świadczenie usługi dostępu do Internetu
    Zamawiający: Małopolski Urząd Wojewódzki w Krakowie, Kraków
    Przedmiotem zamówienia jest:
    a) świadczenie usługi transmisji danych z poziomem świadczenia usługi zagwarantowanym parametrami SLA, w sieci rozległej WAN, w oparciu o technologię MPLS sieci dedykowanych IP VPN, zwanej dalej: Usługą transmisji danych i świadczenie usługi dostępu do Internetu na rzecz Zamawiającego, zwanej dalej: Usługą dostępu do Internetu; wspólnie zwanych: Usługami.
    b) dostarczenie systemu telefonicznego dla Delegatury MUW w Tarnowie, al. Solidarności 5-9 oraz połączenie Tarnowa z innymi lokalizacjami Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego tj. Kraków i Delegatura w Nowym Sączu, ul. Jagiellońska 52, zwane dalej: Modernizacją systemu. Zakłada się stworzenie infrastruktury telefonicznej oraz połączenie oferowanego systemu dla Tarnowa z pozostałymi systemami poprzez wykorzystanie sieci rozległej opartej na protokole TCP/IP oraz standardu VoIP H.323 z przenoszeniem usług pomiędzy systemami (Tarnów - Kraków - Nowy Sącz) tj. callback (oddzwonienie), przenoszenie nazwy abonenta i inne opisane w specyfikacji technicznej stanowiącej załącznik nr 1 do wzoru umowy (załącznik nr 1 do siwz).
    c) dostarczenie jednolitego systemu zarządzania, który ma umożliwiać obsługę zarówno systemu dla Tarnowa jak i istniejących systemów w Krakowie i w Nowym Sączu;
    d) aktualizację oprogramowania oraz sprzętu poprzez tzw. upgrade do najnowszej wersji dla istniejących systemów w Krakowie i Delegaturze MUW w Nowym Sączu;
    e) dostarczona sieć ma zapewniać obsługę połączeń głosowych VoIP pomiędzy wszystkimi lokalizacjami. Sieciowanie ma być zrealizowane za pomocą kart IP wbudowanych w centralę telefoniczną.
    f) Wykonawca musi posiadać certyfikowany przez producenta sprzętu serwis. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, zawiera wzór umowy, stanowiący załącznik nr 1 do siwz wraz z załącznikiem nr 1 do wzoru umowy - specyfikacją techniczną.
    Wielkość lub zakres całego zamówienia: poniżej wyrażonej w złotych równowartości kwoty 133 000,00 euro.
  13. Zakup dodatkowych aparatów telefonicznych wraz z usługą serwisu
    Zamawiający: Urząd Komisji Nadzoru Finansowego, Warszawa
    Przedmiotem zamówienia jest zakup dodatkowych aparatów telefonicznych wraz z usługą serwisu, w ilości:
    Telefon 7911- 40 zestawów
    Przystawka 7915 - 15 zestawów
    Przystawka 7916 - 10 zestawów
    Licencje do CUCM - 1 zestaw
    Opcja - wykorzystanie przystawek CP-7915 w wersji podwójnej - 5 zestawów
  14. DAB.231/43/09/AI Świadczenie usług dzierżawy łącza Frame-Relay do ośrodka podstawowego GPW
    Zamawiający: Urząd Komisji Nadzoru Finansowego, Warszawa
    Świadczenie usług dzierżawy łącza Frame-Relay do ośrodka podstawowego GPW
  15. Świadczenie przez okres 2 lat usługi transmisji danych do Data Center i ośrodka zapasowego GW - zamówienie uzupełniające
    Zamawiający: Urząd Komisji Nadzoru Finansowego, Warszawa
    Świadczenie przez okres 2 lat usługi transmisji danych do Data Center i ośrodka zapasowego GW - zamówienie uzupełniające
  16. Połączenie Lubelskiego Oddziału Wojewódzkiego Narodowego Funduszu Zdrowia z delegaturami siecią WAN.
    Zamawiający: Lubelski Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia, Lublin
    Przedmiotem zamówienia jest: 1) połączenie Lubelskiego Oddziału Narodowego Funduszu Zdrowia z Delegaturami w Białej Podlaskiej, Chełmie i Zamościu wydajną siecią WAN; 2) konfiguracja urządzeń zakończenia łącza; 3) dostęp do publicznej sieci Internet w Lokalizacji Lublin, ul. Szkolna 16; 4) utrzymanie i serwis ww. łącz teletransmisyjnych.
  17. Świadczenie usługi dostępu do sieci Internet o przepustowości 155 Mbps
    Zamawiający: Wojskowa Akademia Techniczna, Warszawa
    Świadczenie usługi dostępu do sieci Internet o przepustowości 155 Mbps
  18. Świadczenie usług telefonii publicznej dla Centralnego Węzła Łączności Ministerstwa Obrony Narodowej w Warszawie w zakresie połączeń międzystrefowych i międzynarodowych.
    Zamawiający: Centralny Węzeł Łączności Ministerstwa Obrony Narodowej, Warszawa
    Świadczenie usług telefonii publicznej dla Centralnego Węzła Łączności Ministerstwa Obrony Narodowej w Warszawie w zakresie połączeń międzystrefowych i międzynarodowych.
  19. usługa świadczenia dostępu do sieci Internet dla 2 RWT SP Bydgoszcz
    Zamawiający: Jednostka Wojskowa 3033 Bydgoszcz, Bydgoszcz
    Przedmiotem zamówienia jest usługa świadczenia dostępu do sieci Internet dla 2 RWT SP Bydgoszcz według wyszczególnionych usług w zał. do SIWZ.
  20. Świadczenie usługi dostepu do sieci Internet o przrepływności 100 Mbps
    Zamawiający: Centralny Węzeł Łączności Ministerstwa Obrony Narodowej, Warszawa
    Świadczenie usługi dostepu do sieci Internet o przrepływności 100 Mbps
  21. Szerokopasmowy dostęp do Internetu do obiektu NBP mieszczącego się w Zalesiu Górnym przy ul. Białej Brzozy 7
    Zamawiający: Narodowy Bank Polski Departament Informatyki i Telekomunikacji, Warszawa
  22. Zapewnienie łączności pomiędzy sieciami lokalnymi UKE w strukturze sieci WAN oraz przyłączenie do Internetu na okres 1 miesiąca
    Zamawiający: Urząd Komunikacji Elektronicznej, Warszawa
  23. 5/2008
    Zamawiający: Regionalny Węzeł Łączności w Krakowie, Kraków
  24. Szerokopasmowy dostęp do Internetu w obiektach Centrali NBP: Warszawa ul. Świętokrzyska 11/21 oraz Zalesie Górne ul. Białej Brzozy 7
    Zamawiający: Narodowy Bank Polski Departament Informatyki i Telekomunikacji, Warszawa
  25. Zestawienie i świadczenie dostępu do Internetu dla sieci w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej
    Zamawiający: Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej, Biała Podlaska

Inne osoby dla Adamczyk Artur Jacek (45 osób):