Kogo reprezentuje osoba

Adamczyk Danuta

w KRS

Danuta Adamczyk

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Danuta
Nazwisko:Adamczyk
Płeć:Kobieta
Rok urodzenia:1952 r., wiek 67 lat
Miejscowości:Brzeg (Opolskie)
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamczyk Jan Michał, Remeijer Wilhelmus Johannes

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dyda Krzysztof

Reprezentowała:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamczyk Artur Kajetan, Adamczyk Jan, Adamczyk Malwina, Chudy Dariusz, Demidow Maciej, Iwon Grzegorz Adam, Krzyszkowicz Elżbieta, Sapieja Jerzy, Słabiak Janusz, Wiśniewski Adam Nikodem
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamczyk Jan

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Adam-resistance Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000004525
  2. Anderozzi Sp. Z O.O., Mysłowice − KRS 0000127362
  3. Bh Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000549517
  4. Casanova Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Wrocław − KRS 0000314422
  5. Cezbed Borodycz Sp. J. Likwidacyjnej, Wrocław − KRS 0000324069
  6. Emar-brzeg Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Pogorzela − KRS 0000140018
  7. Grupa M-t-b Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Brzeg − KRS 0000180167
  8. Hobex - Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Wrocław − KRS 0000179507
  9. Kancelaria Group Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnoscią, Tychy − KRS 0000418002
  10. Labora Sp. Z O.O., Marki − KRS 0000229320
  11. Lkj - Bud S.A. Likwidacyjnej, Stęszew − KRS 0000449490
  12. Ma Group Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000501864
  13. Mieszkańcy Rzeczypospolitej Polskiej, Sosnowiec − KRS 0000289785
  14. Międzynarodowy Ośrodek Szkoleniowy Sp. Z O.O., Jarząbkowice − KRS 0000449725
  15. Print-press Sp. Z O.O., Brzeg − KRS 0000188229
  16. Prosyndyk Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000427325
  17. Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Usługowe Hemiz Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Prochowice − KRS 0000133554
  18. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-usługowe Mont-instal Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Polkowice − KRS 0000059419
  19. Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Montibud Czesław Wójciak - Henryk Olszowy - Sylwester Łazarz Sp. J. Likwidacyjnej, Legnica − KRS 0000098088
  20. Pw Pro-service Sp. Z O.O., Namysłów − KRS 0000486496
  21. Religa Development S.A., Wrocław − KRS 0000376456
  22. S-buddekdar Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Wrocław − KRS 0000271179
  23. Sed Lex Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000236608
  24. Sitcontec Polska S.A. Likwidacyjnej, Bolesławiec − KRS 0000420316
  25. Stocznia Konstal-wrocław Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000236809
  26. Szarotka Sp. Z O.O., Mysłowice − KRS 0000505792
  27. Tgj Group Sp. Z O.O., Nysa − KRS 0000506470

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Ab2 Net Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000200416
  2. Akces Spółka Z Ogranczoną Odpowiedzialnością, Katowice − KRS 0000003878
  3. Amatorski Klub Sportowy Niwka W Sosnowcu, Sosnowiec − KRS 0000076592
  4. Arti Graf Sp. Z O.O., Brzeg − KRS 0000031776
  5. Autoryzowane Zakłady Naprawy Silników Auto-motor-repair Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Opole − KRS 0000130525
  6. Bolko Sp. Z O.O., Jawor − KRS 0000142247
  7. Dar-jan Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000313197
  8. Domolink Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000548005
  9. Enerpol Przedsiębiorstwo Inwestycyjno-zarządzające Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000124795
  10. European Continental Electric Services Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Wrocław − KRS 0000167830
  11. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Górze, Góra − KRS 0000116675
  12. Heltron Sp. Z O.O., Legnica − KRS 0000203641
  13. Inter-es Pomorze Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Wrocław − KRS 0000142641
  14. Kępińska Fabryka Mebli Sp. Z O.O., Kepno − KRS 0000076853
  15. Madent Nr 1 Sp. Z O.O., Pszczyna − KRS 0000422988
  16. Marian-trocken-bau Sp. Z O.O., Brzeg − KRS 0000014616
  17. Miastoprojekt-katowice Przedsiębiorstwo Projektowo-usługowo-handlowe Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000110408
  18. Möbel Sparfuchs Gmbh Oddział W Polsce, Tychy − KRS 0000416270
  19. Piast - Jk Sp. Z O.O., Strzelin − KRS 0000272217
  20. Pol - Złom Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000136695
  21. Primo Uno Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000468313
  22. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-usługowo-handlowe Fampra Sp. Z O.O., Kluczbork − KRS 0000203236
  23. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-usługowo-handlowe Lonkas Sp. Z O.O., Głubczyce − KRS 0000118347
  24. Przedsiębiorstwo Usług Inwestycyjno Projektowych Almar Sp. Z O.O., Góra − KRS 0000121400
  25. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Hutrem Sp. Z O.O., Głogów − KRS 0000125132
  26. Spółdzielnia Mieszkaniowa Południe, Sosnowiec − KRS 0000155941
  27. Spółdzielnia Pracy Wytwórczo-usługowa Łowiczanka, Łowicz − KRS 0000211024
  28. Towarzystwo Budownictwa Społecznego Inwestor S.A., Góra − KRS 0000020527
  29. Towarzystwo Budownictwa Społecznego Tbs Sp. Z O.O., Kamienna Góra − KRS 0000126532
  30. Zakład Poligraficzny Jan i Danuta Adamczyk Sp. J., Brzeg − KRS 0000087601
  31. Zakłady Cukiernicze Cukrogal Spółdzielnia Pracy, Brzeg − KRS 0000042250
  32. Zbm-remzak Sp. Z O.O., Kędzierzyn-koźle − KRS 0000074899


Inne osoby dla Adamczyk (1000 osób):