Kogo reprezentuje osoba

Adamczyk Edward

w KRS

Edward Adamczyk

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Edward
Nazwisko:Adamczyk
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1946 r., wiek 73 lata
Miejscowości:Gdańsk (Pomorskie), Nowy Dwór Gdański (Pomorskie), Tczew (Pomorskie)
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dąbski Stanisław, Guderska Ewa Maria, Meger Jerzy, Natora Barbara Małgorzata, Olszak Dariusz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wójtowicz Ryszard
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Banel Tomasz Jakub, Chwiałkowska Bożena, Czyżewski Marian, Donke Bogdan, Goliński Janusz, Janiak Aleksander, Kozłowski Jan Andrzej, Olszewski Strzyżowski Dariusz Jacek, Orłowska Joanna, Piękoś Henryk, Socik Andrzej, Struk Mieczysław, Studzieniecki Tomasz, Słomiński Mariusz Stanisław, Wanagos Marzena

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zbierska Anna Maria

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Academia Europa Nostra, Lubieszynek − KRS 0000286858
  2. Apteka Akademicka. Dr Farm.anna Kowalska, Mgr Farm.magdalena Kowalska-dróżdż. Sp. J., Gdańsk − KRS 0000084390
  3. Baltic Connect Sp. Z O.O., Krynica Morska − KRS 0000365703
  4. Baltic Connect Sp. Z O.O. Nowy Net Spółka Komandytowa, Krynica Morska − KRS 0000426455
  5. Biuro Handlowo Usługowe Olivia Aleksander Janiak, Artur Janiak Sp. J., Gdańsk − KRS 0000078767
  6. Biuro Podróży Sopot Travel Sp. Z O.O., Sopot − KRS 0000173042
  7. Centrum Rozwoju Edukacji Obywatelskiej, Gdańsk − KRS 0000274584
  8. Elbląskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. Z O.O., Elbląg − KRS 0000685469
  9. Fundacja Centrum Solidarności, Gdańsk − KRS 0000082079
  10. Fundacja Kociewie, Malenin − KRS 0000498313
  11. Fundacja Mierzeja 2200, Krynica Morska − KRS 0000630269
  12. Fundacja Pokonać Otyłość, Sopot − KRS 0000519866
  13. Fundacja Rozwoju Uniwersytetu Gdańskiego, Gdańsk − KRS 0000045713
  14. Garnizon Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000243263
  15. Gdańska Agencja Rozwoju Gospodarczego Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000328827
  16. Gdańska Organizacja Turystyczna, Gdańsk − KRS 0000139108
  17. Gdański Obszar Metropolitalny, Gdańsk − KRS 0000398498
  18. Gdańskie Usługi Komunalne Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000315357
  19. Gdynia 8 Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000240578
  20. Gminny Zakład Komunalny Sp. Z O.O., Markusy − KRS 0000409336
  21. Gospodarstwo Rolne Myszkowo Sp. Z O.O., Myszkowo − KRS 0000211342
  22. H2o Sp. Z O.O., Malbork − KRS 0000197546
  23. Hotel Opera Sp. Z O.O., Sopot − KRS 0000048134
  24. Instytut Delty Wisły, Nowy Dwór Gdański − KRS 0000265423
  25. Kruszywa Polskie S.A., Rybaki − KRS 0000384232
  26. Lokalna Organizacja Turystyczna Powiatu Gdańskiego, Pruszcz Gdański − KRS 0000224360
  27. Lokummanager.pl Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000346619
  28. Miejski Klub Sportowy Ogniwo, Sopot − KRS 0000268599
  29. Noclegi Trójmiasto Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000653261
  30. Pf Startup Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000444471
  31. Polska Izba Turystyki, Warszawa − KRS 0000114607
  32. Polska Unia Mobilności Aktywnej (puma), Gdańsk − KRS 0000412741
  33. Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna, Gdańsk − KRS 0000177559
  34. Pomorskie W Chinach, Gdańsk − KRS 0000548689
  35. Pomorskie W Unii Europejskiej, Gdańsk − KRS 0000214552
  36. Przedsiębiorstwo Komunalne Mierzeja Sp. Z O.O., Stegna − KRS 0000298634
  37. Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. Z O.O., Krynica Morska − KRS 0000158259
  38. Regionalny Oddział Polskiego Towarzystwa Turystyczno - Krajoznawczego, Słupsk − KRS 0000049103
  39. Stowarzyszenie Agroturystyczne Sworacy, Swornegacie − KRS 0000047293
  40. Stowarzyszenie Gmin Rzeczypospolitej Polskiej Euroregion Bałtyk, Elbląg − KRS 0000042453
  41. Stowarzyszenie Lokalna Grupa Rybacka - Rybacka Brać Mierzei, Jantar − KRS 0000332939
  42. Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Regionu Słowińskiego Kluka, Kluki − KRS 0000080217
  43. Stowarzyszenie Pilotów i Przewodników Pomorskie Centrum Pilotażu i Przewodnictwa W Gdyni, Gdynia − KRS 0000043054
  44. Stowarzyszenie Produktów Markowych Turystyki Wiejskiej Słupia Lokalnej Organizacji Rozwoju Turystyki W Słupsku, Słupsk − KRS 0000045296
  45. Stowarzyszenie Solidarni Ze Stocznią Gdańską, Gdańsk − KRS 0000178410
  46. Stowarzyszenie Żuławy, Nowy Dwór Gdański − KRS 0000115819
  47. Studiospanie.pl Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000655248
  48. Szop Sp. Z O.O., Nowy Dwór Gdański − KRS 0000138429
  49. Towarzystwo Przyjaciół Sopotu, Sopot − KRS 0000027909
  50. Wodociągi Młynarskie Sp. Z O.O., Młynary − KRS 0000531339

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Agencja Usługowo-turystyczna Dal-tur Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000105570
  2. Akademia Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000078627
  3. Apteka Nowa Sp. J. Mgr Farm. Iwona Sobecka, Dariusz Sobecki, Krzysztof Wójtowicz, Nowy Dwór Gdański − KRS 0000144698
  4. Arka Gdynia Sportowa S.A., Gdynia − KRS 0000012878
  5. Centralny Wodociąg Żuławski Sp. Z O.O. W Nowym Dworze Gdańskim, Nowy Dwór Gdański − KRS 0000185843
  6. Chopin Airport Development Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000047774
  7. Copernicus Podmiot Leczniczy Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000478705
  8. Eco Malbork Sp. Z O.O., Malbork − KRS 0000088168
  9. Eko Dolina Sp. Z O.O., Łężyce − KRS 0000030282
  10. Elbląska Spółdzielnia Mieszkaniowa Sielanka, Elbląg − KRS 0000120542
  11. Elbląskie Zakłady Naprawy Samochodów Sp. Z O.O., Elbląg − KRS 0000092008
  12. Fundacja Mare Nostrum, Sopot − KRS 0000248240
  13. Fundacja Rozwoju Edukacji Trefl, Sopot − KRS 0000069822
  14. Fundacja Wydawnictwo Zrzeszenia Kaszubsko-pomorskiego, Gdańsk − KRS 0000409743
  15. Gdańska Fundacja Wody, Gdańsk − KRS 0000021610
  16. Hala Gdańsk - Sopot Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000216102
  17. Hotel Malbork Sp. Z O.O., Ząbki − KRS 0000139902
  18. Instytut Metropolitalny, Gdańsk − KRS 0000331257
  19. Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Liber D. Paliszewski Spółka Partnerska, Gdańsk − KRS 0000271230
  20. Lokalna Organizacja Turystyczna Jantarowe Wybrzeże, Stegna − KRS 0000276867
  21. Lokalna Organizacja Turystyczna Łeba - Błękitna Kraina, Łeba − KRS 0000193980
  22. Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania Sp. Z O.O. W Elblągu, Elbląg − KRS 0000164587
  23. Międzynarodowe Centrum Szkolenia Energetyki Sp. Z O.O., Straszyn − KRS 0000149615
  24. Międzynarodowe Targi Gdańskie S.A., Gdańsk − KRS 0000038362
  25. Omnibus Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000150500
  26. Organizacja Odzysku Odpadów i Opakowań Ekola S.A., Gdańsk − KRS 0000075863
  27. Polskie Radio - Regionalna Rozgłośnia W Koszalinie Radio Koszalin S.A., Koszalin − KRS 0000167073
  28. Polskie Stowarzyszenie Przewoźników Autokarowych, Warszawa − KRS 0000130734
  29. Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna Sp. Z O.O., Sopot − KRS 0000033744
  30. Pomorski Regionalny Fundusz Poręczeń Kredytowych Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000103127
  31. Pomorskie Hurtowe Centrum Rolno-spożywcze S.A., Gdańsk − KRS 0000083121
  32. Przedsiębiorstwo Nogat Sp. Z O.O., Kałdowo Wieś − KRS 0000162098
  33. Przedsiębiorstwo Usługowo-turystyczne Przymorze Sp. Z O.O., Słupsk − KRS 0000018213
  34. Przymorze-biuro Wczasów Sp. Z O.O., Łeba − KRS 0000183612
  35. Sopocka Organizacja Turystyczna, Sopot − KRS 0000052554
  36. Sopocki Instytut Rozwoju Biznesu Sp. Z O.O., Sopot − KRS 0000573965
  37. Spółdzielnia Mieszkaniowa W Nowym Dworze Gdańskim, Nowy Dwór Gdański − KRS 0000089655
  38. Stowarzyszenie Ziemia Pucka, Władysławowo − KRS 0000159096
  39. Stowarzyszenie Żuławy Gdańskie, Trutnowy − KRS 0000151123
  40. Techtransbalt Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000517310
  41. Towarzystwo Rozwoju Powiatu Nowodworskiego, Nowy Dwór Gdański − KRS 0000004001
  42. Towarzystwo Wspierania Społeczności Akademickiej Wyższej Szkoły Turystyki i Hotelarstwa W Gdańsku, Gdańsk − KRS 0000222512
  43. Tramwaje Elbląskie Sp. Z O.O., Elbląg − KRS 0000095436
  44. Transportowo-handlowo-usługowa Spółdzielnia Pracy Ogród, Gdańsk − KRS 0000249777
  45. Workpol Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000210234
  46. Zakład Budownictwa Energetycznego Sp. Z O.O., Koszalin − KRS 0000130954
  47. Zakład Oświetlenia Drogowego Północ Sp. Z O.O., Karlino − KRS 0000099324
  48. Zieleń Miejska Sp. Z O.O., Rokitki − KRS 0000005029
  49. Związek Województw Rzeczypospolitej Polskiej, Warszawa − KRS 0000117252
  50. Żuławski Bank Spółdzielczy, Nowy Dwór Gdański − KRS 0000045454