Kogo reprezentuje osoba

Adamczyk Grzegorz

w KRS

Grzegorz Adamczyk

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Grzegorz
Nazwisko:Adamczyk
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1954 r., wiek 64 lata
Miejscowości:Warszawa (Mazowieckie)
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Antolak Jan Antoni, Antolak Marianna Teresa, Babiński Jakub Andrzej, Bałdyga Wiesław Czesław, Borzym Bogusław Wojciech, Brojek Jan, Chęć Tadeusz Zbigniew, Dąbrowski Grzegorz, Donarska Arak Wiesława, Dziamski Wojciech Józef, Gniazdowski Stefan Maria, Golik Barbara Antonina, Jaskułowska Marta Małgorzata, Kamiński Cezary Eugeniusz, Kossakowski Witold Piotr, Kubik Waldemar Andrzej, Kurczewska Donata Teresa, Kwestarz Waldemar, Lewik Bogumiła, Lubańska Wanda Maria, Mański Lucjan Wiesław, Marat Barbara Zofia, Milewski Maciej Wiktor, Nowacka Janina, Nowak Andrzej, Nowicki Jan, Pasternak Eva, Piber Maria, Pykosz Maciej Krzysztof, Rafał Andrzej, Siwiec Andrzej Marek, Świątkowska Joanna, Szabliński Stanisław, Szymański Jerzy, Taperek Andrzej, Wojdak Jacek Andrzej, Włodarczyk Ireneusz Stanisław, Włodarczyk Teresa, Zieliński Bogumił Antoni, Żydaczewska Zofia Krystyna, Zygoń Bolesław Józef, Zygoń Hanna Teresa, Łachwa Brunon Witalis
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bednarczyk Wiesław Marek, Czajkowski Tadeusz Mieczysław, Czerwiński Marek Józef, Glasser Wojciech Marek, Holc Teresa Marta, Lesiński Andrzej, Leszczyńska Izabela Wioletta, Mazgaj Janusz Marek, Muszyńska Magdalena Jadwiga, Przeniosło Jerzy, Rogowska Elżbieta Jolanta, Roziński Marek, Tomczewski Krystyn, Zacharski Jan Wiesław, Zieliński Zbigniew Ryszard

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Garbuliński Sławomir Andrzej, Gorczyca Michał Jan, Gryko Andrzej, Konkolewska Barbara Anna, Kos Jerzy Paweł, Kosieradzki Wiesław Andrzej, Kucharczuk Sławomira Joanna, Kwiecińska Barbara Janina, Rudnicki Krzysztof, Stompor Tomasz Antoni, Więckowski Stanisław, Wójcik Stanisława Maria

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zawadzki Bogusław

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Alfa Ii Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000365624
  2. Benesocium Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000387314
  3. Budownictwo Ogólne Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000360705
  4. Chór Cantate Domino Parafii Ofiarowania Pańskiego W Warszawie, Warszawa − KRS 0000359921
  5. Eurosoft Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000171224
  6. Feno Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000364648
  7. Franke Polska Sp. Z O.O., Sękocin Nowy − KRS 0000132692
  8. Giełda Mediowa Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000317589
  9. Instytut Studiów Społecznych i Gospodarczych Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000156124
  10. Kamex Ekoenergia Sp. Z O.O., Nieporęt − KRS 0000161312
  11. Meritum Doradcy Podatkowi Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000261643
  12. Międzynarodowe Stowarzyszenie Edukacyjno - Gospodarcze Polarab, Warszawa − KRS 0000280901
  13. Międzyzakładowa Spółdzielnia Mieszkaniowa Centrum 2, Warszawa − KRS 0000201389
  14. Noblin Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000378365
  15. Ogólnopolskie Stowarzyszenie Przeciwdziałania Zagrożeniom Zastosowanego Azbestu, Warszawa − KRS 0000133032
  16. Ogród Biała Brzoza, Wola Prażmowska − KRS 0000266124
  17. Osiedle Sobienie Królewskie Sp. Z O.O., Sobienie-jeziory − KRS 0000360832
  18. P2ware Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000213194
  19. Polska Federacja Producentów i Dystrybutorów Suplementów Związek Pracodawców, Warszawa − KRS 0000612318
  20. Polskie Stowarzyszenie Właścicieli Lokali i Członków Wspólnot Mieszkaniowych Domi Porte, Warszawa − KRS 0000176788
  21. Powszechne Towarzystwo Emerytalne Allianz Polska S.A., Warszawa − KRS 0000055443
  22. Samodzielne Koło Terenowe Społecznego Towarzystwa Oświatowego Nr 21 W Warszawie, Warszawa − KRS 0000012218
  23. Spółdzielnia Mieszkaniowa Budownictwa Jednorodzinnego Nieporęt, Nieporęt − KRS 0000162351
  24. Spółdzielnia Mieszkaniowa Koński Jar - Nutki, Warszawa − KRS 0000195328
  25. Spółdzielnia Mieszkaniowa Osiedle Stryjeńskich, Warszawa − KRS 0000024786
  26. Stowarzyszenie Absolwentów Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Zmechanizowanych Im. T. Kościuszki - Zmech, Warszawa − KRS 0000202284
  27. Stowarzyszenie Santo Subito, Warszawa − KRS 0000492012
  28. Supermarkety Kangurek - Grupa Hale Banacha Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000209696
  29. Wspólnota Węgierska W Polsce, Warszawa − KRS 0000128450

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Abe Projekt Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000016547
  2. Apofarm Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000032855
  3. Bc Corporation Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000379267
  4. Beta Ii Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000364930
  5. Bp Gas Poland Sp. Z O.O., Swarzędz − KRS 0000007034
  6. Centrum Diagnostyki Rurociągów i Aparatury Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000048176
  7. Centrum Dystrybucji Warszawa Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000122101
  8. Centrum Handlowe Tarchomin Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000360263
  9. Centrum Rozwiązań Menedżerskich S.A., Warszawa − KRS 0000142150
  10. City Villa Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000291996
  11. Diesel System Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000228155
  12. Dsa Financial Group S.A., Wrocław − KRS 0000034993
  13. Emjot House Sp. Z O.O., Bielsko-biała − KRS 0000369729
  14. Espersen Koszalin Sp. Z O.O., Koszalin − KRS 0000239215
  15. Experson Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000189972
  16. Fabryka Pomocy Naukowych Przedsiębiorstwo Państwowe W Warszawie, Warszawa − KRS 0000010385
  17. Generatorwww Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000367343
  18. Hotel Sobienie Królewskie Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000363049
  19. Line - Pol - Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000145778
  20. Mechanika Maszyn - J.nowakowski Sp. J., Warszawa − KRS 0000083195
  21. Milton Hotels Sp. Z O.O., Sobienie Szlacheckie − KRS 0000422808
  22. Morpol S.A., Duninowo − KRS 0000232673
  23. Optima Radix Vita Plus Tadanco S.A., Ołtarzew − KRS 0000054071
  24. Osiedle Pileckiego Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000361598
  25. Osiedle Przy Wspólnej Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000361263
  26. Polska Grupa Pocztowa S.A., Warszawa − KRS 0000259501
  27. Polska Izba Motoryzacji - Consulting Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000187036
  28. Port Lotniczy Mazury Sp. Z O.O., Szczytno − KRS 0000137185
  29. Przedsiębiorstwo Budowlane Budmal Bis S.A., Gdańsk − KRS 0000155534
  30. Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej W Mińsku Mazowieckim S.A., Mińsk Mazowiecki − KRS 0000014342
  31. Rs Lease Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000347163
  32. Ryster Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000401714
  33. Sienna Tower Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000361049
  34. Silvair Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000254149
  35. Służewiec - Tory Wyścigów Konnych W Warszawie Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000028494
  36. Sobienie Królewskie - Włodarzewska Development Group Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000224729
  37. Spółdzielnia Mieszkaniowa Anin, Warszawa − KRS 0000011330
  38. Spółdzielnia Mieszkaniowa Arbuzowa, Warszawa − KRS 0000024328
  39. Spółdzielnia Mieszkaniowa Kolonia Kasprzaka, Warszawa − KRS 0000097338
  40. Spółdzielnia Mieszkaniowa Małe Kabaty, Warszawa − KRS 0000077941
  41. Spółdzielnia Mieszkaniowa Muranów, Warszawa − KRS 0000023171
  42. Spółdzielnia Mieszkaniowa Radna, Warszawa − KRS 0000193500
  43. Spółdzielnia Mieszkaniowa Włodarzewska Iv, Warszawa − KRS 0000134615
  44. Spółdzielnia Mieszkaniowo - Budowlana Osiedle Kabaty, Warszawa − KRS 0000056262
  45. Vita Plus Tadanco Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000023905
  46. Włodarzewska - Inwestycje Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000254387
  47. Włodarzewska S.A., Warszawa − KRS 0000082691
  48. Włodarzewska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000061362
  49. Wydawnictwa Komunikacji i Łączności Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000032364


Inne osoby dla Adamczyk Grzegorz (33 osoby):