Kogo reprezentuje osoba

Adamczyk Janusz Władysław

w KRS

Janusz Władysław Adamczyk

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Janusz
Drugie imię:Władysław
Nazwisko:Adamczyk
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1954 r., wiek 65 lat
Miejscowości:Bełchatów (Łódzkie), Gliwice (Śląskie), Lubin (Dolnośląskie), Mysłowice (Śląskie), Warszawa (Mazowieckie)
Przetargi:3 w poprzednich firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gibek Beata Anna, Dziewoński Marian, Głowacki Eugeniusz Jan, Kozicka Jakubowska Anna Maria, Mazurkiewicz Jan, Smolik Adam, Stępniowski Tomasz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zawadzki Krzysztof Adam

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bąkowski Włodzimierz Zygmunt, Drozd Jerzy Jan, Grybski Zbigniew Ireneusz, Kantek Robert, Kulągowski Sławomir Karol, Wieczorek Czesław Stanisław, Zagozdon Ryszard

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Taubert Karol
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bębenek Stanisław, Belot Philippe, Burgiel Krzysztof, Dzierżoń Urszula, Forbes Lindsay, Grzybowski Irene, Magdoń Antoni, Okolski Józef, Petri Alicja, Podsiadło Jerzy, Przełomski Kazimierz, Skołożyński Mieczysław, Szlęk Edward, Szomburg Jan, Wąsacz Emil

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zieliński Jerzy
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Leszczyk Krzysztof Zygmunt, Motylska Maria, Nowak Jarosław, Piotrowski Maciej, Porobin Waldemar Marek, Słotwiński Andrzej, Słowiński Michał Piotr, Trajdos Paweł Piotr, Wypych Dariusz Andrzej

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wysocki Paweł
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dunaszewska Małgorzata Maria, Józefiak Marek Sławomir, Kaczyński Piotr Bogdan, Kasperek Maria Barbara, Kosuniak Jacek Marek, Król Jarosław Piotr, Makomaski Konrad, Ogonowski Marian Krzysztof, Piotrowski Maciej, Rachel Jacek, Surma Kazimierz Konstanty, Zegar Bogdan Stefan

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łucjan Andrzej
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bober Mariusz Stanisław, Chlebus Edward, Dziubek Jacek Robert, Kaczyński Piotr Bogdan, Konieczny Andrzej, Kozieł Edyta, Król Artur, Ksel Grażyna Ewa, Majsnerowicz Justyna, Meissner Krzysztof Antoni, Stankiewicz Cecylia, Szczygielska Monika, Tybura Maciej, Zielonka Fabian

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zibrow Andrzej
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Chlebus Edward, Eichhof Jan Alojzy, Góral Barbara Bożena, Jurkiewicz Barbara, Korczyński Jan Edmund, Ksel Grażyna, Sycan Grażyna, Szaryj Andrzej, Szymanowska Grażyna

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łozicka Barbara Aleksandra
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bigosiński Grzegorz, Bober Mariusz Stanisław, Gagat Zbigniew, Kowalski Józef Stanisław, Lubaś Aneta Barbara, Majsnerowicz Justyna, Rakowski Ryszard, Rudnicki Maciej, Zielonka Fabian Damian

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zienkowicz Piotr Krzysztof
  8. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Drozd Jerzy, Górny Andrzej Józef, Grzelak Szulc Barbara, Kosuniak Jacek Marek, Kudła Agnieszka Małgorzata, Murawski Leszek Marian, Olszewski Andrzej Antoni, Piotrowski Maciej, Radziemski Jan Mieczysław, Stępniak Sławomir Michał, Surma Kazimierz Konstanty, Zarzycki Janusz Tomasz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zengel Maciej Robert
  9. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bednarska Małgorzata Anna, Dyduch Marek, Eichhof Jan Alojzy, Hejnar Ryszard Józef, Janeczek Ryszard Józef, Kozieł Edyta, Lisowski Maciej Bartłomiej, Rost Rafał Adam, Szymczak Grażyna Maria, Tybura Maciej

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zuzelski Jarosław
  10. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Duchnowicz Janusz, Juńczyk Mirosława, Kobiński Zdzisław Stefan, Maj Krzysztof, Pruszkowska Ewa Maria, Rogoń Helena, Sochaczewska Edyta

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zięba Paweł
  11. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Chlebus Edward, Nawotka Krzysztof, Sadowski Mirosław, Słowikowska Urszula Irena, Wołyniec Anna Katarzyna

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łuczak Marcin
  12. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bednarek Jakub Michał, Bednarska Małgorzata Anna, Braszczok Monika Irena, Czajczyk Iwanicz Elżbieta Barbara, Dyduch Marek, Eichhof Jan Alojzy, Hejnar Ryszard Józef, Janeczek Ryszard Józef, Kasperowicz Jan, Koszowski Oliwer Bogusław, Kuca Piotr, Kulczycki Artur Jacek, Kwapisiński Piotr Witold, Lisowski Maciej Bartłomiej, Matyasik Rafał Jarosław, Myjak Piotr Andrzej, Sendal Jan, Sycan Grażyna, Sznel Maciej, Terebelski Marcin Tomasz, Zacharczuk Renata, Zielonka Fabian Damian
  13. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Borzęcki Ireneusz Waldemar, Brodny Jarosław, Burmistrz Piotr, Chorwat Tomasz, Domański Grzegorz, Gajdzik Szot Iwona Bożena, Gawlik Tomasz Stanisław, Gicala Tadeusz, Kaliski Maciej Kazimierz, Królikowska Elżbieta, Nowak Marek Leszek, Ostrowski Robert, Pytel Jacek Piotr, Soszyński Mariusz Sławomir, Szczechowicz Jarosław Adam, Szlęk Edward Stanisław, Wirth Agata, Zarychta Surówka Małgorzata Wioletta

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łukaszczyk Zygmunt

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Aes - Advanced Engineering Systems - Profesjonalne Systemy Inżynierskie Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000237594
  2. Agencja Rozwoju Portów i Żeglugi Sp. Z O.O., Błotnik − KRS 0000698945
  3. Ak-wol Sp. Z O.O., Legnica − KRS 0000790868
  4. Algolytics Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000074723
  5. Algolytics Technologies Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000717723
  6. Alterna Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000242429
  7. Ameno Finance Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000660783
  8. Ameno Star Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000640141
  9. Anwichem - Sp. Z O.O., Zabrze − KRS 0000193591
  10. Arcelormittal Distribution Solutions Poland Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000057816
  11. Astech Polska S.A., Warszawa − KRS 0000062222
  12. Bezpieczny Powiat Pszczyński Z Siedzibą W Pszczynie, Pszczyna − KRS 0000033732
  13. Bipromet S.A., Katowice − KRS 0000135615
  14. Biznes Polski Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Katowice − KRS 0000750764
  15. Boryszew S.A., Warszawa − KRS 0000063824
  16. Budweld Outsourcing Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000397456
  17. Carina Silicones Sp. Z O.O., Siechnice − KRS 0000166235
  18. Cashmire Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000570200
  19. Ce Energy Polska Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000271760
  20. Centrozłom Wrocław S.A., Wrocław − KRS 0000295859
  21. Centrum Bankowo-finansowe Nowy Świat S.A., Warszawa − KRS 0000044482
  22. Clean Power Technical Solutions Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000301590
  23. Consulting, Engineering Technologies Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000309539
  24. Dase S.A., Świdnica − KRS 0000377029
  25. Dk Investments Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000463358
  26. Dolnośląska Federacja Kobiet, Czernica − KRS 0000510535
  27. Dolnośląska Rada Młodzieży, Wrocław − KRS 0000227562
  28. Dolnośląskie Centrum Transplantacji Komórkowych Z Krajowym Bankiem Dawców Szpiku, Wrocław − KRS 0000084385
  29. Dom Inwestycyjny Magnus Sp. Z O.O., Bielsko-biała − KRS 0000140072
  30. Dom Maklerski Bdm S.A., Bielsko-biała − KRS 0000008665
  31. Eko-produkt Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000251549
  32. Elbest Sp. Z O.O., Bełchatów − KRS 0000022197
  33. Ele-driveco Sp. Z O.O., Pruszków − KRS 0000320383
  34. Enea Wytwarzanie Sp. Z O.O., Świerże Górne − KRS 0000536267
  35. Energa Bio Sp. Z O.O., Pruszcz Gdański − KRS 0000110950
  36. Energa Wind Sp. Z O.O., Słupsk − KRS 0000139864
  37. Energy Storage Management Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000723433
  38. Eureka-auditing Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000183841
  39. Exchord S.A., Białystok − KRS 0000690501
  40. Federacja Związków Zawodowych Pracowników Telekomunikacji, Katowice − KRS 0000185674
  41. Fundacja Bezpieczna Woda, Poznań − KRS 0000372632
  42. Fundacja Dolnośląskie Forum Wodociągowe, Legnica − KRS 0000049893
  43. Fundacja Eureka Im. Prof. Jerzego Stelmacha, Szczecin − KRS 0000446647
  44. Fundacja Innowacji i Technologii, Wrocław − KRS 0000381906
  45. Fundacja Integracji Społecznej Eden, Piaseczno − KRS 0000458129
  46. Fundacja Na Rzecz Przeciwdziałnia Kradzieży i Dewastacji Infrastruktury, Warszawa − KRS 0000515998
  47. Fundacja Na Rzecz Rozwoju Ubezpieczeń Wzajemnych Piast, Kraków − KRS 0000350536
  48. Fundacja Na Rzecz Rozwoju Urologii, Kraków − KRS 0000168138
  49. Fundacja Na Rzecz Studentów i Absolwentów Uniwersytetu Warszawskiego Universitatis Varsoviensis, Warszawa − KRS 0000105627
  50. Fundacja Nauki Języków Obcych Linguae Mundi, Warszawa − KRS 0000097284

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. 3t Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000140685
  2. Abd Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000410460
  3. Agencja Rozwoju Innowacji S.A., Wrocław − KRS 0000406260
  4. Agencja Rozwoju Przemysłu S.A., Warszawa − KRS 0000037957
  5. Alventa S.A., Alwernia − KRS 0000049603
  6. Alventa Trade Sp. Z O.O., Alwernia − KRS 0000171808
  7. Amk Poland Sp. Z O.O., Zabrze − KRS 0000668709
  8. Arcelormittal Poland S.A., Dąbrowa Górnicza − KRS 0000115891
  9. Archimedes S.A., Wrocław − KRS 0000104973
  10. Asseco Poland S.A., Rzeszów − KRS 0000033391
  11. Atb Truck S.A., Śrem − KRS 0000022997
  12. Atm Systemy Informatyczne Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000302184
  13. Auditors Dr Łukasz Górka Dr Małgorzata Szulc Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000344962
  14. Auto Śląsk Sp. Z O.O., Nysa − KRS 0000009374
  15. Autostrada Mazowsze S.A., Katowice − KRS 0000293547
  16. Axen Biotech Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000388169
  17. Bank Bph S.A., Gdańsk − KRS 0000010260
  18. Bank Ochrony Środowiska S.A., Warszawa − KRS 0000015525
  19. Bank Przemysłowy S.A., Łódź − KRS 0000004106
  20. Bank Spółdzielczy W Jastrzębiu Zdroju, Jastrzębie-zdrój − KRS 0000100602
  21. Bbpt S.A. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000290448
  22. Biatel Telekomunikacja S.A., Warszawa − KRS 0000378760
  23. Bielskie Zakłady Lin i Pasów Bezalin, Bielsko-biała − KRS 0000062895
  24. Bik Service Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000043082
  25. Bit S.A., Warszawa − KRS 0000377793
  26. Bmj Group Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000264070
  27. Brainstorm Group Sp. Z O.O., Dąbrowa Górnicza − KRS 0000538275
  28. Brainstorm Nieruchomości Sp. Z O.O., Dąbrowa Górnicza − KRS 0000540416
  29. Budweld Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000270801
  30. Buskopol S.A., Busko-zdrój − KRS 0000365464
  31. Bytom S.A., Kraków − KRS 0000049296
  32. Carbon Investment Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000418035
  33. Centrala Farmaceutyczna Cefarm S.A., Warszawa − KRS 0000154178
  34. Centralne Laboratorium Pomiarowo-badawcze Sp. Z O.O., Jastrzębie-zdrój − KRS 0000035253
  35. Centrostal Profil Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000059798
  36. Centrum Badań Jakości Sp. Z O.O., Lubin − KRS 0000026554
  37. Centrum Finansowe Puławska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000022499
  38. Ciech S.A., Warszawa − KRS 0000011687
  39. Ciech Trading S.A., Warszawa − KRS 0000023365
  40. Cks S.A., Warszawa − KRS 0000087749
  41. Cognor Blachy Dachowe S.A., Kraków − KRS 0000089641
  42. Cognor Holding S.A., Poraj − KRS 0000071799
  43. Consensus Company Sp. Z O.O., Dąbrowa Górnicza − KRS 0000099936
  44. Contract Consulting Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000305136
  45. Dolnośląski Park Innowacji i Nauki S.A., Wrocław − KRS 0000319739
  46. Ecoren Dke Sp. Z O.O., Lubin − KRS 0000075327
  47. Ei Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000105494
  48. Ekosystem Spółka Z Ograniczona Odpowiedzialnością, Wrocław − KRS 0000426169
  49. Elbest Security Sp. Z O.O., Bełchatów − KRS 0000521021
  50. Elektrownia Blachownia Nowa Sp. Z O.O., Kędzierzyn-koźle − KRS 0000437972

Powiązane przetargi (3 szt.):
  1. Przetarg nieograniczony na obsługę VIII Międzynarodowej Konferencji ŚRODKI SMAROWE 2017 organizowanej przez Instytut Nafty i Gazu - PIB w dniach 10-12 maja 2017 r., polegającej na rezerwacji i udostępnieniu sali konferencyjnej, zapewnieniu usługi restauracyjnej/cateringowej oraz zapewnienie bazy noclegowej w dniach 10-12 maja 2017 r. dla nie mniej niż 80 i nie więcej niż 120 uczestników. Hotel, co najmniej 4 gwiazdki, zlokalizowany w miejscowości górskiej i/lub uzdrowiskowej w odległości do 300 km od Krakowa
    Zamawiający: Instytut Nafty i Gazu - Państwowy Instytut Badawczy, Kraków
    Świadczenie usług w zakresie spotkań i konferencji, polegających na rezerwacji i udostępnieniu sali konferencyjnej wraz z usługą gastronomiczną oraz zapewnieniem bazy noclegowej i parkingów dla nie mniej niż 80 i nie więcej niż 120 osób. Całość usługi świadczona w jednym budynku hotelowym o standardzie co najmniej 4 gwiazdek. Miejsce świadczenia usługi musi być zlokalizowane w miejscowości górskiej i/lub uzdrowiskowej, w odległości do 300 km od Krakowa.Termin: 10-12 maja 2017 r
  2. Organizacja konferencji w Międzyzdrojach w dniach 5-8 czerwca 2016 roku.
    Zamawiający: Uniwersytet Szczeciński, Szczecin
    Organizacja konferencji w Międzyzdrojach w dniach 5-8 czerwca 2016 roku.
  3. W10/ZP/37/11
    Zamawiający: Politechnika Wrocławska Wydział Mechaniczny, Wrocław
    Dostawa 20 kg proszku renu dla Instytutu Technologii Maszyn i Automatyzacji Wydziału Mechanicznego Politechniki Wrocławskiej.

Inne osoby dla Adamczyk Janusz Władysław (28 osób):