Kogo reprezentuje osoba

Adamczyk Jarosław

w KRS

Jarosław Adamczyk

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Jarosław
Nazwisko:Adamczyk
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1964 r., wiek 56 lat
Miejscowości:Konin (Wielkopolskie), Lądek (Wielkopolskie)
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Chrzanowska Maria Zofia, Drozdek Salwador Franciszek, Gajewski Andrzej, Grabowski Marek, Herudziński Waldemar Jerzy, Jasiak Bogdan, Jędrasiak Roman, Karpiński Tomasz, Kaźmierska Danuta, Radniecka Anna, Stawniak Stanisław, Szczech Arkadiusz Włodzimierz, Szczęsny Jarosław, Teodorczyk Julian, Zwoliński Andrzej

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Żywicka Bogusława Anna

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bogusz Andrzej Zenon, Czyżewski Artur, Kamiński Waldemar Piotr, Pieniążek Krzysztof, Schreyer Christian, Staszek Marek Roman, Telesińska Lidia, Tofilski Bogdan, Wiatrowski Krzysztof Jerzy, Wierzbicki Andrzej

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wójcik Jarosław
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Błażejewski Waldemar, Chojnacki Zbigniew, Czechowski Jerzy, Grzybowski Erazm, Herudziński Henryk, Herudziński Waldemar, Maćkowski Zbigniew, Manikowski Bogdan, Matusiak Robert, Moliński Eugeniusz, Nowak Krystyna Agnieszka, Orchowski Karol, Orchowski Włodzimierz, Orchowski Zbigniew, Parus Alicja Sylwia, Ratajkiewicz Sławomir, Wawrzyniak Radosław, Woźniak Marzena, Wróblewski Edward

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Woźniak Anna Barbara

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Ab Vision Sp. Z O.O., Turek − KRS 0000580037
  2. Ab Vision Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Turek − KRS 0000595620
  3. Db Cargo Polska S.A., Zabrze − KRS 0000057814
  4. Fundacja Bezpieczna Droga, Węglew − KRS 0000201396
  5. Fundacja Rozwoju Hokeja Na Trawie W Polsce, Poznań − KRS 0000608734
  6. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska, Witkowo − KRS 0000105904
  7. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska, Grabów − KRS 0000064418
  8. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska, Uniejów − KRS 0000002809
  9. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska, Słupca − KRS 0000099345
  10. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Golinie, Golina − KRS 0000126891
  11. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Lądku, Lądek − KRS 0000074125
  12. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Pyzdrach, Pyzdry − KRS 0000045720
  13. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Strzałkowie, Strzałkowo − KRS 0000039582
  14. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Ślesinie, Ślesin − KRS 0000057975
  15. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Wierzbinku, Wierzbinek − KRS 0000121497
  16. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Zagórowie, Zagórów − KRS 0000138503
  17. Hurtowa Spółdzielnia Samopomoc Chłopska, Konin − KRS 0000049236
  18. Izba Gospodarcza Transportu Lądowego, Warszawa − KRS 0000130913
  19. Klaster Spożywczy Południowej Wielkopolski - Stowarzyszenie, Kalisz − KRS 0000344477
  20. Krajowy Związek Rewizyjny Spółdzielni Samopomoc Chłopska, Warszawa − KRS 0000189159
  21. Nadwarciańskie Stowarzyszenie Rolników, Słupca − KRS 0000157841
  22. Neuca S.A., Toruń − KRS 0000049872
  23. Oba-trans Sp. Z O.O., Turek − KRS 0000267325
  24. Ochotnicza Straż Pożarna Im. Józefa Wrzesińskiego W Lądku, Lądek − KRS 0000047786
  25. Ochotnicza Straż Pożarna W Dolanach, Dolany − KRS 0000037894
  26. Ochotnicza Straż Pożarna W Kornatach, Kornaty − KRS 0000035965
  27. Ochotnicza Straż Pożarna W Sługocinie, Sługocin − KRS 0000016201
  28. Pak Biopaliwa Sp. Z O.O., Konin − KRS 0000354048
  29. Pak Górnictwo Sp. Z O.O., Konin − KRS 0000317814
  30. Pak Odsiarczanie Sp. Z O.O., Konin − KRS 0000243368
  31. Poznańska Hodowla Roślin Sp. Z O.O., Tulce − KRS 0000039691
  32. Przedsiębiorstwo Usług Socjalnych As Pak Sp. Z O.O., Konin − KRS 0000023488
  33. Reversesolutions Sp. Z O.O., Strzałkowo − KRS 0000840455
  34. Seris As Pak Sp. Z O.O., Konin − KRS 0000840674
  35. Seris Konsalnet Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000250973
  36. Spółdzielnia Mieszkaniowa W Słupcy, Słupca − KRS 0000010839
  37. Spółdzielnia Sanatoryjno-wypoczynkowa Lech Sanatorium Uzdrowiskowe W Kołobrzegu, Kołobrzeg − KRS 0000064133
  38. Spółdzielnia Usług Hodowlanych, Poznań − KRS 0000004865
  39. Stowarzyszenie Akademia Piłkarska Champions, Katowice − KRS 0000380519
  40. Stowarzyszenie Aktywna Europa, Kraków − KRS 0000212727
  41. Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania - Między Wartą A Nerem, Świnice Warckie − KRS 0000290678
  42. Stowarzyszenie Producentów Rolnych Smak-pol W Strzałkowie, Strzałkowo − KRS 0000030676
  43. Stowarzyszenie Pszczelarzy W Strzałkowie, Strzałkowo − KRS 0000015014
  44. Stowarzyszenie Rozwoju Sołectwa Dziedzice, Dziedzice − KRS 0000519257
  45. Torwald Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000496949
  46. Towarzystwo Przyjaciół Lądu i Ziemi Nadwarciańskiej, Lądek − KRS 0000237035
  47. Towarzystwo Samorządowe Ziemi Przedeckiej, Przedecz − KRS 0000020408
  48. Wielkopolska Spółdzielnia Rolnik, Poznań − KRS 0000068445
  49. Wielkopolski Cech Rzeźników - Wędliniarzy - Kucharzy, Poznań − KRS 0000018224
  50. Wielkopolski Związek Rewizyjny Spółdzielni Samopomoc Chłopska W Poznaniu, Poznań − KRS 0000089151

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Arriva Rp Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000290693
  2. Atrium Polska Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000368015
  3. Centrum Ratownictwa i Ochrony Straż Pożarna Sp. Z O.O., Zawada − KRS 0000144412
  4. Db Cargo Spedkol Sp. Z O.O., Kędzierzyn-koźle − KRS 0000001502
  5. Db Polska Holding Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000308876
  6. Db Port Szczecin Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000029909
  7. Db Schenker Rail Coaltran Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000135484
  8. Db Schenker Rail Kolchem Sp. Z O.O., Brzeg Dolny − KRS 0000068674
  9. Db Schenker Rail Rybnik S.A., Rybnik − KRS 0000065841
  10. Db Schenker Rail Sławków S.A., Sławków − KRS 0000104179
  11. Db Schenker Rail Tabor S.A., Rybnik − KRS 0000145915
  12. Dersław Sp. Z O.O., Zawada − KRS 0000105234
  13. Eko-surowce Sp. Z O.O., Kleczew − KRS 0000332872
  14. El Pak Serwis Sp. Z O.O., Konin − KRS 0000505559
  15. Elana S.A., Toruń − KRS 0000003702
  16. Elpobud Sp. Z O.O., Zawada − KRS 0000144286
  17. Elposerwis Sp. Z O.O., Zawada − KRS 0000144249
  18. Energetyka Poznańska Zakład Transportu Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000064012
  19. Energoinwest Serwis Sp. Z O.O., Konin − KRS 0000148752
  20. Energoport Sp. Z O.O., Rybnik − KRS 0000014864
  21. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska, Ostrowite − KRS 0000114842
  22. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska, Babiak − KRS 0000044651
  23. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Malanowie, Malanów − KRS 0000123701
  24. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Kleczewie, Kleczew − KRS 0000041781
  25. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Koninie, Konin − KRS 0000064506
  26. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Przedczu, Katarzyna − KRS 0000118223
  27. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Rychwale, Rychwał − KRS 0000049149
  28. Gorzowskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. Z O.O., Gorzów Wielkopolski − KRS 0000013345
  29. Infra Silesia S.A., Rybnik − KRS 0000226089
  30. Inneko Sp. Z O.O., Gorzów Wielkopolski − KRS 0000199394
  31. Konińska Izba Gospodarcza, Konin − KRS 0000056804
  32. Koniński Klub Szermierczy, Konin − KRS 0000033106
  33. Konsorcjum Dystrybucja Detal Sp. Z O.O., Bogucin − KRS 0000376308
  34. Ludowy Bank Spółdzielczy W Strzałkowie, Strzałkowo − KRS 0000124657
  35. Miejskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. Z O.O., Konin − KRS 0000094591
  36. Nadwiślański Zakład Transportu Kolejowego Sp. Z O.O., Wola − KRS 0000176897
  37. Nasycalnia Podkładów Sp. Z O.O., Pludry − KRS 0000270170
  38. Pcc Tabor Szczakowa Sp. Z O.O., Jaworzno − KRS 0000101878
  39. Polski Fundusz Kapitałowy S.A., Poznań − KRS 0000001214
  40. Przedsiębiorstwo Inwestycyjno-techniczne Intechkop Sp. Z O.O., Zabrze − KRS 0000126207
  41. Przedsiębiorstwo Remontowe Pak Serwis Sp. Z O.O., Konin − KRS 0000090150
  42. Przedsiębiorstwo Spedycji Międzynarodowej C.hartwig -katowice S.A., Katowice − KRS 0000054135
  43. Przedsiębiorstwo Usług Transportowych Trans Pak Sp. Z O.O., Konin − KRS 0000049366
  44. Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Pakus Sp. Z O.O., Konin − KRS 0000116500
  45. Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. Z O.O., Konin − KRS 0000099912
  46. Resq Sp. Z O.O., Cieszyn − KRS 0000383191
  47. Xpo Transport Solutions Poland Sp. Z O.O., Zielona Góra − KRS 0000009295
  48. Zaset Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Kożuchów − KRS 0000108490
  49. Zespół Elektrowni Pątnów-adamów-konin S.A., Konin − KRS 0000021374
  50. Zos Ptk Sp. Z O.O., Rybnik − KRS 0000047177