Kogo reprezentuje osoba

Adamczyk Kazimierz

w KRS

Kazimierz Adamczyk

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Kazimierz
Nazwisko:Adamczyk
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1941 r., wiek 78 lat
Miejscowości:Gdańsk (Pomorskie)
Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bobrucki Marian Jan, Bochan Eugeniusz Stanisław, Buchalski Jan Karol, Cyrson Adam Klemens, Dąbrowski Józef, Drzymała Bogdan, Duraj Bogdan, Dziubiński Jacek, Gąsiorowski Grzegorz, Gierszewski Czesław, Gralak Tadeusz, Iwański Kazimierz, Jankowski Marek Krzysztof, Kacprzak Jerzy, Kaszyński Paweł, Klocek Henryk, Kruczkowski Zygfryd, Mamczarz Roman Krzysztof, Marchwiński Jan Pankracy, Maszczak Mirosław, Michno Sebastian, Ostrowski Wojciech Antoni, Pawłowski Antoni Jan, Pawłowski Henryk, Strzelecki Roman Kazimierz, Szczepański Andrzej, Szczepański Zbigniew Tadeusz, Szulc Zenon, Waśniewski Zdzisław Kazimierz, Zawada Dariusz, Zieńczuk Henryk, Żmuda Trzebiatowski Andrzej Tomasz, Żuk Piotr Leszek

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wojdakowski Piotr

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Akademia Piłkarska Lg, Gdańsk − KRS 0000363292
  2. Bank Żywności W Chojnicach, Chojnice − KRS 0000061910
  3. Bob-rollo Sp. Z O.O., Rumia − KRS 0000163263
  4. Centrum Dziedzictwa Kulturowego W Dzierzgoniu, Dzierzgoń − KRS 0000045237
  5. Fast Gritblasting Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000063669
  6. Fast S.A., Gdynia − KRS 0000407736
  7. Fast Shipyard Services Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000393927
  8. Fundacja Lokalna Grupa Działania Sandry Brdy, Chojnice − KRS 0000261728
  9. Gryf Słupsk S.A., Słupsk − KRS 0000379320
  10. Klocek Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000472476
  11. Klub Sportowy Wierzyca Pelplin, Pelplin − KRS 0000253751
  12. Kmt Piotr i Paweł Kryszałowicz Sp. J., Mysłowice − KRS 0000288648
  13. Lokalna Organizacja Turystyczna Bory Tucholskie, Chojnice − KRS 0000155765
  14. Lokalna Organizacja Turystyczna Ziemia Człuchowska, Człuchów − KRS 0000207182
  15. Miejski Klub Sportowy Debrzno, Debrzno − KRS 0000048587
  16. Miejski Klub Sportowy Władysławowo, Władysławowo − KRS 0000031626
  17. Międzyzakładowy Klub Sportowy Wisła, Tczew − KRS 0000026750
  18. Ognisko Miejskie Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej W Malborku, Malbork − KRS 0000003982
  19. Ognisko Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej Stal, Jezierzyce − KRS 0000061703
  20. Pomorska Izba Rzemieślnicza Małych i Średnich Przedsiębiorstw, Gdańsk − KRS 0000045872
  21. Pomorski Związek Piłki Nożnej, Gdańsk − KRS 0000225928
  22. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-handlowe Plast-rollo Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000213489
  23. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-handlowo-usługowe B.d.m. Sp. Z O.O., Chojnice − KRS 0000346467
  24. Ruch Społeczny Niezależna Inicjatywa Europejska Nie, Warszawa − KRS 0000100703
  25. Samodzielne Koło Terenowe Nr 218 Społecznego Towarzystwa Oświatowego, Gdynia − KRS 0000205716
  26. Sopocki Cech Rzemiosł Różnych, Sopot − KRS 0000174385
  27. Stowarzyszenie Gmin Przyjaznych Energii Odnawialnej, Kobylnica − KRS 0000305615
  28. Stowarzyszenie Lions Club Sopot, Sopot − KRS 0000244049
  29. Stowarzyszenie Na Rzecz Polskiej Piłki Nożnej Polski Futbol, Rzeszów − KRS 0000367849
  30. Stowarzyszenie Nasza Gmina - Nasz Dom, Czarna Dąbrówka − KRS 0000082013
  31. Stowarzyszenie Samorządów Polskich Współdziałających Z Parkami Narodowymi Oraz Samorządów Posiadających Na Swym Terenie Inne Obszary Prawnie Chronione, Lutowiska − KRS 0000081210
  32. Stowarzyszenie Wspierania Sportu i Edukacji Młodych Piłkarzy Arka Gdynia, Gdynia − KRS 0000071781
  33. Towarzystwo Sportowe Gryf Słupsk, Słupsk − KRS 0000769582
  34. Zakład Gospodarki Komunalnej W Jezierzycach Sp. Z O.O., Jezierzyce − KRS 0000263937
  35. Związek Gmin Pomorskich, Gdańsk − KRS 0000055250

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Arka Gdynia Sportowa S.A., Gdynia − KRS 0000012878
  2. Elektro-nauta Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000146621
  3. Fast Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000110093
  4. Fundacja Naszyjnik Północy, Debrzno − KRS 0000186792
  5. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska, Cedry Wielkie − KRS 0000124753
  6. Klub Sportowy Gryf, Słupsku − KRS 0000225428
  7. Klub Sportowy Kaszubia, Kościerzyna − KRS 0000270509
  8. Kwidzyński Klub Lekkoatletyczny Rodło, Kwidzyn − KRS 0000296647
  9. Miejski Klub Sportowy Orkan Rumia, Rumia − KRS 0000288195
  10. Miejski Zakład Komunikacji Sp. Z O.O. Z Siedzibą W Słupsku, Słupsk − KRS 0000002203
  11. Polskie Radio - Regionalna Rozgłośnia W Koszalinie Radio Koszalin S.A., Koszalin − KRS 0000167073
  12. Przedsiębiorstwo Handlowo-usługowe Meble Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000141808
  13. Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowe Bob-rollo Sp. J., Henryk Bobrucki, Marian Bobrucki, Rumia − KRS 0000076468
  14. Spółdzielnia Mieszkaniowa W Czarnej Dąbrówce, Czarna Dąbrówka − KRS 0000242204
  15. Trójsmak Sp. Z O.O., Borkowo − KRS 0000389814
  16. Wejherowski Klub Sportowy Gryf, Wejherowo − KRS 0000275298