Kogo reprezentuje osoba

Adamczyk Kazimierz Jan

w KRS

Kazimierz Jan Adamczyk

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Kazimierz
Drugie imię:Jan
Nazwisko:Adamczyk
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1945 r., wiek 74 lata
Miejscowości:Legnica (Dolnośląskie), Warszawa (Mazowieckie)
Przetargi:3 w aktualnych firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamczyk Anna, Adamczyk Joanna Kazimiera, Heba Krystyna Janina, Śliwa Maria Anna

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Biernacki Ryszard Artur, Chopcian Krzysztof Jan, Ilnicki Adrian, Kozłowski Michał Edward, Królak Katarzyna Elżbieta, Krutin Mirosław Zygmunt, Urbaniak Piotr, Wolski Jerzy, Zajko Krzysztof, Łęczycki Zbigniew

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Woś Grażyna Maria
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bochyński Witold, Boroński Wojciech Marek, Brążkiewicz Dariusz, Bukowski Kazimierz Mirosław, Caban Tadeusz, Chołody Włodzimierz Augustyn, Cichoń Kazimierz, Gański Henryk, Gaweł Jan, Gryz Jerzy Zygmunt, Jabłoński Andrzej Stanisław, Jagos Józef, Janowski Tadeusz, Jarząbek Grzegorz Andrzej, Jóźwik Tadeusz Tomasz, Kalau Bernard, Karczewski Włodzimierz Władysław, Kobierski Waldemar, Kowalski Jerzy Józef, Kuśnierz Józef Antoni, Lemiech Julian Mirosław, Lisowski Jerzy Jan, Maciejasz Roman, Małkowski Tadeusz, Miarka Mirosław, Nalepa Jacek Jarosław, Przepierski Jacek Teodor, Radziszewska Beata Magdalena, Rzepecki Lech Zenon, Salamucha Jerzy Jan, Śwital Jan, Wacnik Edward Józef, Watras Janusz, Wlaź Henryk Tadeusz, Wojtkowski Michał

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Woźniak Zygmunt Zbigniew

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Akademicki Zespół Sportowy Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej Im. Witelona W Legnicy, Legnica − KRS 0000065217
  2. Asma Pro Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000261484
  3. Atg Instalacje Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000167406
  4. Bluescreen Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000520807
  5. Bractwo Strzeleckie, Głogówek − KRS 0000034388
  6. Bsc Firma Zarządzająca Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000050421
  7. Ciech S.A., Warszawa − KRS 0000011687
  8. Cube.itg S.A., Wrocław − KRS 0000314721
  9. Diagnostyka Techniczna - Badania Sp. Z O.O., Kielce − KRS 0000322080
  10. Dolnośląska Organizacja Turystyczna, Wrocław − KRS 0000062136
  11. Eurocentrum Innowacji i Przedsiębiorczości, Ostrów Wielkopolski − KRS 0000002731
  12. Fundacja Na Rzecz Praw Kobiet Nie Jesteś Sama W Stargardzie Szczecińskim, Stargard Szczeciński − KRS 0000267264
  13. Kaszubskie Centrum Sportowo-rekreacyjne Sp. Z O.O., Kościerzyna − KRS 0000159971
  14. Katolicka Fundacja Dzieciom W Parafii Św. Apostołów Piotra i Pawła W Katowicach, Katowice − KRS 0000191810
  15. Klub Jeździecki Europejczyk W Rogoźnie Wielkopolskim, Rogoźno Wielkopolskie − KRS 0000129941
  16. Liga Obrony Kraju, Warszawa − KRS 0000086818
  17. Ludowy Klub Sportowy Spójnia, Stargard Szczeciński − KRS 0000078231
  18. Miejski Klub Sportowy Cyclo-korona W Kielcach, Kielce − KRS 0000006063
  19. Mzbk Sp. Z O.O., Bytów − KRS 0000168048
  20. Oddział Śląski Polskiej Unii Seniorów, Katowice − KRS 0000572705
  21. Opolski Związek Strzelectwa Sportowego, Opole − KRS 0000076306
  22. Polski Związek Płetwonurkowania, Gdynia − KRS 0000133719
  23. Polsko-niemieckie Towarzystwo Im.stanisława Bieniasza, Gliwice − KRS 0000117286
  24. Siarka Tarnobrzeg S.A., Tarnobrzeg − KRS 0000514031
  25. Stargardzka Organizacja Turystyczna, Stargard Szczeciński − KRS 0000375327
  26. Stowarzyszenie Bajka, Olsztyn − KRS 0000291963
  27. Stowarzyszenie Bezpieczne Miasto Tarnobrzeg, Tarnobrzeg − KRS 0000257973
  28. Stowarzyszenie Dzieci i Osób Niepełnosprawnych, Miejska Górka − KRS 0000064664
  29. Stowarzyszenie Dzików, Tarnobrzeg − KRS 0000135266
  30. Stowarzyszenie Forum Pracodawców, Kielce − KRS 0000025964
  31. Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Pożarnictwa, Warszawa − KRS 0000108659
  32. Stowarzyszenie Ińskie Lato Filmowe, Ińsko − KRS 0000238644
  33. Stowarzyszenie Kompet, Tarnobrzeg − KRS 0000264770
  34. Stowarzyszenie Lubelszczyzna W Europie, Lublin − KRS 0000128340
  35. Stowarzyszenie Na Rzecz Inicjatyw Lokalnych Samorządność, Bytów − KRS 0000023393
  36. Stowarzyszenie Obywatelskie Strzelec, Olkusz − KRS 0000199170
  37. Stowarzyszenie Osób Represjonowanych Hrubieszów 81, Tarnobrzeg − KRS 0000263203
  38. Stowarzyszenie Rozwoju Regionalnego W Stalowej Woli, Stalowa Wola − KRS 0000207827
  39. Stowarzyszenie Sobchak Military, Mielec − KRS 0000684386
  40. Stowarzyszenie Wir - Wiejska Inicjatywa Rozwoju, Stargard Szczeciński − KRS 0000251321
  41. Stowarzyszenie Zdrowie i Fitness, Mielec − KRS 0000574039
  42. Świętokrzyski Regionalny Związek Kolarski, Kielce − KRS 0000055317
  43. Tarnobrzeskie Forum Rozwoju, Tarnobrzeg − KRS 0000485762
  44. Tarnobrzeskie Stowarzyszenie Chrońmy Zwierzęta, Tarnobrzeg − KRS 0000491909
  45. Tarsteel Group Sp. Z O.O., Tarnobrzeg − KRS 0000392042
  46. Tedspaw - Sp. Z O.O., Bilcza − KRS 0000155986
  47. Towarzystwo Miłośników Ziemi Chodzieskiej, Chodzież − KRS 0000111082
  48. Towarzystwo Wiedzy Powszechnej Oddział Regionalny W Legnicy, Legnica − KRS 0000243365
  49. Zeus S.A., Pruszcz Gdański − KRS 0000316680
  50. Związek Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej, Warszawa − KRS 0000116212

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Adama Manufacturing Poland S.A., Brzeg Dolny − KRS 0000011753
  2. Agrikur Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000047097
  3. Arto Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000088966
  4. Ast Fundacja Na Rzecz Zwierząt Niechcianych, Warszawa − KRS 0000006471
  5. Biznespark Rokita Sp. Z O.O., Brzeg Dolny − KRS 0000039889
  6. Borowskie Kopalnie Granitu Sp. Z O.O., Borów − KRS 0000068049
  7. Centrum Technologii Informatycznych Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000296533
  8. Centrum Wspierania Biznesu Partner Sp. Z O.O., Brzeg Dolny − KRS 0000049551
  9. Db Schenker Rail Kolchem Sp. Z O.O., Brzeg Dolny − KRS 0000068674
  10. Dom Technika Not Sp. Z O.O., Legnica − KRS 0000136123
  11. Energetyka Sp. Z O.O., Lubin − KRS 0000012900
  12. Evolution Consulting Group Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000180457
  13. Fermy Drobiu Borkowski Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Barłożnia Wolsztyńska − KRS 0000195023
  14. Firma Drobiarska Sp. Z O.O., Strzegom − KRS 0000110036
  15. Fundacja Opor, Warszawa − KRS 0000418242
  16. Fundacja Rozwoju Edukacji Europejskiej i Bezpieczeństwa - Opus Vitae, Warszawa − KRS 0000108567
  17. Fundusz Poręczeń Kredytowych W Stargardzie Sp. Z O.O., Stargard − KRS 0000243198
  18. Górnośląskie Towarzystwo Prasowe Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000054121
  19. Henryk Borkowski Nieruchomości Sp. Z O.O., Wolsztyn − KRS 0000212327
  20. Invado Sp. Z O.O., Złotoryja − KRS 0000009245
  21. Kghm Ecoren S.A., Lubin − KRS 0000026115
  22. Kghm Metraco S.A., Legnica − KRS 0000268433
  23. Kghm Polska Miedź S.A., Lubin − KRS 0000023302
  24. Kghm Zanam Sp. Z O.O., Polkowice − KRS 0000055091
  25. Klub Sportowy Spójnia, Stargard Szczeciński − KRS 0000248158
  26. Klub Sportowy Sudety Jelenia Góra Stowarzyszenie, Jelenia Góra − KRS 0000056257
  27. Kopalnia Siarki Machów S.A., Tarnobrzeg − KRS 0000289714
  28. Legnicki Park Technologiczny Letia S.A., Legnica − KRS 0000287082
  29. Legnickie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji S.A., Legnica − KRS 0000064169
  30. Logis Sp. Z O.O., Brzeg Dolny − KRS 0000129582
  31. Lotnisko Kielce Sp. Z O.O., Masłów − KRS 0000208963
  32. Miejski Zakład Komunikacyjny Sp. Z O.O. W Jeleniej Górze, Jelenia Góra − KRS 0000338156
  33. Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne-spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością, Radomsko − KRS 0000120649
  34. Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. Z O.O., Lubin − KRS 0000065204
  35. Mosty Tarnobrzeg Sp. Z O.O., Tarnobrzeg − KRS 0000321768
  36. Nowe Centrum Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000060126
  37. Ośrodek Sportu i Rekreacji Osir Stargard Sp. Z O.O., Stargard Szczeciński − KRS 0000359707
  38. Pcc Consumer Products Kosmet Sp. Z O.O., Brzeg Dolny − KRS 0000002277
  39. Pcc It S.A., Brzeg Dolny − KRS 0000027753
  40. Pcc Rokita S.A., Brzeg Dolny − KRS 0000105885
  41. Pol-miedź Trans Sp. Z O.O., Lubin − KRS 0000117031
  42. Polkomtel S.A., Warszawa − KRS 0000020908
  43. Polska Izba Przemysłu Chemicznego, Warszawa − KRS 0000015704
  44. Polskie Towarzystwo Przesyłu i Rozdziału Energii Elektrycznej, Poznań − KRS 0000007666
  45. Powiatowe Centrum Zdrowia Sp. Z O.O. W Kowarach, Kowary − KRS 0000177927
  46. Przedsiębiorstwo Energetyczne Energetyka-rokita Sp. Z O.O., Brzeg Dolny − KRS 0000068644
  47. Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. Z O.O., Radomsko − KRS 0000045812
  48. Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Hera Sp. Z O.O., Bytów − KRS 0000090996
  49. Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej Tour Sp. Z O.O., Jelenia Góra − KRS 0000108746
  50. Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej W Siedlcach S.A., Siedlce − KRS 0000040734

Powiązane przetargi (3 szt.):
  1. Wykonanie usługi szkoleniowej o nazwie: Przyuczenie do zawodu malarza. Prace wykończeniowe w budynkach
    Zamawiający: Powiatowy Urząd Pracy w Jaworze, Jawor
    Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi szkoleniowej o nazwie: Przyuczenie do zawodu malarza. Prace wykończeniowe w budynkach - dla grupy 10 osób bezrobotnych. Program i harmonogram oraz koszty szkolenia ustalono na podstawie prowadzonych negocjacji i ustalenia warunków realizacji zamówienia publicznego w trybie z z wolnej ręki na podstawie art. 66 ustawy - Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2007 r. Nr 223, poz. 1655 z późn. zm.) z wykorzystaniem możliwości art. 5 ust. 1, w szczególności treści załącznika IIB do dyrektywy 2004/18/WE Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 31.03.2004 r. - nie stosując przesłanek wyboru trybu zamówienia z wolnej ręki
  2. Przeprowadzenie szkolenia grupowego do 25 osób bezrobotnych zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Legnicy i Filii PUP w Chojnowie
    Zamawiający: Powiatowy Urząd Pracy, Legnica
    Przeprowadzenie szkolenia grupowego do 25 osób bezrobotnych zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Legnicy i Filii PUP w Chojnowie finansowanych ze środków Funduszu Pracy w ramach kursu: Termomodernizacja budynków.Roboty malarskie i wykończeniowe
  3. Przeprowadzenie szkolenia grupowego dla 20 osób bezrobotnych zarejestrowanych w PUP Legnicy
    Zamawiający: Powiatowy Urząd Pracy, Legnica
    Przeprowadzenie szkolenia grupowego dla 20 osób bezrobotnych zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Legnicy finansowanych ze środków Funduszu Pracy w ramach kursu: Docieplanie budynków.Roboty malarskie

Inne osoby dla Adamczyk Kazimierz Jan (79 osób):