Kogo reprezentuje osoba

Adamczyk Kazimierz Józef

w KRS

Kazimierz Józef Adamczyk

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Kazimierz
Drugie imię:Józef
Nazwisko:Adamczyk
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1954 r., wiek 65 lat
Miejscowości:Gdańsk (Pomorskie), Janki (Mazowieckie), Warszawa (Mazowieckie)
Przetargi:8 w aktualnych firmach, 6 w poprzednich firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Lubowicz Katarzyna Ewa, Adamczyk Urszula Michalina, Brzeziński Dariusz Artur, Kucharczyk Paweł Tomasz, Podkowiński Lech Stanisław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Najgrodzka Magdalena Elżbieta
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Lubowicz Katarzyna Ewa

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Antosik Jan, Berendt Teresa Maria, Bogutyn Jan, Bojko Aleksander, Bolikowski Lech Andrzej, Bolikowski Lech Andrzej, Czech Dariusz, Epsztein Piotr Leon, Fogtman Michał, Franiewska Gujska Alicja Władysława, Grabarczuk Jacek, Gudzowata Agnieszka, Gudzowaty Aleksander, Gudzowaty Tomasz Borys, Kaluzhskiy Yury, Kasner Ireneusz Piotr, Kochaniak Jarosław, Kotłowski Aleksander Stanisław, Kowalczyk Elżbieta, Kołatkowski Andrzej Waldemar, Kołodziejczuk Stanisław, Kulikowska Bogusława, Kuś Dariusz Andrzej, Michalew Wladimir, Michalski Krzysztof Sławomir, Milewska Anna, Miłkowski Karol, Mleczko Urszula Maria, Pawlik Józef, Piotrowska Jadwiga Ewa, Puczyński Piotr Robert, Pyrka Henryk, Romanovsky Anatoly, Romaszewska Rosiak Katarzyna Ewa, Sekściński Sławomir, Strzelecki Jacek Władysław, Szkuta Aleksander, Winiarski Józef, Łubnicka Bogumiła, Łuniewska Jolanta Maria

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łukasiewicz Sławomir Piotr
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Antosik Jan, Astreika Uladzimir, Bolikowski Lech, Czyżewski Piotr Wacław, Dobrut Mirosław Andrzej, Gordeev Alexandre, Gortchakov Andrei, Gudzowaty Aleksander, Karolczak Marian Jerzy, Kotłowski Aleksander, Kuzmin Alexandre, Stępień Dariusz, Tabaka Jerzy

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Stolyar Nikolay
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Antosik Jan, Bogutyn Jan, Bolikowski Lech Andrzej, Chojnacki Ireneusz Włodzimierz, Dudzin Izabella Irena, Gudzowaty Aleksander, Gudzowaty Tomasz Borys, Kaczanowski Piotr Jan, Kasperczak Bożena Kazimiera, Laskowski Krzysztof Włodzimierz, Małolepsza Karolina Janina, Mikulski Zbigniew, Ochota Pelagia Maria, Strzelecki Jacek Władysław, Winiarski Józef

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zieliński Zbigniew Tomasz
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Anysz Jan, Arendarski Andrzej, Bauc Jarosław, Budzulak Bogdan, Cygankow Stanisław, Dobrut Mirosław Andrzej, Goubanok Ivan, Gubanok Ivan, Gudzowaty Aleksander, Głogowski Krzysztof, Kaluzhskiy Yury, Komarow Juri, Kwiatkowski Michał Stanisław, Laskowski Krzysztof Włodzimierz, Lipko Andrzej, Medvedev Alexander, Miedwiediew Aleksandr, Miller Aleksiej, Parafianowicz Andrzej Tadeusz, Saritchev Victor, Sijenko Oleg, Staniewski Jerzy, Tabaka Jerzy, Vasyukov Evgeny, Vasyukov Evgeny, Wiachiriew Rem, Zawisza Mariusz Jarosław, Łukasz Siergiej

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Woźniak Piotr Grzegorz
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Antosik Jan, Bogutyn Tomasz, Czerwiński Roman, Czyżewski Piotr Wacław, Domańska Danuta Elżbieta, Gudzowaty Aleksander, Levin Yosef, Nota Avraham, Opalko Wojciech, Saidof Michael, Stępień Dariusz, Strzelecki Jacek, Yoram Keren
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamczyk Urszula Michalina, Cyran Paweł Aleksander, Dziwosz Katarzyna Emilia, Kucharczyk Paweł Tomasz, Kurek Michał Piotr

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Murjani Pawan

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Akwawit S.A., Wrocław − KRS 0000065962
  2. Aleja Przyjaciół Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000254298
  3. Alfhaim S.A., Lublin − KRS 0000733718
  4. Arlen S.A., Warszawa − KRS 0000125086
  5. Atopal Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000526136
  6. Bank Spółdzielczy W Tychach, Tychy − KRS 0000096313
  7. Bi Insight S.A., Warszawa − KRS 0000267338
  8. Biuro Analiz Aplikacji Kredytowych Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000411700
  9. Blue City Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000126317
  10. Blue Gas N R G Holding Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000396047
  11. Blue Gas N R G Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000380359
  12. Blue Gas N R G Stanowice Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000396451
  13. Blue Gas N R G Wrzosowo Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000424562
  14. Blue Gas N R G Zakrzewo Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000401217
  15. Bnp Paribas Bank Polska S.A., Warszawa − KRS 0000011571
  16. Bonair S.A., Warszawa − KRS 0000079659
  17. Bonus Club Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000334256
  18. Bps Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A., Warszawa − KRS 0000303993
  19. Brasco S.A., Warszawa − KRS 0000065788
  20. Busy Bee Film Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000732484
  21. Ce Management Group Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000642431
  22. City It Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000489045
  23. Cng Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000272316
  24. Comp S.A., Warszawa − KRS 0000037706
  25. Convention Bureau - Wrocław, Wrocław − KRS 0000139886
  26. Dt-4 S.A. Likwidacyjnej, Konstancin-jeziorna − KRS 0000366261
  27. E 5 Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000028207
  28. Efimea S.A., Wrocław − KRS 0000741343
  29. Finaroltex Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000387012
  30. Fizi Faktoring Sp. Z O.O., Dąbrowa Górnicza − KRS 0000358922
  31. Fundacja Bgż, Warszawa − KRS 0000260224
  32. Fundacja Budowanie Bez Granic -, Warszawa − KRS 0000207903
  33. Fundacja Crescendum Est-polonia, Mariew Koło Warszawy − KRS 0000081912
  34. Fundacja Dorastaj Z Nami, Warszawa − KRS 0000361265
  35. Fundacja Europa Jest Wśród Nas, Warszawa − KRS 0000146689
  36. Fundacja Europa Kobiet - Instytut Europejski, Warszawa − KRS 0000164362
  37. Fundacja Klinika Losu, Lublin − KRS 0000465445
  38. Fundacja Lem, Warszawa − KRS 0000309184
  39. Fundacja Onkologii Doświadczalnej i Klinicznej, Warszawa − KRS 0000263215
  40. Fundacja Pgnig S.A. Im. Ignacego Łukasiewicza, Warszawa − KRS 0000210832
  41. Fundacja Polska - Haiti, Warszawa − KRS 0000349426
  42. Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego, Warszawa − KRS 0000121597
  43. Fundacja Promocja Polska, Warszawa − KRS 0000153123
  44. Fundacja Towarzystwo Ekonomiczno-społeczne, Warszawa − KRS 0000095870
  45. Fundacja Wspierania Rozwoju Radiokomunikacji i Technik Multimedialnych, Warszawa − KRS 0000026831
  46. Gastel Prefabrykacja S.A., Karsin − KRS 0000441812
  47. Goldenadvice.pl Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000263114
  48. Gpm S.A., Warszawa − KRS 0000560311
  49. Gromada Medica Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000079749
  50. Gudzowaty Foundation, Warszawa − KRS 0000400037

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Aci Polska Stowarzyszenie Rynków Finansowych, Warszawa − KRS 0000192423
  2. Agencja Ochrony Pho Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000130932
  3. Agros Holding S.A., Warszawa − KRS 0000022192
  4. Aitika Sp. Z O.O., Zabrze − KRS 0000309566
  5. Altrealia Investments S.A., Dąbrowa Górnicza − KRS 0000330589
  6. Ams Metal Sp. Z O.O., Siemianowice Śląskie − KRS 0000081402
  7. Anashwit Sp. Z O.O., Podkowa Leśna − KRS 0000311614
  8. Anwit Sp. Z O.O., Milanówek − KRS 0000148050
  9. Apartamenty Wilanów Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000248949
  10. Ardea Alba S.A., Warszawa − KRS 0000025441
  11. Arsenal Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000525406
  12. Asc S.A., Warszawa − KRS 0000183930
  13. Auto Alarm Center Clifford Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000022513
  14. Auto Internet S.A., Wrocław − KRS 0000119414
  15. Avantor Performance Materials Poland S.A., Gliwice − KRS 0000010108
  16. Awbud S.A., Fugasówka − KRS 0000023958
  17. B.a.c.d. S.A., Warszawa − KRS 0000009046
  18. Bafri Hotele S.A., Warszawa − KRS 0000055168
  19. Bank Cukrownictwa Cukrobank S.A., Wrocław − KRS 0000032300
  20. Bank Ochrony Środowiska S.A., Warszawa − KRS 0000015525
  21. Bank Polskiej Spółdzielczości S.A., Warszawa − KRS 0000069229
  22. Bank Rozwoju Cukrownictwa S.A., Poznań − KRS 0000007876
  23. Bankowe Przedsiębiorstwo Telekomunikacyjne Telbank S.A., Warszawa − KRS 0000037921
  24. Baterpol Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000040557
  25. Benefia Dystrybucja Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000202229
  26. Benefia Ubezpieczenia Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000134027
  27. Biatel S.A., Warszawa − KRS 0000021787
  28. Bioenergia Invest Sp. Z O.O., Dobre Miasto − KRS 0000315483
  29. Biogas Trading Dunaj Sp. Z O.O., Dunaj − KRS 0000325500
  30. Biprotech Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000213773
  31. Bis Izomar Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000090465
  32. Biuro Likwidacji i Obsługi Szkód Blos Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000171342
  33. Bjo Sp. Z O.O., Sulejówek − KRS 0000234095
  34. Bps Doradztwo S.A., Warszawa − KRS 0000355344
  35. Buczek Automotive Sp. Z O.O., Sosnowiec − KRS 0000066265
  36. Budownictwo Elektroenergetyczne Selpol S.A., Łódź − KRS 0000037791
  37. Bydgoskie Zakłady Przemysłu Gumowego Stomil S.A., Bydgoszcz − KRS 0000070851
  38. Bytom S.A., Kraków − KRS 0000049296
  39. Capitol Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000120133
  40. Cash Flow S.A., Dąbrowa Górnicza − KRS 0000078929
  41. Cd Projekt S.A., Warszawa − KRS 0000006865
  42. Centrum Hydrauliki Doh Sp. Z O.O., Bytom − KRS 0000025127
  43. Centrum Konferencji i Rekreacji Akwawit Sp. Z O.O., Leszno − KRS 0000224895
  44. Centrum Zamek Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000090103
  45. Cesan Sp. Z O.O., Zabrze − KRS 0000278251
  46. Cetar Sp. Z O.O., Dąbrowa Górnicza − KRS 0000413435
  47. Chemikals Sp. Z O.O., Braniewo − KRS 0000323264
  48. Chemikals Sp. Z O.O., Braniewo − KRS 0000322207
  49. Citysoft Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000239486
  50. Clar System S.A., Poznań − KRS 0000189335

Powiązane przetargi (14 szt.):
  1. Dostawa kamery do fotografowania tęczówki
    Zamawiający: Politechnika Warszawska Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych, Warszawa
    Przedmiotem zamówienia jest dostawa kamery do fotografowania tęczówki.
  2. Dostawa sprzętu komputerowego
    Zamawiający: Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy, Warszawa
    Dostawa sprzętu komputerowego
  3. Główny serwer plików oraz komputer klasy PC do prowadzenia kopii zapasowych plików serwera.
    Zamawiający: Miejska Pracownia Urbanistyczna, Radom
    1. Serwer plików w konfiguracji:
    Obudowa serwera RACK 19 cali, z dwoma zasilaczami
    Szyny montażowe serwera do szafy rack
    Dwa procesory Xeon® 2.0Ghz, 4M Cache
    Pamięć RAM 12GB, DDR3, 1066MHz
    Kontroler RAID 5, 256MB Cache, do obsługi dysków HDD SAS
    Pamięć masowa: macierz dyskowa HDD SAS, Hot Plug, pojemności 6TB
    Karta sieciowa 1 Gigabit
    Mysz USB
    Klawiatura QWERTY
    Monitor LCD 19cale, rozdzielczość nominalna 1680x1050, złącza: DVI, D-Sub
    Zasilacz awaryjny UPS 1920W w obudowie rack
    Napęd DVD+ -RW
    Sieciowy system operacyjny Windows Server® 2008, Standard x64 Edition + 5 licencji dostępowych CAL
    Dodatkowe klienckie licencje dostępowe do serwera CAL 15 lic.
    3 letnia usługa gwarancyjna
    W okresie 3 lat od sprzedaży w przypadku awarii podzespołu, dostawca gwarantuje w ciągu 8 godzin dostawę sprawnego podzespołu do siedziby zamawiającego na koszt dostawcy.
    2. Komputer klasy PC
    Procesor Core Duo 3GHz
    Płyta główna na chipsecie rekomendowanym przez producenta procesora
    Pamięć RAM 4GB
    Osobna karta graficzna na procesorze nVidia®
    Całkowita pamięć dysków HDD 6TB, prędkość obrotowa dysków 7200rpm
    Zasilacz 550W
    Karta sieciowa 1 Gigabit
    System operacyjny MS Windows XP Professional PL Sp3
    Gwarancja 24 miesięcy
    3. Szafa serwerowa 42U 600x800 bez przednich i tylnich drzwi
    Dwa pełne boki, lewy i prawy
    Prowadnice pionowe do montażu serwera i urządzeń sieciowych 19/
    6x półek 19cali na akcesoria sieciowe
    1x szuflada na klawiaturę
    4x panel 19cali ze szczotką
    5x panel 2U 19 cali zaślepiający
    4. Przełącznik-switch 24 porty 10/100Mb/s, 2 porty 1Gigabit, 19cali, zarządzany przez agenta WWW
    gwarancja 24 miesiące
  4. DOSTAWA DWÓCH SERWERÓW
    Zamawiający: Biuro Trybunału Konstytucyjnego, Warszawa
    DOSTAWA DWÓCH SERWERÓW
  5. PRZETARG NIEOGRANICZONY NA DOSTAWY ZESTAWÓW KOMPUTEROWYCH, MONITORÓW LCD, NISZCZAREK , DRUKAREK, MATERIAŁÓW EKSPOLA-TACYJNYCH DO KOMPUTERÓW
    Zamawiający: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Legnicy, Legnica
    Przedmiotem zamówienia jest dostawa:
    1) Komputerów z monitorami - 50 kompletów (Pakiet 1),
    2) Monitorów LCD - 4 sztuk (Pakiet 2),
    3) Niszczarek - 2 sztuk (Pakiet 3),
    4) Drukarek - NA POZYCJE (Pakiet 4)
    5) Części eksploatacyjne do komputera - NA POZYCJE (Pakiet 5)
    których dokładny opis znajduje się w załącznikach do siwz pogrupowanych w pakiety od 1do 5, które stanowią jej integralną część.
  6. Dostawa urządzeń komputerowych dla Instytutu Technologii Materiałów Elektronicznych w Warszawie
    Zamawiający: Instytut Technologii Materiałów Elektronicznych, Warszawa
    Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń komputerowych zgodnych
    z wymaganiami Zamawiającego, określonymi w /szczegółowej charakterystyce przedmiotu zamówienia/ stanowiącej załącznik nr 1 do SIWZ
  7. Dostawa zestawów komputerowych i komputerów przenośnych nr spr. 71/ZP/2009
    Zamawiający: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Ludwika Rydygiera, Kraków
    całość przedmiotu zamówienia
  8. Dostawy sprzętu komputerowego
    Zamawiający: Minister Obrony Narodowej, w imieniu którego działa Agencja Mienia Wojskowego, Warszawa
    Przedmiotem zamówienia są dostawy sprzętu komputerowego:-część zamównia nr 1 - Serwer SR1 A ze streamerem zewnętrznym, 4 szt.; -część zamównia nr 2 - Stacja Graficzna SG z monitorem M3, 1 szt
  9. dostawa podzespołów, sprzętu komputerowego i oprogramowania
    Zamawiający: Ośrodek Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów, Warszawa
    dostawa: podzespołów, sprzętu komputerowego i oprogramowania
    o konfiguracji i parametrach technicznych określonych odpowiednio w opisie przedmiotu zamówienia SIWZ, wraz instalacją i uruchomieniem. Postępowanie prowadzono w podziale na dwa zadania.
  10. Dostawa urządzeń komputerowych.
    Zamawiający: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Nr 5 im. Św. Barbary w Sosnowcu, Sosnowiec
    Dostawa urządzeń komputerowych.
  11. dostawa sprzętu komputerowego, drukarek oraz skanerów, numer sprawy PN 43/09
    Zamawiający: Centrum Onkologii Instytut im. Marii Skłodowskiej-Curie, Warszawa
    dostawa sprzętu komputerowego, drukarek oraz skanerów
  12. Dostawa sprzętu informatycznego, oprogramowania, tuszy oraz tonerów do drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych nr Zp/pn/4/2009
    Zamawiający: Wyższa Szkoła Oficerska Sił Powietrznych w Dęblinie, Dęblin
    1) przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu informatycznego, oprogramowania, tuszy oraz tonerów do drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych do siedziby Zamawiającego w Dęblinie, przy ul. Dywizjonu 303 nr 12;
    2) opis przedmiotu zamówienia stanowią załączniki nr 3.1-3.12 do Formularza oferty zawartego w Dziale II siwz;
    3) główny przedmiot zamówienia według Wspólnego Słownika Zamówień (CPV):
    30213000-5, 30213100-6, 30232110-8, 30232130-4, 48920000-3, 30125110-5, 30192113-6
  13. Dostawa sprzętu komputerowego oraz oprogramowania dla jednostek organizacyjnych Politechniki Częstochowskiej
    Zamawiający: Politechnika Częstochowska, Częstochowa
    Dostawa sprzętu komputerowego oraz oprogramowania dla jednostek organizacyjnych Politechniki Częstochowskiej- zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia zawartym siwz
  14. Przetarg nieograniczony na dostawę sprzętu komputerowego i oprogramowania
    Zamawiający: Izba Skarbowa w Lublinie, Lublin
    Dostawa sprzętu komputerowego i oprogramowania.
    Oferty częściowe:
    I. Szafa z wyposażeniem i serwerami,
    II. Serwer pamięci masowej,
    III. Notebooki,
    IV.Jednostki komputerowe PC,
    V. Monitory LCD,
    VI. Drukarki laserowe,
    VII. Switch - przełączniki sieciowe,
    VIII. Terminale sieciowe,
    IX. Akumulatory do UPS-ów,
    X. Akcesoria komputerowe,
    XI. Program do edycji plików PDF,
    XII. Oprogramowanie blokujące urządzenia,
    XIII. Oprogramowanie tworzące obraz dysku, oprogramowanie bezzwrotnie czyszczące dyski, oprogramowanie do odtwarzania skasowanych plików,
    XIV. Stacje dokujące do notebooków i monitory LCD.

Inne osoby dla Adamczyk Kazimierz Józef (56 osób):