Kogo reprezentuje osoba

Adamczyk Krzysztof Zbigniew

w KRS

Krzysztof Zbigniew Adamczyk

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Krzysztof
Drugie imię:Zbigniew
Nazwisko:Adamczyk
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1948 r., wiek 71 lat
Miejscowości:Gdańsk (Pomorskie), Gdynia (Pomorskie)
Przetargi:9 w aktualnych firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bamber Bogusław Stefan, Bors Marta Monika, Dadas Joanna Beata, Grabarczyk Magdalena, Grzybowska Danuta Maria, Gładysz Anna Elżbieta, Iwanicka Małgorzata, Jadczyk Zbigniew, Janikowski Bartosz Jakub, Kapcia Witold, Karasiewicz Lucjan Dominik, Kokoszyński Jacek Andrzej, Konkolewska Elżbieta, Kopyś Michał, Kremky Krzysztof, Kruszyński Krzysztof Leon, Kłos Krawiec Alicja Małgorzata, Lenczewski Bolesław Jan, Lewandowski Jerzy Kazimierz, Majchrzak Piotr Michał, Misiura Krzysztof, Molenda Wiesława, Nocna Aniela, Nowik Wojciech Piotr, Orent Marek Jan, Osiecimski Andrzej, Paszkiewicz Krzysztof, Poziomski Antoni, Połomska Anna Maria, Przychodzeń Paweł Ryszard, Rzodkiewicz Ewa, Sowiński Janusz, Śramski Andrzej Heliodor, Stolarek Antoni Michał, Strzelczyk Grzegorz Jan, Szlanta Janusz Michał, Węcławiak Piotr Czesław, Wochowska Małgorzata, Wojciechowska Aleksandra Anna, Wojtczak Aldona, Woźniak Roman Andrzej, Wróblewski Andrzej Piotr, Zawadzka Beata Hanna, Łuniewicz Robert Dariusz
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bartoszewska Janina, Dunikowski Adam Władysław, Głobińska Czupryńska Małgorzata Maria, Jankowski Jan Andrzej, Jastrzębski Jan, Krupa Katarzyna, Kruszyński Krzysztof, Lizak Lew, Ludwig Jan, Wilk Ireneusz, Wójcik Jan Marcin, Wyrzykowski Jerzy

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zakrzewska Iwona Bożena
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bamber Bogusław Stefan, Bors Marta Monika, Dadas Joanna Beata, Grabarczyk Magdalena, Grzybowska Danuta Maria, Gładysz Anna Elżbieta, Iwanicka Małgorzata, Jadczyk Zbigniew, Janikowski Bartosz Jakub, Kapcia Witold, Karasiewicz Lucjan Dominik, Kokoszyński Jacek Andrzej, Konkolewska Elżbieta, Kopyś Michał, Kremky Krzysztof, Kruszyński Krzysztof Leon, Kłos Krawiec Alicja Małgorzata, Lenczewski Bolesław Jan, Lewandowski Jerzy Kazimierz, Majchrzak Piotr Michał, Misiura Krzysztof, Molenda Wiesława, Nocna Aniela, Nowik Wojciech Piotr, Orent Marek Jan, Osiecimski Andrzej, Paszkiewicz Krzysztof, Poziomski Antoni, Połomska Anna Maria, Przychodzeń Paweł Ryszard, Rzodkiewicz Ewa, Sowiński Janusz, Śramski Andrzej Heliodor, Stolarek Antoni Michał, Strzelczyk Grzegorz Jan, Szlanta Janusz Michał, Węcławiak Piotr Czesław, Wochowska Małgorzata, Wojciechowska Aleksandra Anna, Wojtczak Aldona, Woźniak Roman Andrzej, Wróblewski Andrzej Piotr, Zawadzka Beata Hanna, Łuniewicz Robert Dariusz
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Jarosz Lipkowska Iwona Barbara, Kowalczyk Zbigniew Krzysztof, Kuzimski Roman, Leszczyńska Krystyna, Taranowska Krystyna

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Adept 10 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000554325
  2. Aicon Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000001493
  3. Aranda Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000321459
  4. Aw Kwadrat Sp. Z O.O., Chwaszczyno − KRS 0000734848
  5. Cef Management Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000020324
  6. Centrum Wspierania Budownictwa Wojskowego Kadra Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000180771
  7. Cenzin Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000026372
  8. Clean Carbon Sp. Z O.O., Puławy − KRS 0000777611
  9. Corbridge Investments S.A., Warszawa − KRS 0000691994
  10. Dom Brokerski Bankowości Spółdzielczej Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000677802
  11. Elektrociepłownia Andrychów Sp. Z O.O., Andrychów − KRS 0000089321
  12. Fundacja Edukacji Ekonomicznej, Warszawa − KRS 0000081459
  13. Fundacja Europejski Niezależny Instytut Globalnych Myśli Autokreatywnych, Kraków − KRS 0000455551
  14. Fundacja Metapomoc, Gdańsk − KRS 0000572944
  15. Fundacja Niedziela. Instytut Mediów, Częstochowa − KRS 0000600505
  16. Fundacja Ochrony Zdrowia W Gdyni, Gdynia − KRS 0000095007
  17. Fundacja Prolog, Szczecin − KRS 0000252078
  18. Galeria 12 Polska Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000458770
  19. Galeria 14 Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000458880
  20. Galeria Malbork Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000590720
  21. Galeria Tarnowskie Góry Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000626210
  22. Green S.A.d. Technology Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000491799
  23. Hyperion S.A., Warszawa − KRS 0000250606
  24. Instytut Regionalny W Katowicach, Katowice − KRS 0000026905
  25. Jachtklub Stoczni Gdańskiej, Gdańsk − KRS 0000102521
  26. K&k Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000765130
  27. Kama Finanse Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000614766
  28. Komitet Pamięci i Ochrony Pomnika Poległych Stoczniowców W Grudniu 1970 R. W Gdańsku, Gdańsk − KRS 0000523334
  29. Krajowa Izba Gospodarki Morskiej, Gdynia − KRS 0000050505
  30. Lotos Petrobaltic S.A., Gdańsk − KRS 0000171101
  31. Mobijoy! Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000173468
  32. Mobisejf S.A., Poznań − KRS 0000421864
  33. Mtm Farm 2 Sp. Z O.O., Kamion − KRS 0000720241
  34. Mtm Farm Sp. Z O.O., Kamion − KRS 0000720038
  35. Mtm Food Sp. Z O.O., Kamion − KRS 0000314442
  36. Mtm Hr Sp. Z O.O., Kamion − KRS 0000732410
  37. Mtm Trading Sp. Z O.O., Kamion − KRS 0000667158
  38. Nadwiślańska Agencja Turystyczna Sp. Z O.O., Tychy − KRS 0000074847
  39. Park Radzyń Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000458871
  40. Penton Holdings Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000220487
  41. Penton Holdings Sp. Z O.O. Spółka Komandytowo-akcyjna, Warszawa − KRS 0000223376
  42. Penton Partners Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000742122
  43. Perkoz Myjnie Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000619154
  44. Poczta Polska S.A., Warszawa − KRS 0000334972
  45. Poczta Polska Usługi Cyfrowe Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000425263
  46. Pol-levant Linie Żeglugowe Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000045161
  47. Pol-mot Holding S.A., Warszawa − KRS 0000016274
  48. Polska Szkoła Żeglarstwa, Sportów Motorowodnych i Nurkowania, Piękna Góra − KRS 0000085968
  49. Polska Żegluga Bałtycka S.A., Kołobrzeg − KRS 0000011871
  50. Polski Rejestr Statków S.A., Gdańsk − KRS 0000019880

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Adamex Budownictwo Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000026039
  2. Agencja Rozwoju Pomorza S.A., Gdańsk − KRS 0000004441
  3. Agencja Rozwoju Przemysłu S.A., Warszawa − KRS 0000037957
  4. Agro-man Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000020123
  5. Akwen Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000127254
  6. Anwil S.A., Włocławek − KRS 0000015684
  7. Arp Fly S.A., Warszawa − KRS 0000329694
  8. Astrum Sp. Z O.O., Łąck − KRS 0000017178
  9. Audiotele Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000024808
  10. Autogroup S.A., Poznań − KRS 0000329498
  11. Bandos Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000178866
  12. Bankowe Towarzystwo Kapitałowe S.A., Warszawa − KRS 0000042764
  13. Bd Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000315512
  14. Bdf Sp. Z O.O., Sabnie − KRS 0000132098
  15. Biuro Promocji Żeglugi Morskiej Bliskiego Zasięgu W Szczecinie, Szczecin − KRS 0000018443
  16. Bomi S.A. Likwidacyjnej, Gdynia − KRS 0000088823
  17. Bud-bank Leasing Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000027836
  18. Budmors - Budownictwo Morskie Walczyna i Hauptmann Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000305860
  19. Capital Inwest Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000166016
  20. Capricorn International Ltd Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000198342
  21. Cargosped Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000034257
  22. Centrala Farmaceutyczna Cefarm S.A., Warszawa − KRS 0000154178
  23. Centrala Zaopatrzenia Górnictwa S.A., Katowice − KRS 0000107514
  24. Centromor S.A., Warszawa − KRS 0000076146
  25. Centrum Biurowe Plac Grunwaldzki S.A., Katowice − KRS 0000210810
  26. Centrum Budownictwa Mieszkaniowego Dom System Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000225454
  27. Centrum Giełdowe S.A., Warszawa − KRS 0000035062
  28. Centrum Obsługi Biznesu Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000055612
  29. Centrum Targowe Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000104020
  30. Chemia Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000100551
  31. Chłodnia Białystok S.A., Białystok − KRS 0000186112
  32. Chłodnia Kielce S.A., Kielce − KRS 0000148386
  33. Chmielna Inwestycje Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000139609
  34. Control Flow Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000269540
  35. Datacom S.A., Warszawa − KRS 0000029419
  36. Diotech Sp. Z O.O., Dzierżoniów − KRS 0000042323
  37. Długie Rozmowy S.A., Warszawa − KRS 0000091015
  38. Dolnośląska Fabryka Lin i Drutu Linodrut-linmet Sp. Z O.O. W Wałbrzychu, Wałbrzych − KRS 0000124246
  39. Dolnośląskie Zakłady Usługowo - Produkcyjne Dozamel Sp. Z O.O.., Wrocław − KRS 0000085139
  40. Doraco Developing Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000251982
  41. E-star Management Polska Sp. Z O.O., Mielec − KRS 0000026547
  42. Eceremont Sp. Z O.O., Zielona Góra − KRS 0000135239
  43. Elektrociepłownia Gorlice Sp. Z O.O., Gorlice − KRS 0000035405
  44. Elektrociepłownia Mielec Sp. Z O.O., Mielec − KRS 0000018849
  45. Elektromontaż - Poznań S.A., Poznań − KRS 0000060700
  46. Energa Wytwarzanie S.A., Gdańsk − KRS 0000512140
  47. Energa-operator S.A., Gdańsk − KRS 0000033455
  48. Energia Euro Park Sp. Z O.O., Mielec − KRS 0000432700
  49. Energobaltic Sp. Z O.O., Władysławowo − KRS 0000011924
  50. Epsilon Konsulting S.A., Warszawa − KRS 0000010845

Powiązane przetargi (9 szt.):
  1. Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych na statek rybacki Baltica GDY-100.
    Zamawiający: Morski Instytut Rybacki - Państwowy Instytut Badawczy, Gdynia
    Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych na statek rybacki Baltica GDY-100.
    Szczegółowy opis zamówienia zawiera Załącznik nr 2 do SIWZ – formularz rzeczowo - cenowy. Obowiązki Wykonawcy wynikające z realizacji zamówienia zostały określone we wzorze umowy – Załącznik nr 5 do SIWZ.
  2. Sukcesywna dostawa prowiantu na statek Baltica GDY-100
    Zamawiający: Morski Instytut Rybacki - Państwowy Instytut Badawczy, Gdynia
    Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa pieczywa, nabiału, wędlin, mięsa, konserw mięsnych i rybnych, ryb, mrożonek, tłuszczy, towarów sypkich paczkowanych, przypraw
    i dodatków do potraw, przetworów z owoców, przetworów warzywnych, warzyw, owoców, napojów, soków, syropów, kawy, herbaty, kakao oraz słodyczy na statek Baltica GDY-100
    na podstawie składanych przez Zamawiającego zamówień cząstkowych .
    Miejsce wykonania zamówienia - port Dalmor S.A. Gdynia - Statek Baltica, ul. Hryniewieckiego 10
  3. Sukcesywne dostawy prowiantu na statek rybacki Baltica GDY-100
    Zamawiający: Morski Instytut Rybacki - Państwowy Instytut Badawczy, Gdynia
    Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa pieczywa, nabiału, wędlin, mięsa, konserw mięsnych i rybnych, ryb, mrożonek, tłuszczy, towarów sypkich paczkowanych, przypraw i dodatków do potraw, przetworów z owoców, przetworów warzywnych, warzyw, owoców, napojów, soków, syropów, kawy, herbaty, kakao oraz słodyczy na statek rybacki Baltica GDY-100
  4. Sukcesywna dostawa prowiantu na statek Baltica GDY-100
    Zamawiający: Morski Instytut Rybacki - Państwowy Instytut Badawczy, Gdynia
    Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa pieczywa, nabiału, wędlin, mięsa, konserw mięsnych i rybnych, ryb, mrożonek, tłuszczy, towarów sypkich paczkowanych, przypraw i dodatków do potraw, przetworów z owoców, przetworów warzywnych, warzyw, owoców, napojów, soków, syropów, kawy, herbaty, kakao oraz słodyczy na statek Baltica GDY-100 na podstawie składanych przez Zamawiającego zamówień cząstkowych
  5. Dostawa prowiantu na statek Baltica GDY-100
    Zamawiający: Morski Instytut Rybacki - Państwowy Instytut Badawczy, Gdynia
    Dostawa prowiantu na statek Baltica GDY-100 wg zał. B do SIWZ - sukcesywnie na podstawie zamówień cząstkowych składanych przed rejsami
  6. Sukcesywne dostawy prowiantu na statek s/y Oceania
    Zamawiający: Instytut Oceanologii PAN, Sopot
    1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy prowiantu na statek s/y OCEANIA, należącego do Instytutu Oceanologii Polskiej Akademii Nauk Sopocie, ul. Powstańców Warszawy 55, 81-712 Sopot; według ilości i rodzaju określonych w niniejszej specyfikacji
    2. Dostawy żywności muszą się odbywać zgodnie z zasadami HACCP (GMP/GHP) (Dyrektywa Unii Europejskiej 93/43/EEC w sprawie higieny środków spożywczych)przy użyciu odpowiednich środków transportowych dla artykułów wymagających niskich temperatur.
    3. Zamawiane i dostarczane artykuły spożywcze muszą posiadać maksymalnie długi termin przydatności, pierwszy gatunek jakości, przy czym dla dostaw mięsa jest wymagane głębokie mrożenie, o ile w zamówieniu nie zostanie zaznaczone inaczej.
    4. Dostarczone towary muszą być opakowane zgodnie z normami pakowania środków spożywczych. dostarczone przez uprawnione osoby transportem odpowiednim do rodzaju przewożonego towaru, przy czym osoby przewożące winny posiadać aktualne świadectwa zdrowia, a samochody - odpowiednie dopuszczenie SANEPIDU.
    5. Zamawiający zastrzega sobie prawo do zmiany wyszczególnionych w załączniku nr 2 do SIWZ asortymentów na inne o zbliżonych właściwościach i cenie, jeżeli z niemożliwych do przewidzenia w momencie ogłoszenia postępowania przyczyn stałoby się niemożliwe dostarczenie któregoś z produktów asortymentowych (tj. np. zaprzestanie wytwarzania tego produktu przez producenta, czego konsekwencją byłaby niemożliwość realizacji zamówienia w tym zakresie).
    6. Zamówienie powinno być wykonywane sukcesywnie, stosownie do aktualnych potrzeb Zamawiającego, transportem własnym Wykonawcy. Zamawiający będzie informował Wykonawcę telefonicznie lub faxem o bieżącym zapotrzebowaniu.
    7. Zamawiający zastrzega, że podane ilości są ilościami szacunkowymi i mogą ulec zmniejszeniu o 30 % w zależności od potrzeb.
    8. Szczegółowe ilości poszczególnych artykułów żywnościowych wchodzących w skład przedmiotu zamówienia zostały zawarte w tabeli zatytułowanej Formularz ofertowo-cenowy, stanowiący Załącznik nr 2 do niniejszej Specyfikacji
    9. Miejsce realizacji zamówienia: s/y Oceania, Nabrzeże zbożowe, Port Gdańsk, ul. Starowiślna 1.
  7. Dostawa prowiantu na statek Bltica Gdy -100
    Zamawiający: Morski Instytut Rybacki w Gdyni, Gdynia
    Dostawa prowiantu na statek Bltica Gdy -100
    o wartosci poniżej 193 000 euro
  8. DOSTAWA PROWIANTU NA STATEK BALTICA GDY-100.
    Zamawiający: Morski Instytut Rybacki w Gdyni, Gdynia
    DOSTAWA PROWIANTU NA STATEK BALTICA GDY-100.
  9. CRZP 03/09 - Dostawa prowiantu na statki szkolne w 2009 r.
    Zamawiający: Akademia Morska w Gdyni, Gdynia
    Zamawiane są artykuły spożywcze w ilościach i wielkości opakowań opisanych szczegółowo w Formularzu Cenowym - Formularz III w SIWZ.

Inne osoby dla Adamczyk Krzysztof Zbigniew (85 osób):