Kogo reprezentuje osoba

Adamczyk Maria Lucyna

w KRS

Maria Lucyna Adamczyk

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Maria
Drugie imię:Lucyna
Nazwisko:Adamczyk
Płeć:Kobieta
Rok urodzenia:1961 r., wiek 58 lat
Miejscowości:Pszczyna (Śląskie), Wola (Śląskie)
Przetargi:5 w poprzednich firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Chanek Andrzej, Danek Ireneusz, Fil Zofia, Giedwiłło Longina Elżbieta, Grzesica Krystian, Kasza Janusz Józef, Kusak Małgorzata Anna, Leśniewski Marcin, Piekorz Anna, Wlekliński Witold Walenty, Żołna Mariusz

Reprezentowała:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Chanek Andrzej, Danek Ireneusz, Faltus Piotr Marian, Giedwiłło Longina Elżbieta, Grzesica Krystian, Kasza Janusz Józef, Korzekwa Zbigniew Jan

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Skrobol Dariusz
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bednorz Bernard, Copija Leokadia, Duda Jan, Gałuszka Jacek Stanisław, Grzesica Krystian, Jurzykowski Romuald Leszek, Krzystolik Joanna, Krzysztolik Niesyto Sylwia Joanna, Patyk Jacek Piotr, Zjawiony Wiesław Franciszek

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Sosna Magdalena

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Agencja Rozwoju i Promocji Ziemi Pszczyńskiej Sp. Z O.O., Pszczyna − KRS 0000171395
  2. Auto Dealer Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000020780
  3. Bieruńska Fundacja Inicjatyw Gospodarczych, Bieruń − KRS 0000033399
  4. Centrum Integracji i Rozwoju Regionalnego, Miedźna − KRS 0000256383
  5. Centrum Przedsiębiorczości Cp Sp. Z O.O., Wola − KRS 0000479385
  6. Confinium Sp. Z O.O., Pszczyna − KRS 0000355559
  7. Fundacja Na Rzecz Ochrony Środowiska Zachowanie Pszczół i Mrówek Na Śląsku, Opole − KRS 0000419208
  8. Fundusz Górnośląski S.A., Katowice − KRS 0000042922
  9. Gałczyk-leśniewska, Kasiński, Leśniewski, Skulski Lekarska Spółka Partnerska Remedium, Suszec − KRS 0000095323
  10. Gminne Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. Z O.O., Bojszowy − KRS 0000131507
  11. Gminne Towarzystwo Sportowe Bojszowy, Bojszowy − KRS 0000228690
  12. Górniczy Klub Sportowy Piast Wola, Wola − KRS 0000116683
  13. Izotermy Tim Sp. Z O.O., Bytom − KRS 0000476193
  14. Koleje Śląskie Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000357114
  15. Logotex Sp. Z O.O., Pszczyna − KRS 0000229398
  16. Master - Odpady i Energia Sp. Z O.O., Tychy − KRS 0000078561
  17. Megrez Sp. Z O.O., Tychy − KRS 0000302837
  18. Ochotnicza Straż Pożarna W Gilowicach, Gilowice − KRS 0000276035
  19. Pietrzak Rybnik Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000390642
  20. Pietrzak Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000173526
  21. Pks W Bielsku-białej S.A., Czechowice-dziedzice − KRS 0000207966
  22. Przedsiębiorstwo Inżynierii Miejskiej Sp. Z O.O., Czechowice-dziedzice − KRS 0000110057
  23. Pszczyńska Fundacja Wspierania i Rozwoju Sportu, Pszczyna − KRS 0000346362
  24. Regionalne Forum Obywatelskie, Lędziny − KRS 0000175362
  25. Societas Scientiis Favendis Silesiae Superioris Towarzystwo Tych, Którzy Sprzyjają Naukom Na Górnym Śląsku, Katowice − KRS 0000259902
  26. Stowarzyszenie Miłośników 600- Letniego Bierunia, Bieruń − KRS 0000004674
  27. Stowarzyszenie Nasz Kobiór, Kobiór − KRS 0000160133
  28. Stowarzyszenie Poszkodowanych Przedsiębiorców Rp, Świętochłowice − KRS 0000401753
  29. Stowarzyszenie Wędkarskie Rontok, Goczałkowice-zdrój − KRS 0000112731
  30. Suszeckie Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Podaj Dłoń, Suszec − KRS 0000018612
  31. Śląski Związek Gmin i Powiatów, Katowice − KRS 0000070883
  32. Związek Gmin i Powiatów Subregionu Centralnego Województwa Śląskiego, Gliwice − KRS 0000485018

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Atlex Sp. Z O.O., Tychy − KRS 0000156585
  2. Awbud S.A., Fugasówka − KRS 0000023958
  3. Cenit Polska Sp. Z O.O., Bytom − KRS 0000297726
  4. Centrum Przedsiębiorczości S.A., Wola − KRS 0000038061
  5. Eltemes Sp. Z O.O., Trzebinia − KRS 0000284026
  6. Górnośląska Agencja Promocji Przedsiębiorczości S.A., Rybnik − KRS 0000106319
  7. Jsu Sp. Z O.O., Jastrzębie- Zdrój − KRS 0000107288
  8. Klub Sportowy Unia Bieruń Stary, Bieruń − KRS 0000057656
  9. Mała Energetyka, Katowice − KRS 0000302253
  10. Mci Sp. Z O.O., Cieszyn − KRS 0000175529
  11. Mega Beat Sp. Z O.O., Pszczyna − KRS 0000014186
  12. Mostostal Zabrze S.A., Gliwice − KRS 0000049844
  13. Nettelekom Gk Sp. Z O.O., Kielce − KRS 0000082297
  14. Przedsiębiorstwo Inżynierii Komunalnej Sp. Z O.O., Pszczyna − KRS 0000109135
  15. Pszczyńskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. Z O.O., Pszczyna − KRS 0000127208
  16. Radio Express 92,3 Fm Sp. Z O.O., Bielsko-biała − KRS 0000113668
  17. Riskout Sp. Z O.O., Mysłowice − KRS 0000519923
  18. Serwis-erg Sp. Z O.O., Bieruń − KRS 0000103593
  19. Stowarzyszenie Rozwoju Zawodowego Śląska i Małopolski, Lędziny − KRS 0000203599
  20. Track Tec Koltram Sp. Z O.O., Zawadzkie − KRS 0000070848
  21. Tyska Spółdzielnia Mieszkaniowa Zuzanna, Tychy − KRS 0000060299

Powiązane przetargi (5 szt.):
  1. Realizacja indywidualnych usług doradczych - opieka indywidualnych doradców w ramach projektu Pro45 - program wspierania przedsiębiorczości wśród osób bezrobotnych po 45 roku życia Działanie 6.2 PO KL.
    Zamawiający: Centrum Przedsiębiorczości S.A., Wola
    Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych na poszczególne wymienione niżej
    zakresy usług.
    Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych.

    Przedmiotem niniejszego zamówienia jest realizacja indywidualnych usług doradczych - opieka indywidualnych doradców dla Uczestników Projektu Pro45 - program wspierania przedsiębiorczości wśród osób bezrobotnych po 45 roku życia w ramach Działania 6.2 Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki 2007 - 2013 współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.


    Zakres usług doradczych.
    Wykonawcy będą świadczyć usługi doradcze w niżej wymienionych tematach w każdej części zamówienia:
    Temat 1. Usługi doradcze - opieka indywidualnych doradców dla Uczestników Projektu przed rejestracją działalności gospodarczej w zakresie:
    a) opracowywania biznesplanu w tym m. in. w zakresie opracowywania prognoz finansowych;
    b) aspektów prawnych prowadzenia działalności gospodarczej, w tym m.in. w zakresie: wyboru formy prowadzenia działalności gospodarczej, rejestracji działalności, uzyskania niezbędnych zezwoleń, uzgodnień, koncesji,
    c) aspektów finansowych prowadzenia działalności gospodarczej, w tym m.in.: przychodów i kosztów prowadzenia działalności gospodarczej, rozliczeń z Urzędem Skarbowym, Zakładem Ubezpieczeń Społecznych i innymi jednostkami.
    Temat 2. Usługi doradcze - opieka indywidualnych doradców dla Uczestników Projektu po rejestracji działalności gospodarczej w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej, w tym m.in.: rozliczenia umowy dotacji na rozwój przedsiębiorczości przed Beneficjentem (Zamawiającym), ubiegania się o wsparcie pomostowe podstawowe i przedłużone, bieżących problemów pojawiających się w prowadzonej działalności.

    Usługi doradcze świadczone będą świadczone na rzecz Uczestników Projektu, w ramach dwóch edycji w okresie:
    1. I edycja: lipiec - sierpień 2010 (dla tematu 1), wrzesień 2010 - luty 2011 (dla tematu 2);
    2. II edycja: grudzień 2010 - styczeń 2011 (dla tematu 1), luty - lipiec 2011 (dla tematu 2);

    Liczba godzin wsparcia doradczego wynosi maksymalnie 25 godzin zegarowych na rzecz jednego Uczestnika Projektu w ramach wszystkich części. Dokładana liczba godzin zostanie każdorazowo określona wg potrzeb danej osoby.

    Łączna liczba godzin usług doradczych dla tematu 1 w ramach całego Projektu wynosi 800.
    Łączna liczba godzin usług doradczych dla tematu 1 w ramach jednej edycji wynosi 400.

    W ramach całego projektu z usług doradczych dla tematu 1 będzie korzystało 40 Uczestników Projektu, którzy zostaną podzielone na 10 grup.
    W ramach każdej edycji z usług doradczych dla tematu 1 będzie korzystało 20 Uczestników Projektu, którzy zostaną podzielone na 5 grup.
    W każdej grupie znajdzie się 4 Uczestników Projektu.
    Liczba godzin wsparcia doradczego dla tematu 1 wynosi maksymalnie 20 godzin zegarowych na rzecz jednego Uczestnika Projektu.
    Łączna maksymalna ilość godzin przypadająca na 1 grupę w ramach tematu 1 usług doradczych to 80 godzin.

    Każda grupa w ramach tematu 1 usług doradczych stanowi odrębną część zamówienia

    Zakłada się, że Uczestnicy Projektu kontynuować będą indywidualne doradztwo - opiekę indywidualnego doradcy z tymi samymi Doradcami.
    Uczestnicy Projektu, którym nie zostanie przekazane wsparcie finansowe po otwarciu działalności gospodarczej w ramach Projektu, kończą udział w Projekcie i nie będą na ich rzecz świadczone usługi z tematu 2 doradztwa.

    W ramach całego projektu z usług doradczych dla tematu 2 będzie korzystało 30 Uczestników Projektu, którzy zostaną podzielone na 10 grup.
    W ramach każdej edycji z usług doradczych dla tematu 2 będzie korzystało 15 Uczestników Projektu, którzy zostaną podzielone na 5 grup.
    W każdej grupie znajdzie się 3 Uczestników Projektu.
    Liczba godzin wsparcia doradczego dla tematu 2 wynosi maksymalnie 5 godzin zegarowych na rzecz jednego Uczestnika Projektu.
    Łączna maksymalna ilość godzin przypadająca na 1 grupę w ramach tematu 2 usług doradczych to 15 godzin.

    Każda grupa w ramach tematu 2 usług doradczych stanowi odrębną część zamówienia


    Zamówienie składa się zatem z odrębnych 20 części (zadań) podzielonych na:
    1) Dziesięć czteroosobowych grup Uczestników Projektu, dla których świadczone będą usługi doradcze - opieka indywidualnych doradców dla Uczestników Projektu przed rejestracją działalności gospodarczej, w każdej grupie ilość godzin usług doradczych wynosi 80.
    - Zadanie 1.1.: usługi doradcze - opieka indywidualnych doradców dla Uczestników Projektu przed rejestracją działalności gospodarczej - grupa 1; 4 osoby; 80 godzin; termin realizacji: lipiec - sierpień 2010;
    - Zadanie 1.2.: usługi doradcze - opieka indywidualnych doradców dla Uczestników Projektu przed rejestracją działalności gospodarczej - grupa 2; 4 osoby; 80 godzin; termin realizacji: lipiec - sierpień 2010;
    - Zadanie 1.3.: usługi doradcze - opieka indywidualnych doradców dla Uczestników Projektu przed rejestracją działalności gospodarczej - grupa 3; 4 osoby; 80 godzin; termin realizacji: lipiec - sierpień 2010;
    - Zadanie 1.4.: usługi doradcze - opieka indywidualnych doradców dla Uczestników Projektu przed rejestracją działalności gospodarczej - grupa 4; 4 osoby; 80 godzin; termin realizacji: lipiec - sierpień 2010;
    - Zadanie 1.5.: usługi doradcze - opieka indywidualnych doradców dla Uczestników Projektu przed rejestracją działalności gospodarczej - grupa 5; 4 osoby; 80 godzin; termin realizacji: lipiec - sierpień 2010;
    - Zadanie 1.6.: usługi doradcze - opieka indywidualnych doradców dla Uczestników Projektu przed rejestracją działalności gospodarczej - grupa 6; 4 osoby; 80 godzin; termin realizacji: grudzień 2010 - styczeń 2011;
    - Zadanie 1.7.: usługi doradcze - opieka indywidualnych doradców dla Uczestników Projektu przed rejestracją działalności gospodarczej - grupa 7; 4 osoby; 80 godzin; termin realizacji: grudzień 2010 - styczeń 2011;
    - Zadanie 1.8.: usługi doradcze - opieka indywidualnych doradców dla Uczestników Projektu przed rejestracją działalności gospodarczej - grupa 8; 4 osoby; 80 godzin; termin realizacji: grudzień 2010 - styczeń 2011;
    - Zadanie 1.9.: usługi doradcze - opieka indywidualnych doradców dla Uczestników Projektu przed rejestracją działalności gospodarczej - grupa 9; 4 osoby; 80 godzin; termin realizacji: grudzień 2010 - styczeń 2011;
    - Zadanie 1.10.: usługi doradcze - opieka indywidualnych doradców dla Uczestników Projektu przed rejestracją działalności gospodarczej - grupa 10; 4 osoby; 80 godzin; termin realizacji: grudzień 2010 - styczeń 2011;


    2) Dziesięć trzyosobowych grup Uczestników Projektu, dla których świadczone będą usługi doradcze - opieka indywidualnych doradców dla Uczestników Projektu po rejestracji działalności gospodarczej, w każdej grupie ilość godzin usług doradczych wynosi 15.
    - Zadanie 2.1.: usługi doradcze - opieka indywidualnych doradców dla Uczestników Projektu po rejestracji działalności gospodarczej - grupa 1; 3 osoby; 15 godzin; termin realizacji: wrzesień 2010 - luty 2011;
    - Zadanie 2.2.: usługi doradcze - opieka indywidualnych doradców dla Uczestników Projektu po rejestracji działalności gospodarczej - grupa 2; 3 osoby; 15 godzin; termin realizacji: wrzesień 2010 - luty 2011;
    - Zadanie 2.3.: usługi doradcze - opieka indywidualnych doradców dla Uczestników Projektu po rejestracji działalności gospodarczej - grupa 3; 3 osoby; 15 godzin; termin realizacji: wrzesień 2010 - luty 2011;
    - Zadanie 2.4.: usługi doradcze - opieka indywidualnych doradców dla Uczestników Projektu po rejestracji działalności gospodarczej - grupa 4; 3 osoby; 15 godzin; termin realizacji: wrzesień 2010 - luty 2011;
    - Zadanie 2.5.: usługi doradcze - opieka indywidualnych doradców dla Uczestników Projektu po rejestracji działalności gospodarczej - grupa 5; 3 osoby; 15 godzin; termin realizacji: wrzesień 2010 - luty 2011;
    - Zadanie 2.6.: usługi doradcze - opieka indywidualnych doradców dla Uczestników Projektu po rejestracji działalności gospodarczej - grupa 6; 3 osoby; 15 godzin; termin realizacji: luty - lipiec 2011;
    - Zadanie 2.7.: usługi doradcze - opieka indywidualnych doradców dla Uczestników Projektu po rejestracji działalności gospodarczej - grupa 7; 3 osoby; 15 godzin; termin realizacji: luty - lipiec 2011;
    - Zadanie 2.8.: usługi doradcze - opieka indywidualnych doradców dla Uczestników Projektu po rejestracji działalności gospodarczej - grupa 8; 3 osoby; 15 godzin; termin realizacji: luty - lipiec 2011;
    - Zadanie 2.9.: usługi doradcze - opieka indywidualnych doradców dla Uczestników Projektu po rejestracji działalności gospodarczej - grupa 9; 3 osoby; 15 godzin; termin realizacji: luty - lipiec 2011;
    - Zadanie 2.10.: usługi doradcze - opieka indywidualnych doradców dla Uczestników Projektu po rejestracji działalności gospodarczej - grupa 10; 3 osoby; 15 godzin; termin realizacji: luty - lipiec 2011.


    Każdy Uczestnik Projektu, który będzie odbiorcą usług doradczych będzie miał możliwość dokonania wyboru tematyki doradztwa wraz z określeniem wymiaru czasowego odnośnie poszczególnych zagadnień wymienionych w zakresie usług doradczych w limicie godzin wynikającego z założeń Projektu przypadającego na jednego Uczestnika Projektu.

    Usługa doradcza będzie świadczona przez Wykonawcę na terenie miasta Tychy i powiatu bieruńsko-lędzińskiego. Szczegółowa lokalizacja realizacji usług doradczych zostanie ustalona pomiędzy Zamawiającym a Wykonawcą, każdorazowo przed rozpoczęciem usług doradczych w ramach poszczególnych edycji.
  2. Organizacja szkolenia z zakresu Przedsiębiorczości dla osób zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Tychach
    Zamawiający: Powiatowy Urząd Pracy, Tychy
    Organizacja szkolenia z zakresu Przedsiębiorczości dla osób zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Tychach
  3. Organizacja szkolenia dla osób bezrobotnych z zakresu Przedsiębiorczość
    Zamawiający: Powiatowy Urząd Pracy, Tychy
    Organizacja szkolenia dla 28 osób bezrobotnych z zakresu Przedsiębiorczość
  4. Organizacja kursu dla 30 osób zarejestrowanych w PUP Tychy pn Przedsiębiorczość
    Zamawiający: Powiatowy Urząd Pracy, Tychy
    Organizacja kursu dla 30 osób zarejestrowanych w PUP Tychy pn Przedsiębiorczość
  5. Organizacja kursu dla 50 osób zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Tychach z zakresu Przedsiębiorczości
    Zamawiający: Powiatowy Urząd Pracy, Tychy
    Organizacja kursu dla 50 osób zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Tychach z zakresu Przedsiębiorczości

Inne osoby dla Adamczyk Maria Lucyna (54 osoby):