Kogo reprezentuje osoba

Adamczyk Paweł Andrzej

w KRS

Paweł Andrzej Adamczyk

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Paweł
Drugie imię:Andrzej
Nazwisko:Adamczyk
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1971 r., wiek 48 lat
Miejscowości:Gdańsk (Pomorskie), Police (Zachodniopomorskie), Szczecin (Zachodniopomorskie), Wrocław (Dolnośląskie)
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Berczyński Stefan Kazimierz, Gierczak Korytkowska Magdalena, Grabowska Anna, Lachowicz Tomasz Paweł

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wąs Dariusz

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Brylewski Maciej Sebastian, Dorozik Grzegorz, Farana Emilia Mirosława, Garstka Teresa, Kamper Wolfgang Reinhard, Krepska Danuta Anna, Krogulec Stanisław Krzysztof, Kusz Michał, Lubelski Jarosław Jerzy, Wawryszewicz Arkadiusz, Zandecki Jaromir Aleksander

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Szerkus Krzysztof
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Brylewski Maciej Sebastian, Dochniak Urszula, Dorozik Grzegorz Adam, Farana Emilia Mirosława, Krogulec Stanisław Krzysztof, Lubacz Stanisław Bogusław, Mietlicka Monika, Piekoszewska Patrycja Gabriela, Wagner Joachim, Wawryszewicz Arkadiusz Aleksander, Zandecki Jaromir Aleksander, Żelek Aneta

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zielińska-waszczyk Ilona
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Albertsson Lennart, Bache Stig Hennig, Dopierała Elżbieta, Jasina Dorota Danuta, Kruszyński Aleksander, Linderoth Josef, Płatek Krzysztof, Wojdyła Zdzisław, Wysocki Andrzej

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zieliński Tomasz
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Brylewski Maciej, Farana Emilia Mirosława, Garstka Teresa, Krepska Danuta Anna, Krogulec Stanisław Krzysztof, Kusz Michał, Lubelski Jarosław, Wawryszewicz Arkadiusz, Zandecki Jaromir Aleksander, Zieliński Paweł Daniel

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Żyłajtys Andrzej
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Brylewski Maciej Sebastian, Dziakowicz Jacek, Farana Emilia Mirosława, Garstka Teresa, Kamper Wolfgang Reinhard, Krepska Danuta Anna, Krogulec Krzysztof Krzysztof, Kusz Michał, Lubelski Jarosław Jerzy, Piekoszewska Patrycja Gabriela, Wawryszewicz Arkadiusz, Witkowski Rafał, Zandecki Jaromir Aleksander

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wójcik Andrzej
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Garstka Teresa, Szadkowski Mariusz Adam

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zielińska Waszczyk Ilona
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Abramowski Marek Michał, Arciszewski Cezary Michał, Góral Anna Beata, Kalinowski Marek Józef, Kowalska Monika, Olonko Barbara, Rzempała Artur Piotr, Trzciński Kazimierz, Urbańczyk Edward Franciszek, Wojdyła Zdzisław Paweł, Ziemak Waldemar Ryszard

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zieliński Rafał Piotr
  8. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Brylewski Maciej Sebastian, Dziakowicz Jacek, Garstka Teresa, Krepska Danuta Anna, Krogulec Stanisław Krzysztof, Kusz Michał, Piekoszewska Patrycja Gabriela, Zandecki Jaromir Aleksander

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zandecki Aleksander Jaromir

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Ad Acta Profi Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000284632
  2. Ajz Immo Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000482082
  3. Ajz Immo Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Szczecin − KRS 0000608521
  4. Alba Dolny Śląsk Sp. Z O.O., Wałbrzych − KRS 0000114684
  5. Alba Ekoplus Sp. Z O.O., Dąbrowa Górnicza − KRS 0000239869
  6. Alba Organizacja Odzysku Opakowań S.A., Wrocław − KRS 0000715201
  7. Alba Polska Sp. Z O.O., Dąbrowa Górnicza − KRS 0000192143
  8. Alba Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Czeladź Sp. Z O.O.., Czeladź − KRS 0000055327
  9. Alternatywa Stowarzyszenie Obywatelskie, Przecław − KRS 0000219082
  10. Bioenergia Oil Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Sieradz − KRS 0000300605
  11. Brykpol Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000520641
  12. Bulk Cargo - Port Szczecin Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000070504
  13. Cargill Poland Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000281735
  14. Cargo Terminal Szczecin Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000215482
  15. Centrum Usługowo-handlowe To Tu - Rzyn Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Szczecin − KRS 0000112885
  16. China-poland Group Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000381936
  17. Converta Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000314069
  18. Drob-pack Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Goleniów − KRS 0000203170
  19. Infrapark Police S.A., Police − KRS 0000210413
  20. Izba Przemysłowo -handlowa Gospodarki Złomem, Warszawa − KRS 0000058029
  21. Jls Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000392101
  22. Jokem Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000652335
  23. Kancelaria Konsultingowa Bcs Urbańczyk Koźlarek Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000347292
  24. Kemipol Sp. Z O.O., Police − KRS 0000119127
  25. Laura Toscani Polska Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Szczecin − KRS 0000335091
  26. Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000033986
  27. Polska Fundacja Ekologiczna, Szczecin − KRS 0000411405
  28. Polska Fundacja Rozwoju Obszarów Wiejskich Ariadna, Strzekęcino − KRS 0000500881
  29. Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej S.A., Police − KRS 0000165489
  30. Przedsiębiorstwo Handlowo-usługowe Bomis Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000233263
  31. Sedina Invest Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000174323
  32. Stowarzyszenie Ewaluatorów Projektów, Szczecin − KRS 0000234959
  33. Stowarzyszenie Lions Club Jantar, Szczecin − KRS 0000144719
  34. Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Szczecina i Pomorza Zachodniego Business Club Szczecin, Szczecin − KRS 0000163134
  35. Stowarzyszenie Wielki Szczecin, Szczecin − KRS 0000249718
  36. Stowarzyszenie Wspólnota Samorządowa - Gryf Xxi, Police − KRS 0000230735
  37. Szczecińskie Kopalnie Surowców Mineralnych S.A., Szczecin − KRS 0000055950
  38. Szczecińsko-polickie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. Z O.O., Police − KRS 0000149802
  39. Tom Elektrorecykling Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000369825
  40. Tom Organizacja Odzysku Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego S.A., Szczecin − KRS 0000345364
  41. Tom Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000118719
  42. Tom-doleko-ekola Organizacja Odzysku Opakowań S.A., Szczecin − KRS 0000177775
  43. Tom2 Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000220256
  44. Towarzystwo Przyjaciół Szkoły W Policach, Police − KRS 0000079005
  45. Twoje Radio Sp. Z O.O., Stargard − KRS 0000743701
  46. Viking Canal Boats Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Świnoujście − KRS 0000305360
  47. Zakład Unieszkodliwiania Odpadów Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000381247
  48. Zakład Wodociągów i Kanalizacji Police Sp. Z O.O., Police − KRS 0000692181
  49. Zarząd Morskiego Portu Police Sp. Z O.O., Police − KRS 0000223709
  50. Związek Pracodawców Izba Recyklingu i Odzysku Odpadów, Piaseczno − KRS 0000539027

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. 77 Trust Investment Sp. Z O.O., Śliwniki − KRS 0000233446
  2. Agencja Rozwoju Metropolii Szczecińskiej Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000143609
  3. Automatika Usługi Kontrolno-pomiarowe Sp. Z O.O., Police − KRS 0000095833
  4. Cargill (polska) Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000037181
  5. Centromor S.A., Warszawa − KRS 0000076146
  6. Centrum Elektrotechnika Instalacje Serwis Sp. Z O.O., Police − KRS 0000050500
  7. Comfortime Baltica Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000260902
  8. Comfortime Developer Sp. Z O.O., Śliwniki − KRS 0000195935
  9. Comfortime Polska Sp. Z O.O., Śliwniki − KRS 0000253552
  10. Comfortime Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialością, Warszawa − KRS 0000252193
  11. Dg 8 Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000354159
  12. Dol-eko Organizacja Odzysku Opakowań S.A., Wrocław − KRS 0000136342
  13. Esperotia Energy Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000337197
  14. Fabryka Papieru Szczecin - Skolwin S.A., Szczecin − KRS 0000018418
  15. Fosfan S.A., Szczecin − KRS 0000038112
  16. Fundacja Grupy Azoty Police Na Rzecz Rozwoju Piłki Siatkowej, Police − KRS 0000463658
  17. Fundacja Na Rzecz Uniwersytetu Szczecińskiego, Szczecin − KRS 0000065978
  18. Future Consulting M. Defée i H. Defée Sp. J., Szczecin − KRS 0000295434
  19. Grupa Azoty Police Serwis Sp. Z O.O., Police − KRS 0000099823
  20. Grupa Azoty Zakłady Chemiczne Police S.A., Police − KRS 0000015501
  21. Impel Business Solutions Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000026794
  22. Marina Invest Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000240570
  23. Mgs Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000165272
  24. Modell Bau Budowa Sp. Z O.O., Police − KRS 0000178507
  25. Mrj Metal Recycling Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000227168
  26. Nieruchomości i Opłaty Lokalne Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000399949
  27. Okstar Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000149748
  28. Organizacja Odzysku Odpadów i Opakowań Ekola S.A., Gdańsk − KRS 0000075863
  29. Orta System Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000101113
  30. Ośrodek Wczasowy Wrzos Sp. Z O.O., Łukęcin − KRS 0000093641
  31. Polskie Terminale S.A., Szczecin − KRS 0000047880
  32. Polsko-chińskie Stowarzyszenie Współpracy Naukowo-gospodarczej Pomorze Zachodnie - Guangdong, Szczecin − KRS 0000325536
  33. Pomerania Control Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000144211
  34. Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. Z O.O., Goleniów − KRS 0000132945
  35. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-usługowe Gryf-trans Sp. Z O.O., Police − KRS 0000194983
  36. Przedsiębiorstwo Użyteczności Publicznej Trans-net S.A., Police − KRS 0000157267
  37. Seatech Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000142728
  38. Seiso Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Wrocław − KRS 0000285310
  39. Spółdzielnia Mieszkaniowa Lipar, Police − KRS 0000083442
  40. Spółdzielnia Mieszkaniowa Nad Stawem, Wrocław − KRS 0000156648
  41. Spółdzielnia Mieszkaniowa Student, Szczecin − KRS 0000137800
  42. Stocznia Pomerania Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000116405
  43. Stocznia Szczecińska Porta Holding S.A., Szczecin − KRS 0000043467
  44. Stowarzyszenie Wspierania Rozwoju Gospodarczego Powiatu Polickiego, Police − KRS 0000271251
  45. Stowarzyszenie Zachodniopomorski Klaster Chemiczny Zielona Chemia, Szczecin − KRS 0000288878
  46. Suez Jantra Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000009383
  47. Supra Agrochemia Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000138374
  48. Szczeciński Fundusz Pożyczkowy Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000230202
  49. Szczeciński Park Naukowo - Technologiczny Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000116662
  50. Szczecińskie Centrum Renowacyjne Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000113929


Inne osoby dla Adamczyk Paweł Andrzej (104 osoby):