Kogo reprezentuje osoba

Adamczyk Robert

w KRS

Robert Adamczyk

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Robert
Nazwisko:Adamczyk
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1954 r., wiek 65 lat
Miejscowości:Sopot (Pomorskie)
Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Janowski Jacek Karol, Kurkowski Andrzej, Olbrych Grażyna, Rowiński Jędrzej Lech, Smejlis Andrzej, Wodecki Krzysztof Bogdan, Zwiefka Idzi

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zwiefka Karina Wanda

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Beyond.pl Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000237620
  2. Ciech Cargo Sp. Z O.O., Inowrocław − KRS 0000065799
  3. Ciech Pianki Sp. Z O.O., Bydgoszcz − KRS 0000386719
  4. Ciech Ramp;d Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000473551
  5. Ciech S.A., Warszawa − KRS 0000011687
  6. Ciech Soda Polska S.A., Inowrocław − KRS 0000423633
  7. Ciech Trading S.A., Warszawa − KRS 0000023365
  8. Ciech Vitrosilicon S.A., Iłowa − KRS 0000043185
  9. Golf Palace Country Club Wola Błędowa, Wola Błędowa − KRS 0000116582
  10. Grupa Azoty Zakłady Azotowe Kędzierzyn S.A., Kędzierzyn - Koźle − KRS 0000008993
  11. Jb - Na Skarpie Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000575180
  12. Lsi Software S.A., Łódź − KRS 0000059150
  13. Polsin Overseas Shipping Ltd - Sp. Z O.O., Sopot − KRS 0000192788
  14. Polska Izba Przemysłu Chemicznego, Warszawa − KRS 0000015704
  15. Polski Klub Morski, Gdańsk − KRS 0000239739
  16. Stanusch Technologies S.A., Ruda Śląska − KRS 0000362345
  17. Stowarzyszenie Polska Rada Mody Organizacja Non Profit, Obręb − KRS 0000367532

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Centrum Majkowskiego Sp. Z O.O., Sopot − KRS 0000254404
  2. Ciech Transclean Sp. Z O.O., Bydgoszcz − KRS 0000136572
  3. Couriertime Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000523986
  4. Energobaltic Sp. Z O.O., Władysławowo − KRS 0000011924
  5. Fibar Group S.A., Poznań − KRS 0000553265
  6. Gamma Invest Group Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000502522
  7. Grupa Azoty Kopalnie i Zakłady Chemiczne Siarki Siarkopol S.A., Grzybów − KRS 0000185170
  8. Inter - Stomil Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000018242
  9. Mai Insurance Brokers Poland Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000107363
  10. Microjet Poland Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000043022
  11. Nederman Manufacturing Poland Sp. Z O.O., Marki − KRS 0000050307
  12. Nederman Polska Sp. Z O.O., Marki − KRS 0000109291
  13. Petromor Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000192590
  14. Petrotel Sp. Z O.O., Płock − KRS 0000079669
  15. Polenergia S.A., Warszawa − KRS 0000026545
  16. Polsin-karbid Sp. Z O.O., Chorzów − KRS 0000046598
  17. Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-budowlane Inrem Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000194656
  18. Serwis Reasekuracyjny Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000374977
  19. Unique Work Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000539077
  20. Wagas S.A., Warszawa − KRS 0000409365
  21. Woodsystem Sp. Z O.O., Działdowo − KRS 0000421746
  22. Zakład Mechaniczny Azomet Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Włocławek − KRS 0000037467
  23. Zakłady Urządzeń Komputerowych Elzab S.A., Zabrze − KRS 0000095317