Kogo reprezentuje osoba

Adamczyk Roman Władysław

w KRS

Roman Władysław Adamczyk

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Roman
Drugie imię:Władysław
Nazwisko:Adamczyk
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1949 r., wiek 70 lat
Miejscowości:Kraków (Małopolskie), Ruda Śląska (Śląskie), Warszawa (Mazowieckie)
Przetargi:1 w poprzednich firmach
Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Borowski Kazimierz Zdzisław, Cukierski Jerzy Wojciech, Dyka Aleksandra Iwona, Janikula Edward Józef, Jędrzejewska Anna Maria, Lichterowicz Elżbieta Jolanta, Malinowski Stanisław Krzysztof, Markiewicz Jan Jerzy, Olszewski Jan, Sadowski Włodzimierz Stanisław, Siudek Włodzimierz Zbigniew, Stepnowski Eugeniusz, Szynal Henryk, Tenerowicz Maciej

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Witowski Witold
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bojarski Antoni Lesław, Czerwiński Jakub, Du Vall Michał, Jankowski Jacek Andrzej, Klęczar Krzysztof Jan, Kocon Mariola Krystyna, Kopeć Sławomir, Kornaś Kita Wiesława, Krupa Jacek Jan, Krzysztofiak Krzysztof Maciej, Kurtyka Halina Ewa, Lis Jerzy, Oklejak Andrzej, Stackiewicz Anna, Szarzyński Marek Stanisław, Wiszniowska Ewa Maria

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Żyła Rafał Tomasz
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gołuński Wacław, Kochanek Piotr Jan, Komorowska Barbara, Komorowski Zbigniew Zygmunt, Król Marian, Pawlak Waldemar, Żur Artur Mariusz, Łukowski Leszek Andrzej

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Stefaniak Andrzej Jerzy
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dec Kruczkowska Małgorzata Anna, Doniec Marek Wojciech, Duda Gustaw Edward, Foryś Marian, Heszek Ilona Krystyna, Kaczmarek Paweł, Kuźnia Judyta Anna, Meisner Jerzy Michał, Mikuła Krzysztof Józef, Nakonieczny Grzegorz, Obermeyer Paweł Jerzy, Sibrecht Ośka Ewa Joanna, Świrski Adam, Szabla Kazimierz, Sławik Henryk, Trzciński Jerzy Adam

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łosoś Czernicki Jakub Artur
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ambrozik Adam, Czaja Bożena Urszula, Czyż Barbara, Góra Jerzy, Kobos Magdalena, Kostrz-kostecka Ada, Król Jan, Lisiewicz Paweł Jan, Lonc - Rycaj Magdalena, Majman Stanisław, Michalski Ryszard, Olszyński Józef, Piątkowska Monika Jadwiga, Polak Kocińska Anna, Przymus Małgorzata Jolanta, Rogulski Stefan, Sibrecht Ośka Ewa, Szymański Władysław Stanisław, Zalewski Józef, Łyżwa Marek Andrzej

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Żołnowski Adam

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. 4mobility S.A., Warszawa − KRS 0000562846
  2. Agencja Rozwoju Gospodarczego Kraków-wschód Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000040815
  3. Amilacta Sp. Z O.O., Teresin − KRS 0000390208
  4. Bakoma Bis Sp. Z O.O., Janików − KRS 0000123239
  5. Bakoma Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000345357
  6. Bakoma-nieruchomości Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000614954
  7. Bioagra - Oil S.A., Tychy − KRS 0000264450
  8. Bioagra S.A., Warszawa − KRS 0000218705
  9. Browar Górniczo-hutniczy S.A., Kraków − KRS 0000760575
  10. Bzk Alco S.A., Warszawa − KRS 0000628181
  11. Bzk H1 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000454383
  12. Bzk H2 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000454386
  13. Bzk Holding Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000286592
  14. Bzk Nieruchomości Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000454753
  15. Bzk Solar Sp. Z O.O., Koprki − KRS 0000450677
  16. Bzk Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000611587
  17. Bzk Tm Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000612784
  18. Centrum Projektów Społecznych, Poznań − KRS 0000131977
  19. Dmk Alpha Financial Services S.A., Warszawa − KRS 0000366801
  20. Dmk Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000198746
  21. E-wgt S.A., Warszawa − KRS 0000064449
  22. Europejski Instytut Rozwoju Gospodarczego, Warszawa − KRS 0000801775
  23. Fundacja Cement, Wapno, Beton, Kraków − KRS 0000357139
  24. Fundacja Dla Uniwersytetu Jagiellońskiego, Kraków − KRS 0000077648
  25. Fundacja Europy Środkowo Wschodniej Lithuania, Warszawa − KRS 0000199813
  26. Fundacja Instytut Lecha Wałęsy, Warszawa − KRS 0000031064
  27. Fundacja Instytut Rozwoju Kultury Polskiej, Kraków − KRS 0000553728
  28. Fundacja Na Rzecz Edukacji, Katowice − KRS 0000458508
  29. Fundacja Partnerstwo Dla Rozwoju - Partnership For Prosperity, Warszawa − KRS 0000189397
  30. Fundacja Pieski Świat, Warszawa − KRS 0000108151
  31. Fundacja Polski Kongres Gospodarczy, Warszawa − KRS 0000458630
  32. Fundacja Pomocy Wojewódzkiemu Szpitalowi Zespolonemu Im. M.kacprzaka W Płocku, Płock − KRS 0000172841
  33. Fundacja Promocja Polskiej Żywności, Warszawa − KRS 0000277874
  34. Fundacja Res Publica Im. Henryka Krzeczkowskiego, Warszawa − KRS 0000218432
  35. Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej, Warszawa − KRS 0000052000
  36. Fundacja Rozwoju Samorządowych Funduszy Pożyczkowych, Warszawa − KRS 0000214616
  37. Fundacja Teatru Trans-atlantyk, Warszawa − KRS 0000539553
  38. Fundusz Zalążkowy Kpt Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000326895
  39. Gildia Poznańska Gp S.A., Poznań − KRS 0000013364
  40. Gjk Biosolutions Sp. Z O.O., Końskowola − KRS 0000695952
  41. Gminny Zakład Opieki Zdrowotnej W Kętach, Kęty − KRS 0000020901
  42. Gospodarstwo Nasienno-rolne Bovinas Sp. Z O.O., Chodów − KRS 0000156084
  43. Gospodarstwo Rolne Kawęczyn Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000614951
  44. Gospodarstwo Rybackie Łyszkowice Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością, Łyszkowice − KRS 0000023299
  45. Górnośląskie Towarzystwo Lotnicze S.A., Katowice − KRS 0000023650
  46. Hotel Słoneczny Młyn Sp. Z O.O., Teresin − KRS 0000256503
  47. Hotel Słoneczny Młyn Sp. Z O.O.-spółka Komandytowa, Teresin − KRS 0000268895
  48. Hotel Tęczowy Młyn Sp. Z O.O., Teresin − KRS 0000268465
  49. Humanity In Action Polska, Warszawa − KRS 0000320583
  50. Huta Pokój Konstrukcje Sp. Z O.O., Ruda Śląska − KRS 0000115191

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Abakus S.A., Warszawa − KRS 0000019542
  2. Abexim Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000144161
  3. Administracja Domów Wspólnot Mieszkaniowych Włochy Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000127440
  4. Advadis S.A. Likwidacyjnej, Kraków − KRS 0000047106
  5. Agencja Rozwoju Przemysłu S.A., Warszawa − KRS 0000037957
  6. Agencja Rynku Energii S.A., Warszawa − KRS 0000021306
  7. Agropol Sp. Z O.O., Przeźmierowo − KRS 0000250532
  8. Alpha Financial Services Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000253120
  9. Apollo Film Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000195528
  10. Aquamin Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000093983
  11. Automotive Europe Corporation Sp. Z O.O., Piastów − KRS 0000031856
  12. Bakoma S.A., Warszawa − KRS 0000111450
  13. Biavita Polska Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000328460
  14. Biocarbo Sp. Z O.O., Koprki − KRS 0000393809
  15. Biuro Reklamy Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000185802
  16. Bzk Sp. Z O.O. i Wspólnicy Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000613237
  17. C.d.s. Kontraktor Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000215037
  18. Centromor S.A., Warszawa − KRS 0000076146
  19. Centrum Innowacji Uniwersytetu Rolniczego W Krakowie Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000416805
  20. Centrum Kongresowo-targowe Politechnika Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000106653
  21. Centrum Naukowo-produkcyjne Elektroniki Profesjonalnej Radwar S.A., Warszawa − KRS 0000058864
  22. Chłodnia Szczecińska Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000038389
  23. Ciech S.A., Warszawa − KRS 0000011687
  24. Ciech Sarzyna S.A., Nowa Sarzyna − KRS 0000103271
  25. Danone Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000014227
  26. Deutsche Bank Polska S.A., Warszawa − KRS 0000022493
  27. Dgt Sp. Z O.O., Straszyn − KRS 0000013049
  28. Dnb Bank Polska S.A., Warszawa − KRS 0000022156
  29. Dolnośląskie Centrum Hurtu Rolno-spożywczego S.A., Wrocław − KRS 0000099256
  30. Drukarnia Skarbowa, Warszawa − KRS 0000030017
  31. Eko-diesel Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000009064
  32. Ekonaft Sp. Z O.O., Trzebinia − KRS 0000042499
  33. El-development Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000113050
  34. El-investment Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000145206
  35. Elektrociepłownia Będzin S.A., Poznań − KRS 0000064511
  36. Elmet Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000065613
  37. Elstar S.A., Stargard Szczeciński − KRS 0000042569
  38. Enea S.A., Poznań − KRS 0000012483
  39. Energomedia Sp. Z O.O., Trzebinia − KRS 0000067731
  40. Energopol-ekspres S.A., Warszawa − KRS 0000037182
  41. Erbud S.A., Warszawa − KRS 0000268667
  42. Ernst Young Fundacja, Warszawa − KRS 0000164082
  43. Euroafrica Linie Żeglugowe Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000033243
  44. Euroblacha S.A., Ruda Śląska − KRS 0000042571
  45. Euronaft Trzebinia Sp. Z O.O., Trzebinia − KRS 0000035002
  46. Euroserwis Ii Sp. Z O.O., Ruda Śląska − KRS 0000153448
  47. Euroserwis Sp. Z O.O., Ruda Śląska − KRS 0000025368
  48. Extralot.pl Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000287146
  49. Fabryka Automatyki Fach S.A., Cieszyn − KRS 0000122036
  50. Fabryka Ciągników Ursus Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000001355

Powiązane przetargi (1 szt.):
  1. Świadczenie usługi w zakresie: obsługa, organizacja, realizacja imprez targowo-wystawienniczych - 11 wyjazdów. Przygotowanie i obsługa Misji Gospodarczej. Opracowanie merytorycznego programu szkoleń - organizacja i obsługa. Przygotowanie materiałów promocyjno-informatycznych
    Zamawiający: Samodzielny Publiczny Specjalistyczny Szpital Zachodni im. Jana Pawła II, Grodzisk Mazowiecki
    Świadczenie usługi w zakresie: obsługa, organizacja, realizacja imprez targowo-wystawienniczych - 11 wyjazdów. Przygotowanie i obsługa Misji Gospodarczej. Opracowanie merytorycznego programu szkoleń - organizacja i obsługa. Przygotowanie materiałów promocyjno-informatycznych