Kogo reprezentuje osoba

Adamczyk Roman Władysław

w KRS

Roman Władysław Adamczyk

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Roman
Drugie imię:Władysław
Nazwisko:Adamczyk
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1949 r., wiek 71 lat
Miejscowości:Kraków (Małopolskie), Ruda Śląska (Śląskie), Warszawa (Mazowieckie)
Przetargi:1 w poprzednich firmach
Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Borowski Kazimierz Zdzisław, Cukierski Jerzy Wojciech, Dyka Aleksandra Iwona, Janikula Edward Józef, Jędrzejewska Anna Maria, Lichterowicz Elżbieta Jolanta, Malinowski Stanisław Krzysztof, Markiewicz Jan Jerzy, Olszewski Jan, Sadowski Włodzimierz Stanisław, Siudek Włodzimierz Zbigniew, Stepnowski Eugeniusz, Szynal Henryk, Tenerowicz Maciej

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Witowski Witold
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bojarski Antoni Lesław, Czerwiński Jakub, Du Vall Michał, Jankowski Jacek Andrzej, Klęczar Krzysztof Jan, Kocon Mariola Krystyna, Kopeć Sławomir, Kornaś Kita Wiesława, Krupa Jacek Jan, Krzysztofiak Krzysztof Maciej, Kurtyka Halina Ewa, Lis Jerzy, Oklejak Andrzej, Stackiewicz Anna, Szarzyński Marek Stanisław, Wiszniowska Ewa Maria

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Żyła Rafał Tomasz
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gołuński Wacław, Kochanek Piotr Jan, Komorowska Barbara, Komorowski Zbigniew Zygmunt, Król Marian, Pawlak Waldemar, Żur Artur Mariusz, Łukowski Leszek Andrzej

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Stefaniak Andrzej Jerzy
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dec Kruczkowska Małgorzata Anna, Doniec Marek Wojciech, Duda Gustaw Edward, Foryś Marian, Heszek Ilona Krystyna, Kaczmarek Paweł, Kuźnia Judyta Anna, Meisner Jerzy Michał, Mikuła Krzysztof Józef, Nakonieczny Grzegorz, Obermeyer Paweł Jerzy, Sibrecht Ośka Ewa Joanna, Świrski Adam, Szabla Kazimierz, Sławik Henryk, Trzciński Jerzy Adam

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łosoś Czernicki Jakub Artur
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ambrozik Adam, Czaja Bożena Urszula, Czyż Barbara, Góra Jerzy, Kobos Magdalena, Kostrz-kostecka Ada, Król Jan, Lisiewicz Paweł Jan, Lonc - Rycaj Magdalena, Majman Stanisław, Michalski Ryszard, Olszyński Józef, Piątkowska Monika Jadwiga, Polak Kocińska Anna, Przymus Małgorzata Jolanta, Rogulski Stefan, Sibrecht Ośka Ewa, Szymański Władysław Stanisław, Zalewski Józef, Łyżwa Marek Andrzej

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Żołnowski Adam

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. 4mobility S.A., Warszawa − KRS 0000562846
  2. Agencja Rozwoju Gospodarczego Kraków-wschód Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000040815
  3. Amilacta Sp. Z O.O., Teresin − KRS 0000390208
  4. Bakoma Bis Sp. Z O.O., Janików − KRS 0000123239
  5. Bakoma Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000345357
  6. Bakoma-nieruchomości Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000614954
  7. Bioagra - Oil S.A., Tychy − KRS 0000264450
  8. Bioagra S.A., Warszawa − KRS 0000218705
  9. Biuro Reklamy Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000185802
  10. Browar Górniczo-hutniczy S.A., Kraków − KRS 0000760575
  11. Bzk Alco S.A., Warszawa − KRS 0000628181
  12. Bzk H1 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000454383
  13. Bzk H2 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000454386
  14. Bzk Holding Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000286592
  15. Bzk Nieruchomości Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000454753
  16. Bzk Solar Sp. Z O.O., Koprki − KRS 0000450677
  17. Bzk Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000611587
  18. Bzk Tm Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000612784
  19. Dmk Alpha Financial Services S.A., Warszawa − KRS 0000366801
  20. Dmk Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000198746
  21. E-wgt S.A., Warszawa − KRS 0000064449
  22. Enkrak-dom Sp. Z O.O., Tychy − KRS 0000388175
  23. Enkrak-dom Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Tychy − KRS 0000388216
  24. Europejski Instytut Rozwoju Gospodarczego, Warszawa − KRS 0000801775
  25. Fundacja Birth Right Poland, Warszawa − KRS 0000826853
  26. Fundacja Cement, Wapno, Beton, Kraków − KRS 0000357139
  27. Fundacja Dla Uniwersytetu Jagiellońskiego, Kraków − KRS 0000077648
  28. Fundacja Europy Środkowo Wschodniej Lithuania, Warszawa − KRS 0000199813
  29. Fundacja Instytut Lecha Wałęsy, Warszawa − KRS 0000031064
  30. Fundacja Instytut Rozwoju Kultury Polskiej, Kraków − KRS 0000553728
  31. Fundacja Na Rzecz Edukacji, Katowice − KRS 0000458508
  32. Fundacja Partnerstwo Dla Rozwoju - Partnership For Prosperity, Warszawa − KRS 0000189397
  33. Fundacja Pieski Świat, Warszawa − KRS 0000108151
  34. Fundacja Polski Kongres Gospodarczy, Warszawa − KRS 0000458630
  35. Fundacja Pomocy Wojewódzkiemu Szpitalowi Zespolonemu Im. M.kacprzaka W Płocku, Płock − KRS 0000172841
  36. Fundacja Promocja Polskiej Żywności, Warszawa − KRS 0000277874
  37. Fundacja Res Publica Im. Henryka Krzeczkowskiego, Warszawa − KRS 0000218432
  38. Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej Im. Jerzego Regulskiego, Warszawa − KRS 0000052000
  39. Fundacja Rozwoju Samorządowych Funduszy Pożyczkowych, Warszawa − KRS 0000214616
  40. Fundacja Teatru Trans-atlantyk, Warszawa − KRS 0000539553
  41. Fundusz Zalążkowy Kpt Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000326895
  42. Gildia Poznańska Gp S.A., Poznań − KRS 0000013364
  43. Gjk Biosolutions Sp. Z O.O., Końskowola − KRS 0000695952
  44. Gminny Zakład Opieki Zdrowotnej W Kętach, Kęty − KRS 0000020901
  45. Gospodarstwo Nasienno-rolne Bovinas Sp. Z O.O., Chodów − KRS 0000156084
  46. Gospodarstwo Rolne Kawęczyn Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000614951
  47. Gospodarstwo Rybackie Łyszkowice Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością, Łyszkowice − KRS 0000023299
  48. Górnośląskie Towarzystwo Lotnicze S.A., Katowice − KRS 0000023650
  49. Hotel Słoneczny Młyn Sp. Z O.O., Teresin − KRS 0000256503
  50. Hotel Słoneczny Młyn Sp. Z O.O.-spółka Komandytowa, Teresin − KRS 0000268895

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Abakus S.A., Warszawa − KRS 0000019542
  2. Abexim Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000144161
  3. Administracja Domów Wspólnot Mieszkaniowych Włochy Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000127440
  4. Advadis S.A. Likwidacyjnej, Kraków − KRS 0000047106
  5. Agencja Rozwoju Przemysłu S.A., Warszawa − KRS 0000037957
  6. Agencja Rynku Energii S.A., Warszawa − KRS 0000021306
  7. Agropol Sp. Z O.O., Przeźmierowo − KRS 0000250532
  8. Alpha Financial Services Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000253120
  9. Apollo Film Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000195528
  10. Aquamin Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000093983
  11. Automotive Europe Corporation Sp. Z O.O., Piastów − KRS 0000031856
  12. Bakoma S.A., Warszawa − KRS 0000111450
  13. Biavita Polska Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000328460
  14. Biocarbo Sp. Z O.O., Koprki − KRS 0000393809
  15. Bzk Sp. Z O.O. i Wspólnicy Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000613237
  16. C.d.s. Kontraktor Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000215037
  17. Centromor S.A., Warszawa − KRS 0000076146
  18. Centrum Innowacji Uniwersytetu Rolniczego W Krakowie Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000416805
  19. Centrum Kongresowo-targowe Politechnika Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000106653
  20. Centrum Naukowo-produkcyjne Elektroniki Profesjonalnej Radwar S.A., Warszawa − KRS 0000058864
  21. Chłodnia Szczecińska Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000038389
  22. Ciech S.A., Warszawa − KRS 0000011687
  23. Ciech Sarzyna S.A., Nowa Sarzyna − KRS 0000103271
  24. Danone Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000014227
  25. Deutsche Bank Polska S.A., Warszawa − KRS 0000022493
  26. Dgt Sp. Z O.O., Straszyn − KRS 0000013049
  27. Dnb Bank Polska S.A., Warszawa − KRS 0000022156
  28. Dolnośląskie Centrum Hurtu Rolno-spożywczego S.A., Wrocław − KRS 0000099256
  29. Drukarnia Skarbowa, Warszawa − KRS 0000030017
  30. Eko-diesel Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000009064
  31. Ekonaft Sp. Z O.O., Trzebinia − KRS 0000042499
  32. El-development Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000113050
  33. El-investment Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000145206
  34. Elektrociepłownia Będzin S.A., Poznań − KRS 0000064511
  35. Elmet Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000065613
  36. Elstar S.A., Stargard Szczeciński − KRS 0000042569
  37. Enea S.A., Poznań − KRS 0000012483
  38. Energomedia Sp. Z O.O., Trzebinia − KRS 0000067731
  39. Energopol-ekspres S.A., Warszawa − KRS 0000037182
  40. Erbud S.A., Warszawa − KRS 0000268667
  41. Ernst Young Fundacja, Warszawa − KRS 0000164082
  42. Euroafrica Linie Żeglugowe Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000033243
  43. Euroblacha S.A., Ruda Śląska − KRS 0000042571
  44. Euronaft Trzebinia Sp. Z O.O., Trzebinia − KRS 0000035002
  45. Euroserwis Ii Sp. Z O.O., Ruda Śląska − KRS 0000153448
  46. Euroserwis Sp. Z O.O., Ruda Śląska − KRS 0000025368
  47. Extralot.pl Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000287146
  48. Fabryka Automatyki Fach S.A., Cieszyn − KRS 0000122036
  49. Fabryka Ciągników Ursus Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000001355
  50. Fabryka Form Metalowych Formet S.A. Likwidacyjnej, Bydgoszcz − KRS 0000080945

Powiązane przetargi (1 szt.):
  1. Świadczenie usługi w zakresie: obsługa, organizacja, realizacja imprez targowo-wystawienniczych - 11 wyjazdów. Przygotowanie i obsługa Misji Gospodarczej. Opracowanie merytorycznego programu szkoleń - organizacja i obsługa. Przygotowanie materiałów promocyjno-informatycznych
    Zamawiający: Samodzielny Publiczny Specjalistyczny Szpital Zachodni im. Jana Pawła II, Grodzisk Mazowiecki
    Świadczenie usługi w zakresie: obsługa, organizacja, realizacja imprez targowo-wystawienniczych - 11 wyjazdów. Przygotowanie i obsługa Misji Gospodarczej. Opracowanie merytorycznego programu szkoleń - organizacja i obsługa. Przygotowanie materiałów promocyjno-informatycznych