Kogo reprezentuje osoba

Adamczyk Ryszard Jacek

w KRS

Ryszard Jacek Adamczyk

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Ryszard
Drugie imię:Jacek
Nazwisko:Adamczyk
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1957 r., wiek 62 lata
Miejscowości:Warszawa (Mazowieckie)
Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bednarski Jakub Michał, Komosa Agnieszka Janina, Ślotała Marcin Czesław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Szczerba Błażej Arkadiusz
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bąk Maria Ewa, Bartczak Włodzimierz, Bartuszek Andrzej, Bilewicz Jerzy Antoni, Binkowska Izabela, Boguszewska Kłos Bożena, Bożym Barbara Maria, Bruski Krzysztof Stanisław, Bruzda Robert Dariusz, Byrski Michał Grzegorz, Błądzińska Bożena, Ciecholewski Leszek Wojciech, Doliński Andrzej Bogdan, Dramińska Janina Hanna, Dyrcz Marcin Tadeusz, Dziubański Tomasz Paweł, El-sousy Samir, Fiutowski Jacek, Głowacka Teresa, Jałkowski Tadeusz Franciszek, Kaczmarczyk Sebastian Marek, Kajak Ryszard, Kalata Adam, Kalinowska Elżbieta Urszula, Kaliński Dariusz, Karaszewski Tomasz, Karpińska Małgorzata Elżbieta, Konwicka Żurek Małgorzata, Kotiuk Wiktor, Kowalewski Maciej, Kozłowska Alina Halina, Krajewska Grażyna, Kuc Emil, Kupiec Zbigniew Stefan, Kuźniewski Krzysztof Eugeniusz, Lichodziejewska Wioletta Krystyna, Lutostański Janusz Andrzej, Majewski Jarosław Stefan, Midor Jolanta Małgorzata, Mierzejewski Zbigniew, Mikołajczak Elżbieta Wanda, Mikulska Pomianowska Maria Jolanta, Napierała Mustafa Izabela, Neneman Danuta, Owczarczyk Andrzej Jerzy, Pawłowski Krzysztof, Piasecki Jacek, Piątek Dariusz, Piotrowska Bogumiła Julia, Plich Mieczysław, Półrolniczak Radosław Tadeusz, Pruś Piotr Grzegorz, Przybysz Jarosław Krzysztof, Przychodzeń Krzysztof, Rojek Ewa Zofia, Romanowski Tadeusz, Rozmysłowski Adam, Ruba Tadeusz, Rumowski Łukasz, Rybka Urszula Hanna, Sadowski Jerzy, Serkowski Włodzimierz, Sieczyński Krzysztof Henryk, Sienkiewicz Janusz, Sobieska Wąsala Bogumiła, Socha Arkadiusz Sławomir, Sowińska Krystyna, Stankiewicz Ewa, Świątek Danuta Barbara, Świtalska Sylwia Zofia, Syga Wyszomirska Danuta Maria, Szczytowicz Lech, Wądołowski Wiktor Wacław, Wiltos Tadeusz Szczepan, Wiśniewski Jarosław Marek, Witkun Krystyna Agnieszka, Witt Jarosław Dariusz, Wojciechowski Dariusz, Wójcik Urbaniak Barbara, Wojdecki Ryszard Andrzej, Wróbel Wojciech Jan, Wysocki Wojciech, Zacharski Andrzej Zygmunt, Zielińska Ewa Teresa, Zieliński Jacek, Żmudzińska Grażyna Danuta

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Starzomski Michał

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. A-security Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000278950
  2. Agencja Rozwoju Ziemi Chrzanowskiej S.A., Trzebinia − KRS 0000026597
  3. Air Construction Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000551236
  4. Attis Broker Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000154334
  5. Bd 34 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000744226
  6. Beh Eltec Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000210190
  7. Bossx S.A., Warszawa − KRS 0000768499
  8. Cirius Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000282875
  9. Digitics S.A., Warszawa − KRS 0000781445
  10. Dwór Polski Sp. Z O.O., Ustanów − KRS 0000217276
  11. Ecovis Milczarek i Wspólnicy Kancelaria Prawna Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000094958
  12. Efinity Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000073606
  13. Enegreen Sp. Z O.O., Płock − KRS 0000536954
  14. Europejskie Centrum Uniwersytetów Drugiego i Trzeciego Wieku, Warszawa − KRS 0000409905
  15. Europejskie Stowarzyszenie Promocji Wiedzy, Warszawa − KRS 0000326584
  16. Fanetiba Investments Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000729034
  17. Fm System T.karaszewski Sp. J., Ustanów − KRS 0000295372
  18. Food Machines Sp. Z O.O., Ustanów − KRS 0000037380
  19. Food Machines Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Ustanów − KRS 0000496393
  20. Food Technology Sp. Z O.O., Ustanów − KRS 0000366313
  21. Fundacja Do Startu-gotowi!, Warszawa − KRS 0000393633
  22. Fundacja Domków Fińskich, Warszawa − KRS 0000490175
  23. Fundacja Kreatywne Popołudnia, Warszawa − KRS 0000543291
  24. Fundacja Learnpedia Free Internet Learning, Warszawa − KRS 0000335760
  25. Fundacja One Heart Channel, Warszawa − KRS 0000323677
  26. Ganbare Sp. Z O.O., Jabłonna − KRS 0000708182
  27. Gold Farma B. Sobieska-wąsala A. Podbielska Sp. J., Warszawa − KRS 0000798465
  28. Grappa Sp. Z O.O., Sulejówek − KRS 0000241398
  29. Grupa Opeus Sp. Z O.O., Płock − KRS 0000588435
  30. Grzechowiak Kotiuk Radcowie Prawni Spółka Partnerska, Warszawa − KRS 0000703361
  31. Inventa-pack Sp. Z O.O., Stężyca − KRS 0000334861
  32. Inwestycje Miejskie Sp. Z O.O., Płock − KRS 0000344933
  33. Kike Safe Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000665486
  34. Leadenhall Polska S.A., Warszawa − KRS 0000340229
  35. Makonline Ubezpieczenia Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000521637
  36. Mibox Polska Sp. Z O.O., Ustanów − KRS 0000445486
  37. Miilux Poland Sp. Z O.O., Tarnowskie Góry − KRS 0000512422
  38. Mjm Holdings Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000722279
  39. Mocart Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000551232
  40. Profit Software Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000332169
  41. Przedsiębiorstwo Handlowe Midas i S.A., Warszawa − KRS 0000066060
  42. Społeczny Komitet Budowy Metra, Warszawa − KRS 0000241188
  43. Spółdzielnia Mieszkaniowa Gocław-lotnisko, Warszawa − KRS 0000021152
  44. Spółdzielnia Mieszkaniowa Międzynarodowa W Warszawie, Warszawa Praga Południe − KRS 0000016111
  45. Spółdzielnia Mieszkaniowa Orlik-jantar, Warszawa − KRS 0000263802
  46. Spółdzielnia Mieszkaniowa Waszyngtona, Warszawa − KRS 0000210997
  47. Stowarzyszenie Integracji Artysycznej, Warszawa − KRS 0000209170
  48. Stowarzyszenie Krzewicieli Kultury Gocław, Warszawa − KRS 0000195455
  49. Stowarzyszenie Razem, Piaseczno − KRS 0000224195
  50. Ślotała Wasilewski Sp. J., Warszawa − KRS 0000189473

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Acoustic Marketing Poland Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000761203
  2. Agencja Konsultant Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000374860
  3. Agromilex Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000061123
  4. Air Construction Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000587901
  5. Akm Mazury Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000372151
  6. Arkinwest Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000040296
  7. Art Finance Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000274512
  8. Atrain Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000578261
  9. Aura Real Estate Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000547833
  10. Beh Eltec Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000059568
  11. Biuro Projektów Metroprojekt Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000060995
  12. Blaklader Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000718691
  13. Blaklader Workwear Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000716830
  14. Blaks S.A., Warszawa − KRS 0000053855
  15. Boftel Poland Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000539721
  16. Business Security International Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000225659
  17. Business Security Poland Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000226548
  18. Business Security Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000166190
  19. Cech Rzemiosł Motoryzacyjnych, Warszawa − KRS 0000109775
  20. Cn Trading Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000335205
  21. Comgate Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000336396
  22. Concare Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000429093
  23. Direct Contact Center Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000365636
  24. Dormax Europe Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000340095
  25. Edna Enterprise 2 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000618197
  26. Edoman Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000488922
  27. Elektrownia Rp Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000260113
  28. Elme Metall Poland Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000357753
  29. Emea Support Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000691922
  30. Eolos East Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000393218
  31. Eolos North Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000365245
  32. Hydroline Poland Sp. Z O.O., Stargard − KRS 0000392750
  33. Ig Steel Sp. Z O.O., Młyny − KRS 0000428961
  34. Ild - Italian Light And Design Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000489809
  35. Ingensum Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000373781
  36. Instytut Bezpieczeństwa Biznesu Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000084123
  37. Intermedia Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000135719
  38. Knock Out Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000176157
  39. Komosa, Ślotała, Bednarski, Godziuk Sp. J., Warszawa − KRS 0000362079
  40. Lb Trading Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000483367
  41. Leadenhall Consulting Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000346765
  42. Lighthouse Development Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000372453
  43. Lr Tech Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000510175
  44. M.a.k. Ubezpieczenia Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000030090
  45. Mak Investments S.A., Warszawa − KRS 0000370354
  46. Mak Nieruchomości Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000139496
  47. Makonline Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000319413
  48. Max Dolly Sp. Z O.O., Skarżysko-kamienna − KRS 0000602715
  49. Mobility Centre Polska Rental Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000297930
  50. Mocart Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000586869


Inne osoby dla Adamczyk Ryszard Jacek (59 osób):