Kogo reprezentuje osoba

Adamczyk Szymon Adam

w KRS

Szymon Adam Adamczyk

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Szymon
Drugie imię:Adam
Nazwisko:Adamczyk
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1968 r., wiek 51 lat
Miejscowości:Chojnów (Dolnośląskie), Gorzyce (Podkarpackie), Kraków (Małopolskie), Kęty (Małopolskie), Poznań (Wielkopolskie)
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Herniczek Grzegorz Tomasz, Nikiel Przemysław Aleksander, Sistonen Jari, Sistonen Jesse, Sistonen Joel

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Salonen Matti
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bijlhouwer Frans, Billewicz Marcin Andrzej, Boksa Paweł, Błasiak Krzysztof, Drzyżdżyk Agnieszka, Furtak Krzysztof, Gieryński Paweł, Grzybek Przemysław, Kacprowicz Marek Tomasz, Kliś Tomasz, Konarska Brańka Jolanta Regina, Małyska Paweł, Pasiewicz Tomasz, Skowroński Andrzej Antoni, Ślązak Emil, Stulgis Anna Paulina, Stulgis Grzegorz, Słupski Andrzej Stanisław, Wiatr Mariusz, Wnorowski Michał
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Daniel Piotr Paweł, Dworzak Irena, Janusz Daniel Wojciech, Janusz Maciej Zenon, Kowalski Maciej, Marcinowski Jakub, Wielesik Piotr Paweł, Łabudzka Magdalena Ewa

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łabudzki Maciej
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bednarski Robert, Domańska Monika Elżbieta, Dyktus Jadwiga Józefa, Grabowski Grzegorz Stefan, Hapunowicz Tomasz, Kozaczyński Tadeusz Piotr, Krupiński Tomasz Andrzej, Miler Krzysztof, Orzełowski Konrad Jerzy, Sobisch Gregor Siegmund, Stypuła Jakub Igor, Zachariasz Marcin Andrzej

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łyko Marian Andrzej

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Billewicz Marcin Andrzej, Błasiak Krzysztof, Grzybek Przemysław, Konarska Brańka Jolanta Regina, Stulgis Grzegorz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Rada Tomasz Radosław
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bijlhouwer Frans, Billewicz Marcin Andrzej, Boksa Paweł, Błasiak Krzysztof, Drzyżdżyk Agnieszka, Furtak Krzysztof, Gieryński Paweł, Grzybek Przemysław, Kacprowicz Marek Tomasz, Kliś Tomasz, Konarska Brańka Jolanta Regina, Małyska Paweł, Pasiewicz Tomasz, Skowroński Andrzej Antoni, Ślązak Emil, Stulgis Anna Paulina, Stulgis Grzegorz, Słupski Andrzej Stanisław, Wiatr Mariusz, Wnorowski Michał
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Błasiak Krzysztof, Furtak Krzysztof Tomasz, Grzybek Przemysław, Jagodziński Andrzej, Mucha Kazimierz, Polek Janusz, Słupski Andrzej Stanisław, Wiatr Mariusz
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Błasiak Krzysztof, Drzyżdżyk Agnieszka, Furtak Krzysztof, Grzybek Przemysław Paweł, Kacprowicz Marek, Kliś Tomasz, Kuczyński Tomasz, Ożóg Jan Paweł, Słupski Andrzej Stanisław, Wiatr Mariusz
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Błasiak Krzysztof, Drzyżdżyk Agnieszka, Furtak Krzysztof, Grzybek Przemysław Paweł, Kacprowicz Marek, Kliś Tomasz, Słupska Dorota Monika, Wiatr Mariusz
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Błasiak Krzysztof, Grzybek Przemysław Paweł, Stulgis Grzegorz, Wiatr Mariusz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łakomy Ewa Renata

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Afta Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000113652
  2. Alfa 1 Sp. Z O.O., Nowa Biała − KRS 0000720462
  3. Alumetal Poland Sp. Z O.O., Nowa Sól − KRS 0000303315
  4. Alumetal S.A., Kęty − KRS 0000177577
  5. Amica S.A., Wronki − KRS 0000017514
  6. Arteria S.A., Warszawa − KRS 0000226167
  7. Award Finanse Sp. Z O.O., Legnica − KRS 0000420126
  8. Bank Ochrony Środowiska S.A., Warszawa − KRS 0000015525
  9. Cbt S.A., Warszawa − KRS 0000457049
  10. Certus Development Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000037622
  11. Copernicus Capital Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A., Warszawa − KRS 0000206615
  12. Copernicus Securities S.A., Warszawa − KRS 0000249524
  13. Danmag Sp. Z O.O., Chojnów − KRS 0000536440
  14. Develia S.A., Wrocław − KRS 0000253077
  15. Dot2dot S.A., Batorowo − KRS 0000526723
  16. Eco Invest S.A., Katowice − KRS 0000332511
  17. Elmont - Kostrzyn Wlkp. Sp. Z O.O., Kostrzyn − KRS 0000238164
  18. Etos S.A., Gdańsk − KRS 0000178415
  19. Fabryka Kotłów Sefako S.A., Sędziszów − KRS 0000029367
  20. Feerum S.A., Chojnów − KRS 0000280189
  21. Feerum Yellow Energy Sp. Z O.O., Chojnów − KRS 0000578319
  22. Fm Bank S.A., Warszawa − KRS 0000339740
  23. Fundacja Collegium Gostomianum, Sandomierz − KRS 0000070185
  24. Fundacja Moonraker, Warszawa − KRS 0000436593
  25. Fundacja Na Rzecz Przeciwdziałnia Kradzieży i Dewastacji Infrastruktury, Warszawa − KRS 0000515998
  26. Fundacja Na Rzecz Wspierania Wyższej Szkoły Zarządzania i Nauk Społecznych W Tychach, Tychy − KRS 0000239221
  27. Fundacja Przyjazny Kraj, Warszawa − KRS 0000465726
  28. Fundacja Służby Rzeczypospolitej, Warszawa − KRS 0000637882
  29. Fundacja Studnia Nadziei, Warszawa − KRS 0000313698
  30. Fundacja Tychy-dobre Miejsce, Tychy − KRS 0000494244
  31. Fundacja Ukryte Talenty, Warszawa − KRS 0000430836
  32. Gieryński Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000296654
  33. Gobarto S.A., Warszawa − KRS 0000094093
  34. Grapa Medica Sp. Z O.O., Konstancin-jeziorna − KRS 0000513060
  35. Grupa Kapitałowa L.u.n.d.@ Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000164195
  36. Grupa Nowy Szpital Holding S.A., Szczecin − KRS 0000568640
  37. Gs Nova Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000680733
  38. Invest Sp. Z O.O., Tarnobrzeg − KRS 0000233481
  39. Ir1 Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000481002
  40. Ir2 Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000479669
  41. Izba Gospodarcza Metali Nieżelaznych i Recyklingu, Katowice − KRS 0000061794
  42. K2 Ecocompetence Sp. Z O.O., Legnica − KRS 0000508915
  43. K2 Internet S.A., Warszawa − KRS 0000059690
  44. Kancelaria Radców Prawnych Clsc Maciej Kowalski Wojciech Popławski Spółka Komandytowa, Legnica − KRS 0000416325
  45. Kobud S.A., Łęczna − KRS 0000634653
  46. Leopolis For Future, Gdańsk − KRS 0000518875
  47. Lokalna Grupa Działania Ziemi Siedleckiej, Stary Krzesk − KRS 0000481573
  48. Medicalgorithmics S.A., Warszawa − KRS 0000372848
  49. Mlv 28 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000374557
  50. Motte Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000804126

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Abris Capital Partners Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000039857
  2. Acciona Nieruchomości Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000024958
  3. Aegon Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A., Warszawa − KRS 0000028767
  4. Aka-invest Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000476541
  5. Alumetal Gorzyce Sp. Z O.O., Gorzyce − KRS 0000205668
  6. Alumetal Sp. Z O.O., Kęty − KRS 0000053925
  7. Aluminium Konin - Impexmetal S.A., Konin − KRS 0000024174
  8. Amk Kraków S.A., Kraków − KRS 0000053358
  9. Arm Property Sp. Z O.O., Krakow − KRS 0000528351
  10. Armada Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000080847
  11. Armatoora S.A., Nisko − KRS 0000319486
  12. Armatura Kraków S.A. skrót Firmy: Armatura Kraków S.A., Kraków − KRS 0000068409
  13. Art Window Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000081290
  14. Assetian S.A., Warszawa − KRS 0000399284
  15. Azagroup S.A., Warszawa − KRS 0000535527
  16. Bank Bph S.A., Gdańsk − KRS 0000010260
  17. Basell Orlen Polyolefins Sp. Z O.O., Płock − KRS 0000143578
  18. Bbi Development S.A., Warszawa − KRS 0000033065
  19. Be Free Sp. Z O.O., Legnica − KRS 0000775997
  20. Billnet S.A., Warszawa − KRS 0000064687
  21. Bioton Marketing Agency Sp. Z O.O., Macierzysz − KRS 0000036599
  22. Bioton S.A., Warszawa − KRS 0000214072
  23. Bioton Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000121065
  24. Bipro-ecosystem Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000116117
  25. Bipromet S.A., Katowice − KRS 0000135615
  26. Bombardier Transportation (rail Engineering) Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000079443
  27. Boryszew S.A., Warszawa − KRS 0000063824
  28. Braster S.A., Szeligi − KRS 0000405201
  29. Bsm System Sp. Z O.O., Legnica − KRS 0000469365
  30. Bytomska Spółka Informatyczna Coig-4 Sp. Z O.O., Bytom − KRS 0000101883
  31. Bytomski Holding Produkcyjno-usługowy S.A., Bytom − KRS 0000048753
  32. Bytomski Zakład Usług Górniczych Sp. Z O.O., Zabrze − KRS 0000118779
  33. Cadm Automotive Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000420015
  34. Carbo Eco Sp. Z O.O., Stary Przybysław − KRS 0000053048
  35. Carbo Holding Sp. Z O.O., Zielona Góra − KRS 0000048765
  36. Cegielnie Bydgoskie S.A., Warszawa − KRS 0000061664
  37. Cegielnie Olsztyńskie S.A., Warszawa − KRS 0000037778
  38. Centrozłom Wrocław S.A., Wrocław − KRS 0000295859
  39. Centrum Likwidacji Szkód Consensus Sp. Z O.O., Legnica − KRS 0000396639
  40. Chemet S.A., Tarnowskie Góry − KRS 0000060480
  41. Ciech S.A., Warszawa − KRS 0000011687
  42. Cmc Zawiercie S.A., Zawiercie − KRS 0000017925
  43. Cmks Polska Sp. Z O.O., Stara Wieś − KRS 0000227134
  44. Comarch S.A., Kraków − KRS 0000057567
  45. Copernicus Services Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000004778
  46. Copernicus Trustee Services Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000206402
  47. Cube.itg S.A., Wrocław − KRS 0000314721
  48. Dolnośląskie Przedsiębiorstwo Napraw Infrastruktury Komunikacyjnej Dolkom Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000028640
  49. Domstal-miastko S.A., Łódź − KRS 0000150297
  50. Edukacja S.A., Tychy − KRS 0000064244


Inne osoby dla Adamczyk Szymon Adam (43 osoby):