Kogo reprezentuje osoba

Adamczyk Tomasz Jacek

w KRS

Tomasz Jacek Adamczyk

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Tomasz
Drugie imię:Jacek
Nazwisko:Adamczyk
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1954 r., wiek 65 lat
Miejscowości:Katowice (Śląskie), Szczecin (Zachodniopomorskie), Warszawa (Mazowieckie), Zawada (Świętokrzyskie), Łebcz (Pomorskie)
Przetargi:13 w aktualnych firmach, 4 w poprzednich firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Baczewska Halina Teresa, Degórski Jan Michał, Falco Mazurkiewicz Anna Barabra, Gajda Andrzej, Janson Andrzejewska Anita Elżbieta, Kopańska Teresa, Kopański Mirosław, Laskowski Maciej, Laskowski Roman Andrzej, Mroczek Jarosław Grzegorz, Narożny Andrzej Jan, Narożny Halina, Narożny Rafał, Prasałek Krzysztof Konrad, Preiss Andrzej, Roman Anna Danuta, Roman Jacek Janusz, Starzyński Jerzy Antoni, Wojciechowicz Ewa
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Florysiak Jacek Kazimierz, Jakubik Edyta, Mroczek Jarosław Grzegorz, Prasałek Krzysztof Konrad, Roman Jacek Janusz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Premicz Paweł Józef
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamowicz Michał Piotr, Bartniczak Krawczyk Elżbieta, Mroczek Jarosław Grzegorz, Prasałek Krzysztof Konrad, Roman Jacek Janusz, Sulima Tomasz Piotr
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Brzozowski Tomasz Mariusz, Chlasta Rafał Krzysztof, Dudzińska Maja, Duży Waldemar Andrzej, Florczak Dariusz, Gzyl Paweł Dariusz, Jacoszek Robert Piotr, Jakubik Edyta Anna, Kałużny Artur Tomasz, Kałużny Jacek, Mroczek Jarosław Grzegorz, Naklicki Robert, Naruć Wojciech, Prasałek Krzysztof Konrad, Roman Jacek, Sałata Dariusz, Skórski Andrzej, Smolny Grzegorz Jarosław, Smolny Urszula Danuta, Stempiński Szczepan, Szczawiński Konrad, Witkowski Witold Stefan

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wrona Sławomir Stefan
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Baczewska Halina Teresa, Dudzińska Maja Katarzyna, Głoćko Wojciech, Jakubik Edyta, Mroczek Jarosław, Prasałek Krzysztof, Roman Jacek Janusz, Skórski Andrzej
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Jakubik Edyta, Kryszan Gabriela, Mroczek Jarosław Grzegorz, Nestorowicz Marek, Prasałek Krzysztof Konr, Roman Jacek Janusz
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Jakubik Edyta, Mroczek Jarosław, Prasałek Krzysztof, Roman Jacek
  8. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Mroczek Jarosław, Prasałek Krzysztof Konrad, Roman Jacek
  9. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Głoćko Wojciech, Mroczek Jarosław Grzegorz, Roman Jacek Janusz
  10. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Głoćko Wojciech, Mroczek Jarosław Grzegorz, Roman Jacek Janusz
  11. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gibczyński Rafał, Piątak Beata Krystyna, Piątak Zbigniew, Stolarczyk Maciej Paweł

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Głoćko Wojciech, Laskowski Roman Andrzej, Mroczek Jarosław Grzegorz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zadora Robert Jean
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Laskowski Roman Andrzej, Mroczek Jarosław Grzegorz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zadora Robert Jean
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bytomski Michał, Laskowski Roman Andrzej, Mroczek Jarosław Grzegorz, Prasałek Krzysztof Konrad, Roman Jacek, Śliwiński Marek

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kaczmarczyk Karolina Wiktoria
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Laskowski Roman Andrzej, Mroczek Jarosław Grzegorz, Roman Jacek Janusz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ter Borch Poul Erik
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Laskowski Roman Andrzej, Mroczek Jarosław Grzegorz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zadora Robert
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Laskowski Roman Andrzej, Mroczek Jarosław Grzegorz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wagner Maciej Edward
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Barzyk Grzegorz Krzysztof, Cetnarski Wojciech Piotr, Florysiak Jacek Kazimierz, Gajda Andrzej, Gajowiecki Janusz, Kosiński Jerzy, Laskowski Roman Andrzej, Liberadzki Bogusław, Mroczek Jarosław Grzegorz, Osajda Marek, Prasałek Krzysztof, Pruszyńska Marta, Roman Jacek Janusz, Sekściński Arkadiusz, Skórski Jan, Sowa Christoph, Stachowiak Krystian Bogdan, Surma Tomasz, Tarnacka Kamila, Tałasiewicz Marek, Zagórski Łukasz Dawid
  8. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Goj Elżbieta Grażyna, Litwińska Iwona, Majcherek Małgorzata Joanna, Pawlonka Szymkowiak Dorota Izabela, Rachwalska Anna Maria, Słowik Maria Renata, Tarabicki Jacek Tomasz, Wilczek Andrzej Tadeusz, Łozińska Iwona
  9. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Głoćko Wojciech, Topp Wilfried

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ziółkowski Mirosław
  10. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Głoćko Wojciech

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ziółkowski Mirosław
  11. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Głoćko Wojciech, Głowacki Grzegorz Emil, Roman Jacek Janusz, Włoch Paweł

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Prokopowicz Zbigniew
  12. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Roman Jacek Janusz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Sierżęga Iwona Maria
  13. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Głoćko Wojciech, Roman Jacek Janusz, Włoch Paweł

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Pasławska Misztal Anna
  14. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Głoćko Wojciech, Roman Jacek Janusz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Sierżęga Iwona Maria
  15. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Głoćko Wojciech, Głowacki Grzegorz Emil, Roman Jacek Janusz, Włoch Paweł

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Prokopowicz Zbigniew
  16. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Głoćko Wojciech, Głowacki Grzegorz Emil, Roman Jacek Janusz, Włoch Paweł

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Prokopowicz Zbigniew
  17. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Głoćko Wojciech, Mroczek Jarosław Grzegorz, Roman Jacek Janusz, Włoch Paweł

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Pasławska Misztal Anna
  18. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Głoćko Wojciech, Głowacki Grzegorz Emil, Roman Jacek Janusz, Włoch Paweł

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Prokopowicz Zbigniew
  19. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Głoćko Wojciech, Roman Jacek Janusz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Paso Canabate Jorge
  20. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Głoćko Wojciech, Roman Jacek Janusz, Roman Jacek Janusz, Włoch Paweł

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Pasławska Misztal Anna
  21. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Głoćko Wojciech, Roman Jacek Janusz, Włoch Paweł

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Pasławska Misztal Anna
  22. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Głoćko Wojciech, Roman Jacek Janusz, Włoch Paweł

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Pasławska Misztal Anna
  23. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamowicz Michał Piotr, Bartniczak Krawczyk Elżbieta, Mroczek Jarosław Grzegorz, Prasałek Krzysztof Konrad, Roman Jacek Janusz, Sulima Tomasz Piotr
  24. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Brzozowski Tomasz Mariusz, Chlasta Rafał Krzysztof, Dudzińska Maja, Duży Waldemar Andrzej, Florczak Dariusz, Gzyl Paweł Dariusz, Jacoszek Robert Piotr, Jakubik Edyta Anna, Kałużny Artur Tomasz, Kałużny Jacek, Mroczek Jarosław Grzegorz, Naklicki Robert, Naruć Wojciech, Prasałek Krzysztof Konrad, Roman Jacek, Sałata Dariusz, Skórski Andrzej, Smolny Grzegorz Jarosław, Smolny Urszula Danuta, Stempiński Szczepan, Szczawiński Konrad, Witkowski Witold Stefan

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wrona Sławomir Stefan
  25. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Głoćko Wojciech, Roman Jacek Janusz, Włoch Paweł

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Putkowski Grzegorz Tomasz
  26. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Głoćko Wojciech, Głowacki Grzegorz Emil, Roman Jacek Janusz, Włoch Paweł

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Prokopowicz Zbigniew
  27. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Głoćko Wojciech, Głowacki Grzegorz Emil, Roman Jacek Janusz, Roman Jacek Janusz, Włoch Paweł

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Prokopowicz Zbigniew
  28. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Głoćko Wojciech, Głowacki Grzegorz Emil, Roman Jacek Janusz, Włoch Paweł

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Prokopowicz Zbigniew
  29. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Głoćko Wojciech, Głowacki Grzegorz Emil, Roman Jacek Janusz, Włoch Paweł

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Prokopowicz Zbigniew
  30. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Głoćko Wojciech, Roman Jacek Janusz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zadora Robert Jean
  31. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Głoćko Wojciech, Głowacki Grzegorz Emil, Roman Jacek Janusz, Włoch Paweł

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Sierżęga Iwona Maria
  32. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Głoćko Wojciech, Roman Jacek Janusz, Włoch Paweł

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Pasławska Misztal Anna
  33. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Głoćko Wojciech, Głowacki Grzegorz Emil, Roman Jacek Janusz, Włoch Paweł

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Prokopowicz Zbigniew
  34. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Głoćko Wojciech, Głowacki Grzegorz Emil, Roman Jacek Janusz, Włoch Paweł

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Prokopowicz Zbigniew
  35. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Głoćko Wojciech, Głowacki Grzegorz Emil, Roman Jacek Janusz, Włoch Paweł

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Sierżęga Iwona Maria
  36. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Baczewska Halina, Dębicz Adrian, Głoćko Wojciech, Hemperek Zenon, Mroczek Jarosław Grzegorz, Prasałek Krzysztof Konrad, Roman Jacek Janusz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wagner Grażyna Wanda
  37. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Głoćko Wojciech, Głowacki Grzegorz Emil, Roman Jacek Janusz, Włoch Paweł

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Prokopowicz Zbigniew
  38. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Głoćko Wojciech, Roman Jacek Janusz, Włoch Paweł

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Pasławska Misztal Anna
  39. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Baczewska Halina Teresa, Dudzińska Maja Katarzyna, Głoćko Wojciech, Jakubik Edyta, Mroczek Jarosław, Prasałek Krzysztof, Roman Jacek Janusz, Skórski Andrzej
  40. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Głoćko Wojciech, Roman Jacek Janusz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Sykut Adam Andrzej
  41. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Głoćko Wojciech, Mroczek Jarosław Grzegorz, Włoch Paweł

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Pasławska Misztal Anna
  42. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Głoćko Wojciech, Mroczek Jarosław Grzegorz, Prasałek Krzysztof Konrad, Roman Jacek Janusz, Włoch Paweł

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Pasławska Misztal Anna
  43. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Głoćko Wojciech, Głowacki Grzegorz Emil, Roman Jacek Janusz, Włoch Paweł

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Prokopowicz Zbigniew
  44. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Mroczek Jarosław Grzegorz, Roman Jacek Janusz, Włoch Paweł
  45. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Mroczek Jarosław Grzegorz, Roman Jacek Janusz, Włoch Paweł

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Abekom Plus Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000506472
  2. Abekom Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000311506
  3. Akademia Futbolu 14, Szczecin − KRS 0000391178
  4. Alphatron Marine Poland Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000410457
  5. Amicare Sp. Z O.O., Bezrzecze − KRS 0000696772
  6. Amicare Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Łódź − KRS 0000707570
  7. Axen Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000028097
  8. Bauta Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000658739
  9. Bio-trans Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Szczecin − KRS 0000264910
  10. Blachy Pruszyński - Energia Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000349915
  11. Bloemexim Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000067278
  12. Budchem Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Szczecin − KRS 0000135223
  13. D Solar Energy 2 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000721201
  14. Digital Investment Support Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000571026
  15. Eco-power Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000348271
  16. Eep Projekt 1 Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000697826
  17. Eep Projekt 2 Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000697831
  18. Eep Projekt 4 Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000721404
  19. Eep Projekt 5 Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000721430
  20. Eepn Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000280667
  21. Eez Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000059811
  22. Efektywność Energetyczna Dla Polski Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000508473
  23. Ekoen S.A., Szczecin − KRS 0000600406
  24. Elektrownia Wiatrowa Baltica - 1 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000392105
  25. Elektrownia Wiatrowa Baltica - 2 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000393178
  26. Elektrownia Wiatrowa Baltica - 3 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000392905
  27. Enduro Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000688220
  28. Enerco Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000247437
  29. Enerco Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000250880
  30. Energia - Eco Bis Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000430710
  31. Energia - Eco Bis Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000613882
  32. Energia-eco Cisowo Sp. Z O.O., Warszawa-wesoła − KRS 0000311360
  33. Energia-eco Cisowo Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000320113
  34. Energy Solar 11 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000690032
  35. Energy Solar 12 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000688887
  36. Energy Solar 13 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000690035
  37. Energy Solar 14 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000687977
  38. Energy Solar 16 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000720852
  39. Energy Solar 17 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000721602
  40. Energy Solar 18 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000721147
  41. Energy Solar 19 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000739951
  42. Energy Solar 20 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000740649
  43. Energy Solar 21 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000739936
  44. Energy Solar 22 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000739949
  45. Energy Solar 23 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000739990
  46. Energy Solar 24 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000739929
  47. Energy Solar 25 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000740149
  48. Energy Solar 26 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000740143
  49. Energy Solar 27 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000740128
  50. Energy Solar 28 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000741901

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Alfa Spółka Z Ograniczoną Odpwoiedzialnością, Katowice − KRS 0000058421
  2. Amon Sp. Z O.O., Łebcz − KRS 0000254828
  3. Arta Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000259676
  4. Arto Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000088966
  5. Asko Development Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000271713
  6. Askodev Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000286146
  7. Askodev Sp. Z O.O. i Wspólnicy, Spółka Komandytowa, Białystok − KRS 0000294554
  8. Asta Handel Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Szczecin − KRS 0000227788
  9. Automatika Usługi Kontrolno-pomiarowe Sp. Z O.O., Police − KRS 0000095833
  10. Aviv Group Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000125218
  11. Bank Spółdzielczy Rzemiosła W Szczecinie, Szczecin − KRS 0000058068
  12. Belat Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000317394
  13. Bora Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000286990
  14. Breva Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000350031
  15. Buran Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000439915
  16. Centralne Warsztaty Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000048535
  17. Centrum Handlowo-usługowe Manhattan Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000090876
  18. Chatteris Investments Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000518244
  19. Chemzak - Sp. Z O.O., Kędzierzyn-koźle − KRS 0000171110
  20. Continental Wind Poland Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000262542
  21. Ctl Logistics S.A., Warszawa − KRS 0000010504
  22. Czyste Technologie Energetyczne Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000447928
  23. Czyste Technologie Energetyczne Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Szczecin − KRS 0000449506
  24. Dipol Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000148360
  25. Eepd Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000130621
  26. Eepn 2 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000437795
  27. Eepn Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000273257
  28. Eepn-invest Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000041100
  29. Eew Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000039828
  30. Eid Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000020022
  31. Ekstraklasa S.A., Warszawa − KRS 0000239140
  32. Elektrownia Wiatrowa Kresy i Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000289015
  33. Energetyka Cieplna Opolszczyzny S.A., Opole − KRS 0000014339
  34. Energia-eco Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000019732
  35. Energomontaż-zachód Szczecin Sp. Z O.O., Gryfino − KRS 0000196413
  36. Energy Solar 1 Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000658526
  37. Energy Solar 10 Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000687607
  38. Energy Solar 15 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000688185
  39. Energy Solar 2 Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000659283
  40. Energy Solar 3 Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000660275
  41. Energy Solar 4 Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000659418
  42. Energy Solar 6 Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000687890
  43. Engie Zielona Energia Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000058191
  44. Epa Doradcy Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000371061
  45. Epa Energia Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000058494
  46. Epa Marine Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000354821
  47. Epa Omnia Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000350026
  48. Epa Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000033728
  49. Epa Srt Sp. Z O.O. W Upałości Likwidacyjnej, Szczecin − KRS 0000285699
  50. Epa Systemy Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000241302

Powiązane przetargi (17 szt.):
  1. Przeprowadzenie w okresie od 31.07.2016 do 31.12.2016r., działań promocyjnych o charakterze ogólnowizerunkowym oraz reklamujących wybrane usługi dodatkowe świadczone przez ZWiK Sp. z o.o. w Szczecinie, w trakcie rozgrywek piłki nożnej mężczyzn, organizowanych przez Ekstraklasę S. A
    Zamawiający: Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o., Szczecin
    Przeprowadzenie w okresie od 31.07.2016 do 31.12.2016r., działań promocyjnych o charakterze ogólnowizerunkowym oraz reklamujących wybrane usługi dodatkowe świadczone przez ZWiK Sp. z o.o. w Szczecinie, w trakcie rozgrywek piłki nożnej mężczyzn, organizowanych przez Ekstraklasę S. A
  2. Świadczenie usług, polegających na promocji marki ZWiK Sp. z o.o. w Szczecinie znaku Czysta woda i Projektu Poprawa jakości wody w Szczecinie - etap V, podczas rozgrywek piłki nożnej mężczyzn T- Mobile Ekstraklasy, organizowanych przez Ekstraklasę S. A. w sezonie 2015/2016
    Zamawiający: Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o., Szczecin
    Świadczenie usług, polegających na promocji marki ZWiK Sp. z o.o. w Szczecinie znaku Czysta woda i Projektu Poprawa jakości wody w Szczecinie - etap V, podczas rozgrywek piłki nożnej mężczyzn T- Mobile Ekstraklasy, organizowanych przez Ekstraklasę S. A. w sezonie 2015/2016
  3. Dostawa odbiornika GPS/DGPS wraz z akcesoriami dla Akademii Morskiej w Szczecinie
    Zamawiający: Akademia Morska w Szczecinie, Szczecin
    Przedmiotem zamówienia jest dostawa odbiornika GPS/DGPS wraz z akcesoriami dla Akademii Morskiej w Szczecinie. Dokładny opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 1a
  4. CTM/BZ/ZZ/85/14
    Zamawiający: Ośrodek Badawczo - Rozwojowy Centrum Techniki Morskiej, Gdynia
    Dostawa Dwuskładnikowego Logu Dopplerowskiego
  5. Świadczenie usług, polegających na promocji marki ZWiK Sp. z o.o. w Szczecinie, znaku Czysta woda i Programu Poprawa jakości wody w Szczecinie - etap III podczas rozgrywek piłkarskich T-Mobile Ekstraklasy organizowanych przez Ekstraklasę S.A. w sezonie piłki nożnej mężczyzn 2014/2015
    Zamawiający: Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o., Szczecin
    Świadczenie usług, polegających na promocji marki ZWiK Sp. z o.o. w Szczecinie, znaku Czysta woda i Programu Poprawa jakości wody w Szczecinie - etap III podczas rozgrywek piłkarskich T-Mobile Ekstraklasy organizowanych przez Ekstraklasę S.A. w sezonie piłki nożnej mężczyzn 2014/2015
  6. Dostawa terminali systemu INMARSAT dla Akademii Morskiej w Szczecinie w ramach projektu Uruchomienie Ośrodka Szkoleniowego Rybołówstwa Bałtyckiego w Kołobrzegu jako nowoczesnego narzędzia szkoleniowego AG/KK/49/2012
    Zamawiający: Akademia Morska w Szczecinie, Szczecin
    1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa terminali systemu INMARSAT C GMDSS oraz INMARSAT dla Akademii Morskiej w Szczecinie w ramach projektu Uruchomienie Ośrodka Szkoleniowego Rybołówstwa Bałtyckiego w Kołobrzegu jako nowoczesnego narzędzia szkoleniowego. Dokładny opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 1a i 1b do SIWZ.
    2. Przedmiot zamówienia określono poprzez wskazanie obiektywnych cech technicznych i jakościowych oraz standardów, dla których określenia dopuszcza się wskazanie przykładowych znaków towarowych.
    3. Podane przez Zamawiającego ewentualne nazwy (znaki towarowe), mają charakter przykładowy, a ich wskazanie ma na celu określenie oczekiwanego standardu, przy czym Zamawiający dopuszcza składanie ofert równoważnych w zakresie sporządzonego opisu przedmiotu zamówienia.
    4. Zamawiający wymaga, aby przedmiot umowy był fabrycznie nowy wyprodukowany nie wcześniej niż w 2011 roku, wolny od wad technicznych i prawnych, dobrej jakości, dopuszczony do obrotu.
  7. Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonego w trybie zamówienia z wolnej ręki o wartości poniżej 200 000 euro na promocję Województwa Zachodniopomorskiego w ramach prowadzenia działalności przez Spółkę Pogoń Szczecin S.A., uczestniczącą w rozgrywkach sportowych w ekstraklasie piłki nożnej.
    Zamawiający: Województwo Zachodniopomorskie-Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego, Szczecin
    Przedmiotem zamówienia jest promocję Województwa Zachodniopomorskiego w ramach prowadzenia działalności przez Spółkę Pogoń Szczecin S.A., uczestniczącą w rozgrywkach sportowych w ekstraklasie piłki nożnej.
  8. Dostawa urządzeń i części zamiennych do urządzeń łączności.
    Zamawiający: Jednostka Wojskowa 4224, Wałcz
    Dostawa urządzeń i części zamiennych do urządzeń łączności: -Rozgłośnia manewrowa LYNGSO-VALMET MARINE typu COMMANDER 1500 -Projektor sygnalizacyjny -Projektor ksenonowy.
  9. dostawa radiotelefonów przewoźnych standardu DMR dla Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi.
    Zamawiający: Komenda Wojewódzka Policji w Łodzi, Łódź
    Przedmiotem zamówienia jest dostawa radiotelefonów przewoźnych i radioprzemienników standardu DMR z ukompletowaniem dla Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia ujęto w specyfikacji technicznej stanowiącej załącznik 8 do SIWZ, warunki wykonania zamówienia określono w zał. nr 6 do SIWZ Zamawiający dopuszcza oferty równoważne
  10. Zakup i dostawa baterii akumulatorowych i anten do radiotelefonów Motorola i Yaesu
    Zamawiający: Komenda Wojewódzka Policji, Szczecin
    1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa do wskazanego przez zamawiającego miejsca fabrycznie nowych baterii akumulatorowych i anten do radiotelefonu Motorola i Yaesu 2. Szczegółowy opis oraz wykaz przedmiotu zamówienia zawiera załącznik do siwz nr 4
  11. Dostawa urządzeń i oprogramowania do budowy i rozbudowy systemu DMR KWP w Rzeszowie
    Zamawiający: Komenda Wojewódzka Policji, Rzeszów
    Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń i oprogramowania do budowy i rozbudowy systemu DMR KWP w Rzeszowie
  12. Dostawa odbiorników meteorologicznych dla Akademii Morskiej w Szczecinie w ramach projektu Uruchomienie Ośrodka Szkoleniowego Rybołówstwa Bałtyckiego w Kołobrzegu jako nowoczesnego narzędzia szkoleniowego; Numer sprawy: BZP/AG/45/2011
    Zamawiający: Akademia Morska w Szczecinie, Szczecin
    Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż wraz z dostawą odbiorników meteorologicznych dla Akademii Morskiej w Szczecinie w ramach projektu Uruchomienie Ośrodka Szkoleniowego Rybołówstwa Bałtyckiego w Kołobrzegu jako nowoczesnego narzędzia szkoleniowego. Dokładny opis przedmiotu zamówienia określają załączniki nr 1a i 1b do SIWZ.
    Przedmiot zamówienia określono poprzez wskazanie obiektywnych cech technicznych i jakościowych oraz standardów, dla których określenia dopuszcza się wskazanie przykładowych znaków towarowych.
    Podane przez Zamawiającego ewentualne nazwy (znaki towarowe), mają charakter przykładowy, a ich wskazanie ma na celu określenie oczekiwanego standardu, przy czym Zamawiający dopuszcza składanie ofert równoważnych w zakresie sporządzonego opisu przedmiotu zamówienia.
    Zamawiający wymaga, aby przedmiot umowy był fabrycznie nowy, wolny od wad technicznych
    i prawnych, dobrej jakości, dopuszczony do obrotu.
  13. dostawa radiotelefonów noszonych i przewoźnych dla Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi.
    Zamawiający: Komenda Wojewódzka Policji w Łodzi, Łódź
    Przedmiotem zamówienia jest dostawa radiotelefonów noszonych i przewoźnych z ukompletowaniem dla Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi - ilość sztuk-50. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia ujęto w specyfikacji technicznej stanowiącej załącznik 8 do SIWZ, warunki wykonania zamówienia określono w zał. nr 6 do SIWZ.
  14. Sprzedaż, dostawa oraz montaż na statku Nawigator XXI systemu komunikacji satelitarnej VSAT wraz z uruchomieniem, szkoleniem instruktorsko -technicznym oraz przeprowadzeniem prób testowych-AG/AZ/21/2011
    Zamawiający: Akademia Morska w Szczecinie, Szczecin
    1. Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż, dostawa oraz montaż na statku Nawigator XXI systemu komunikacji satelitarnej VSAT wraz z uruchomieniem, szkoleniem instruktorsko-technicznym oraz przeprowadzeniem prób testowych. Dokładny opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 1a do SIWZ.
    2. Przedmiot zamówienia określono poprzez wskazanie obiektywnych cech technicznych
    i jakościowych oraz standardów, dla których określenia dopuszcza się wskazanie przykładowych znaków towarowych.
    3.Podane przez Zamawiającego ewentualne nazwy (znaki towarowe), mają charakter przykładowy, a ich wskazanie ma na celu określenie oczekiwanego standardu, przy czym Zamawiający dopuszcza składanie ofert równoważnych w zakresie sporządzonego opisu przedmiotu zamówienia.
    4.Zamawiający wymaga, aby przedmiot umowy był fabrycznie nowy, wyprodukowany w 2011 roku, wolny od wad technicznych i prawnych, dobrej jakości, dopuszczony do obrotu.
  15. Dostawa systemu łączności satelitarnej na statek naukowo-badawczy s/y OCEANIA
    Zamawiający: Instytut Oceanologii PAN, Sopot
    Przedmiotem zamówienia jest dostawa systemu łączności satelitarnej na statek naukowo-badawczy s/y Oceania dla Zamawiającego Instytutu Oceanologii Polskiej Akademii Nauk w Sopocie, ul. Powstańców Warszawy 55, 81-712 Sopot.
    W skład przedmiotu zamówienia wchodzi dostawa fabrycznie nowego urządzenia - systemu łączności satelitarnej umożliwiającego dostęp do linii telefonicznych, faksowych, internetu, e-maila i do szybkiej transmisji danych we wszystkich rejonach, gdzie pływa statek s/y Oceania, tj. Morze Bałtyckie, Morze Północne i Morze Norweskie.
    Urządzenie - terminal systemu łączności satelitarnej powinien spełniać następujące parametry techniczne:
    1. średnica obudowy anteny nie większa niż 70 cm,
    2. w komplecie moduł ustawiania/korekcji położenia anteny, modem oraz router bezprzewodowy.
    3. Zasilanie: 220 V (należy przewidzieć i dostarczyć odpowiedni zasilacz z automatycznym przerzutem na napięcie awaryjne 12 V),
    4. zakres elewacji od +10 do 80 stopni,
    5. zakres azymutalny 720 stopni,
    6. temperatura pracy: od -25 do +55 stopni,
    7. wymagana długość kabla antenowego: minimum 30 m.
    Przedmiot dostawy powinien posiadać oznaczenie CE będące warunkiem eksportu wyrobów przemysłowych do Unii Europejskiej oraz potwierdzające zgodność przedmiotu z dyrektywą 1999/5/EC.
    Zamawiający wskazuje, że system łączności satelitarnej objęty niniejszym postępowaniem przeznaczony jest na statek s/y Oceania, który jest statkiem badawczym o nieograniczonym, oceanicznym zakresie pływania, wyposażonym w sprzęt badawczy, przystosowanym do prowadzenia badań oceanograficznych w szerokim zakresie fizyki, chemii, ekologii i biologii morza na nieograniczonych akwenach. Szczegółowy opis statku, jego rysunki oraz dane techniczne, znajdują się na stronie Zamawiającego pod adresem: http://www.iopan.gda.pl/oceania-pl.html.
    W ramach ceny oferty Wykonawca dostarcza zamówione urządzenia wraz z wyposażeniem na statek Zamawiającego, który będzie znajdował się w Gdańskiej Stoczni Remontowej im. J. Piłsudskiego Spółka Akcyjna z siedzibą w Gdańsku, ul. Na Ostrowiu nr 1, 80-958 Gdańsk oraz zapewnia udział przedstawiciela Wykonawcy przy montażu urządzeń. Montaż urządzeń będzie wykonywał wykonawca remontu statku, a obecność nadzorującego przedstawiciela Wykonawcy - dostawcy sprzętu służyć ma bezpieczeństwu i prawidłowemu montażowi urządzeń.
    W skład przedmiotu zamówienia wchodzi transport, wniesienie, rozładunek dostarczonych elementów systemu na statek Zamawiającego, a także opakowanie i ubezpieczenie ich w czasie dostawy do miejsca instalacji (statku), udział przedstawiciela Wykonawcy przy montażu urządzeń i szkolenie pracowników Zamawiającego w zakresie obsługi urządzeń, a także gwarancja i serwis gwarancyjny, które to świadczenie Wykonawca zobowiązany jest uwzględnić w ofercie.
    Wymagana gwarancja. Zamawiający wymaga udzielenia minimum 24-miesięcznej gwarancji na wszystkie urządzenia i elementy wchodzące w skład systemu łączności satelitarnej od daty zainstalowania sprzętu potwierdzonej protokołem uruchomienia sprzętu, minimalnego czasu reakcji serwisu na zgłoszenie usterki - do 48 godzin od telefonicznego lub faksowego zgłoszenia oraz zapewnienia, że trzy naprawy gwarancyjne tego samego podzespołu kwalifikują sprzęt do wymiany na nowy - równoważny. Karty gwarancyjne oraz instrukcje obsługi są dostarczane wraz z produktem.
    Wykonawca przedstawia ofertę zgodnie z wymogami określonymi w SIWZ. Propozycje rozwiązań alternatywnych (wariantowych) nie będą brane pod uwagę. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert wariantowych.
    Zamawiający nie przewiduje udzielania zamówień uzupełniających.
    Zamawiający przewiduje płatność wynagrodzenia za dostarczony system łączności satelitarnej w terminie do 14 dni od daty zainstalowania i uruchomienia urządzeń, po uprzednim przeszkoleniu pracowników Zamawiającego i otrzymaniu faktury VAT.
  16. Zakup sprzętu teleinformatycznego i radiokomunikacji na pierwsze wyposażenie PSG w Baniach Mazurskich i Węgorzewie
    Zamawiający: Warmińsko-Mazurski Oddział Straży Granicznej w Kętrzynie, Kętrzyn
    1. Przedmiotem zamówienia jest zakup sprzętu teleinformatycznego i radiokomunikacji na pierwsze wyposażenie PSG w Baniach Mazurskich i Węgorzewie.
    2. Opis przedmiotu Zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1a, 1b, 1c, 1d do SIWZ.
    3. Zamawiający przewiduje możliwość składania ofert częściowych na jeden lub więcej zestawów:
    3.1. Zestaw nr 1 - Sprzęt radiokomunikacji (PSG Banie Mazurskie) (załącznik nr 1a)
    3.2. Zestaw nr 2 - Sprzęt teleinformatyki (PSG Banie Mazurskie) (załącznik nr 1b)
    3.3. Zestaw nr 3 - Sprzęt radiokomunikacji (PSG Węgorzewo) (załącznik nr 1c)
    3.4. Zestaw nr4 - Sprzęt teleinformatyki (PSG Węgorzewo) (załącznik nr 1d)
  17. Dostawa urządzeń i aplikacji do radiołączności
    Zamawiający: Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej, Poznań
    Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń i aplikacji do radiołączności:
    - część I: Radiotelefony z ukompletowaniem

Inne osoby dla Adamczyk Tomasz Jacek (81 osób):