Kogo reprezentuje osoba

Adamczyk Tomasz Piotr

w KRS

Tomasz Piotr Adamczyk

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Tomasz
Drugie imię:Piotr
Nazwisko:Adamczyk
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1962 r., wiek 57 lat
Miejscowości:Drogosze (Warmińsko-mazurskie), Głubczyce (Opolskie), Piotrowo Pierwsze (Wielkopolskie), Stary Gołębin (Wielkopolskie), Ziębice (Dolnośląskie)
Przetargi:3 w poprzednich firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Choynowski Rafał, Kokocińska Katarzyna Elżbieta, Kwiatek Bartłomiej Jakub, Polasz-swarowska Aleksandra Elżbieta, Pszonka Wiesław, Świątczak Krzysztof Zbigniew, Wechta Krystyna Stanisława, Woźniak Lech Łukasz, Zdziebkowski Tomasz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gałowska Agnieszka Urszula

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Błoński Piotr, Gawęcki Krzysztof, Krechowiecki Łukasz Paweł, Pietrzak Maciej, Tkacz Krzysztof Marek, Trojak Łukasz Jan, Wiciak Marek Mateusz, Zdziebkowski Tomasz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Smyczek Benedykt
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Jakubowski Piotr, Kaczmarek Paweł, Pietrzak Maciej, Pszonka Wiesław, Świątczak Krzysztof Zbigniew, Szczepaniak Mirosław Ryszard, Uzarewicz Robert, Woźniak Lech Łukasz, Zdziebkowski Tomasz Jacek, Zmyślony Dagmara Kinga

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Niewitecki Jacek
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Burkacka Maria Teresa, Friedrichsen Ralf, Kokocińska Katarzyna Elżbieta, Uzarewicz Robert

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łukasik Teresa Małgorzata
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bartoszewicz Jarosław, Białota Beata, Budzisz Marek, Dreszer Joachim, Jachimek Andrzej Stanisław, Kensbok Andrzej, Sienkiewicz Teresa, Skrzypek Piotr Daniel, Spałek Martyna Romana, Szataniak Mariusz, Tatys Cichoń Monika, Uzarewicz Robert, Zakrzeczkowska Magdalena Natalia, Zdziebkowski Tomasz Jacek

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Żuberek Roman
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bartoszewicz Jarosław, Białota Beata Katarzyna, Budzisz Marek, Dreszer Joachim, Duniak Zbigniew Waldemar, Jachimek Andrzej Stanisław, Kensbok Andrzej, Sienkiewicz Teresa, Skrzypek Piotr Daniel, Superson Elżbieta Zofia, Uzarewicz Robert, Zdziebkowski Tomasz Jacek

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łysiak Dariusz
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Jankowiak Stefan, Jędruchniewicz Andrzej, Kaczmarek Paweł, Pietrzak Maciej, Uzarewicz Robert, Wiśniewska Giej Agnieszka, Zmyślony Dagmara Kinga

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łyszczak Jan
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Green Thomas Michael, Grote Christopher Graf, Zdziebkowski Tomasz Jacek

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kopiec Marcin Romuald
  8. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bielski Kamil Maurycy, Bogóski Marcin, Boniecki Kazimierz, Fiedczak Marcin, Golan Marcin Józef, Haber Wojciech Zbigniew, Jakubowicz Teresa, Lipski Leszek Andrzej, Skrzypek Piotr Daniel, Starzycki Rafał Jan, Uzarewicz Robert, Zakrzewski Paweł Wojciech, Zdziebkowski Tomasz Jacek

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wsół Bartosz Filip
  9. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Atlasińska Barbara, Błoński Piotr, Gawęcki Krzysztof Zbigniew, Jakubowski Piotr, Nikiel Arkadiusz, Pietrzak Maciej, Polasz Swarowska Aleksandra Elżbieta, Tkacz Krzysztof Marek, Uzarewicz Robert, Zmyślony Dagmara Kinga

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kopiec Marcin Romuald
  10. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Błoński Piotr, Gawęcki Krzysztof Zbigniew, Jakubowski Piotr, Pietrzak Maciej, Tkacz Krzysztof Marek, Uzarewicz Robert, Zmyślony Dagmara Kinga
  11. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Błoński Piotr, Friedrichsen Ralf, Gawęcki Krzysztof Zbigniew, Jakubowski Piotr, Pietrzak Maciej, Tkacz Krzysztof Marek, Uzarewicz Robert, Zmyślony Dagmara

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Sykała Józef Bogdan
  12. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Błoński Piotr, Gawęcki Krzysztof Zbigniew, Jakubowski Piotr, Jankowiak Stefan Bronisław, Pietrzak Maciej, Tkacz Krzysztof Marek, Uzarewicz Robert, Zmyślony Dagmara Kinga

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kopiec Marcin
  13. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Friedrichsen Ralf, Skrzypek Piotr Daniel, Uzarewicz Robert

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kopiec Marcin Romuald
  14. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Jachimek Andrzej, Pietrzak Maciej, Skrzypek Piotr, Uzarewicz Robert, Zdziebkowski Tomasz Jacek
  15. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Friedrichsen Ralf, Pietrzak Maciej
  16. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Jachimek Andrzej, Pietrzak Maciej, Skrzypek Piotr, Uzarewicz Robert, Zdziebkowski Tomasz
  17. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Friedrichsen Ralf, Pietrzak Maciej
  18. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Friedrichsen Ralf, Pietrzak Maciej, Pszonka Wiesław Robert, Zmyślony Dagmara
  19. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Friedrichsen Ralf

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. A.s.a.p. Promotion Consultants Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000038618
  2. Agrimea Sp. Z O.O., Legnica − KRS 0000353294
  3. Agro-fundusz Mazury Sp. Z O.O., Drogosze − KRS 0000081723
  4. Agropol Nowa Wieś Sp. Z O.O., Smarchowice Śląskie − KRS 0000675476
  5. Akademicki Klub Obywatelski Im. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego - Stowarzyszenie W Poznaniu, Poznań − KRS 0000398546
  6. Ando Tech Sp. Z O.O., Starkówiec Piątkowski − KRS 0000410427
  7. Anirol Sp. Z O.O., Książ Wielkopolski − KRS 0000406391
  8. Artis Foods Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000682352
  9. Artis Foods Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Kraków − KRS 0000683440
  10. Beta Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000003461
  11. Biotel Sp. Z O.O., Kąkolewo − KRS 0000377094
  12. Bosa Nowe Kamienice Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000522577
  13. Bosa Nowe Kamienice Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Poznań − KRS 0000549266
  14. Castor, Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000003649
  15. Citybiosink Sp. Z O.O., Mikołów − KRS 0000578590
  16. Creotech Instruments S.A., Piaseczno − KRS 0000407094
  17. Dlf Seeds Sp. Z O.O., Iława − KRS 0000692077
  18. Ekomleko Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000734726
  19. Fam Studio Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000036791
  20. Farm Management Sp. Z O.O., Gostyń − KRS 0000374541
  21. Frigo Klasa Sp. Z O.O., Klementowice − KRS 0000458078
  22. Fundacja Katolicy Powróćcie Do Domu, Poznań − KRS 0000785419
  23. Fundacja Polskich Kawalerów Maltańskich Pomoc Maltańska, Poznań − KRS 0000207523
  24. Fundacja Polskich Kawalerów Maltańskich W Krakowie, Kraków − KRS 0000410254
  25. Fundacja Polskich Kawalerów Maltańskich W Warszawie Pomoc Maltańska, Warszawa − KRS 0000174988
  26. Fundacja Pomoc Maltańska- Maltańska Służba Medyczna, Katowice − KRS 0000388805
  27. Fundacja Rozwoju Rolnictwa Terra Nostra, Opole − KRS 0000804857
  28. Grupa Producentów Klasa Sp. Z O.O., Klementowice − KRS 0000306056
  29. Gumitycy Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000029068
  30. Hodowla Zwierząt Zarodowych Choczewo Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000615158
  31. Hodowla Zwierząt Zarodowych Prusiewo Farma Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000525807
  32. Hodowla Zwierząt Zarodowych Prusiewo Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000113645
  33. Hodowla Zwierząt Zarodowych Żarnowiec Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000488951
  34. Invive Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000474082
  35. Jagrol Sp. Z O.O., Pierzchno − KRS 0000116557
  36. Kancelaria Radców Prawnych Jurałowicz, Hermann i Wspólnicy Spółka Komandytowa, Poznań − KRS 0000142984
  37. Klub Jeździecki Gołębin Stary, Stary Gołębin − KRS 0000176669
  38. Komplex Sp. Z O.O., Czarne Błoto − KRS 0000082680
  39. Książ-rol Sp. Z O.O., Książ Wielkopolski − KRS 0000038679
  40. Majątek Rogalin Sp. Z O.O., Rogalin − KRS 0000115802
  41. Mar - Ol Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000110821
  42. Masfrost Ziębice Sp. Z O.O., Ziębice − KRS 0000084621
  43. Medicast Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000016335
  44. Nasiennictwo Inwestycje Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000435372
  45. Nova Nieruchomości Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000310098
  46. Nova Nieruchomości Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Poznań − KRS 0000311524
  47. Plastwil2 Sp. Z O.O., Ujście − KRS 0000751806
  48. Plastwil3 Sp. Z O.O., Ujście − KRS 0000751815
  49. Polska Grupa Producentów Trzody Chlewnej i Bydła Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000650623
  50. Polskie Gospodarstwa Rolne S.A., Poznań − KRS 0000604817

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. 2b Efficient Sp. Z O.O., Gostyń − KRS 0000355915
  2. 4life Direct Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000313549
  3. Agencja Rozwoju Przemysłu S.A., Warszawa − KRS 0000037957
  4. Agro Net Sp. Z O.O., Grąbkowo − KRS 0000273936
  5. Agrohop Sp. Z O.O., Okopy − KRS 0000052714
  6. Agroprof Sp. Z O.O., Grąbkowo − KRS 0000040153
  7. Aliplast Extrusion Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000389269
  8. Aliplast Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000119312
  9. Argenta Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000038156
  10. Bać-pol S.A. W Restrukturyzacji, Rzeszów − KRS 0000294628
  11. Bfm-etap Sp. Z O.O., Bydgoszcz − KRS 0000168745
  12. Biochem Sp. Z O.O., Szamotuły − KRS 0000001117
  13. Bong Cały Świat Kopert Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000286281
  14. Brassica Sp. Z O.O., Grąbkowo − KRS 0000356467
  15. Cargill Poland Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000281735
  16. Chata Polska S.A., Poznań − KRS 0000039846
  17. Chłodnia Olsztyn Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Olsztyn − KRS 0000022076
  18. Chłodnie Igloopol Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000048161
  19. Chłodnie Zgoda Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000026227
  20. Ctc Invest Dom Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000156602
  21. Delecta S.A., Włocławek − KRS 0000039594
  22. Dobryplon Sp. Z O.O., Głubczyce − KRS 0000745514
  23. Ekologis Food Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000430874
  24. Farm Solutions Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000374607
  25. Flair Poland Sp. Z O.O., Kobylnica − KRS 0000072620
  26. Foodcare Sp. Z O.O., Zabierzów − KRS 0000146008
  27. Fresh-log Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000099435
  28. Fundacja Rozwoju Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła Ii, Lublin − KRS 0000085223
  29. Fundusz Areał S.A., Warszawa − KRS 0000253885
  30. Genactiv Sp. Z O.O., Bartoszewo − KRS 0000246661
  31. Germains Seed Technology Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000147267
  32. Grupa Multimedialna S.A., Warszawa − KRS 0000041610
  33. Hf Helvetia Furniture - Sp. Z O.O., Bydgoszcz − KRS 0000180403
  34. Hodowla Zwierząt Zarodowych Wierzchucino Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000391765
  35. Hzpc Polska Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000014659
  36. Ida Management Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000548120
  37. Ims Sofa Sp. Z O.O., Bydgoszcz − KRS 0000120874
  38. Inoutic / Deceuninck Sp. Z O.O., Jasin − KRS 0000085617
  39. Instytut Badawczy Stary Jaworów Sp. Z O.O., Milikowice − KRS 0000448185
  40. Interton Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000225165
  41. Jazowa - Chlewnia Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000270833
  42. Jazowa - Pasze Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000272031
  43. Jazowa - Tusze Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000270861
  44. Jdj Sport Sportowa S.A., Poznań − KRS 0000152118
  45. Kersia Polska Sp. Z O.O., Niepruszewo − KRS 0000198950
  46. Kopalnia Soli Kłodawa S.A., Kłodawa − KRS 0000219532
  47. Krajowa Federacja Producentów Zbóż, Warszawa − KRS 0000200461
  48. Kst Konsulting Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000228191
  49. Majątek Ziemski Stary Jaworów Sp. Z O.O., Milikowice − KRS 0000135230
  50. Malco Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000297063

Powiązane przetargi (3 szt.):
  1. Sprzedaż i dostawa zadów wołowych bez kręgosłupa , wątroby wołowej , serc wołowych mięsa wołowego rozbiorowego świeżego ,mięsa wołowego rozbiorowego drobnego w 2015 roku
    Zamawiający: Ogród Zoologiczny, Opole
    Sprzedaż i dostawa zadów wołowych bez kręgosłupa 7500kg wątroby wołowej w ilości 420 kg , serc wołowych 750kg ,mięso wołowe rozebrane 4000kg,mięso wołowe rozbiorowe drobne o zawartości 80% mięsa i do 20% tłuszczu 4000kg. wraz z dostawą do magazynu Zamawiającego położonego na terenie Ogrodu Zoologicznego w Opolu przy ul. Spacerowej 10.
  2. Sprzedaż i dostawa zadów wołowych bez kręgosłupa , wątroby wołowej , serc wołowych mięsa wołowego rozbiorowego świeżego ,mięsa wołowego rozbiorowego drobnego w 2014 roku
    Zamawiający: Ogród Zoologiczny, Opole
    Sprzedaż i dostawa zadów wołowych bez kręgosłupa 6000kg wątroby wołowej w ilości 320 kg , serc wołowych 650kg ,mięso wołowe rozebrane 2500kg,mięso wołowe rozbiorowe drobne o zawartości 80% mięsa i do 20% tłuszczu 2500kg. wraz z dostawą do magazynu Zamawiającego położonego na terenie Ogrodu Zoologicznego w Opolu przy ul. Spacerowej 10.

    Termin realizacji zamówienia - dostawy wykonywane sukcesywnie przez okres od dnia podpisania umowy do dnia 31.12.2014 w ilościach (około 1.2 ton jednorazowo) i terminie podanym przez Zamawiającego w zamówieniach częściowych.
  3. Sprzedaż i dostawa mięsa wołowego rozebranego świeżego i mięsa wołowego rozbiorowego drobnego
    Zamawiający: Ogród Zoologiczny, Opole
    Sprzedaż i dostawa mięsa wołowego rozebranego świeżego w ilości 2000kg
    Elementy rozbioru ćwierci wołowych; górna zrazowa ,dolna zrazowa, ligawa ,polędwica ,antrykot ,rozbeft ,kark ,goleń ,elementy łopatki; kulka ,mięsień nadgrzbietowy ,mięsień podgrzbietowy ,pręga i mięsa wołowego rozbiorowego drobnego o zawartości 80% mięsa i 20% tłuszczu w ilości 2000kg wraz z dostawą do magazynu Zamawiającego położonego na terenie Ogrodu Zoologicznego w Opolu przy ul. Spacerowej 10.

Inne osoby dla Adamczyk Tomasz Piotr (101 osób):