Kogo reprezentuje osoba

Adamczyk Witold

w KRS

Witold Adamczyk

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Witold
Nazwisko:Adamczyk
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1964 r., wiek 55 lat
Miejscowości:Bielsko-biała (Śląskie), Dąbrowa Górnicza (Śląskie), Katowice (Śląskie), Tychy (Śląskie), Warszawa (Mazowieckie)
Przetargi:1 w poprzednich firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gieleciak Zbigniew, Mrówczyński Marek, Skowroński Andrzej Antoni, Studziński Ryszard, Wistuba Jan
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gruchacz Stanisław, Pypno Iwona Marzena
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kilanowski Zbigniew

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Stachurzewski Rafał

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dąbrowska Aneta Ewa, Fierla Damian Tomasz, Gieleciak Zbigniew, Groński Aleksander, Konarska Brańka Jolanta Regina, Kopel Marek Stanisław, Lasek Andrzej Janusz, Romańczuk Piotr Andrzej, Rosikowski Janusz Jerzy, Sadowski Mariusz, Skowroński Andrzej Antoni, Swatoń Jerzy Franciszek, Szczepańska Daria Maria

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zamasz Aleksandra Agnieszka
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Drozdowski Piotr Wiktor, Juś Anna Zenona, Kuzaj Karwacka Izabela Marta, Kwaśniak Witold Edward, Targowska Danuta Elżbieta, Łokas Andrzej Jacek

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Złotnik Józef Jerzy
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gieleciak Zbigniew, Mielnicki Piotr, Seralis Grzegorz Jan, Skowroński Andrzej, Urbanik Teodor

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łogiewa Krzysztof
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Blaszkowski Marek Grzegorz, Czaja Krzysztof Kazimierz, Duda Roland Jerzy, Główczak Henryk, Kalinowska Piechocka Hanna, Sekułowicz Ewa Barbara

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łuczak Anna Danuta
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Czyż Wiesław, Hangiel Andrzej, Pałka Jerzy Andrzej, Ślęczek Anna Stanisława, Tarabuła Zdzisław, Łach Tadeusz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gaik Robert
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gogol Dominik, Pypno Wojciech Józef, Radtke Wojciech Henryk
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kilanowski Zbigniew

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ponikiewski Grzegorz

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Armesco Sp. Z O.O., Tychy − KRS 0000360629
  2. Bio - Aqua Sp. Z O.O., Tychy − KRS 0000370605
  3. Bumerang Bis Sp. Z O.O., Bielsko-biała − KRS 0000245492
  4. Caritas Archidiecezji Katowickiej, Katowice − KRS 0000221725
  5. Centrum Innowacji i Wdrożeń Bio-inwest Sp. Z O.O., Tychy − KRS 0000367117
  6. Chorzowska Spółdzielnia Mieszkaniowa, Chorzów − KRS 0000080510
  7. Chorzowskie Towarzystwo Tenisowe, Chorzów − KRS 0000076763
  8. Dumat Sp. Z O.O., Mysłowice − KRS 0000273946
  9. Dzieło Prymasa Augusta Hlonda, Katowice − KRS 0000443137
  10. Ecb1 Sp. Z O.O., Będzin − KRS 0000784286
  11. Elektrociepłownia Będzin Sp. Z O.O., Będzin − KRS 0000504084
  12. Fundacja Art-szansa, Tychy − KRS 0000578749
  13. Fundacja Caritas Katowice, Katowice − KRS 0000291119
  14. Fundacja Inicjatyw Zawodowych i Obywatelskich, Knurów − KRS 0000566776
  15. Fundacja Muzyczna Międzynarodowego Konkursu Dyrygentów Im. Grzegorza Fitelberga, Katowice − KRS 0000059741
  16. Fundacja Na Rzecz Wspierania Edukacji Dzieci i Młodzieży - Fundacja Radka, Gdynia − KRS 0000371522
  17. Fundacja Na Rzecz Wspierania Wyższej Szkoły Zarządzania i Nauk Społecznych W Tychach, Tychy − KRS 0000239221
  18. Fundacja Tychy-dobre Miejsce, Tychy − KRS 0000494244
  19. Global Travel Excellence Sp. Z O.O., Pszczyna − KRS 0000385998
  20. Górniczy Klub Sportowy Piast Wola, Wola − KRS 0000116683
  21. Heba Sp. Z O.O., Jastrzębie Zdrój − KRS 0000228466
  22. Innowacje-projektowanie-odgazowanie -wiercenie Sp. Z O.O., Chorzów − KRS 0000641595
  23. Job - Profit Sp. Z O.O., Pszczyna − KRS 0000112818
  24. Kleo Nova Sp. Z O.O., Pszczyna − KRS 0000223478
  25. Kleo Sp. Z O.O., Pszczyna − KRS 0000102656
  26. Komplet Wojciech Pypno, Iwona Pypno Sp. J., Katowice − KRS 0000087915
  27. Megrez Sp. Z O.O., Tychy − KRS 0000302837
  28. Motoplast Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000466348
  29. Protech Krzysztof Przybyłek Sp. J., Ruda Śląska − KRS 0000335213
  30. Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. Z O.O., Tychy − KRS 0000101552
  31. Przedsiębiorstwo Operator Sp. Z O.O., Czerwionka-leszczyny − KRS 0000064230
  32. Ramplast Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000493002
  33. Regionalne Centrum Gospodarki Wodno-ściekowej S.A., Tychy − KRS 0000046396
  34. Rejonowe Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji W Tychach S.A., Tychy − KRS 0000219629
  35. Renoma Estate Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000573028
  36. Saf S.A., Sosnowiec − KRS 0000286013
  37. Sidal Sp. Z O.O., Pszczyna − KRS 0000344526
  38. Stowarzyszenie Ekspertów Rynku Nieruchomości, Katowice − KRS 0000015640
  39. Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Dzielnicy Żwaków, Tychy − KRS 0000015004
  40. Stowarzyszenie Razem W Europie, Bolesław − KRS 0000238575
  41. Stowarzyszenie Śląski Klaster Wodny, Katowice − KRS 0000324699
  42. Stowarzyszenie Wspólnie Dla Chorzowa, Chorzów − KRS 0000206649
  43. Tyski Sport S.A., Tychy − KRS 0000383275
  44. Tyskie Bractwo Kurkowe W Tychach, Tychy − KRS 0000052694
  45. Tyskie Linie Trolejbusowe Sp. Z O.O., Tychy − KRS 0000135608
  46. Tyskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. Z O.O., Tychy − KRS 0000037223
  47. Unitech 1 Sp. Z O.O., Dąbrowa Górnicza − KRS 0000466524
  48. Urbanik i Partnerzy- Adwokaci i Radcowie Prawni Spółka Partnerska, Katowice − KRS 0000217531
  49. Wasa Sp. Z O.O., Studzienice − KRS 0000316686
  50. Wasa Trade Sp. Z O.O., Studzienice − KRS 0000760601

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Alan Systems Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000046886
  2. Alan Systems Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Rybnik − KRS 0000407790
  3. Alba Przedsiębiorstwo Techniki Sanitarnej Sp. Z O.O., Dąbrowa Górnicza − KRS 0000110555
  4. Altur Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000048874
  5. Altur Szyby Ceramika Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnościa, Częstochowa − KRS 0000016265
  6. Alumetal S.A., Kęty − KRS 0000177577
  7. Alumetal Sp. Z O.O., Kęty − KRS 0000053925
  8. Art Media Agencja Reklamy Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000113927
  9. Bank Ochrony Środowiska S.A., Warszawa − KRS 0000015525
  10. Baterpol Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000040557
  11. Biuro Finansowo-prawne Bfp Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000058164
  12. Bud-centrum Inwestycje Sp. Z O.O., Gliwice − KRS 0000233864
  13. Bytomska Spółka Informatyczna Coig-4 Sp. Z O.O., Bytom − KRS 0000101883
  14. Bytomski Holding Produkcyjno-usługowy S.A., Bytom − KRS 0000048753
  15. Bytomski Zakład Usług Górniczych Sp. Z O.O., Zabrze − KRS 0000118779
  16. Carbo Asecura S.A., Pszczyna − KRS 0000015735
  17. Cedler-serwis Sp. Z O.O., Sosnowiec − KRS 0000180604
  18. Centrum Ekologiczne Licencyjnych Technologii Celt Ltd Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000033235
  19. Centrum Szkolenia i Adaptacji Zawodowej Sp. Z O.O., Bytom − KRS 0000102150
  20. Consensus Company Sp. Z O.O., Dąbrowa Górnicza − KRS 0000099936
  21. Dacom Sp. Z O.O., Studzienice − KRS 0000200218
  22. Ddsc Holding Sp. Z O.O., Mysłowice − KRS 0000366290
  23. Edukacja S.A., Tychy − KRS 0000064244
  24. Elektrociepłownia Będzin S.A., Poznań − KRS 0000064511
  25. Elgór+hansen S.A., Chorzów − KRS 0000061042
  26. Europe Solar Production Sp. Z O.O., Dąbrowa Górnicza − KRS 0000327467
  27. Fabryka Lin i Drutów Falind Sp. Z O.O., Sosnowiec − KRS 0000113799
  28. Farad Elektrotechnik Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000285860
  29. Fundusz Górnośląski s.a., Katowice − KRS 0000042922
  30. Gminne Wodociągi Sp. Z O.O., Tychy − KRS 0000161870
  31. Górnicza Agencja Pracy Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000075968
  32. Górnicza Izba Przemysłowo - Handlowa, Katowice − KRS 0000095169
  33. Górnośląska Agencja Poszanowania Energii Grape Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000072919
  34. Górnośląska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A., Katowice − KRS 0000065064
  35. Górnośląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów S.A., Katowice − KRS 0000247533
  36. Gsu Pomoc Górniczy Klub Ubezpieczonych S.A., Gliwice − KRS 0000157268
  37. Gsu Stowarzyszenie Ubezpieczonych, Gliwice − KRS 0000170526
  38. Hk Zakład Automatyzacji Sp. Z O.O., Dąbrowa Górnicza − KRS 0000063209
  39. Huta Katowice - Walcownia Blach Grubych Batory Sp. Z O.O., Chorzów − KRS 0000044772
  40. Huta Łabędy S.A., Gliwice − KRS 0000076693
  41. Immolife Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000392902
  42. Instalmedia Sp. Z O.O., Tychy − KRS 0000140661
  43. Itc System Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000176689
  44. Jastrzębskie Zakłady Remontowe Dźwigi Sp. Z O.O., Jastrzębie-zdrój − KRS 0000134504
  45. Kem-tyskie Drogi Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Tychy − KRS 0000036392
  46. Kompania Piwowarska S.A., Poznań − KRS 0000086269
  47. Kompanijny Ośrodek Szkolenia Sp. Z O.O., Knurów − KRS 0000155922
  48. Konsorcjum Przedsiębiorstw Hutnicze Przedsiębiorstwa Remontowe Dąbrowa Górnicza - S.A., Dąbrowa Górnicza − KRS 0000145020
  49. Kopex Electric Systems S.A., Chorzów − KRS 0000352958
  50. Lab Net Plus Sp. Z O.O., Tychy − KRS 0000160802

Powiązane przetargi (1 szt.):
  1. Odprowadzenie ścieków do urządzeń kanalizacyjnych dla potrzeb Komendy Miejskiej Policji w Tychach
    Zamawiający: Komenda Wojewódzka Policji w Katowicach, Katowice
    Odprowadzenie ścieków do urządzeń kanalizacyjnych dla potrzeb Komendy Miejskiej Policji w Tychach