Kogo reprezentuje osoba

Adamczyk Wojciech Lech

w KRS

Wojciech Lech Adamczyk

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Wojciech
Drugie imię:Lech
Nazwisko:Adamczyk
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1946 r., wiek 73 lata
Miejscowości:Czymanowo (Pomorskie), Gdańsk (Pomorskie), Konin (Wielkopolskie), Solina (Podkarpackie), Warszawa (Mazowieckie)
Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Butzke Robert, Dąbrowska Barbara, Danielak Jerzy, Dawicki Ryszard, Eger Marian Piotr, Florczak Małgorzata, Górecki Aleksander Aleksy, Grad Aleksander, Hałupczak Monika, Hetke Tomasz, Janczyk Wojciech, Janik Józef Aleksander, Jarosiński Roman, Kamińska Barbara, Kapluk Ryszard, Krystek Grzegorz Józef, Krzemiński Andrzej, Lisiak Waldemar, Mazurek Andrzej Józef, Nauber Aleksander, Nurowski Piotr, Opara Ryszard, Pątkiewicz Wojciech, Piasecki Bolesław, Piechocki Andrzej, Podkański Lesław, Radziwiłł Maciej, Rak Piotr Jacek, Rasiński Dyonizy Jan, Różacki Wiesław Mariusz, Rybacki Rafał, Sakowska Hanka Maria, Siwak Waldemar, Sobczak Karol, Staszak Dariusz, Striżyk Anna, Sykucki Sławomir Krzysztof, Słomczyński Józef, Terka Andrzej, Tymoszyk Marek Andrzej, Tyszko Włodzimierz, Walczykowski Jacek Marek, Wiatrowski Krzysztof Jerzy, Wojtczak Michał Bernard, Zawacki Tadeusz Stanisław, Zientara Maciej Andrzej, Łęcki Kazimierz Władysław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zakrzewski Sławomir Jan
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Jaroń Jadwiga, Konaszewski Krzysztof Marek, Książek Piotr Andrzej, Leja Grażyna, Liczmański Piotr Tomasz, Lubocki Wojciech Kazimierz, Nowak Zdzisław, Pieńkowska Marzena Lucyna, Rojewski Marek Andrzej, Stankiewicz Wojciech, Subocz Henryk, Tokarz Jan, Zieliński Marcin Mikołaj, Łobacz Janusz, Łosiński Maciej Roman

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Szwół Krzysztof
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bartelik Waldemar Franciszek, Brandt Jacek Zbigniew, Buczkowski Jan, Butzke Rober, Dobrzański Stanisław, Grabarek Marek Józef, Grad Aleksander, Jarosiński Roman, Karłowicz Stoma Grażyna, Kołodziej Piotr Leonard, Krystek Grzegorz Józef, Kułagowski Wojciech, Majchrzak Henryk Janusz, Matlak Władysław Karol, Mroczkowski Grzegorz Jan, Nazaruk Orest Andrzej, Noworyta Jan Krzysztof, Onichimowski Grzegorz Andrzej, Pękala Józef, Praska Beata Katarzyna, Pupka Józef, Rakowski Jan, Rios Juan Jose, Starzyński Janusz, Sykucki Sławomir Krzysztof, Syryczyński Piotr, Szeliga Piotr Władysław, Tyszko Włodzimierz, Walczykowski Jacek Marek, Zerka Marek, Zięba Rafał Piotr, Łazor Ireneusz Stanisław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Żołnowska Monika Jolanta
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bieńkowski Wojciech, Ciepliński Marcin Władysław, Dragan Agnieszka Maria, Dłutowska Grażyna, Fedurek Bartosz Michał, Folcik Józef Michał, Giemza Marcin, Kaczorowski Jacek Wiktor, Kamrat Waldemar, Kielasińska Magdalena, Konaszewski Krzysztof Marek, Molenda Rafał, Mozer Zygmunt, Perlińska Marzanna Elżbieta, Podlewski Jacek Dionizy, Prażyński Michał Grzegorz, Pucułek Paweł, Reszczyński Maksymilian Grzegorz, Rojewski Marek Andrzej, Szostek Marek Jan, Szymanek Piotr Ludomir, Tokarz Jan Stanisław, Topolnicki Wojciech, Wieczorek Paweł Jan, Wiktorko Wiktor Wit, Wilińska Aleksandra, Zakrzewski Zbigniew, Zerka Marek

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ziółkowski Bartosz
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dy-biona Waldemar Adam, Kacprzak Maja, Piątkowska Ewa Henryka, Symotiuk Ryszard, Tomczak Henryk

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wrzesińska Wiesława
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Brzeg Kazimierz, Drabent Julian, Frysiak Piotr Andrzej, Grochowski Wiesław, Jałoszyński Ryszard, Kaźmierczak Marek, Kopczyńska Emilia, Kretkowski Mirosław Piotr, Mikołajczyk Dariusz, Plesińska Magdalena Maria, Symotiuk Ryszard, Witkowski Krzysztof, Za-wacki Tadeusz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łuczyński Marek Andrzej
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Folcik Józef, Głuszko Tomasz, Marciniak Jerzy, Rojewski Marek, Szczepańska Renata Marta, Słotwiński Ryszard Zygmunt, Tokarz Jan, Wach Michał, Wiktorko Wiktor Wit

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wojtowicz Emil
  8. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Butzke Robert, Folcik Józef Michał, Lipski Edward, Markiewicz Mieczysław, Olechnowicz Paweł, Opałka Krzysztof Czesław, Ścierski Klemens, Speczik Stanisław, Łaskawiec Jerzy Mieczysław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ignatiuk Robert Aleksander
  9. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Konaszewski Krzysztof Marek, Matuszek Wojciech, Podlewski Jacek Dionizy, Rojewski Marek Andrzej, Subocz Henryk, Tokarz Jan Stanisław, Wiktorko Wiktor Wit, Zakrzewski Zbigniew Marek

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łucyan Teresa
  10. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Głuchowska Sylwia Monika, Koppen Hans, Matuszek Wojciech, Porath Kai, Schwind Stefan Gotfried

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łucyan Teresa
  11. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bil Bogusław Jan, Górnik Magdalena Maria, Hoppe Robert Ireneusz, Jaromska Monika Luiza, Jóźwiak Marek Artur, Kaucz Arkadiusz, Kierys Tadeusz Zdzisław, Kozłowska Ewa, Krause Roland Bernard, Ossowski Piotr, Piotrowiak Krzysztof, Podlewski Jacek Dionizy, Prażyński Michał Grzegorz, Przywieczerska Grażyna Maria, Rasińska Monika, Rybaczewski Wiesław Antoni, Sobolewski Tadeusz Antoni, Stachowiak Krystian Bogdan, Stadnik Adam Tadeusz, Stryjecki Maciej Tomasz, Subel Marcin Jakub, Wiśniewski Grzegorz Dariusz, Wiśniewski Piotr Paweł, Wójcik Wiesław Piotr, Zelek Tomasz Jan

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zagórski Łukasz Dawid

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. 3 Gon Europe Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000284282
  2. 3ds Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000277918
  3. 3gon Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000126885
  4. 4 Public Doradztwo Inwestycyjne Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000698311
  5. Aeolus Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000294514
  6. Aeroklub Stalowowolski, Turbia − KRS 0000061693
  7. Agrafka Outsourcing Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000101211
  8. Agro - Celuloza Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000145743
  9. Agro-eko-energia Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000148215
  10. Agro-pool-prima Investment Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000381639
  11. Agro-pool-prima Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000191737
  12. Agrowind Kończewo Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000233302
  13. Ambermoon Sp. Z O.O., Legionowo − KRS 0000681265
  14. Amerlease S.A., Warszawa − KRS 0000087167
  15. Aoram Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000644279
  16. Apartamenty Warszewo 1 Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000729247
  17. Apartamenty Warszewo Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000729286
  18. Assets Management Black Lion Spółka Z Ograniczona Odpowiedzialnością Spółka Komandytowo-akcyjna Spółka Komandytowo-akcyjna, Warszawa − KRS 0000371563
  19. Aube Lab Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000468095
  20. Aube Polska Sp. Z O.O., Częstochowa − KRS 0000620862
  21. Bbi Development S.A., Warszawa − KRS 0000033065
  22. Bio-energia Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000559898
  23. Bioecon Sp. Z O.O., Sady − KRS 0000367331
  24. Black Lion Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000310496
  25. Bondtrust-polskie Towarzystwo Powiernicze S.A., Kraków − KRS 0000309972
  26. British Automotive Holding S.A., Warszawa − KRS 0000250733
  27. British Automotive Polska S.A., Warszawa − KRS 0000574729
  28. Browary Grudziądz Sp. Z O.O., Grudziądz − KRS 0000135178
  29. Buteo Fund S.A., Warszawa − KRS 0000636411
  30. Bwhs Bartkowiak Wojciechowski Hałupczak Springer Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000732927
  31. Carbon Hightech Design Group S.A., Warszawa − KRS 0000378129
  32. Centrum Operacyjne Senior 2030 S.A., Warszawa − KRS 0000409916
  33. Centrum Zdrowia i Relaksu Verano Sp. Z O.O., Kołobrzeg − KRS 0000072201
  34. Centuria Group S.A., Warszawa − KRS 0000402252
  35. Cgfp Sp. Z O.O., Wojnowo − KRS 0000171965
  36. Chemical Worldwide Business S.A., Słupca − KRS 0000336592
  37. Core Precision Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000754092
  38. Cresco Financial Advisors Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000058765
  39. Cresco Financial Advisors Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000421375
  40. Cubic Inch Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000511354
  41. Data Center Vi26 Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000388702
  42. Datacom S.A., Warszawa − KRS 0000029419
  43. Dazza Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000168148
  44. Dellingate 4 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000404691
  45. Dom Inwestycji Pl Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000700151
  46. Domrel Biuro Projektowe Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000443116
  47. Domrel Biuro Usług Inwestycyjnych Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000015298
  48. Domrel Nieruchomości Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000426572
  49. Domrel Nieruchomości Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Szczecin − KRS 0000430352
  50. Domrel Solar Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000445205

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. 3gon Europe Sp. Z O.O. Wspólnicy Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000192975
  2. 5a Sec Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000095434
  3. 5m Grafika Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000116793
  4. Abc Recykling S.A., Krosno Odrzańskie − KRS 0000052919
  5. Abg S.A., Warszawa − KRS 0000049592
  6. Activa S.A., Poznań − KRS 0000034448
  7. Active Communications Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000195972
  8. Adidas Poland Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000032095
  9. Aeolus General Partner Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000428994
  10. Agencja Celna Pik Sp. Z O.O., Opole − KRS 0000016082
  11. Agencja Informacyjna Penetrator Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000172780
  12. Agencja Rozwoju Przemysłu S.A., Warszawa − KRS 0000037957
  13. Agencja Rynku Energii S.A., Warszawa − KRS 0000021306
  14. Agro-eco-gasolin S.A., Warszawa − KRS 0000065088
  15. Agrokomlex Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000365073
  16. Agrowind Kukinia Sp. Z O.O. W Koszalinie, Koszalin − KRS 0000252433
  17. Agrowind Zajączkowo Sp. Z O.O. W Zajączkowie, Zajączkowo − KRS 0000235379
  18. Agrypa Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000068753
  19. Air Polonia Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000006637
  20. Akademicki Związek Sportowy Organizacja Środowiskowa W Gdańsku, Gdańsk − KRS 0000055270
  21. Akademicki Związek Sportowy Zarząd Główny, Warszawa − KRS 0000138860
  22. Alaris Consultants S.A., Warszawa − KRS 0000086163
  23. Alseva Innowacje S.A., Kraków − KRS 0000559121
  24. Aluminium Konin - Impexmetal S.A., Konin − KRS 0000024174
  25. Anwil S.A., Włocławek − KRS 0000015684
  26. Apena S.A., Warszawa − KRS 0000075011
  27. Apleona Hsg Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000009259
  28. Aquakon Sp. Z O.O., Police − KRS 0000163607
  29. Aquanet S.A., Poznań − KRS 0000234819
  30. Argo Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000028799
  31. Artificial Intelligence S.A., Warszawa − KRS 0000363839
  32. Artmed Mal Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000543895
  33. Athletic International S.A., Warszawa − KRS 0000304905
  34. Atol Sp. Z O.O., Opole − KRS 0000236367
  35. Atut Focus S.A., Kraków − KRS 0000247804
  36. Aurec Capital Development Poland Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000709367
  37. Autosan S.A. Likwidacyjnej, Sanok − KRS 0000067912
  38. Autostrada Wielkopolska S.A., Poznań − KRS 0000001970
  39. Avc Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000082340
  40. Awbud S.A., Fugasówka − KRS 0000023958
  41. Awk 2 Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000424023
  42. Awk Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000254398
  43. Bakalland S.A., Warszawa − KRS 0000253890
  44. Ballinger Capital Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000025858
  45. Bank Pocztowy S.A., Bydgoszcz − KRS 0000010821
  46. Bankowe Przedsiębiorstwo Telekomunikacyjne Telbank S.A., Warszawa − KRS 0000037921
  47. Basalt Bar Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000300537
  48. Bazalt Composite Industry Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnoscią, Kraków − KRS 0000301333
  49. Bbb4 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000312502
  50. Bbf Management S.A., Warszawa − KRS 0000111646