Kogo reprezentuje osoba

Adamczyk Zbigniew Henryk

w KRS

Zbigniew Henryk Adamczyk

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Zbigniew
Drugie imię:Henryk
Nazwisko:Adamczyk
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1958 r., wiek 62 lata
Miejscowości:Kraków (Małopolskie), Poznań (Wielkopolskie), Warszawa (Mazowieckie)
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Labiś Magdalena Maria, Sułek Piotr Henryk, Świostek Krzysztof, Żebro Waldemar

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ciesielski Krzysztof Mieczysław
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Michalak Maciej Władysław, Szokiel Artur Zbigniew

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wołowski Filip Marek
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Budka Marian Maciej, Cieśla Stefan Franciszek, Filochowski Wojciech, Gaca Mariola Bożena, Milewski Andrzej Czesław, Monkiewicz Jan, Płaczek Stanisław, Solorz Żak Zygmunt Józef, Trzeciak Dariusz Roman, Zagożdżon Mirosław Aleksander

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zdanowski Krzysztof
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Birka Józef, Nurowski Piotr Jan, Ruta Heronim Bogusław, Solorz Żak Zygmunt Józef, Żak Dariusz Wiesław, Żak Małgorzata Anna

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wasielewska Magdalena
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bomze Tadeusz Mieczysław, Borucki Dariusz Stanisław, Drąg Roman Jacek, Jasiński Andrzej Wiesław, Marchewka Zubek Waldemar, Szokiel Artur Zbigniew

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zembowicz Michał Jacek
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Labiś Grzegorz, Paluch Jan

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ślęzak Marcin
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dąbrowski Michał Jerzy, Pawela Piotr Artur, Słupek Piotr, Zasada Antoni Michał

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Szeib Marek
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kardel Paweł Stefan, Michniewicz Beata

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Nehring Leszek Ireneusz
  8. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Urbaniak Łukasz

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. 1-szy Europejski Bank Technologii S.A., Warszawa − KRS 0000196609
  2. Adwokaci Birka i Partnerzy Spółka Partnerska, Wrocław − KRS 0000291071
  3. Aegon Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A., Warszawa − KRS 0000028767
  4. Aero 2 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000305767
  5. Altalog Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000493305
  6. Apt Globe Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000786449
  7. Artel Organizacja Odzysku S.A., Warszawa − KRS 0000409870
  8. Aurora S.A., Katowice − KRS 0000133937
  9. Bioton S.A., Warszawa − KRS 0000214072
  10. Cabana Capital Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000760069
  11. Centrum Ekologicznego Budownictwa Mieszkaniowego Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Katowice − KRS 0000429446
  12. Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń Na Życie S.A. Vienna Insurance Group, Warszawa − KRS 0000043309
  13. Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group, Warszawa − KRS 0000006691
  14. Core Technology Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000226725
  15. Cpe Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000626479
  16. Cyfrowy Polsat S.A., Warszawa − KRS 0000010078
  17. Deker Development Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000356418
  18. Dragon Security, Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000042179
  19. Dwór Wilczeniec Sp. Z O.O., Nowa Wieś − KRS 0000691402
  20. Eco Carbon High Technologie Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000748264
  21. Ek System Sp. Z O.O., Józefów K/otwocka − KRS 0000162157
  22. Elektrim S.A., Warszawa − KRS 0000039329
  23. Energomontaż-północ Trade Sp. Z O.O., Łomianki − KRS 0000004742
  24. Energylab Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialością, Kraków − KRS 0000611797
  25. Escape Project Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000719452
  26. Eurotex Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000039325
  27. Fenix Fs Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000721860
  28. Fenix Fs Sp. Z O.O. Biuro Bezpieczeństwa Pożarowego Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000724518
  29. Fundacja Edukacyjna Transformacje, Warszawa − KRS 0000098852
  30. Fundacja Maszachaba, Kraków − KRS 0000066136
  31. Fundacja Ogólnopolskiej Komisji Historycznej Ruchu Studenckiego, Warszawa − KRS 0000202163
  32. Fundacja Polsat, Warszawa − KRS 0000135921
  33. Fundacja Polskiej Lekkiej Atletyki, Warszawa − KRS 0000093873
  34. Fundacja Światowe Centrum Dydaktyczne W Żelazowej Woli - Miejscu Urodzin Fryderyka Chopina, Nowe Mostki/żelazowa Wola − KRS 0000374420
  35. Fundacja Wspierania Edukacji - Fwe, Warszawa − KRS 0000125869
  36. Fundusz Rezerw Inwestycyjnych Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000395355
  37. G-energy S.A., Warszawa − KRS 0000380413
  38. Geoexpert International Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000574494
  39. Hrf Sp. Z O.O., Radom − KRS 0000303002
  40. Inter Jes Sp. Z O.O., Łomianki − KRS 0000529592
  41. Interrisk Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group, Warszawa − KRS 0000054136
  42. Inwestycje Polskie Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000751397
  43. Inżbud Sulejówek Sp. Z O.O., Pomiechówek − KRS 0000366975
  44. Izba Gospodarcza Ubezpieczeń i Obsługi Ryzyka, Warszawa − KRS 0000173666
  45. Jes Energy Projekt Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000464020
  46. Jmp Windsor Commercial Enterprises Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000249444
  47. Kancelaria Księgowo Podatkowa Account Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000250049
  48. Kancelaria Prawna Cieśla Cieśla Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000690274
  49. Kancelaria Prawna Cieśla Westfal Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000574869
  50. Kancelaria Prawna W. Filochowski Spółka Komandytowa, Otwock − KRS 0000146326

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Aegon Towarzystwo Ubezpieczeń Na Życie S.A., Warszawa − KRS 0000012318
  2. Anew Institute Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000310396
  3. Antena 1 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000164988
  4. Archiplex Sp. Z O.O., Radom − KRS 0000767879
  5. Bio Energy Solutions Sp. Z O.O., Łomianki − KRS 0000352460
  6. Br System Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000134745
  7. Ceng Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000076657
  8. Centrum Ekologicznego Budownictwa Mieszkaniowego Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa i Wspólnicy Spółka Komandytowa, Katowice − KRS 0000461114
  9. Dceo 110 Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000226606
  10. Deker Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000150585
  11. Deker-inwestycje Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000298653
  12. Dembowskiego 1 Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000369565
  13. Dolnośląskie Centrum Aktywności Gospodarczej S.A., Wrocław − KRS 0000231978
  14. Dwa Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000380771
  15. E-wind S.A., Warszawa − KRS 0000518734
  16. Eco -tierra Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000361580
  17. Eco Green Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000392257
  18. Eco-watt Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000329845
  19. Ecoren Dke Sp. Z O.O., Lubin − KRS 0000075327
  20. Ek System Trade Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000265749
  21. Elektrim - Megadex S.A., Warszawa − KRS 0000032649
  22. Energia - Control Sp. Z O.O., Ząbkowice Śląskie − KRS 0000098058
  23. Energoservice Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000132782
  24. Escape Room Warszawa Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000747456
  25. Esco Sp. Z O.O. Balena Spółka Komandytowo-akcyjna, Warszawa − KRS 0000447775
  26. Fameg Sp. Z O.O., Radomsko − KRS 0000239335
  27. Finance Service Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000234004
  28. Finlife Towarzystwo Ubezpieczeń Na Życie S.A., Warszawa − KRS 0000026382
  29. Fmc Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000172071
  30. Galeria Radomska Sp. Z O.O., − KRS 0000375759
  31. Gemini Holding Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000061246
  32. Gemini Holdings Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000160373
  33. Geoexpert Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000311233
  34. Gildia Poznańska Gp S.A., Poznań − KRS 0000013364
  35. Hacienda Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000309187
  36. Hostel Nadwiślańska Sp. Z O.O., Józefów − KRS 0000536903
  37. Inter-top Paweł Wiszniakow Sp. J., Warszawa − KRS 0000069163
  38. Invest-profit S.A., Poznań − KRS 0000024241
  39. Inwestycje Polskie Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000008176
  40. It Polpager S.A., Warszawa − KRS 0000023013
  41. Jes Energy Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000094651
  42. Kalahari Sp. Z O.O., Łąck − KRS 0000409165
  43. Krezus S.A., Toruń − KRS 0000012206
  44. Ks Partners Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000285126
  45. Kurier Polski Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000128225
  46. Land Klimat Sp. Z O.O., Osielsko − KRS 0000229282
  47. Lets Drive Marcin Turski Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000375855
  48. M Wydawnictwo Sp. Z O.O., Oświęcim − KRS 0000286851
  49. Market Sp. Z O.O., Radom − KRS 0000351965
  50. Maszachaba Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000174586


Inne osoby dla Adamczyk Zbigniew Henryk (53 osoby):