Kogo reprezentuje osoba

Adamkiewicz Jarosław

w KRS

Jarosław Adamkiewicz

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Jarosław
Nazwisko:Adamkiewicz
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1964 r., wiek 53 lata
Miejscowości:Garwolin (Mazowieckie), Katowice (Śląskie), Kobyłka (Mazowieckie), Mińsk Mazowiecki (Mazowieckie), Warszawa (Mazowieckie)
Przetargi:3 w aktualnych firmach, 1 w poprzednich firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamkiewicz Sławomir, Brylowski Marcin Robert, Seroczyńska Dorota, Szrajber Michał Janusz
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamkiewicz Sławomir, Zyskowska Monika, Szrajber Michał Janusz
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kołoszyc Agnieszka, Nowicka Róża Janina, Olszewska Małgorzata, Saładyk Ewa Beata, Saładyk Wojciech, Skiba Jolanta Katarzyna, Słowikowski Sławomir, Wielądek Elżbieta Marzena, Włodarczyk Zbigniew, Łysakowska Elżbieta
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamkiewicz Sławomir, Brylowski Marcin Robert, Burzykowski Michał, Chołuj Włodzimierz, Kamińska Monika, Szrajber Michał Janusz, Łubian Małgorzata Irena

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Pokorski Ireneusz
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamkiewicz Hanna, Adamkiewicz Hanna Elżbieta, Adamkiewicz Katarzyna, Adamkiewicz Sławomir, Seroczyńska Dorota Małgorzata

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Beraś Alicja, Kowalczyk Tadeusz Antoni, Perczyński Tadeusz, Pokojski Zenon, Rońda Henryk, Samulik Adam Marek, Zacharski Kazimierz Andrzej

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Załuska Dariusz Jerzy
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gajek Janusz Waldemar, Janiak Marek Piotr, Jurczyński Jerzy Mirosław, Kopka Dariusz Marian, Napiórkowski Józef, Ślęzak Bogdan Czesław, Staroń Marian, Stypuła Dariusz Wojciech, Targaszewski Krzysztof Czesław, Zawadzki Zbigniew, Łukasik Waldemar Stanisław
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ćwiertniewski Artur, Huńczak Andrzej Kazimierz, Jargiełło Anna, Jaskuła Jarosław, Kowalczyk Tadeusz Antoni, Majeranowski Marcin, Smolarek Marta, Trzpil Janina

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zięba Urszula
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamkiewicz Sławomir, Brylowski Marcin Robert, Seroczyńska Dorota, Szrajber Michał Janusz
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bączyk Ryszard, Biolik Adam, Dygdała Wojciech, Frąckowiak Andrzej, Gajos Stanisław, Giza Tadeusz, Haliniak Marek, Kluzik Marek Kazimierz, Korzeniowski Mariusz Franciszek, Kugiel Mirosław, Kłeczek Zdzisław, Malinowski Antoni Adam, Miterski Konrad, Mrówka Sławomir, Mróz Waldemar Karol, Nojszewski Artur, Palka Jerzy Stanisław, Pawełczyk Mirosław, Poczęty Mariusz Zdzisław, Popiołek Wojciech, Rak Krzysztof, Rasała Waldemar Benedykt, Surma Andrzej Kazimierz, Syrek Bogusław, Szyguła Andrzej Antoni, Wierzba Krystyna Marta, Zuzelski Jarosław, Łój Roman

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łukaszczyk Zygmunt
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamkiewicz Sławomir, Szrajber Michał Janusz, Łubian Małgorzata
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamkiewicz Sławomir, Szrajber Michał Janusz
  8. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamkiewicz Sławomir

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. A. Pl Internet S.A. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000362525
  2. Adp Popiołek, Adwokaci i Doradcy Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Spółka Komandytowa, Katowice − KRS 0000138418
  3. Artmed Mal Sp. Z O.O., Wojtówka − KRS 0000543895
  4. Bjp Art Innovation Sp. Z O.O., Wójtówka − KRS 0000543943
  5. Cemex Infrastruktura Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000400038
  6. Cemex Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000037375
  7. Cosmetic Platform Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000270455
  8. Cwrw Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000045111
  9. Drukarnia Naukowo-techniczna S.A., Warszawa − KRS 0000069677
  10. Elektrometal S.A., Cieszyn − KRS 0000081102
  11. Felix Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000021455
  12. Forum Gospodarcze-sulejówek, Sulejówek − KRS 0000194475
  13. Fundacja Akademia Piłki Nożnej Zagłębia Sosnowiec, Sosnowiec − KRS 0000498983
  14. Fundacja Cemex Budujemy Przyszłość, Warszawa − KRS 0000327696
  15. Fundacja Dla Serca W Krakowie, Kraków − KRS 0000058972
  16. Fundacja Dla Śląskiej Międzynarodowej Szkoły Handlowej W Katowicach, Katowice − KRS 0000099078
  17. Fundacja Im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego Szpitala Miejskiego Murcki W Katowicach, Katowice − KRS 0000100500
  18. Fundacja Na Rzecz Kardiologii W Górnośląskim Centrum Medycznym W Katowicach, Katowice − KRS 0000249400
  19. Fundacja Na Rzecz Rozwoju Regionu Mińskiego, Sulejówek − KRS 0000242257
  20. Fundacja Na Rzecz Rozwoju Ziemi Mazowieckiej, Warszawa − KRS 0000008576
  21. Fundacja Na Rzecz Studentów i Absolwentów Uniwersytetu Warszawskiego Universitatis Varsoviensis, Warszawa − KRS 0000105627
  22. Fundusz Partnerstwa, Kraków − KRS 0000203054
  23. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Drohiczynie, Drohiczyn − KRS 0000134585
  24. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Mielniku, Mielnik − KRS 0000179695
  25. Górnicza Spółdzielnia Pracy, Mysłowice − KRS 0000317756
  26. Górnoślaskie Towarzystwo Gospodarcze, Katowice − KRS 0000016172
  27. Grandco Spółka Z Organiczoną Odpowiedzialnością, Ruda Śląska − KRS 0000518712
  28. Gsp Info Sp. Z O.O., Mysłowice − KRS 0000435403
  29. Gsp Place Składowe Sp. Z O.O., Mysłowice − KRS 0000407281
  30. Gsp Roboty Górnicze Sp. Z O.O., Mysłowice − KRS 0000408252
  31. Habitus International Recruitment Sp. Z O.O., Chełm − KRS 0000561732
  32. Jastrzębska Spółka Węglowa S.A., Jastrzębie-zdrój − KRS 0000072093
  33. Jja Sp. Z O.O. W Upadłosci Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000205336
  34. Katowicki Holding Węglowy S.A., Katowice − KRS 0000046994
  35. Katowicki Węgiel Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000067042
  36. Kofi Brand Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000394375
  37. Krajowa Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-kredytowa, Sopot − KRS 0000054951
  38. Krajowe Towarzystwo Autyzmu - Oddział W Katowicach, Katowice − KRS 0000043162
  39. Krakodlew S.A., Kraków − KRS 0000189762
  40. Ktp Construction Sp. Z O.O., Jelenia Góra − KRS 0000331625
  41. M - Trans S.A., Warszawa − KRS 0000642663
  42. Mazowiecki Klaster Druku i Reklamy Kolorowa Kotlina, Warszawa − KRS 0000297828
  43. Medco Pharma Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000450544
  44. Mestaco Sp. Z O.O., Mysłowice − KRS 0000470595
  45. Moj S.A., Katowice − KRS 0000266718
  46. Pamięć- Stowarzyszenie Ochrony Dóbr Historycznych Kwk Mysłowice i Opieki Nad Pomnikami i Powstania Śląskiego., Mysłowice − KRS 0000308986
  47. Pawełczyk Szura, Kancelaria Radców Prawnych, Spółka Partnerska, Katowice − KRS 0000202749
  48. Photostock Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000099332
  49. Polska Fundacja Prawa Konkurencji i Regulacji Sektorowej Ius Publicum, Warszawa − KRS 0000462136
  50. Polski Komitet Światowego Kongresu Górniczego, Kraków − KRS 0000034794

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. 3md Recycling Sp. Z O.O., Legnica − KRS 0000425572
  2. Abio Serwis Sp. Z O.O., Kobyłka − KRS 0000235305
  3. Accetis International Poland Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000133204
  4. Agencja Ochrony Pho Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000130932
  5. Agencja Rozwoju Przemysłu S.A., Warszawa − KRS 0000037957
  6. Agrochem Sp. Z O.O., Dobre Miasto − KRS 0000092691
  7. Ambitius Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000424732
  8. Amw Towarzystwo Budownictwa Społecznego Kwatera Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000140528
  9. Andex Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000011532
  10. Anthea Sp. Z O.O., M. Łódź − KRS 0000382807
  11. Apt Usługi Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000285462
  12. Arenda Sp. Z O.O., − KRS 0000037068
  13. Bewarex Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000056039
  14. Biuro Usług Inwestycyjnych Biproferm Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000089822
  15. Brytan Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Pruszków − KRS 0000009809
  16. Business Management Consulting Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000251880
  17. Capital Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000164333
  18. Centrala Zbytu Węglawęglozbyts.a., Katowice − KRS 0000059625
  19. Ceramika Avanti Sp. Z O.O., Czeladź − KRS 0000055958
  20. Ceramika Skarbek Sp. Z O.O., Żelazowice − KRS 0000064621
  21. Chemo Sp. Z O.O., Kórnik − KRS 0000169289
  22. Ciech Trading S.A., Warszawa − KRS 0000023365
  23. Ciepłownia Siemianowice Sp. Z O.O., Siemianowice Śląskie − KRS 0000142460
  24. Correct Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000195281
  25. D i Sp. Z O.O., Ruda Śląska − KRS 0000273699
  26. Elektrociepłownia Szopienice Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000063740
  27. Elektroniczna Sieć Handlowa Merkury Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000039571
  28. Elektrownia Stalowa Wola S.A., Stalowa Wola − KRS 0000068505
  29. Era 200 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000116365
  30. Eurimex Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000124621
  31. Eurolot S.A., Warszawa − KRS 0000044777
  32. Fabryka Maszyn Górniczych Pioma S.A., Piotrków Trybunalski − KRS 0000055341
  33. Fabryki Sprzętu i Narzędzi Górniczych Grupa Kapitałowa Fasing S.A., Katowice − KRS 0000120721
  34. Ferrum S.A., Katowice − KRS 0000063239
  35. Fmcg Distribution Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000227440
  36. Fos - Pol Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Ząbki − KRS 0000078588
  37. Fosad Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000129511
  38. Fundacja Na Rzecz Wspierania Edukacji i Rozwoju Samorządności Wśród Młodzieży Viribus Unitis, Katowice − KRS 0000034145
  39. Fundacja Partnerstwo Dla Środowiska, Kraków − KRS 0000098193
  40. Fundacja Zespołu Pieśni i Tańca Krakus, Kraków − KRS 0000108988
  41. Fundusz Górnośląski S.A., Katowice − KRS 0000042922
  42. Gdańskie Zakłady Nawozów Fosforowych Fosfory Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000033530
  43. Generalny Wykonawca Basta Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000128250
  44. Global Concept Group Sp. Z O.O. W Likiwdacji, Warszawa − KRS 0000033870
  45. Górnicza Izba Przemysłowo - Handlowa, Katowice − KRS 0000095169
  46. Greenchel - Poland Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000109051
  47. Gromex Centrum Odszkodowań i Windykacji Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000060177
  48. Grupa Animex S.A., Morliny − KRS 0000177835
  49. Grupa Azoty Zakłady Azotowe Kędzierzyn S.A., Kędzierzyn - Koźle − KRS 0000008993
  50. Grupa Azoty Zakłady Azotowe Puławy S.A., Puławy − KRS 0000011737

Powiązane przetargi (4 szt.):
  1. Wydruk i kolportaż 6 numerów dwutygodnika Kurier Wolski - zamówienie uzupełniające
    Zamawiający: Miasto Stołeczne Warszawa, Dzielnica Wola, Warszawa
    Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na wydruku 6 numerów dwutygodnika Kurier Wolski oraz kolportażu każdego wydania w wyznaczone przez zamawiającego miejsca dystrybucji wskazane w załączniku nr 1 do projektu umowy
  2. Zapewnienie dowozu uczniów do szkół na terenie gminy Dębe Wielkie oraz ich odwożenie po zajęciach.
    Zamawiający: Urząd Gminy Dębe Wielkie, Dębe Wielkie
    Usługa dowożenia i odwożenia uczniów szkół gminy Dębe Wielkie, na trasach regularnej komunikacji ogólnodostepnej.
  3. Druk i kolportaż dwutygodnika Urzędu Dzielnicy Wola pt. -Kurier Wolski-
    Zamawiający: Miasto Stołeczne Warszawa, Dzielnica Wola, Warszawa
    Druk i kolportaż dwutygodnika Urzędu Dzielnicy Wola pt. -Kurier Wolski-
  4. ZP-2/FRSE/2009
    Zamawiający: Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji, Warszawa
    dostawa do Zamawiającego druków oraz publikacji w podziale na pakiety: Pakiet A - Druki na potrzeby Programu Leonardo da Vinci, Pakiet B - Druki na potrzeby Wizyt Studyjnych,Pakiet C - Druki na potrzeby Programu Comenius,
    Pakiet D - Druki na potrzeby programu Młodzież w działaniu, Pakiet E - Druki na potrzeby FRSE, Pakiet F- Druki na potrzeby programu Eurodesk

Inne osoby dla Adamkiewicz (133 osoby):