Kogo reprezentuje osoba

Adamkiewicz Jarosław

w KRS

Jarosław Adamkiewicz

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Jarosław
Nazwisko:Adamkiewicz
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1964 r., wiek 53 lata
Miejscowości:Garwolin (Mazowieckie), Katowice (Śląskie), Kobyłka (Mazowieckie), Mińsk Mazowiecki (Mazowieckie), Warszawa (Mazowieckie)
Przetargi:3 w aktualnych firmach, 1 w poprzednich firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamkiewicz Sławomir, Brylowski Marcin Robert, Seroczyńska Dorota, Szrajber Michał Janusz
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamkiewicz Sławomir, Zyskowska Monika, Szrajber Michał Janusz
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kołoszyc Agnieszka, Nowicka Róża Janina, Olszewska Małgorzata, Saładyk Ewa Beata, Saładyk Wojciech, Skiba Jolanta Katarzyna, Słowikowski Sławomir, Wielądek Elżbieta Marzena, Włodarczyk Zbigniew, Łysakowska Elżbieta
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamkiewicz Sławomir, Brylowski Marcin Robert, Burzykowski Michał, Chołuj Włodzimierz, Kamińska Monika, Szrajber Michał Janusz, Łubian Małgorzata Irena

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zieliński Leszek Paweł
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamkiewicz Hanna, Adamkiewicz Hanna Elżbieta, Adamkiewicz Katarzyna, Adamkiewicz Sławomir, Seroczyńska Dorota Małgorzata
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamkiewicz Sławomir

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Beraś Alicja, Kowalczyk Tadeusz Antoni, Perczyński Tadeusz, Pokojski Zenon, Rońda Henryk, Samulik Adam Marek, Zacharski Kazimierz Andrzej

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Załuska Dariusz Jerzy
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gajek Janusz Waldemar, Janiak Marek Piotr, Jurczyński Jerzy Mirosław, Kopka Dariusz Marian, Napiórkowski Józef, Ślęzak Bogdan Czesław, Staroń Marian, Stypuła Dariusz Wojciech, Targaszewski Krzysztof Czesław, Zawadzki Zbigniew, Łukasik Waldemar Stanisław
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ćwiertniewski Artur, Huńczak Andrzej Kazimierz, Jargiełło Anna, Jaskuła Jarosław, Kowalczyk Tadeusz Antoni, Majeranowski Marcin, Smolarek Marta, Trzpil Janina

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zięba Urszula
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamkiewicz Sławomir, Brylowski Marcin Robert, Seroczyńska Dorota, Szrajber Michał Janusz
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bączyk Ryszard, Biolik Adam, Dygdała Wojciech, Frąckowiak Andrzej, Gajos Stanisław, Giza Tadeusz, Haliniak Marek, Kluzik Marek Kazimierz, Korzeniowski Mariusz Franciszek, Kugiel Mirosław, Kłeczek Zdzisław, Malinowski Antoni Adam, Miterski Konrad, Mrówka Sławomir, Mróz Waldemar Karol, Nojszewski Artur, Palka Jerzy Stanisław, Pawełczyk Mirosław, Poczęty Mariusz Zdzisław, Popiołek Wojciech, Rak Krzysztof, Rasała Waldemar Benedykt, Surma Andrzej Kazimierz, Syrek Bogusław, Szyguła Andrzej Antoni, Wierzba Krystyna Marta, Zuzelski Jarosław, Łój Roman

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łukaszczyk Zygmunt
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Borowski Rafał Tomasz, Grudniok Andrzej, Jakubowski Krzysztof, Karolczak Kazimierz, Kopaczyński Maciej Mateusz, Kucharski Piotr Anatol, Podulski Michał, Skiba Artur Piotr, Soboczyński Kamil, Szmitkowska Iwona Anna, Szpikowski Tomasz Wojciech, Tyszka Grzegorz Wiesław
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamkiewicz Sławomir, Szrajber Michał Janusz, Łubian Małgorzata
  8. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamkiewicz Sławomir, Szrajber Michał Janusz
  9. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamkiewicz Sławomir

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. 4mass S.A., Warszawa − KRS 0000699821
  2. A. Pl Internet S.A. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000362525
  3. Adp Popiołek, Adwokaci i Doradcy Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Spółka Komandytowa, Katowice − KRS 0000138418
  4. Ambitius Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000424732
  5. Antal Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000105676
  6. Backhead Strategic Counseling Sp. Z O.O., Opole − KRS 0000237387
  7. Bergman Engineering Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000394281
  8. Bjp Art Innovation Sp. Z O.O., Wójtówka − KRS 0000543943
  9. Brand Com Sp. Z O.O., Zakopane − KRS 0000438722
  10. Brl Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000661281
  11. Care Finder Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000392664
  12. Carestaff Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000605423
  13. Carestaff Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Poznań − KRS 0000606837
  14. Cemex Infrastruktura Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000400038
  15. Cemex Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000037375
  16. Cosmetic Platform Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000270455
  17. Cwrw Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000045111
  18. Dębieńsko Sp. Z O.O., Czerwionka-leszczyny − KRS 0000094878
  19. Drukarnia Naukowo-techniczna S.A., Warszawa − KRS 0000069677
  20. Elektrometal S.A., Cieszyn − KRS 0000081102
  21. Energypower Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000625122
  22. Euro-broker Sp. Z O.O., Gorzów Wielkopolski − KRS 0000168398
  23. Europejski Instytut Ochrony Danych Osobowych Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000537747
  24. Felix Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000021455
  25. Finance Care Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000095926
  26. Forum Gospodarcze-sulejówek, Sulejówek − KRS 0000194475
  27. Fundacja Akademia Piłki Nożnej Zagłębia Sosnowiec, Sosnowiec − KRS 0000498983
  28. Fundacja Cemex Budujemy Przyszłość, Warszawa − KRS 0000327696
  29. Fundacja Dla Serca W Krakowie, Kraków − KRS 0000058972
  30. Fundacja Dla Śląskiej Międzynarodowej Szkoły Handlowej W Katowicach, Katowice − KRS 0000099078
  31. Fundacja Im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego Szpitala Miejskiego Murcki W Katowicach, Katowice − KRS 0000100500
  32. Fundacja Maio, Wrocław − KRS 0000425321
  33. Fundacja Na Rzecz Kardiologii W Górnośląskim Centrum Medycznym W Katowicach, Katowice − KRS 0000249400
  34. Fundacja Na Rzecz Rozwoju Regionu Mińskiego, Sulejówek − KRS 0000242257
  35. Fundacja Na Rzecz Rozwoju Ziemi Mazowieckiej, Warszawa − KRS 0000008576
  36. Fundacja Na Rzecz Studentów i Absolwentów Uniwersytetu Warszawskiego Universitatis Varsoviensis, Warszawa − KRS 0000105627
  37. Fundacja Work Service, Wrocław − KRS 0000458698
  38. Fundusz Partnerstwa, Kraków − KRS 0000203054
  39. Global Capital And Investments Alternatywna Spółka Inwestycyjna S.A., Warszawa − KRS 0000388173
  40. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Drohiczynie, Drohiczyn − KRS 0000134585
  41. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Mielniku, Mielnik − KRS 0000179695
  42. Górnicza Spółdzielnia Pracy, Mysłowice − KRS 0000317756
  43. Górnoślaskie Towarzystwo Gospodarcze, Katowice − KRS 0000016172
  44. Grandco Spółka Z Organiczoną Odpowiedzialnością, Ruda Śląska − KRS 0000518712
  45. Grupa Ik Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000393120
  46. Gsp Info Sp. Z O.O., Mysłowice − KRS 0000435403
  47. Gsp Place Składowe Sp. Z O.O., Mysłowice − KRS 0000407281
  48. Gsp Roboty Górnicze Sp. Z O.O., Mysłowice − KRS 0000408252
  49. Habitus International Recruitment Sp. Z O.O., Chełm − KRS 0000561732
  50. Ik Biznes Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000622820

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. 3md Recycling Sp. Z O.O., Legnica − KRS 0000425572
  2. Abio Serwis Sp. Z O.O., Kobyłka − KRS 0000235305
  3. Accetis International Poland Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000133204
  4. Agencja Ochrony Pho Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000130932
  5. Agencja Rozwoju Lokalnego S.A., Sosnowiec − KRS 0000071567
  6. Agencja Rozwoju Przemysłu S.A., Warszawa − KRS 0000037957
  7. Agrochem Sp. Z O.O., Dobre Miasto − KRS 0000092691
  8. Amw Towarzystwo Budownictwa Społecznego Kwatera Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000140528
  9. Andex Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000011532
  10. Antal International Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000117277
  11. Anthea Sp. Z O.O., M. Łódź − KRS 0000382807
  12. Appsys Sp. Z O.O., Dąbrowa Górnicza − KRS 0000347332
  13. Apt Usługi Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000285462
  14. Arenda Sp. Z O.O., − KRS 0000037068
  15. Artmed Mal Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000543895
  16. Best Work Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Częstochowa − KRS 0000247739
  17. Bewarex Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000056039
  18. Biuro Usług Inwestycyjnych Biproferm Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000089822
  19. Bpo Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000395189
  20. Brytan Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Pruszków − KRS 0000009809
  21. Business Management Consulting Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000251880
  22. Capital Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000164333
  23. Centrala Zbytu Węglawęglozbyts.a., Katowice − KRS 0000059625
  24. Ceramika Avanti Sp. Z O.O., Czeladź − KRS 0000055958
  25. Ceramika Skarbek Sp. Z O.O., Żelazowice − KRS 0000064621
  26. Chemo Sp. Z O.O., Kórnik − KRS 0000169289
  27. Ciech Trading S.A., Warszawa − KRS 0000023365
  28. Ciepłownia Siemianowice Sp. Z O.O., Siemianowice Śląskie − KRS 0000142460
  29. Clean Staff Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000145240
  30. Correct Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000195281
  31. D i Sp. Z O.O., Ruda Śląska − KRS 0000273699
  32. Ekopec Sp. Z O.O., Będzin − KRS 0000092516
  33. Elektrociepłownia Szopienice Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000063740
  34. Elektroniczna Sieć Handlowa Merkury Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000039571
  35. Elektrownia Stalowa Wola S.A., Stalowa Wola − KRS 0000068505
  36. Era 200 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000116365
  37. Eurimex Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000124621
  38. Eurolot S.A., Warszawa − KRS 0000044777
  39. Exact Systems Sp. Z O.O., Częstochowa − KRS 0000191861
  40. Fabryka Maszyn Górniczych Pioma S.A., Piotrków Trybunalski − KRS 0000055341
  41. Fabryki Sprzętu i Narzędzi Górniczych Grupa Kapitałowa Fasing S.A., Katowice − KRS 0000120721
  42. Ferrum S.A., Katowice − KRS 0000063239
  43. Fmcg Distribution Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000227440
  44. Forta Sp. Z O.O., Sosnowiec − KRS 0000201741
  45. Fos - Pol Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Ząbki − KRS 0000078588
  46. Fosad Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000129511
  47. Fundacja Na Rzecz Wspierania Edukacji i Rozwoju Samorządności Wśród Młodzieży Viribus Unitis, Katowice − KRS 0000034145
  48. Fundacja Partnerstwo Dla Środowiska, Kraków − KRS 0000098193
  49. Fundacja Praw Podstawowych, Warszawa − KRS 0000298122
  50. Fundacja Zespołu Pieśni i Tańca Krakus, Kraków − KRS 0000108988

Powiązane przetargi (4 szt.):
  1. Wydruk i kolportaż 6 numerów dwutygodnika Kurier Wolski - zamówienie uzupełniające
    Zamawiający: Miasto Stołeczne Warszawa, Dzielnica Wola, Warszawa
    Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na wydruku 6 numerów dwutygodnika Kurier Wolski oraz kolportażu każdego wydania w wyznaczone przez zamawiającego miejsca dystrybucji wskazane w załączniku nr 1 do projektu umowy
  2. Zapewnienie dowozu uczniów do szkół na terenie gminy Dębe Wielkie oraz ich odwożenie po zajęciach.
    Zamawiający: Urząd Gminy Dębe Wielkie, Dębe Wielkie
    Usługa dowożenia i odwożenia uczniów szkół gminy Dębe Wielkie, na trasach regularnej komunikacji ogólnodostepnej.
  3. Druk i kolportaż dwutygodnika Urzędu Dzielnicy Wola pt. -Kurier Wolski-
    Zamawiający: Miasto Stołeczne Warszawa, Dzielnica Wola, Warszawa
    Druk i kolportaż dwutygodnika Urzędu Dzielnicy Wola pt. -Kurier Wolski-
  4. ZP-2/FRSE/2009
    Zamawiający: Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji, Warszawa
    dostawa do Zamawiającego druków oraz publikacji w podziale na pakiety: Pakiet A - Druki na potrzeby Programu Leonardo da Vinci, Pakiet B - Druki na potrzeby Wizyt Studyjnych,Pakiet C - Druki na potrzeby Programu Comenius,
    Pakiet D - Druki na potrzeby programu Młodzież w działaniu, Pakiet E - Druki na potrzeby FRSE, Pakiet F- Druki na potrzeby programu Eurodesk

Inne osoby dla Adamkiewicz (137 osób):