Kogo reprezentuje osoba

Adamowicz Bogdan Stanisław

w KRS

Bogdan Stanisław Adamowicz

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Bogdan
Drugie imię:Stanisław
Nazwisko:Adamowicz
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1961 r., wiek 58 lat
Miejscowości:Gdynia (Pomorskie), M. St. Warszawa (Mazowieckie), Warszawa (Mazowieckie)
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Białczyk Waldemar Wojciech, Cwicinskaja Natalia, Liebiediew Dmitrij, Mashinsky Rami, Nowakowski Władysław, Ofer Alexander, Somar Jan, Woroniecka Ewa, Woziwoda Stanisław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Tkaczyk Kazmierz
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Cao Adamowicz Thi Phuong, Cao Maryniuk Nga
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Białas Radosław Hubert, Janowczyk Roman Mariusz, Kopiejć Tomasz Maciej, Krużycki Michał Łukasz, Mackun Katarzyna, Smętek Zbigniew, Wyrwiński Jan Krzysztof

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kasicki Marek Józef
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamowicz Marian, Adamowicz Ciebień Maria Jolanta, Cao Maryniuk Nga
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ignatenko Vasyl, Nowakowski Jacek, Podobiedova Tetiana, Szymanowski Tomasz

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamowski Dariusz, Agneessens Herman, Anczaruk Konrad Jacek, Andrzejewski Mirosław, Anton Alina, Artwiński Artur Dariusz, Augustyniak Bożena Małgorzata, Baca Anna, Bączar Adam, Baczyńska Irena, Bagiński Janusz, Bąk Barbara, Bakalarz Anna, Balsamski Jarosław Robert, Banaś Grażyna, Banaś Krzysztof, Banaszek Mariola Władysława, Baranowska Teresa, Bartelik Ryszard, Beczała Gerard Józef, Bednarzak Danuta, Bejgerowska Aleksandra, Berezowski Wacław, Betlej Michalina, Biernat Teresa, Bistroń Tomasz, Blanckaert Tom Maria, Bliżanowska Danuta, Bliźniuk Mirosław, Bochińska Elżbieta Krystyna, Bochnia Anna, Bolesta Ewa, Borczyński Tomasz, Borecki Tadeusz Czesław, Borkowska Danuta, Borowski Piotr, Bosa Małgorzata, Broda Czesław Józef, Broniszewska Aneta Maria, Bronowski Bogdan, Bubniak Maria, Bugielska Maria, Błażejewska Hanna, Cainco Carlos Manuel, Chełmecka Lidia, Chodor Ryszard Alfred, Chojecka Ewa, Choromański Henryk, Chrobaczyński Jerzy, Chrzanowska Jarosławska Dorota, Chrzanowski Jarosław Stanisław, Ciastoń Teresa Cecylia, Cichocka Dorota, Cichy Leszek Roman, Ciechanowski Witold Jan, Cisek Marian, Ciszak Janusz, Culicki Wiktor Kazimierz, Cybulska Beata Marianna, Czańka Robert, Czaplicka Małgorzata Halina, Czyż Bernadeta Maria, Dąbrowska Alicja, Dobrzyński Tomasz, Domagała Marianna, Domagała Władysław, Dróżdż Katarzyna Maria, Drzewiecka Marzenna Renata, Dudek Mieczysław, Dunin Suligostowski Piotr, Dwurzyński Michał, Dybowska Daniela, Dziamski Waldemar Zygmunt, Dziedzic Andrzej, Dziedzic Krzysztof, Dzierzbicka Zimny Anna Maria, Ejsmont Stanisław, Fiertek Leszek, Fiok Grażyna, Flamee Luc, Florquin Francois Louise, Frąckowiak Ciodyk Marzena Beata, Gajda Halina, Gajda Joanna, Gajzler Robert Stanisław, Galvele Vytautas, Garbalska Bator Beata, Gąsak Krzysztof Andrzej, Gaszewska Teresa Halina, Gawryszewski Bogdan Władysław, Gawska Henryka, Gierczak Jarosław, Gillet Francois, Goetzendorf Grabowska Mariola Anna, Golisz Maria Urszula, Góralski Sławomir Piotr, Górka Maria, Górski Krzysztof Lech, Gosk Grażyna, Gospodarczyk Leokadia, Gross Jarosław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łukaszuk Kamilla Renata
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Antosiewicz Andrzej Stanisław, Fallach Wojciech Piotr, Kałużyński Józef, Nawrocki Paweł, Tylkowski Jan Franciszek, Woliński Waldemar Włodzimierz, Wrzosek Marek

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wirecka Grażyna Irena
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Cao Adamowicz Thi Phuong, Cao Maryniuk Nga, Liebiediew Dmitrij, Nguyen Nhu Mai
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Walentynowicz Hubert Aleksander, Zabłocki Jakub Wojciech

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Hoyle Małgorzata Ewa
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamowicz Marian, Adamowicz Ciebień Maria Jolanta, Cao Maryniuk Nga
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ignatenko Vasyl, Nowakowski Jacek, Podobiedova Tetiana, Szymanowski Tomasz
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Vinnik Volodymyr

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Svatenko Oleksandr

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. 4ip Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000509193
  2. A.m.g. Finanse Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000242781
  3. Agg Bioen Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000328681
  4. Agripol Sp. Z O.O., Wiry − KRS 0000193762
  5. Alfabeat Alfa Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000618134
  6. Alfabeat Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000561608
  7. Alvin Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000245443
  8. Asseco Poland S.A., Rzeszów − KRS 0000033391
  9. Avans Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000221719
  10. Baldo Sp. Z O.O., Bydgoszcz − KRS 0000211733
  11. Bank Spółdzielczy W Koronowie, Koronowo − KRS 0000142826
  12. Bank Spółdzielczy W Skierniewicach, Skierniewice − KRS 0000105572
  13. Bank Spółdzielczy W Toruniu, Toruń − KRS 0000116492
  14. Bank Spółdzielczy W Tychach, Tychy − KRS 0000096313
  15. Bb Wellness Studio Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000734334
  16. Bełchatowskie Społeczne Towarzystwo Oświatowe W Bełchatowie, Bełchatów − KRS 0000194870
  17. Bio-pol Sp. Z O.O., Piła − KRS 0000431471
  18. Biogazownia Rolnicza M.paterkowska S.pitucha Sp. J., Machnów Stary − KRS 0000322931
  19. Bioinnova Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000567320
  20. Biuro Projektów Budownictwa Komunalnego S.A. W Kielcach, Kielce − KRS 0000225530
  21. Biuro Projektów Budownictwa Komunalnego S.A. W Restrukturyzacji, Gdańsk − KRS 0000148000
  22. Bolix S.A., Żywiec − KRS 0000230009
  23. Bractwo Kurkowe Miasta Rybnika Z Siedzibą W Rybniku, Rybnik − KRS 0000013219
  24. Brandfathers And Son S S.A., Warszawa − KRS 0000290514
  25. Bs Inwestycje S.A., Warszawa − KRS 0000359570
  26. Budimex S.A., Warszawa − KRS 0000001764
  27. Budomex Sp. Z O.O., Pszczyna − KRS 0000287886
  28. Buena Idea Management Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000369458
  29. Centrum Medyczne Małgorzata Sp. Z O.O., Częstochowa − KRS 0000331194
  30. Centrum Wspinaczkowe Reni-sport Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000205385
  31. Centrum-3d Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000267279
  32. Chillid Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000486620
  33. Chór Ziemi Zamojskiej Contra, Zamość − KRS 0000349234
  34. Citi Development Osiedle Wileńska Sp. Z O.O., Oleśnica − KRS 0000438379
  35. Citi Development Sp. Z O.O., Oleśnica − KRS 0000348745
  36. Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń Na Życie S.A. Vienna Insurance Group, Warszawa − KRS 0000043309
  37. Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group, Warszawa − KRS 0000006691
  38. Compex Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000221253
  39. Dajar Sp. Z O.O., Koszalin − KRS 0000006818
  40. Debn Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000688809
  41. Dolnośląskie Centrum Medyczne Dolmed S.A., Wrocław − KRS 0000242837
  42. Dolnośląskie Inwestycje S.A., Wrocław − KRS 0000407903
  43. Dolnośląskie Inwestycje Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000705042
  44. Dolnośląskie Inwestycje Wrocław Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000530048
  45. Dom Maklerski Tms Brokers S.A., Warszawa − KRS 0000204776
  46. Dudek Adam i S-ka, Sp. Z O.O., Przemyśl − KRS 0000223749
  47. Eco Serwis S.A., Opole − KRS 0000016151
  48. Ekstraliga Żużlowa Sp. Z O.O., Bydgoszcz − KRS 0000264778
  49. Energo-rem Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000026094
  50. Eos Ksi Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000114457

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Admotion Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000411347
  2. Advadis S.A. Likwidacyjnej, Kraków − KRS 0000047106
  3. Aesthetic Cosmetic Instytut Kosmetologii i Medycyny Estetycznej Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Bydgoszcz − KRS 0000343554
  4. Agencja Rewitalizacji Starówki Ars Sp. Z O.O., Płock − KRS 0000044769
  5. Agencja Rozwoju Regionalnego W Częstochowie S.A., Częstochowa − KRS 0000198424
  6. Agroma Białystok Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000047925
  7. Aiton Caldwell S.A., Gdańsk − KRS 0000313046
  8. Akademicki Związek Sportowy Organizacja Środowiskowa W Gdańsku, Gdańsk − KRS 0000055270
  9. Alfabeat Alfa Sp. Z O.O. Asi Spółka Komandytowo-akcyjna, Gdańsk − KRS 0000618343
  10. Alfabeat Vc i Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000728801
  11. Algolytics Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000074723
  12. Alus Sp. Z O.O., Dylewo − KRS 0000227705
  13. Alventa S.A., Alwernia − KRS 0000049603
  14. Amg Szpitale Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000461283
  15. Amica S.A., Wronki − KRS 0000017514
  16. Amnon Polska Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000214004
  17. Amr - Agro Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000214869
  18. Andoria Sp. Z O.O., Andrychów − KRS 0000092489
  19. Andrews Shipyard Services Sp. Z O.O., Pogórze − KRS 0000553609
  20. Apteka Pod Orłem Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000262317
  21. Arcula Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000516635
  22. Ard Inwest S.A., Warszawa − KRS 0000120217
  23. Armatorski Dom Bankowy Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000091140
  24. Arspo Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000009993
  25. Asia City Center Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000002632
  26. Avalgreen Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000563541
  27. Avena Bistroń Sp. J., Olsztyn − KRS 0000250670
  28. Awbud S.A., Fugasówka − KRS 0000023958
  29. Awk Sp. Z O.O., Zabrze − KRS 0000206428
  30. Axoneo Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000399683
  31. B.a.c.d. S.A., Warszawa − KRS 0000009046
  32. B3system S.A., Warszawa − KRS 0000259314
  33. Bank Bph S.A., Gdańsk − KRS 0000010260
  34. Bank Pocztowy S.A., Bydgoszcz − KRS 0000010821
  35. Bankowe Przedsiębiorstwo Telekomunikacyjne Telbank S.A., Warszawa − KRS 0000037921
  36. Bankowy Dom Brokerski S.A., M. St. Warszawa − KRS 0000075197
  37. Basketball Investments S.A., Gdynia − KRS 0000070461
  38. Bbi Development S.A., Warszawa − KRS 0000033065
  39. Bels Investment Sp. Z O.O., Jelenia Góra − KRS 0000217615
  40. Bfi Serwis Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000028435
  41. Bialskie Fabryki Mebli S.A., Biała Podlaska − KRS 0000024365
  42. Biatel Telekomunikacja S.A., Warszawa − KRS 0000378760
  43. Biazet Ei Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000005051
  44. Biazet S.A., Białystok − KRS 0000045423
  45. Bipromet S.A., Katowice − KRS 0000135615
  46. Biuro Finansowe Sukces Michalczyk Sp. J., Koszalin − KRS 0000138011
  47. Biuro Informacji Kredytowej S.A., Warszawa − KRS 0000110015
  48. Blc Sp. Z O.O., Olsztynek − KRS 0000257262
  49. Bonair S.A., Warszawa − KRS 0000079659
  50. Bondspot S.A., Warszawa − KRS 0000022931