Kogo reprezentuje osoba

Adamski Andrzej

w KRS

Andrzej Adamski

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Andrzej
Nazwisko:Adamski
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1951 r., wiek 68 lat
Miejscowości:Białystok (Podlaskie)
Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bączek Olga, Borek Ireneusz Tadeusz, Borowski Rościsław, Godlewski Jan, Gref Marianna, Janiszewski Leszek Marek, Kondratiuk Jan, Kosieradzki Henryk, Kuprel Marian, Lawendowski Andrzej, Lewsza Halina, Lipski Zbigniew Józef, Nikołajuk Aleksander, Puciłowski Aleksander, Stępniak Dorota, Szwabowicz Wiesław, Szymańczyk Tadeusz, Tuczko Stanisław, Wawrentowicz Jerzy, Żelasko Edward

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wawrzyn Józef
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Andrukiewicz Ignacy Ireneusz, Ankudowicz Jaszczołt Emilia, Banach Andrzej Stanisław, Borowski Mieczysław, Chwieśko Sławomir Mikołaj, Dąbrowski Tomasz, Dardziński Jan, Dmowski Stanisław, Dworzańczyk Dorota, Gierba Piotr, Grzegorzewska Anna, Janiak Mirosław, Jóźwiak Barbara, Klemensowicz Stanisława, Klimczak Bolesław Zygmunt, Klimowicz Jacek, Kochański Bogusław, Kowalczuk Jan, Krzywiec Mieczysław Jerzy, Kulhawik Edmund, Leszczyńska Zofia, Linkowski Janusz, Malinowski Henryk, Matowicki Bogdan, Matusik Halina Janina, Małaszkiewicz Dorota, Mierzyński Tadeusz, Nierodzik Mariusz Artur, Nowak Beata, Półtorak Jolanta, Radecki Marek Henryk, Rutkiewicz Zdzisław, Rutkiewicz Zofia Maria, Rzepnicki Antoni, Sądel Andrzej Marek, Skokowski Tadeusz, Twarowski Andrzej, Wasilewski Henryk, Wiśniewski Andrzej, Wiśniewski Jan Franciszek, Wizner Marian, Żak Józef, Łupiński Władysław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zysk Eugeniusz Marian

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Aeroklub Krainy Mazur, Giżycko − KRS 0000423137
  2. Agroturystyczne Stowarzyszenie Puszcza Białowieska, Narewka − KRS 0000333818
  3. Aqua-tech Smilewicz, Tuz Sp. J., Białystok − KRS 0000372237
  4. Białostocka Spółdzielnia Mieszkaniowa, Białystok − KRS 0000029040
  5. Biotrade Detal Sp. Z O.O., Turośń Kościelna − KRS 0000784125
  6. Biotrade Distribution Sp. Z O.O., Turośń Kościelna − KRS 0000611670
  7. Biotrade Distribution Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Turośń Kościelna − KRS 0000616841
  8. Casablanca Catering Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000138609
  9. Fundacja Budowy Szpitala W Ełku, Ełk − KRS 0000033094
  10. Fundacja Unia Metropolii Polskich, Warszawa − KRS 0000129432
  11. Fundacja Zapobiegania Niepełnosprawności i Promocji Zdrowia Przy Oddziale Rehabilitacji Szpitala W Ełku Reha-vitae, Ełk − KRS 0000247350
  12. Kancelaria Radców Prawnych Klimowicz Łempicki Spółka Partnerska, Białystok − KRS 0000219322
  13. Komunalne Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000097195
  14. Komunalne Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000079452
  15. Marinex - Ampol 2 Telewizja Kablowa Sp. Z O.O., Olecko − KRS 0000061496
  16. Międzyzakładowa Spółdzielnia Mieszkaniowa W Ełku, Ełk − KRS 0000076338
  17. Międzyzakładowa Spółdzielnia Mieszkaniowa W Suwałkach, Suwałki − KRS 0000169656
  18. Młodzieżowa Spółdzielnia Mieszkaniowa W Suwałkach, Suwałki − KRS 0000111629
  19. Młodzieżowy Klub Sportowy Sprząśla, Supraśl − KRS 0000081150
  20. Nem Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000749930
  21. Ognisko Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej Tramp W Ciechanowcu, Ciechanowiec − KRS 0000070961
  22. Ogólnopolski Instytut Nieruchomości - Fundacja, Gdańsk − KRS 0000278223
  23. Organizacja Środowiskowa Akademickiego Związku Sportowego Województwa Podlaskiego W Białymstoku, Białystok − KRS 0000109065
  24. Podlaska Fundacja Rozwoju Regionalnego, Białystok − KRS 0000051191
  25. Podlaska Komunikacja Samochodowa Nova S.A., Białystok − KRS 0000246383
  26. Podlaskie Stowarzyszenie Komunalne, Białystok − KRS 0000280505
  27. Polska Izba Gospodarcza Towarzystw Budownictwa Społecznego, Warszawa − KRS 0000096465
  28. Powiatowe Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe W Łomży, Łomża − KRS 0000066895
  29. Społeczny Komitet Pomocy Dla Szpitala W Wysokiem Mazowieckiem, Wysokie Mazowieckie − KRS 0000175613
  30. Spółdzielczy Regionalny Związek Rewizyjny W Białymstoku, Białystok − KRS 0000037462
  31. Spółdzielnia Budowlano-mieszkaniowa Wielkoblokowa W Białymstoku, Białystok − KRS 0000052232
  32. Spółdzielnia Mieszkaniowa Budowlanych W Giżycku, Giżycko − KRS 0000164885
  33. Spółdzielnia Mieszkaniowa Im. Adama Mickiewicza W Białymstoku, Białystok − KRS 0000131633
  34. Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko - Własnościowa W Choroszczy, Choroszcz − KRS 0000181570
  35. Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko - Własnościowa W Mońkach, Mońki − KRS 0000131715
  36. Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-własnościowa W Narewce, Narewka − KRS 0000197956
  37. Spółdzielnia Mieszkaniowa Mamry W Giżycku, Giżycko − KRS 0000140619
  38. Spółdzielnia Mieszkaniowa Osiedle W Michałowie, Michałowo − KRS 0000365307
  39. Spółdzielnia Mieszkaniowa Perspektywa, Łomża − KRS 0000133169
  40. Spółdzielnia Mieszkaniowa Rodzina Kolejowa W Białymstoku, Białystok − KRS 0000153571
  41. Spółdzielnia Mieszkaniowa Świt, Ełk − KRS 0000180274
  42. Spółdzielnia Mieszkaniowa W Augustowie, Augustów − KRS 0000099625
  43. Spółdzielnia Mieszkaniowa W Bielsku Podlaskim, Bielsk Podlaski − KRS 0000040845
  44. Spółdzielnia Mieszkaniowa W Gołdapi, Gołdap − KRS 0000097355
  45. Spółdzielnia Mieszkaniowa W Hajnówce, Hajnówka − KRS 0000133280
  46. Spółdzielnia Mieszkaniowa W Wysokiem Mazowieckiem, Wysokie Mazowieckie − KRS 0000127358
  47. Stowarzyszenie Bezpieczna Ziemia Łomżyńska, Łomża − KRS 0000004835
  48. Stowarzyszenie Przyjaciół Domu Pomocy Społecznej Kalina W Suwałkach, Suwałki − KRS 0000046113
  49. Towarzystwo Narew, Trzcianne − KRS 0000031589
  50. Unimot 1 Sp. J. Twarowski i Wspólnicy, Białystok − KRS 0000092824

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Agromir Sp. Z O.O., Chorula − KRS 0000591765
  2. Agrowelt Sp. Z O.O., Chorula − KRS 0000418850
  3. Bank Spółdzielczy W Ciechanowcu, Ciechanowiec − KRS 0000030364
  4. Białostockie Kopalnie Surowców Mineralnych Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000030567
  5. Cezal S.A., Białystok − KRS 0000047744
  6. Ecds Polska Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000101169
  7. Ekspress Bud Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000451070
  8. Fundacja Fala, Białystok − KRS 0000014385
  9. Geo Nieruchomości Sp. Z O.O., Chorula − KRS 0000295516
  10. Giżyckie Towarzystwo Budownictwa Społecznego-Sp. Z O.O.., Giżycko − KRS 0000096022
  11. Instytut Studiów Regionalnych, Białystok − KRS 0000254091
  12. Komandor Białystok S.A., Białystok − KRS 0000072752
  13. Komt Polska Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000363691
  14. Międzyszkolny Osiedlowy Klub Sportowy Słoneczny Stok W Białymstoku, Białystok − KRS 0000223054
  15. Multimedia Polska - Konin S.A., Gdynia − KRS 0000068965
  16. Multimedia Polska - Południe S.A., Gdynia − KRS 0000065225
  17. Multimedia Polska - Wschód S.A., Gdynia − KRS 0000125441
  18. Nord Serwis Systemy Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000452165
  19. Park Naukowo-technologiczny Polska-wschód W Suwałkach Sp. Z O.O., Suwałki − KRS 0000211578
  20. Phj Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Białystok − KRS 0000389960
  21. Polgrunt Sp. Z O.O., Chorula − KRS 0000022322
  22. Polska Izba Rzeczoznawstwa Majątkowego, Warszawa − KRS 0000320717
  23. Polskie Towarzystwo Turystyczno - Krajoznawcze Oddział W Suwałkach Im. Jerzego Klimko, Suwałki − KRS 0000057897
  24. Północno - Wschodnie Stowarzyszenie Zarządców Nieruchomości, Suwałki − KRS 0000104270
  25. Północno-wschodnie Stowarzyszenie Rzeczoznawców Majątkowych, Białystok − KRS 0000349878
  26. Przedsiębiorstwo Budowlane Budpol Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000197896
  27. Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej W Ełku Sp. Z O.O., Ełk − KRS 0000066277
  28. Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe Bawi S.A., Białystok − KRS 0000184663
  29. Przedsiębiorstwo Instalacyjne Prim S.A., Ełk − KRS 0000056598
  30. Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej W Łomży Sp. Z O.O., Łomża − KRS 0000314057
  31. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-handlowe Bom,s Sp. Z O.O., Suwałki − KRS 0000095112
  32. Przedsiębiorstwo Usługowo-handlowo-produkcyjne Lech Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000097008
  33. Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. Z O.O., Ełk − KRS 0000027785
  34. Przedsięborstwo Montażowo Produkcyjne Telemor Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000045891
  35. Przewozy Regionalne Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000031521
  36. Spółdzielcze Przedsiębiorstwo Usług Inwestycyjnych Inbud - Sp. Z O.O., Elk − KRS 0000040686
  37. Spółdzielnia Budownictwa Mieszkaniowego Jedność W Łomży, Łomża − KRS 0000117449
  38. Spółdzielnia Handlowo-produkcyjna Spółdzielczości Mieszkaniowej Unidom, Warszawa − KRS 0000146338
  39. Spółdzielnia Mieszkaniowa Bacieczki, Białystok − KRS 0000097642
  40. Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko - Własnościowa W Siemiatyczach, Siemiatycze − KRS 0000131806
  41. Spółdzielnia Mieszkaniowa Słoneczny Stok, Białystok − KRS 0000103039
  42. Spółdzielnia Mieszkaniowa W Ciechanowcu, Ciechanowiec − KRS 0000189927
  43. Spółdzielnia Mieszkaniowa W Olecku, Olecko − KRS 0000102920
  44. Spółdzielnia Mieszkaniowa W Sejnach, Sejny − KRS 0000137263
  45. Spółdzielnia Mieszkaniowa W Wasilkowie, Wasilków − KRS 0000168637
  46. Spółdzielnia Mieszkaniowa W Węgorzewie, Węgorzewo − KRS 0000178966
  47. Spółdzielnia Mieszkaniowa Zachęta W Białymstoku, Białystok − KRS 0000118199
  48. Targowiska Miejskie Sp. Z O.O., Suwałki − KRS 0000212060
  49. Zakładowa Spółdzielnia Mieszkaniowa W Suwałkach, Suwałki − KRS 0000153492
  50. Zambrowska Spółdzielnia Mieszkaniowa, Zambrów − KRS 0000125693


Inne osoby dla Adamski Andrzej (40 osób):