Kogo reprezentuje osoba

Andrukiewicz Ignacy Ireneusz

w KRS

Ignacy Ireneusz Andrukiewicz

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Ignacy
Drugie imię:Ireneusz
Nazwisko:Andrukiewicz
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1955 r., wiek 64 lata
Miejscowości:Białystok (Podlaskie)
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dębowski Tomasz, Ferenc Karol, Gil Cezary, Gryc Leszek, Huzarska Dorota, Jóźwiak Robert Romuald, Karp Marek Stanisław, Kawałko Agnieszka, Kupiec Janina Marianna, Majewska Elżbieta, Michałowski Jarosław, Olesiuk Anatoli, Paszkowski Jerzy, Pyłkowski Jarosław, Szepelska Alina, Wierzbicka Katarzyna, Wiśniewska Beata, Zajkowski Cezary, Łozowski Adam Antoni

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zdzienicki Henryk

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamski Andrzej, Ankudowicz Jaszczołt Emilia, Banach Andrzej Stanisław, Borowski Mieczysław, Chwieśko Sławomir Mikołaj, Dąbrowski Tomasz, Dardziński Jan, Dmowski Stanisław, Dworzańczyk Dorota, Gierba Piotr, Grzegorzewska Anna, Hryncewicz Krzysztof, Janiak Mirosław, Jarosławska Łobacz Ewa, Jóźwiak Barbara, Klepacki Robert, Klimczak Bolesław Zygmunt, Klimowicz Jacek, Kochański Bogusław, Kowalczuk Jan, Krzywiec Mieczysław Jerzy, Kulhawik Edmund, Leszczyńska Zofia, Linkowski Janusz, Malinowski Henryk, Matowicki Bogdan, Matusik Halina Janina, Mierzyński Tadeusz, Nierodzik Mariusz Artur, Nowak Beata, Panasiuk Mirosław, Piech Jacek, Plago Krzysztof, Półtorak Jolanta, Radecki Marek Henryk, Romańczuk Jerzy, Roszkowski Kazimierz, Rutkiewicz Zofia Maria, Rzepnicki Antoni, Sańczyk Helena, Skokowski Tadeusz, Śliżewska Lucyna, Tuz Piotr Krzysztof, Twarowski Andrzej, Tymińska Regina, Wasilewski Henryk, Wiśniewski Andrzej, Wiśniewski Jan Franciszek, Wyszyński Paweł, Żak Józef, Zysk Eugeniusz Marian, Łupiński Władysław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zamojtuk Tomasz
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dobrzański Grzegorz, Dorosz Aneta Małgorzata, Ferenc Pierzyńska Olga Anna, Godebski Konrad, Jackiewicz Andrzej, Kamiński Adam, Pisiecka Alina, Roszkowski Sebastian, Sawicki Bogdan Andrzej, Szymczukiewicz Janusz Marek

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łukaszuk Cezary
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dębowski Tomasz, Ferenc Karol, Gil Cezary, Gryc Leszek, Huzarska Dorota, Jóźwiak Robert Romuald, Karp Marek Stanisław, Kawałko Agnieszka, Kupiec Janina Marianna, Majewska Elżbieta, Michałowski Jarosław, Olesiuk Anatoli, Paszkowski Jerzy, Pyłkowski Jarosław, Szepelska Alina, Wierzbicka Katarzyna, Wiśniewska Beata, Zajkowski Cezary, Łozowski Adam Antoni

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zdzienicki Henryk

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Agro Inserwis Sp. Z O.O., Jadwisin − KRS 0000139031
  2. Agrofarm S.A., Biała Giżycka − KRS 0000115396
  3. Aida Stelmaszyński i Wspólnicy Sp. J., Porosły − KRS 0000148013
  4. Aqua-tech Smilewicz, Tuz Sp. J., Białystok − KRS 0000372237
  5. Białostocka Fundacja Kształcenia Kadr, Białystok − KRS 0000037027
  6. Białostockie Towarzystwo Oświatowe, Białystok − KRS 0000037384
  7. Biotrade Detal Sp. Z O.O., Turośń Kościelna − KRS 0000784125
  8. Biotrade Distribution Sp. Z O.O., Turośń Kościelna − KRS 0000611670
  9. Biotrade Distribution Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Turośń Kościelna − KRS 0000616841
  10. Casablanca Catering Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000138609
  11. Chrześcijański Ruch Społeczny Dobro Wspólne, Białystok − KRS 0000104160
  12. Efes Plus Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000648910
  13. Enea Ciepło Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000121456
  14. Fundacja Instytut Rzeczypospolitej, Białystok − KRS 0000403538
  15. Fundacja Muzyczne Barwy Podlasia, Białystok − KRS 0000451820
  16. Fundacja Pomóż Im Na Rzecz Dzieci Z Chorobami Nowotworowymi i Hospicjum Dla Dzieci, Białystok − KRS 0000288520
  17. Fundacja Promocji Rozwoju Podlasia, Białystok − KRS 0000013884
  18. Imply Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000715737
  19. Incepton Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000709064
  20. Kancelaria Radców Prawnych Klimowicz Łempicki Spółka Partnerska, Białystok − KRS 0000219322
  21. Kawałkogodlewski Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Spółka Partnerska, Warszawa − KRS 0000521397
  22. Klub Psich Zaprzęgów Zorza, Białystok − KRS 0000066262
  23. Komunalne Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000097195
  24. Komunalny Zakład Komunikacyjny Sp. Z O.O. W Białymstoku, Białystok − KRS 0000029127
  25. Krajowa Izba Gospodarki Odpadami Kigo, Warszawa − KRS 0000206616
  26. Lokalna Grupa Działania - Puszcza Knyszyńska, Supraśl − KRS 0000314143
  27. Partnerstwo Na Rzecz Rozwoju, Czarna Białostocka − KRS 0000360959
  28. Podlaska Komunikacja Samochodowa Nova S.A., Białystok − KRS 0000246383
  29. Polska Izba Gospodarcza Towarzystw Budownictwa Społecznego, Warszawa − KRS 0000096465
  30. Polski Związek Pracodawców Transportu Publicznego, Warszawa − KRS 0000669149
  31. Przedsiębiorstwo Usługowo-handlowo-produkcyjne Lech Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000097008
  32. Revisit Home Sp. Z O.O. Home Revyou Spółka Komandytowa, Łódź − KRS 0000665157
  33. Spółdzielnia Budowlano-mieszkaniowa Wielkoblokowa W Białymstoku, Białystok − KRS 0000052232
  34. Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko - Własnościowa W Choroszczy, Choroszcz − KRS 0000181570
  35. Spółka Prawnicza Blc Bartłomiejczuk Czarniecki Dobrzyń Gil Zadykowicz Spółka Komandytowa, Białystok − KRS 0000308671
  36. Stadion Miejski Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000452595
  37. Stowarzyszenie Białystok Przyszłości, Białystok − KRS 0000564725
  38. Stowarzyszenie Euroregion Niemen, Suwałki − KRS 0000060828
  39. Stowarzyszenie Miłośników Puszczy Knyszyńskiej Nasza Puszcza, Białystok − KRS 0000387176
  40. Stowarzyszenie Nasze Bojary, Białystok − KRS 0000249041
  41. Stowarzyszenie Producentów Energii Z Odpadów, Konin − KRS 0000549162
  42. Stowarzyszenie Przyjaciół Vi Liceum Ogólnokształcącego Im. Króla Zygmunta Augusta W Białymstoku, Białystok − KRS 0000423803
  43. Stowarzyszenie Przyjaciół Wydziału Prawa Uniwersytetu W Białymstoku, Białystok − KRS 0000022353
  44. Stowarzyszenie Tabor, Białystok − KRS 0000384976
  45. Stowarzyszenie Wytańczyć Marzenia, Białystok − KRS 0000566445
  46. Towarzystwo Narew, Trzcianne − KRS 0000031589
  47. Unimot 1 Sp. J. Twarowski i Wspólnicy, Białystok − KRS 0000092824
  48. Wiedzanet S.A., Warszawa − KRS 0000287041
  49. Wodociągi Białostockie Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000024985
  50. Wschodnioeuropejski Instytut Gospodarki Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000141321

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Agencja Rozwoju Regionalnego Ares S.A. W Suwałkach, Suwałki − KRS 0000051749
  2. Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. W Łomży, Łomża − KRS 0000061677
  3. Agromir Sp. Z O.O., Chorula − KRS 0000591765
  4. Agrowelt Sp. Z O.O., Chorula − KRS 0000418850
  5. Basket Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000138335
  6. Białostockie Kopalnie Surowców Mineralnych Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000030567
  7. Biazet Ei Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000005051
  8. Cezal S.A., Białystok − KRS 0000047744
  9. Cripnovia Sp. Z O.O., Krypno Wielkie − KRS 0000204833
  10. Danwood Sp. Z O.O., Bielsk Podlaski − KRS 0000024324
  11. Ecds Polska Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000101169
  12. Ekspress Bud Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000451070
  13. Fundacja Na Rzecz Rozwoju Politechniki Białostockiej, Białystok − KRS 0000083397
  14. Geo Nieruchomości Sp. Z O.O., Chorula − KRS 0000295516
  15. Giełda Samochodowa Sp. J. Automobilklub Podlaski i Wspólnicy, Białystok − KRS 0000094634
  16. Hodowla Ziemniaka Zamarte Sp. Z O.O. - Grupa Ihar, Zamarte − KRS 0000096363
  17. Instytut Studiów Regionalnych, Białystok − KRS 0000254091
  18. Izba Gospodarcza Komunikacji Miejskiej, Warszawa − KRS 0000170196
  19. Jagiellonia Białystok Sportowa S.A., Białystok − KRS 0000064830
  20. Jaskółka Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000009850
  21. Join Cosmetics Toiletries Polska Sp. Z O.O., Konarzewo − KRS 0000186210
  22. Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów Nowakowski i Wspólnicy Sp. J., Działdowo − KRS 0000127619
  23. Komandor Białystok S.A., Białystok − KRS 0000072752
  24. Komt Polska Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000363691
  25. Komunalne Przedsiębiorstwo Komunikacji Miejskiej Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000031037
  26. Komunalne Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000079452
  27. Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. Z O.O., Łomża − KRS 0000052100
  28. Multimedia Polska - Konin S.A., Gdynia − KRS 0000068965
  29. Multimedia Polska - Południe S.A., Gdynia − KRS 0000065225
  30. Multimedia Polska - Wschód S.A., Gdynia − KRS 0000125441
  31. Nord Serwis Systemy Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000452165
  32. Pge Dystrybucja Białystok Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000270690
  33. Pge Zakład Energetyczny Białystok S.A., Białystok − KRS 0000033581
  34. Polgrunt Sp. Z O.O., Chorula − KRS 0000022322
  35. Polska Izba Rzeczoznawstwa Majątkowego, Warszawa − KRS 0000320717
  36. Pomorskie Hurtowe Centrum Rolno-spożywcze S.A., Gdańsk − KRS 0000083121
  37. Powiatowy Zespół Opieki Zdrowotnej W Ostródzie-s.a., Ostróda − KRS 0000036113
  38. Północno-wschodnie Stowarzyszenie Rzeczoznawców Majątkowych, Białystok − KRS 0000349878
  39. Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej W Łomży Sp. Z O.O., Łomża − KRS 0000314057
  40. Przedsiębiorstwo Państwowej Komunikacji Samochodowej W Siemiatyczach, Siemiatycze − KRS 0000164179
  41. Przedsiębiorstwo Remontowo - Budowlane Orbi Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000030491
  42. Przedsięborstwo Montażowo Produkcyjne Telemor Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000045891
  43. Przewozy Regionalne Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000031521
  44. Pulster Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000104560
  45. Small Building Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000703929
  46. Spółdzielczy Regionalny Związek Rewizyjny W Białymstoku, Białystok − KRS 0000037462
  47. Suwalska Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A., Suwałki − KRS 0000044260
  48. Temi Sp. Z O.O., Ełk − KRS 0000470201
  49. Tłumaczenia Specjalistyczne Wschód Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000039706
  50. Watergroup Sp. Z O.O., Tychy − KRS 0000437627