Kogo reprezentuje osoba

Antecki Maciej Piotr

w KRS

Maciej Piotr Antecki

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Maciej
Drugie imię:Piotr
Nazwisko:Antecki
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1972 r., wiek 47 lat
Miejscowości:Kostrzyn (Wielkopolskie), Luboń (Wielkopolskie), Niechlów (Dolnośląskie), Piła (Wielkopolskie), Staw (Wielkopolskie)
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Antecki Zbigniew Włodzimierz, Jasek Ewa Maria, Kasperski Sławomir, Kasperski Tomasz, Kasperski Waldemar Józef, Kierończyk Andrzej, Konarski Krzysztof Artur, Pawlak Paweł Marian, Salus Henryk, Simiński Henryk, Simiński Marcin, Wujczak Jerzy Jan, Żabiński Ryszard Adam

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Sato Yu
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Antecki Zbigniew, Jeżak Piotr, Kasperski Waldemar, Kasprzak Jerzy Jan, Klóska Arleta Dorota, Korycka Ewelina, Mela Jarosław, Meliński Andrzej, Pietrowski Michał, Simiński Henryk, Simiński Marcin, Smolarz Ryszard, Zamorska Barbara, Żmijewska Anna

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wojtaszek Joanna
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Antecki Zbigniew Włodzimierz, Kasperski Waldemar Józef, Kasprzak Jerzy, Lubka Zygmunt, Mela Jarosław, Simiński Henryk, Smolarz Ryszard

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Mackiewicz Marek Jan
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Antecki Zbigniew Włodzimierz, Kasperski Tomasz Szymon, Kasperski Waldemar Józef, Konarski Krzysztof Artur, Siebert Waldemar Przemysław, Simiński Henryk, Simiński Marcin, Wujczak Jerzy Jan

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Isadczenko Aleksandra Katarzyna

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Antecki Zbigniew Włodzimierz, Jasek Ewa Maria, Kasperski Waldemar Józef, Kierończyk Andrzej, Radziszewski Czesław, Simiński Henryk, Simiński Marcin, Żabiński Ryszard Adam

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Mączyński Marian
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Antecki Zbigniew Włodzimierz, Jasek Ewa Maria, Kasperski Sławomir, Kasperski Tomasz, Kasperski Waldemar Józef, Kierończyk Andrzej, Konarski Krzysztof Artur, Pawlak Paweł Marian, Salus Henryk, Simiński Henryk, Simiński Marcin, Wujczak Jerzy Jan, Żabiński Ryszard Adam

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Sato Yu
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Jasek Ewa Maria, Kasperski Tomasz, Kasperski Waldemar Józef, Konarski Krzysztof, Oleaczek Ryszard Stanisław, Pawlak Paweł Marian, Radziszewski Czesław Kazimierz, Sierakowska Halina Bogumiła, Simiński Henryk, Wujczak Jerzy

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wróblewska Monika
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bączyk Zygmunt, Dekert Adrian Paweł, Krystkiewicz Wojciech Tomasz, Litka Justyna, Masiota Jacek Jakub, Pietruszewski Wojciech, Stradomski Maciej Marian

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Turza Kazimierz
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Borkowski Marek Szymon, Czyżak Piotr Andrzej, Dornowski Krzysztof Andrzej, Kaczmarek Tomasz Michał

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zieliński Tomasz Maciej
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Staniszewski Wojciech Ryszard, Ławrynowicz Ewa

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kierzkowski Rafał
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Antecki Zbigniew Włodzimierz, Jasek Ewa Maria, Kasperski Tomasz, Kierończyk Andrzej, Pawlak Paweł Marian, Simiński Marcin

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Albaterm Sp. Z O.O., Staw − KRS 0000285781
  2. Aquanet S.A., Poznań − KRS 0000234819
  3. Asj Energia Sp. Z O.O., Kostrzyn − KRS 0000400197
  4. Asm Energia Sp. Z O.O., Skwierzyna − KRS 0000400186
  5. Avrio Media Sp. Z O.O., Kostrzyn − KRS 0000162990
  6. Avrio Obrót Sp. Z O.O., Kostrzyn − KRS 0000339777
  7. Aw Inwestycja Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000348462
  8. Bdg S Quality Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000164041
  9. Bioelektrownia Buczek Sp. Z O.O., Buczek − KRS 0000178888
  10. Blejkan S.A., Szczecin − KRS 0000543188
  11. Booq Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000647105
  12. Boost Bpo Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000612791
  13. Carp Team Luboń, Luboń − KRS 0000330357
  14. Centrum Ekspertyz Gospodarczych Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000151174
  15. Centrum Logistyczno Inwestycyjne Poznań Ii Sp. Z O.O., Swarzędz-jasin − KRS 0000196152
  16. Centrum Logistyczno Inwestycyjne Poznań Iv Sp. Z O.O., Jasin − KRS 0000210331
  17. Centrum Logistyczno Inwestycyjne Poznań Vi Sp. Z O.O., Jasin − KRS 0000210232
  18. Centrum Logistyczno Inwestycyjno Doradcze Sp. Z O.O., Jasin − KRS 0000201894
  19. Clip Agro Sp. Z O.O., Jasin − KRS 0000605936
  20. Clip Development Sp. Z O.O., Swarzędz-jasin − KRS 0000270741
  21. Clip Group S.A., Jasin − KRS 0000781240
  22. Clip Logistyka Sp. Z O.O., Jasin − KRS 0000651843
  23. Clip Nieruchomości Sp. Z O.O., Swarzędz-jasin − KRS 0000361393
  24. Clip Ubezpieczenia Sp. Z O.O., Swarzędz-jasin − KRS 0000286036
  25. Clip Ubezpieczenia Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Jasin − KRS 0000375592
  26. Clip-petrol Sp. Z O.O., Swarzędz-jasin − KRS 0000265804
  27. Cmt Advisory Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000177629
  28. Eltech-poz Sp. Z O.O., Bytkowo − KRS 0000099580
  29. Eteron Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000105897
  30. Eteron Vc Sp. Z O.O., Kostrzyn − KRS 0000649953
  31. Fpw Lease Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000430435
  32. Fundacja Kadry Dla Zdrowia, Poznań − KRS 0000782850
  33. Fundacja Na Rzecz Rozwoju Nauk Medycznych, Poznań − KRS 0000635642
  34. Fundacja Uniwersytetu Ekonomicznego W Poznaniu, Poznań − KRS 0000030455
  35. Fundacja Wspierania Inicjatyw Gospodarczych, Poznań − KRS 0000312465
  36. Glosbe Sp. Z O.O., Swarzędz − KRS 0000514072
  37. Griltex Polska Sp. Z O.O., Złotkowo − KRS 0000124014
  38. Heavy Kinematic Machines Sp. Z O.O., Komorowo − KRS 0000685412
  39. Hodowla Roślin Smolice Sp. Z O.O. - Grupa Ihar, Smolice − KRS 0000099111
  40. Inc Wierzytelności S.A., Poznań − KRS 0000568184
  41. Industrial Property Park Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000339155
  42. Inter Logistyk Swarzędz Ii - Inwestor Sp. Z O.O., Swarzędz − KRS 0000031507
  43. Inter Logistyk Swarzędz Sp. Z O.O., Swarzędz - Jasin − KRS 0000034744
  44. Jacek Masiota Spółka Komandytowo-akcyjna, Poznań − KRS 0000489951
  45. Komunikacyjne Zakłady Automatyki Trans-tel Sp. Z O.O., Pobiedziska − KRS 0000010517
  46. Lambdafin Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000347655
  47. Larnaca Immobilien Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000324026
  48. Leasing Plus Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000353799
  49. Masiota i Wspólnicy Adwokacka Spółka Partnerska, Poznań − KRS 0000321866
  50. Mb Poznań Sp. Z O.O., Komorniki − KRS 0000377259

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Aero-projekt Sp. Z O.O., Skwierzyna − KRS 0000373354
  2. Agencja Rynku Energii S.A., Warszawa − KRS 0000021306
  3. Agro Świerkówki Sp. Z O.O., Jasin − KRS 0000584997
  4. Akwedukt - Projekt Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000330637
  5. Aplikacje Innowacyjne Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000322383
  6. Aquanet Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000048569
  7. Beskidzki Hurt Towarowy S.A., Bielsko-biała − KRS 0000144861
  8. Bioelektrownia Szarlej Sp. Z O.O., Kostrzyn − KRS 0000322356
  9. Bonus Energia Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000469476
  10. Cds Sp. Z O.O., Jasin − KRS 0000133947
  11. Centrum Logistyczno Inwestycyjne Poznań V Sp. Z O.O., Swarzędz-jasin − KRS 0000210332
  12. Clip Development Sp. Z O.O. Sp. J., Jasin − KRS 0000401088
  13. Clip Hotel Sp. Z O.O., Jasin − KRS 0000614708
  14. Clip Logistics Sp. Z O.O., Swarzędz-jasin − KRS 0000285056
  15. Clip Radom Sp. Z O.O., Jasin − KRS 0000271225
  16. Crigni Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000400196
  17. Dmp Inwestycje Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000276421
  18. Dr Szwarc Institute Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000399379
  19. Drameks Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000341230
  20. Ekstraklasa S.A., Warszawa − KRS 0000239140
  21. Elektrownia Biogazowa Bioeko Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000322245
  22. Estis Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000336339
  23. Eteron Investment Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000272449
  24. Eteron Sp. Z O.O., Kostrzyn − KRS 0000063184
  25. Finquark Sp. Z O.O., Słupca − KRS 0000313080
  26. Gliwickie Przedsiębiorstwo Robót Telekomunikacyjnych i Inżynieryjno-budowlanych Śląsk-tel S.A., Gliwice − KRS 0000082467
  27. Grenkeleasing Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000175740
  28. Grupa Blk Sp. Z O.O., Gliwice − KRS 0000348175
  29. Grupa Kapitałowa Immobile S.A., Bydgoszcz − KRS 0000033561
  30. Gwda Sp. Z O.O., Piła − KRS 0000074361
  31. Imperial Consulting Sp. Z O.O., Białogard − KRS 0000373300
  32. Inex Posvision Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000347728
  33. Innowator Elektrotechniki Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000339776
  34. Inventures Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000654151
  35. Inwestycje Clip Development Sp. Z O.O., Jasin − KRS 0000501424
  36. K-tel Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000057131
  37. Kiwigroup Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Poznań − KRS 0000363044
  38. Kks Lech Poznań S.A., Poznań − KRS 0000116034
  39. Klub Żeglarski Kliwer Piła, Piła − KRS 0000034656
  40. Lech Marketing Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000443452
  41. Lenker Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000441335
  42. Limma Polska Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000261369
  43. Logtor Transport Kombinowany Sp. Z O.O., Swarzędz-jasin − KRS 0000127112
  44. Masiota i Wspólnicy - Spółka Komandytowa, Poznań − KRS 0000201165
  45. Mca.pl Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000299056
  46. Modor Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000193472
  47. Mostostal Słupca Sp. Z O.O. Spółka Komandytowo-akcyjna, Słupca − KRS 0000320680
  48. Mw Inwestycje Sp. Z O.O., Jasin − KRS 0000283715
  49. Nexotech S.A., Luboń − KRS 0000094754
  50. Nieruchomości Frydrych Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000550298