Kogo reprezentuje osoba

Antosiak Tomasz Daniel

w KRS

Tomasz Daniel Antosiak

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Tomasz
Drugie imię:Daniel
Nazwisko:Antosiak
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1981 r., wiek 41 lat
Miejscowości:Legnica (Dolnośląskie), Oborniki Śląskie (Dolnośląskie), Warszawa (Mazowieckie), Wrocław (Dolnośląskie), Złotoryja (Dolnośląskie)
Przetargi:6 w aktualnych firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bajrakowska Syrek Marta, Czarnecki Michał Adam, Dubiel Stanisław, Gacek Adam Tadeusz, Garbicz Stanisław Zbigniew, Gazda Arkadiusz, Grabowska Dorota Danuta, Głogowski Szymon Andrzej, Kamzol Suś Anna Teresa, Kirkiewicz Anna, Klimaszewski Krzysztof, Kokot Elżbieta, Kołakowska Dorota, Kołodziejczyk Krzysztof, Kucharska Marzena, Kuliberda Bogdan, Kłosowska Stanisława Elżbieta, Lewandowska Małgorzata Wanda, Majer Krzysztof Bolesław, Makaro Krzysztof, Matuszewska Barbara, Małyska Tomasz, Pamuła Piotr, Pasternak Kinga Ewa, Piekarski Patryk, Przykota Patryk Tomasz, Rudolf Arkadiusz Julian, Rzepka Beata Agnieszka, Skupiński Zbigniew Paweł, Stec Dawid Robert, Suś Tomasz Michał, Szyry Natalia, Uruski Mirosław Stanisław, Żurowska Joanna Marta, Łabaziewicz Maria Anna, Łata Marian

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łysiak Aleksandra
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Pawlak Bobrowska Barbara, Struska Dorota Aniela, Teluk Paulina, Wojtylak Ilona
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Barbara Maciej Stanisław, Krasicki Jarosław Marek
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
  8. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Jagiełło Waluga Magdalena Barbara, Szymańska Antosiak Monika Magdalena, Waluga Michał
  9. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Waluga Michał
  10. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bardzińska Halina, Bardziński Piotr, Bator Kajetan, Grzegorzewski Grzegorz Stanisław, Milczarz Joanna Jolanta, Szewczyk Stanisław
  11. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Chruścik Patryk Marek, Kołodziej Mariusz Józef, Milczarz Joanna Jolanta, Szymańska Antosiak Monika Magdalena, Szymański Krzysztof
  12. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Herba Anna Małgorzata
  13. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Chałupniczak Weronika
  14. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bator Kajetan, Kołodziej Alicja Anna, Kołodziej Mariusz Józef, Osękowski Andrzej Jan, Osękowski Jakub Jerzy, Szymańska Antosiak Monika Magdalena, Witczak Jolanta Beata, Wojciechowski Rafał Paweł
  15. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bator Kajetan, Frońska Agata Maria, Froński Tomasz Romuald, Kowalska Bębas Katarzyna Ewa, Kołodziej Mariusz Józef, Pawlak Bobrowska Barbara, Szymańska Antosiak Monika Magdalena
  16. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Guzowski Aleksander Marek, Guzowski Marek Jacek, Kołodziej Mariusz Józef, Szymańska Antosiak Monika Magdalena, Słuja Magdalena, Słuja Paweł Łukasz
  17. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Baran Katarzyna, Baran Wojciech, Bator Kajetan, Gruza Grzegorz Wojciech, Kołodziej Mariusz Józef, Suszko Robert, Szymańska Antosiak Monika, Wawrowicz Adam
  18. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Insiak Katarzyna Emilia, Janiak Alfreda, Janiak Mirosław, Kołodziej Mariusz Józef, Szymańska Monika Magdalena, Wojtyła Rok Magdalena, Wysoczańska Ewelina Aleksandra
  19. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Waluga Michał, Woźnica Monika

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Sieradzki Jan
  20. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Woźnica Monika Amina
  21. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Baranowski Aleksander, Bałut Dawid, Czuba Krzysztof Henryk, Humiński Wojciech, Kowal Kazimierz, Mędrala Krzysztof, Mróz Ewa, Mróz Wojciech, Murzyn Krzysztof, Oleksy Maciej, Przychoda Radosław, Sobolewski Bartłomiej Mateusz, Sośniak Mariusz Tadeusz, Szczerbiński Rafał Tadeusz, Szczurek Anna Maria, Szczurek Damian Stanisław, Szewczyk Grzegorz, Szpikowski Paweł, Szpikowski Tomasz Piotr, Trzaska Rafał, Wypiorczyk Maciej Bartosz, Łuczyn Jakub Jerzy, Łuczyn Marcin Alfred
  22. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dąbrowska Anna Maria, Kwiatkowski Krzysztof Janusz, Mach Jarosław Bogusław, Rząd Aneta, Sakuta Tomasz
  23. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Jagiełło Waluga Magdalena Barbara, Waluga Michał
  24. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Pruszyńska Katarzyna Aleksandra
  25. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Mazur Karolina Anna
  26. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Filipow Anna Małgorzata, Kołodziej Mariusz Józef, Miodońska Warchoł Klaudia Daria, Miodoński Dariusz Władysław
  27. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Woźnica Monika Amina
  28. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Jagiełło Waluga Magdalena Barbara, Woźnica Monika Amina
  29. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gąd Joanna Maria
  30. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gąd Joanna Maria

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bajrakowska Syrek Marta, Czarnecki Michał Adam, Dubiel Stanisław, Gacek Adam Tadeusz, Garbicz Stanisław Zbigniew, Gazda Arkadiusz, Grabowska Dorota Danuta, Głogowski Szymon Andrzej, Kamzol Suś Anna Teresa, Kirkiewicz Anna, Klimaszewski Krzysztof, Kokot Elżbieta, Kołakowska Dorota, Kołodziejczyk Krzysztof, Kucharska Marzena, Kuliberda Bogdan, Kłosowska Stanisława Elżbieta, Lewandowska Małgorzata Wanda, Majer Krzysztof Bolesław, Makaro Krzysztof, Matuszewska Barbara, Małyska Tomasz, Pamuła Piotr, Pasternak Kinga Ewa, Piekarski Patryk, Przykota Patryk Tomasz, Rudolf Arkadiusz Julian, Rzepka Beata Agnieszka, Skupiński Zbigniew Paweł, Stec Dawid Robert, Suś Tomasz Michał, Szyry Natalia, Uruski Mirosław Stanisław, Żurowska Joanna Marta, Łabaziewicz Maria Anna, Łata Marian

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łysiak Aleksandra
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Pawlak Bobrowska Barbara, Struska Dorota Aniela, Teluk Paulina, Wojtylak Ilona
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Chruścik Patryk Marek, Kołodziej Mariusz Józef, Milczarz Joanna Jolanta, Szymańska Antosiak Monika Magdalena, Szymański Krzysztof
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Szymańska Antosiak Monika Magdalena, Słuja Magdalena, Słuja Paweł Łukasz, Teluk Paulina Helena

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zalewska Anna Katarzyna
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bator Paweł Jan, Przewłocki Piotr

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Herba Zdzisław
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Cołokidzi Jan, Jankowski Mirosław, Kozak Robert Tomasz, Kołodziej Mariusz Józef, Milczarz Joanna Jolanta, Podraza Anna

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Trzeciak Andrzej
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Grabarkiewicz Tomasz, Jankowski Aleksander Jan, Kołodziej Mariusz Józef, Podraza Anna, Przekop Robert Edward, Włodarczak Jacek
  8. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kowalewski Jędrzej Karol, Kołodziej Mariusz, Sidorowicz Maksymilian, Szymańska Antosiak Monika, Zięba Michał

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wieliczko Monika
  9. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dziedzina Dominik Piotr, Jastrząb Renata, Kołodziej Mariusz Józef, Szymańska Antosiak Monika, Tolińska Agnieszka Monika
  10. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Baran Katarzyna, Baran Wojciech, Kołodziej Mariusz Józef, Pawlak Bobrowska Barbara, Wawrowicz Adam, Wirszyc Renata

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wirszyc Jarosław
  11. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bujak Agnieszka Anna, Gawryszczak Szymon Józef, Górecki Artur, Jura Przemysław Ireneusz, Karkus Robert, Kołodziej Mariusz Józef, Mikłowski Łukasz, Nowak Daria Ewa
  12. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bednarz Patrycja, Bet Krzysztof, Gawryszczak Marta, Gawryszczak Szymon Daniel, Greser Jarosław, Kołodziej Mariusz Józef, Rydzewski Mateusz Marek
  13. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dziedzina Dominik Piotr, Ignasiak Adrian, Ignasiak Beata Magdalena, Kołodziej Alicja Anna, Kołodziej Mariusz Józef, Pawlak Bobrowska Barbara, Podraza Anna, Podraza Patryk Robert, Teluk Paulina Helena, Witczak Jolanta

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Pruszyński Przemysław
  14. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Insiak Katarzyna Emilia, Janiak Alfreda, Janiak Mirosław, Kołodziej Mariusz Józef, Szymańska Monika Magdalena, Wojtyła Rok Magdalena, Wysoczańska Ewelina Aleksandra
  15. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kalista Agnieszka Mariola, Kalista Mariusz, Kołodziej Mariusz Józef, Mazurek Agnieszka, Szymańska Antosiak Monika Magdalena
  16. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gawryszczak Szymon Daniel, Kołodziej Mariusz Józef, Smektalski Albert Marian, Wolniewicz Glapiak Anna, Zaprzalska Renata Maria, Zaprzalski Przemysław Grzegorz

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. 100 Kamienic Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Łódź − KRS 0000790283
  2. 3d Resin Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000941718
  3. Accma Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000353421
  4. Adaptive Lubricants Solutions Sp. Z O.O., Legnica − KRS 0000610143
  5. Adrano Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000863575
  6. Advachemlab Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000285048
  7. Afragola Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000862958
  8. Agencja Rozwoju Innowacji S.A., Wrocław − KRS 0000406260
  9. Agencja Rozwoju Społecznego Ars Sp. Z O.O., Legnica − KRS 0000383193
  10. Agri Processing Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000498445
  11. Agricola Invest Sp. Z O.O., Kutno − KRS 0000426920
  12. Agrigento Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000863156
  13. Alcamo Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000862900
  14. Alpha Capital Group Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000430158
  15. Alpha Capital Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000508734
  16. Alpha Lm Sp. Z O.O., Bielany Wrocławskie − KRS 0000887464
  17. Anzio Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000863286
  18. Ap Invest Bis Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000597200
  19. Apero Sp. Z O.O., Zielona Góra − KRS 0000745220
  20. Aquainwest Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000450254
  21. Aricapital S.A., Wrocław − KRS 0000495862
  22. Artigiano Amp; Co Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000803814
  23. Asi Prime Fund Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Wrocław − KRS 0000783766
  24. At Sp. Z O.O., Złotoryja − KRS 0000564244
  25. Barco Sp. Z O.O., Oborniki Śląskie − KRS 0000495176
  26. Bergman Engineering Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000394281
  27. Bionigree Sp. Z O.O., Złotoryja − KRS 0000607792
  28. Biuro Rachunkowe Ekofinanse Sp. Z O.O., Legnica − KRS 0000817882
  29. Bjl Finance Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000517761
  30. Bon Appetit Sp. Z O.O., Dominów − KRS 0000564168
  31. Bon Appetit Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Dominów − KRS 0000615982
  32. Bowlingowy Klub Sportowy Stajnia We Wrocławiu, Wrocław − KRS 0000057906
  33. Brave Investors Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000841995
  34. Brave Seed Fund Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000751005
  35. Brave Venture Capital Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000744042
  36. Btm Sp. Z O.O., Jawor − KRS 0000594450
  37. Business Masters Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000905068
  38. Capital - Biuro Rachunkowe Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000458374
  39. Capital Bio-energy Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000557448
  40. Capital Investment Fund S.A., Katowice − KRS 0000592568
  41. Capital Technology Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000554367
  42. Cbm J. Cołokidzi Sp. J., Bolesławiec − KRS 0000125945
  43. Cem-kolor Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000555611
  44. Centrum Badawczo-rozwojowe Medica Custom Care Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000652639
  45. Centrum Budownictwa Kf Frazik i Krasicki Sp. J., Legnica − KRS 0000561184
  46. Centrum Hydrauliki Siłowej Lubań Sp. Z O.O., Lubań − KRS 0000724304
  47. Centrum Karczewska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000609415
  48. Cesja Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000048714
  49. Ciasto i Farsz Property Management Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000874016
  50. Code White Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000836794

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. 1450 S.A. Spółka Komandytowa, Ślęza − KRS 0000304919
  2. 1450 Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000304540
  3. 2can S.A., Wrocław − KRS 0000425614
  4. 3force Sp. Z O.O., Kiekrz − KRS 0000426551
  5. 3media S.A., Wrocław − KRS 0000333458
  6. Advpix.com Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000353956
  7. Agencja Rozwoju Innowacji Sp. Z O.O., Wrocaw − KRS 0000288270
  8. Agencja Rozwoju Regionalnego Arleg S.A., Legnica − KRS 0000073983
  9. Akson Software Sp. Z O.O., Krzycko Wielkie − KRS 0000730713
  10. Alba Facility Management Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000651733
  11. Alior Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A., Warszawa − KRS 0000350402
  12. Allglass Solutions Tammi, Glapiak, Smektalski Sp. J., Kicin − KRS 0000308680
  13. Alpha Capital Group Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Wrocław − KRS 0000539827
  14. Alpha Capital Investment Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000740592
  15. Amarone Budownictwo Sp. Z O.O., Klaudyn − KRS 0000480459
  16. Amarone Development Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000480280
  17. Antal Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000105676
  18. Artmedia Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000153396
  19. Asi Gt Technologies Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Bielany Wrocławskie − KRS 0000729979
  20. Ask Market Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000564991
  21. Aurea Communication Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000470809
  22. Avenir Medical Poland Sp. Z O.O., Siechnice − KRS 0000695453
  23. Bank Spółdzielczy W Trzebielu, Żary − KRS 0000137065
  24. Barco H. Bardzińska i Wspólnicy Sp. J., Wrocław − KRS 0000460522
  25. Bio-med i S.A., Wrocław − KRS 0000288081
  26. Biuro Projektowe Budownictwa Projektuj i Buduj Sp. Z O.O., Tomaszów Mazowiecki − KRS 0000486581
  27. Blue Fields Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000483200
  28. Bmb Consulting Sp. Z O.O., Wilczyce − KRS 0000113000
  29. Bone Vitae S.A., Wrocław − KRS 0000377997
  30. Bractwo Miłosierdzia Im. Św. Brata Alberta, Lublin − KRS 0000135612
  31. Break Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000636939
  32. Brossard Holmes Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000480377
  33. Brzozowy Gaj Groblice Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000135218
  34. Bts Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000392111
  35. Capital - Europejski Consulting Inwestycyjny Przemysław Jura i Elżbieta Jamrozy - Dzięcioł Sp. J., Warszawa − KRS 0000225330
  36. Capital Bridge Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000276487
  37. Centrum Funduszy Inwestycyjnych Freefund S.A., Wrocław − KRS 0000307594
  38. China Box Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000253646
  39. Clayton Warren Sp. Z O.O., Będzin − KRS 0000483269
  40. Cleanbox Sp. Z O.O., Bydgoszcz − KRS 0000642298
  41. Codemy S.A., Wrocław − KRS 0000612529
  42. Cold Jet Sp. Z O.O., Oborniki Wielkopolskie − KRS 0000470891
  43. Columbia Tech Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000480457
  44. Compani Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000474079
  45. Conquest Capital Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000340955
  46. Corso Edu Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000483264
  47. Creditum Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000212913
  48. Czarter Centrum Wypiorczyk Witkiewicz Sp. J., Lublin − KRS 0000329356
  49. Darkwood Development Group Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000483313
  50. Datawalk S.A., Wrocław − KRS 0000405409

Powiązane przetargi (6 szt.):
  1. Świadczenie usługi szkoleniowej dla rodzin i opiekunów osób niepełnosprawnych, niesamodzielnych, starszych oraz z zaburzeniami psychicznymi w ramach projektu Poprawa jakości opieki nad osobami niesamodzielnymi, z zaburzeniami psychicznymi i niepełnosprawnymi intelektualnie - Filia ZOLiRM w Owińskach dofinansowanego ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego i Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2009-2014 w ramach Programu Operacyjnego PL07 Poprawa i lepsze dostosowanie ochrony zdrowia do trendów demograficzno-epidemiologicznych
    Zamawiający: Zakład Opiekuńczo-Leczniczy i Rehabilitacji Medycznej, Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej, Poznań
    Świadczenie usługi szkoleniowej dla rodzin i opiekunów osób niepełnosprawnych, niesamodzielnych, starszych oraz z zaburzeniami psychicznymi w ramach projektu Poprawa jakości opieki nad osobami niesamodzielnymi, z zaburzeniami psychicznymi i niepełnosprawnymi intelektualnie - Filia ZOLiRM w Owińskach dofinansowanego ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego i Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2009-2014 w ramach Programu Operacyjnego PL07 Poprawa i lepsze dostosowanie ochrony zdrowia do trendów demograficzno-epidemiologicznych
  2. PRZEPROWADZENIE SZKOLEŃ DLA NAUCZYCIELI PN. EDUKACJA REGIONALNA W EDUKACJI ZINTEGROWANEJ KLASY I-III SZKÓŁ PODSTAWOWYCH REALIZOWANYCH W RAMACH PROJEKTU TAJEMNICZY DOLNY ŚLĄSK - NAUCZYCIEL EDUKACJI REGIONALNEJ WSPÓŁFINANSOWANEGO ZE ŚRODKÓW UNII EUROPEJSKIEJ W RAMACH EUROPEJSKIEGO FUNDUSZU SPOŁECZNEGO W RAMACH DZIAŁANIA 9.4 WYSOKO WYKWALIFIKOWANE KADRY SYSTEMU OŚWIATY.
    Zamawiający: Agencja Rozwoju Regionalnego "ARLEG" S.A., Legnica
    Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na przeprowadzeniu 18 edycji szkoleń pn. Edukacja regionalna w edukacji zintegrowanej klasy I-III szkół podstawowych dla 270 nauczycieli z regionu Dolnego Śląska w ramach Projektu Tajemniczy Dolny Śląsk -nauczyciel edukacji regionalnej współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach działania 9.4 Wysoko wykwalifikowane kadry systemu oświaty. Celem szkoleń jest nabycie umiejętności przez nauczycieli, jak w atrakcyjny sposób przekazywać wiedzę o: - walorach turystycznych Dolnego Śląska, - historii, zabytkach i pomnikach regionu, - sztuce regionalnej, zapomnianych obyczajach, - osobach zasłużonych dla środowiska lokalnego i regionu- jak prezentować biografie wybitnych Dolnoślązaków
  3. Przetarg ograniczony na usługi doradcze dla pracowników ARR ARLEG S.A. w zakresie świadczenia usług proinnowacyjnych w trzech obszarach tematycznych: stymulowanie kreatywności i wspieranie postaw innowacyjnych w przedsiębiorstwie, pozyskiwanie finansowania zewnętrznego o charakterze udziałowym, wspieranie budowy sieci powiązań kooperacyjnych-inicjatyw klastrowych.
    Zamawiający: Agencja Rozwoju Regionalnego "ARLEG" S.A., Legnica
    Przedmiotem zamówienia jest realizacja usług doradczych dla pracowników Zamawiającego w zakresie świadczenia usług proinnowacyjnych w trzech obszarach tematycznych: - Stymulowanie kreatywności i wspieranie postaw innowacyjnych w przedsiębiorstwie - Pozyskiwanie finansowania zewnętrznego o charakterze udziałowym - Wspieranie budowy sieci powiązań kooperacyjnych- inicjatyw klastrowych. 1.Doradztwo w zakresie stymulowania kreatywności i wspierania postaw innowacyjnych w przedsiębiorstwie, w tym udział w: - prowadzeniu warsztatów tematycznych realizowanych na rzecz przedsiębiorców mających na celu wykreowanie innowacyjnych rozwiązań w zakresie prowadzonej przez nich działalności gospodarczej i tworzenie kultury innowacyjnej w przedsiębiorstwie - opracowywaniu raportów z warsztatów. 2.Doradztwo w zakresie pozyskiwania finansowania zewnętrznego o charakterze udziałowym obejmujące min: - analizy stanu przedsiębiorstw w zakresie gotowości do pozyskania finansowania zewnętrznego, - oszacowanie wartości podmiotu transakcji, - opracowywanie strategii doboru potencjalnego inwestora dla przedsiębiorców - poszukiwanie i selekcje inwestorów, - przygotowanie memorandum informacyjnego wraz z prognozami ukazującymi potencjał oferowanego biznesu, - organizacje i przeprowadzenie transakcji, - zaplanowanie i pomoc przy negocjacjach, - pomoc przy wprowadzeniu spółki na alternatywny system obrotu New Connect, - pomoc przy opracowywaniu dokumentów dla inwestora, - udział w warsztatach tematycznych dla przedsiębiorców. 3.Doradztwo w zakresie wspierania budowy sieci powiązań kooperacyjnych - inicjatyw klastrowych obejmujące min: - podstawy teoretyczne budowy i działalności klastrów, - dobre praktyki z kraju i ze świata, - przygotowanie strategii rozwoju inicjatyw klastrowych, - udział w warsztatach tematycznych dla inicjatyw klastrowych. Usługi doradcze w ogólnej liczbie 950 godzin świadczone będą w siedzibie Wykonawcy bądź Zamawiającego lub w siedzibie przedsiębiorców biorących udział w projekcie lub w innym miejscu wyznaczonym przez Zamawiającego na terenie województwa dolnośląskiego, lubuskiego oraz opolskiego, przy czym wynagrodzenie za usługę ma charakter ryczałtowy i obejmuje wszystkie koszty ponoszone przez Wykonawcę. Całkowita wielkość lub zakres: Wartość zamówienia nie przekracza kwoty określonej w przepisach wydanych na podstawie art. 11 ust. 8 ustawy - Prawo zamówień publicznych..
  4. Szkolenia miękkie i specjalistyczne dla pracowników Urzędu Miejskiego w Leśnicy.
    Zamawiający: Burmistrz Leśnicy, Leśnica
    Przedmiotem zamówienia jest zamówienie pn.: Szkolenia miękkie i specjalistyczne dla pracowników Urzędu Miejskiego w Leśnicy. Przedmiot zamówienia podzielono na cztery zadania tj.: Zadanie nr 1: Szkolenia miękkie podnoszące jakość obsługi klienta przez JST dla 32 BO. Zadanie nr 2: Kurs rachunkowości i podatków w JST dla 20 BO. Zadanie nr 3: Szkolenia służące podniesieniu jakości prawa stanowionego przez JST. Zadanie nr 4: Kurs ECDL CORE oraz ECDL ADVANCED lub kursy równoważne. II. Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia zawarto odpowiednio w załącznikach: dla zadania nr 1 w załączniku nr 1A do SIWZ, dla zadania nr 2 w załączniku nr 1B do SIWZ, dla zadania nr 3 w załączniku nr 1C do SIWZ, dla zadania nr 4 w załączniku nr 1D do SIWZ
  5. wykonanie usługi: system monitorowania rynku pracy w ramach projektu pt.: Kształcenie ustawiczne w Powiecie Górowskim.
    Zamawiający: Centrum Kształcenia Praktycznego i Ustawicznego w Górze, Góra
    1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi: system monitorowania rynku pracy w ramach projektu Kształcenie ustawiczne w Powiecie Górowskim.
    2. Przedmiot zamówienia szczegółowo został opisany w załączniku nr 6 Opis przedmiotu zamówienia.
    3. Wykonawca zobowiązuje się dostarczyć przedmiot zamówienia zgodnie ze wszystkimi
    wymaganiami Zamawiającego wskazanymi w SIWZ.
  6. Wybór trzyosobowego zespołu eksperckiego świadczącego usługi w interdyscyplinarnym zespole eksperckim, którego zadaniem będzie stworzenie strategii modelowego ośrodka transferu technologii obejmującego działalnością cały Dolny Śląsk
    Zamawiający: Zarząd Powiatu Legnickiego, Legnica
    Wybór trzyosobowego zespołu eksperckiego świadczącego usługi w interdyscyplinarnym zespole eksperckim, którego zadaniem będzie stworzenie strategii modelowego ośrodka transferu technologii obejmującego działalnością cały Dolny Śląsk. Przedmiot zamówienia jest realizowany w ramach projektu nr POKL.08.02.01-02-005/11 DOTWIT- miejsce spotkań biznesu z nauką współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu  Społecznego  w ramach priorytetu VIII, poddziałania 8.2.1 Wsparcie dla współpracy sfery nauki i przedsiębiorstw,  Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki

Inne osoby dla Antosiak (42 osoby):