Kogo reprezentuje osoba

Antosik Jarosław Wojciech

w KRS

Jarosław Wojciech Antosik

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Jarosław
Drugie imię:Wojciech
Nazwisko:Antosik
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1974 r., wiek 47 lat
Miejscowości:Sokołów (Mazowieckie), Warszawa (Mazowieckie)
Przetargi:1 w aktualnych firmach, 5 w poprzednich firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bentke Jakub, Broll Józef Antoni, Chojnacki Dariusz, Jarosz Dariusz Zygmunt, Jeznach Krzysztof, Karkosik Roman Krzysztof, Krężel Arkadiusz Tadeusz, Krzywoń Tomasz Piotr, Kutnik Mirosław, Langier Tomasz, Lisiecki Piotr Bolesław, Litwiński Jarosław Paweł, Lubowiecki Paweł Zdzisław, Matłach Magdalena, Michalczewski Piotr Bohdan, Misiakiewicz Marek Józef, Musiał Przemysław Wiesław, Ociepa Agnieszka Edyta, Prószyński Maciej, Regulski Rafał Wiktor, Serafin Marek, Siemieniec Janusz Franciszek, Sochocka Małgorzata Stanisława, Spik Józef Antoni, Staniszewska Barbara, Swoboda Czesław Michał, Tupta Piotr Grzegorz, Walarowski Krzysztof Janusz, Wściubiak Hankó Karina Paulina, Zymek Wojciech

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łatka Andrzej
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Baryś Aleksander Mikołaj, Bogusławski Sebastian, Buciak Mirosław, Budzanowski Mikołaj Edward, Czopek Elżbieta Stanisława, Dziedzic Kozłowska Małgorzata Jolanta, Gajdka Jacek Sławomir, Hopfer Przemysław, Janyst Artur, Jarosz Dariusz Zygmunt, Jeznach Krzysztof, Juszczyński Andrzej, Karkosik Roman Krzysztof, Kastelik Mirosław Janusz, Kowalczyk Wojciech Paweł, Koźlicki Jerzy Stanisław, Kołodziejczyk Krzysztof, Krężel Arkadiusz, Krohn Marlena Ewa, Kuczmański Krzysztof, Kudłacik Marek Andrzej, Kutnik Mirosław, Lang Paweł Daniel, Lisiecki Piotr Bolesław, Michniuk Jarosław, Mroczkowski Marek, Pakulski Damian, Paw Przemysław Adam, Pierzchała Tomasz Stanisław, Podlipski Andrzej, Pyszkowski Cezary Stanisław, Schab Maciej Jarosław, Siemieniec Janusz, Szatan Paweł Marek, Szeliga Piotr Tadeusz, Tokłowicz Paweł, Waldowska Małgorzata Anna, Wirzeska Nowokuńska Aleksandra Maria, Wiśniewski Janusz Kazimierz, Zielonka Fabian Damian, Żółtowski Dariusz, Żukowski Mariusz Marcin

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łatka Andrzej Tadeusz
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Czarnecki Radosław Krzysztof, Puncewicz Andrzej Jan
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Boniecki Daniel Krzysztof, Donimirska Wodzicka Magdalena Dominika, Grzymała Maciej Piotr, Gutkowski Szymon Marcin, Guy Janusz, Kaniewska Justyna Elżbieta, Massoud Georges, Nitka Michał Stanisław, Ryszkiewicz Paweł Michał, Stankiewicz Wojciech Robert, Życzkowski Adam Józef
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Czajkowski Justyn Wacław, Czarnecki Radosław Krzysztof, Gwizda Michał Andrzej
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Affre Joanna Lucja, Czarnecki Radosław Krzysztof, Gwizda Michał Andrzej, Puncewicz Andrzej Jan, Roszkowski Michał Artur
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
  8. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Czarnecki Radosław Krzysztof
  9. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ciołkowska Anna, Kwiatkowski Mariusz, Panas Adriana Magdalena, Świderski Jacek

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zalewska Kamila Łucja
  10. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Chyła Alicja Stefania, Knaflewska Alina Małgorzata, Knaflewski Stanisław Mikołaj, Wiliński Rafał Zdzisław

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Chabłowski Andrzej Jerzy, Chyła Alicja Stefania, Czarnecki Radosław Krzysztof, Mogilnicki Paweł Tomasz, Prinz Von Schoenaich-carolath Sebastian, Rokosz Magdalena Ewa, Roszkowski Michał Artur, Von Oppenkowski Karl Heinz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Sowilski Witold
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Burnat Mikosz Magdalena Maria, Czarnecki Radosław Krzysztof, Gwizda Michał Andrzej, Link Trevor John, Puncewicz Andrzej Jan, Toński Paweł, Trevor John Link

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Żółciński Szymon Michał
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ziółek Jakub Mateusz
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wolak Piotr Krzysztof
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Affre Claude Lucien, Czarnecki Radosław Krzysztof
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gwizda Michał Andrzej, Puncewicz Andrzej Jan, Toński Paweł

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Namysłowski Roman Mariusz
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Czarnecki Radosław Krzysztof, Grzywacz Krzysztof, Gwizda Michał Andrzej, Piszczek Jerzy Mieczysław, Puncewicz Andrzej Jan, Toński Paweł

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zbińkowska Dorota

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. 10x S.A., Warszawa − KRS 0000536364
  2. A.blikle Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000152100
  3. Accreo Legal M. Roszkowski i Wspólnicy Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000389644
  4. Accreo Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000445820
  5. Acmed Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000351233
  6. Advadis S.A. Likwidacyjnej, Kraków − KRS 0000047106
  7. Affre i Wspólnicy Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000511585
  8. Albemuth Inwestycje S.A., Warszawa − KRS 0000536234
  9. Alchemia S.A., Warszawa − KRS 0000003096
  10. Aleksandria Justyna Kaniewska i Wojtek Stankiewicz Sp. J., Pruszków − KRS 0000306363
  11. Altamira Knaflewski Wasiukiewicz Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000648421
  12. Altamira Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000645872
  13. Altamira Sp. Z O.O. Investment Holdings Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000903072
  14. Andoria Sp. Z O.O., Andrychów − KRS 0000092489
  15. Anikino Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000204323
  16. Apeiron Synthesis S.A., Wrocław − KRS 0000455480
  17. Asset Investment Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000574043
  18. Astor Technology Park Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000714920
  19. Athlete Fund S.A., Warszawa − KRS 0000527548
  20. B Management Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000435355
  21. Barista Holdings Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000346867
  22. Barista S.A., Warszawa − KRS 0000368581
  23. Baterpol S.A., Katowice − KRS 0000373339
  24. Batory Serwis Sp. Z O.O., Chorzów − KRS 0000146089
  25. Belmonte Hotel Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000481566
  26. Bespoke Catering Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000522435
  27. Bimal-chem Sp. Z O.O., Śniadowo − KRS 0000685134
  28. Biosep Technologies Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000621199
  29. Boryszew Automotive Plastics Sp. Z O.O., Tychy − KRS 0000187920
  30. Boryszew Commodities Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000490231
  31. Boryszew Components Poland Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000477887
  32. Boryszew S.A., Warszawa − KRS 0000063824
  33. Boryszew Tensho Poland Sp. Z O.O., Ostaszewo − KRS 0000270339
  34. Bske Sp. Z O.O., Tychy − KRS 0000297999
  35. Business Amp; Innovation Consulting Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000736379
  36. Carina Silicones Sp. Z O.O., Siechnice − KRS 0000166235
  37. Centralny Terminal Multimodalny Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000548056
  38. Centrum Cyfrowe, Warszawa − KRS 0000581817
  39. Centrum Transferu Technologii Umk Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000503053
  40. Centuria Group S.A., Warszawa − KRS 0000402252
  41. Chefren Sp. Z O.O., Piaseczno − KRS 0000624524
  42. Chop-chop Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000297796
  43. Citymox.com Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000596411
  44. Congelatoria Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000588208
  45. Corporate Profiles Consulting Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000263848
  46. Corporate Profiles Real Estate Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000029778
  47. Cps Catering Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000571310
  48. Credit Re Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000664483
  49. Crido Business Amp; Digital Services Usługi Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000788105
  50. Crido Business Consulting Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000407068

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. 123ratio Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000146666
  2. 28dni.pl Sp. Z O.O., Częstochowa − KRS 0000292626
  3. A.m. Equinox Capital Partners Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000386867
  4. Ab S.A., Magnice − KRS 0000053834
  5. Abriola Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000516391
  6. Accreo Fiscal Representative Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000305801
  7. Acure Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000374648
  8. Adatex Deweloper S.A., Dąbrowa Górnicza − KRS 0000451245
  9. Adm Czernin S.A., Szamotuły − KRS 0000183211
  10. Aesco Group Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000395738
  11. Agencja Rozwoju Przemysłu S.A., Warszawa − KRS 0000037957
  12. Agro Global Trade Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000259440
  13. Aheloy Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000468565
  14. Aiton Caldwell S.A., Gdańsk − KRS 0000313046
  15. Alaris 1 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000275358
  16. Alaris 2 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000269986
  17. Aliano Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000516464
  18. Allerpasz Sp. Z O.O., Golub-dobrzyń − KRS 0000050826
  19. Altero.pl Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000750157
  20. Aluminium Handel - Grupa Impexmetal Sp. Z O.O., Konin − KRS 0000026615
  21. Aluminium Konin - Impexmetal S.A., Konin − KRS 0000024174
  22. Aluminium Recykling Organizacja Odzysku S.A., Konin − KRS 0000113933
  23. Aluprof S.A., Bielsko-biała − KRS 0000106225
  24. Alves Sp. Z O.O., Konin − KRS 0000460479
  25. Anguilla Investment Sp. Z O.O., Zabrze − KRS 0000380848
  26. Anko System Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000230051
  27. Anwil S.A., Włocławek − KRS 0000015684
  28. Arcelormittal Recykling Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000099805
  29. Arcelormittal Warszawa Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000043770
  30. Astor Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000120940
  31. Atof Sp. Z O.O., Sopot − KRS 0000504102
  32. Autoguard S.A., Warszawa − KRS 0000287629
  33. Autosan S.A. Likwidacyjnej, Sanok − KRS 0000067912
  34. Ava Lab Sp. Z O.O., Całowanie − KRS 0000533350
  35. Ava Lab Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Całowanie − KRS 0000541640
  36. Bank Ochrony Środowiska S.A., Warszawa − KRS 0000015525
  37. Barista Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000229700
  38. Basell Orlen Polyolefins Sp. Z O.O., Płock − KRS 0000143578
  39. Basf Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000063691
  40. Baterpol Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000040557
  41. Bff Polska S.A., Łódź − KRS 0000263422
  42. Bio-energia S.A., Warszawa − KRS 0000382423
  43. Bioton S.A., Warszawa − KRS 0000214072
  44. Biovena Pharma Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000024079
  45. Biproraf Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000164672
  46. Bna Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000023233
  47. Boruta-kolor Sp. Z O.O., Zgierz − KRS 0000003766
  48. Boś Ekosystem Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000480660
  49. Bridgepoint Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000278537
  50. Bsk Return S.A., Zawiercie − KRS 0000290396

Powiązane przetargi (6 szt.):
  1. PRZEPROWADZENIE 13 AUDYTÓW MONITOROWANYCH W RAMACH DWUCZĘŚCIOWEGO BADANIA pn. AUDYT POZIOMU KREATYWNOŚCI I ABSORPCJI INNOWACJI W PRZEDSIĘBIORSTWACH WRAZ Z OPRACOWANIEM RAPORTU Z KAŻDEGO Z PRZEPROWADZONYCH AUDYTÓW
    Zamawiający: Fundacja Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Poznań
    Przedmiotem zamówienia jest przeprowadzenie u wskazanych przez Zamawiającego przedsiębiorców 13 audytów monitorowanych wraz z opracowaniem raportu z każdego z przeprowadzonych audytów, zgodnie z metodologią badania przekazaną przez Zamawiającego, której szczegółowy opis znajduje się w Rozdziale IV. Audyty monitorowane stanowiące przedmiot niniejszego zamówienia stanowią część badania, które zostanie przeprowadzone w ramach dwuczęściowego badania Audyt
    Poziomu Kreatywności i Absorpcji Innowacji w Przedsiębiorstwach, realizowanego przez Zamawiającego we współpracy z z Liderem projektu: Park Naukowo-Technologiczny Technopark Gliwice sp. z o.o. Zgodnie z przyjętą dla całości badania metodologią, w ramach całego zadania zostanie przeprowadzonych 81 audytów monitorowanych. Zamówienie zostało podzielone na części, dla których przeprowadzane są odrębne postępowania zmierzające do wyboru wykonawcy
    określonej części zamówienia. Zamówienie opisane powyżej oraz w Rozdziale III SIWZ stanowi jego VI część. Całość zamówienia, jak również każda z jego części, dla których prowadzone będą odrębne postępowania, nie przekracza wyrażonej w złotych równowartość kwoty Euro dla usług, ustalonej zgodnie z rozporządzeniem wykonawczym wydanym na podstawie art. 11 ust. 8 Ustawy Pzp. Szczegółowo przedmiot zamówienia został opisany w ROZDZIALE III do SIWZ. Zamawiający
    dopuszcza wykonanie przedmiotu zamówienia przy udziale podwykonawców. Wykonawca zobowiązany jest wskazać w ofercie (formularzu oferty) zakresu zamówienia (usługi) którego wykonanie powierzy podwykonawcom
  2. Dostawa rur okładzinowych oraz muf rurowych w ramach zadań: Dostawa rur oraz wyposażenia technicznego do zabudowy trzeciego agregatu głębinowego w szybie Ryszard pompowni głębinowej Porąbka - Klimontów oraz Dostawa nowych rur okładzinowych oraz muf rurowych do ciągów pompowych - dla rejonu Katowice
    Zamawiający: Spółka Restrukturyzacji Kopalń S.A., Bytom
    Dostawa rur okładzinowych oraz muf rurowych Dostawa rur oraz wyposażenia technicznego do zabudowy trzeciego agregatu głębinowego w szybie Ryszard pompowni głębinowej Porąbka - Klimontów oraz Dostawa nowych rur okładzinowych oraz muf rurowych do ciągów pompowych- dla rejonu Katowice 1.Zakres rzeczowy zamówienia obejmuje: 1.1. Dostawę 700 mb z tolerancją -2% nowych (rok produkcji 2012) rur okładzinowych normalnośrednicowych bez szwu walcowanych na gorąco z gwintami trapezowymi Buttress i złączkami o średnicy zewnętrznej 9 5/8 (244,5 mm) i grubości ścianki 11,05 mm w odmianie wytrzymałościowej P-110, wraz z transportem do miejsca ostatecznego przeznaczenia, tj.: 500 mb - dla rejonu Porąbka-Klimontów, 41-219 Sosnowiec, ul. Szymanowskiego 1 200 mb - dla rejonu Katowice, 40-205 Katowice, ul. Kopalniana 6 o parametrach: rury typu okładzinowo złączkowe 9 5/8 z monogramem API, wykonane zgodnie z normą API 5CT o wymiarach; średnica zewnętrzna 244,5 mm i grubości ścianki 11,05 mm i parametrach: Remin = 758 MPa, Rm = 862 MPa, p = 55 MPa (max. ciśnienie dopuszczalne), b)wymagana długość odcinków rur, w granicach długości R2: - rejon Porąbka-Klimontów - odcinki rur o długości w granicach od 9,0 do 10,5 mb - rejon Katowice - 5 odcinków rur o długości w granicach od 7,6 do 8,0 mb pozostałe odcinki rur o długości w granicach od 9,0 do 10,5 mb c)połączenia rur typu Buttres wykonane zgodnie z normą API Spec.5B, d)rury muszą zostać poddane obróbce cieplnej: hartowanie + odpuszczanie, e)połączenia gwintowane muszą zostać poddane obróbce chemicznej: fosforanowanie manganowe, f)połączenia gwintowane rur muszą być zabezpieczone przed korozją za pomocą smaru uszczelniająco - konserwującego, g)wymagany moment dokręcania połączenia gwintowanego: Wykonawca dostarczy dla każdej rury wykresy momentów dokręcania połączenia gwintowanego, h)rury na czas transportu muszą zostać zabezpieczone za pomocą lakieru wodnego i)każda rura musi posiadać założone ochraniacze na połączeniach gwintowanych. 1.2. Dostawę 20 szt. muf rurowych do w/w rur okładzinowych 9 5/8, zgodnych z normą API 5CT, z gwintami Buttress wg normy API STD-5B w odmianie wytrzymałościowej P110, wraz z transportem do miejsca ostatecznego przeznaczenia, tj.: rejonu Katowice, 40-205 Katowice, ul. Kopalniana 6.
  3. Świadczenie usług prawniczych polegających na wykonywaniu zastępstwa procesowego przed organami administracyjnymi i sądowymi oraz na doradztwie prawnym w zakresie zastępstwa procesowego.
    Zamawiający: Gmina Miejska Lubin, Lubin
    Świadczenie usług prawniczych polegających na wykonywaniu zastępstwa procesowego przed organami administracyjnymi i sądowymi oraz na doradztwie prawnym w zakresie zastępstwa procesowego.
  4. Usługi prawnicze, polegające na wykonywaniu zastępstwa procesowego przed organami administracyjnymi i sądami oraz na doradztwie prawnym w zakresie zastępstwa procesowego
    Zamawiający: Gmina Lubin, Lubin
    Przedmiotem zamówienia są usługi prawnicze, polegające na wykonywaniu zastępstwa procesowego przed organami administracyjnymi i sądami oraz na doradztwie prawnym w zakresie zastępstwa procesowego
  5. Przeprowadzenie badań ewaluacyjnych Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2007-2013 w roku 2011
    Zamawiający: Województwo Łódzkie, Łódź
    Przedmiotem zamówienia jest przeprowadzenie badań ewaluacyjnych Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego (dalej: RPO WŁ) na lata 2007-2013 w roku 2011. Przedmiot zamówienia podzielono na 4 części:
    - CZEŚĆ I obejmuje:
    Badanie nr 1 - Ocena użyteczności, efektywności, adekwatności i trafności wskaźników stosowanych w trakcie wdrażania RPO WŁ.
    - CZĘŚĆ II obejmuje:
    Badanie nr 2 - Ocena komplementarności wewnętrznej i zewnętrznej RPO WŁ.
    - CZĘŚĆ III obejmuje:
    Badanie Nr 3 - Ocena wpływu RPO WŁ na rozwój regionu łódzkiego.
    - CZĘŚĆ IV obejmuje:
    Badanie Nr 4 - Badanie zależności wyników oceny wniosków aplikacyjnych i procesu realizacji projektów w ramach RPO WŁ.
  6. WYKONANIE USŁUG DORADCZYCH W RAMACH PROJEKTU AUDYT MARKETINGOWY MŁODEJ FIRMY - NOWĄ USŁUGĄ DLA PRZEDSIĘBIORSTW ŚWIADCZONĄ PRZEZ INSTYTUCJE OTOCZENIA BIZNESU
    Zamawiający: Kielecki Park Technologiczny, Kielce
    Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usług doradczych w postaci kompleksowych Audytów Marketingowych Młodej Firmy wraz z raportami (dalej: audyty) we wskazanych przez Zamawiającego przedsiębiorstwach prowadzących działalność na terenie Rzeczpospolitej Polskiej w ramach realizowanego przez Zamawiającego projektu pt. ,Audyt Marketingowy Młodej Firmy (AMMF) - nową usługą dla przedsiębiorstw świadczoną przez Instytucje Otoczenia Biznesu, dofinansowanym z Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka, Działanie 5.2 Wspieranie instytucji otoczenia biznesu świadczących usługi proinnowacyjne oraz ich sieci o znaczeniu ponadregionalnym.

Inne osoby dla Antosik (89 osób):