Kogo reprezentuje osoba

Apiecionek Robert Robert

w KRS

Robert Robert Apiecionek

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Robert
Drugie imię:Robert
Nazwisko:Apiecionek
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1973 r., wiek 47 lat
Miejscowości:Kępy (Dolnośląskie), Kętrzyn (Warmińsko-mazurskie), Strzegom (Dolnośląskie), Wrocław (Dolnośląskie), Łódź (Łódzkie)
Przetargi:1 w aktualnych firmach, 7 w poprzednich firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Hanczarek Tomasz, Matkowski Paweł, Matuszczak Tomasz, Nowak Tomasz, Szewczyk Paweł
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kleitz Gerard Rodolphe, Romanowicz Agata, Romanowicz Piotr Artur
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Misiak Tomasz Wojciech, Szpikowski Tomasz Piotr
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Hanczarek Cezary, Hanczarek Tomasz, Misiak Ewa, Misiak Krystyna, Misiak Tomasz Wojciech, Szmitkowski Ryszard Dariusz, Szpikowski Tomasz Piotr

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Szczypiński Zbigniew
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Heinke Marek Jerzy
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Basa Ryszard, Borkowska Dorota Agnieszka, Drąg Mieczysław, Dyduch Marek, Jankowska Dorota, Jaryczewski Marek Tomasz, Jurcewicz Stanisław, Karpf Marek, Kebłesz Teresa Krystyna, Kołodziej Zbigniew Witold, Oczkoś Stanisław, Skiera Jerzy, Sochocki Suchara Andrzej, Worsa Kozak Magdalena

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Soprych Piotr Pawel
  8. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Heinke Marek Jerzy
  9. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Hanczarek Tomasz, Krajewski Piotr Michał, Misiak Tomasz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Tańska Małgorzata Maria
  10. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
  11. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Hanczarek Cezary, Hanczarek Tomasz, Kędzierska Agnieszka Kornelia
  12. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Inglot Krzysztof Zenon, Pelczar Ewa

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zdybicka Agata Natalia
  13. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Drelinkiewicz Tomasz Jan
  14. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Inglot Krzysztof Zenon, Misiak Elżbieta Joanna, Pelczar Ewa Katarzyna
  15. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
  16. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dębek Henryk, Skwarek Witold, Wróbel Jakub Marcin
  17. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Inglot Krzysztof Zenon, Kędzierska Agnieszka Kornelia, Misiak Elżbieta Joanna, Misiak Krystyna Danuta, Szmitkowski Ryszard Dariusz
  18. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Haber Petro, Hulets Yurii
  19. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Haber Petro
  20. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Inglot Krzysztof Zenon, Misiak Elżbieta Joanna, Ostrowski Bartłomiej Radosław, Pelczar Ewa

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Augustyniak Roman Andrzej, Heinke Marek Jerzy, Jankiewicz Leszek, Nowak Tomasz, Romanowicz Agata, Romanowicz Piotr
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Hanczarek Tomasz, Mirek Piotr, Nowak Tomasz, Starybrat Michał, Żołądź Katarzyna

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Czarnota Dariusz
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Augustyniak Roman, Hanczarek Tomasz, Jankiewicz Leszek, Misiak Tomasz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kozak Waldemar Piotr
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Augustyniak Krzysztof, Augustyniak Roman Andrzej

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kszczotek Wojciech Piotr
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Hanczarek Tomasz, Misiak Tomasz Wojciech, Nowak Tomasz, Szpikowski Tomasz Piotr

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Żelazny Anna Katarzyna
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamczyk Piotr Robert, Ambrozowicz Piotr Wojciech, Augustyniak Roman, Dymitruk Jarosław, Hanczarek Tomasz, Misiak Krystyna, Misiak Tomasz Wojciech, Nowak Tomasz, Rochman Dariusz Jerzy, Rozpędek Hubert Andrzej, Szephalmi Geza, Szpikowski Tomasz Piotr

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ługowski Robert
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Augustyniak Krzysztof, Bukała Mariola Iwona, Kozak Edward Józef, Radaszewski Marian Bolesław, Tomaszewski Bohdan Andrzej

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kozłowski Grzegorz Artur
  8. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Aftowicz Magdalena, Czernow Zofia, Dudkowski Jacek Jerzy, Gałka Bogusław, Kubiak Grzegorz, Kulasińska Małgorzata, Musiałowska Alina, Olchowska Wincel Maria, Pilipczuk Milena, Sroka Tadeusz, Trzeciak Wanda Ewa, Zawlik Ewa Danuta

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zawlik Wojciech
  9. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ambrozowicz Piotr Wojciech, Dymitruk Jarosław, Hanczarek Tomasz, Rochman Dariusz Jerzy

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Żmijewski Nikodem
  10. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ambrozowicz Piotr Wojciech, Dymitruk Jarosław, Garczarek Krzysztof, Hanczarek Tomasz, Kleszczewski Andrzej, Rochman Dariusz Jerzy, Rozpędek Hubert Andrzej, Ryński Jacek Przemysław, Szpikowski Tomasz Piotr, Włudyka Tomasz Sebastian

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zabłocka Ryba Grażyna Danuta
  11. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Hanczarek Tomasz, Misiak Elżbieta Joanna, Szpikowski Tomasz Piotr
  12. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamczyk Piotr, Szpikowski Tomasz Piotr

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zakłada Sebastian
  13. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Heinke Marek Jerzy
  14. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Heinke Marek Jerzy, Stawiński Wojciech Włodzimierz
  15. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Inglot Krzysztof, Misiak Elżbieta, Pelczar Ewa
  16. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Diakowska Iwona, Diakowski Mariusz, Kubicki Tomasz Piotr, Nyderek Grzegorz Aleksander

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wańkowicz Ludwik
  17. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Drelinkiewicz Tomasz Jan
  18. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Inglot Krzysztof Zenon, Kędzierska Agnieszka Kornelia, Misiak Elżbieta, Misiak Krystyna Danuta

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Inglot Jadwiga

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. 2 X 3 S.A., Krzęcin − KRS 0000314345
  2. Advanced Innovation Technologies Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000688401
  3. Agencja Rozwoju Doliny Bobru Sp. Z O.O., Wleń − KRS 0000771510
  4. Agro - Pack Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000169121
  5. Andoncloud Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000672092
  6. App Media Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000436190
  7. Arim Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Jelenia Góra − KRS 0000199271
  8. Asi Prime Fund Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Wrocław − KRS 0000783766
  9. Aspa Electro Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000268940
  10. Bergman Engineering Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000394281
  11. Bnb Poland Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000727418
  12. Britannia Investments Amp; Properties Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000776429
  13. Bvalue Bridge Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Kraków − KRS 0000616062
  14. Bvalue Unicorns Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000619944
  15. Cancer Center Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000662335
  16. Celtic Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000148595
  17. Centrozłom Wrocław S.A., Wrocław − KRS 0000295859
  18. Centrum Motoryzacyjne Grabarów Sp. Z O.O., Jelenia Góra − KRS 0000087729
  19. Centrum Nowych Mediów, Wrocław − KRS 0000217218
  20. Cleaning Care Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000692643
  21. Communication Alliance Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000400935
  22. Czystsza Energia S.A. Likwidacyjnej, Smolnik − KRS 0000174322
  23. Dase S.A., Świdnica − KRS 0000377029
  24. Dawtom S.A., Legnica − KRS 0000472383
  25. Dolnośląska Grupa Alokacji, Wrocław − KRS 0000108820
  26. Dolnośląskie Centrum Psychoterapii Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000350530
  27. Dolnośląskie Centrum Transplantacji Komórkowych Z Krajowym Bankiem Dawców Szpiku, Wrocław − KRS 0000084385
  28. E Motion Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000477834
  29. Eco Radius Sp. Z O.O., Iwiny − KRS 0000319584
  30. Elear Sp. Z O.O., Jelenia Góra − KRS 0000195091
  31. Energypower Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000625122
  32. Eter Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000144400
  33. Europa Systems Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000518816
  34. Europejski Fundusz Kapitałowy Eurocapital Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000118997
  35. Expandica Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000483548
  36. Fabryka Maszyn Górnictwa Odkrywkowego Famago S.A. Likwidacyjnej, Zgorzelec − KRS 0000076240
  37. Forbis Group Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000638634
  38. Forum Polska Ukraina Sp. Z O.O., Opole − KRS 0000686619
  39. Fourmen Signs Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000228520
  40. Fps Sp. Z O.O., Pabianice − KRS 0000574080
  41. Fundacja Dolnośląskie Forum Wodociągowe, Legnica − KRS 0000049893
  42. Fundacja Dolnośląskiego Centrum Psychoterapii, Wrocław − KRS 0000333237
  43. Fundacja Eco Energia, Wrocław − KRS 0000693332
  44. Fundacja Jednomandatowe Okręgi Wyborcze Imienia Prof. Jerzego Przystawy, Wrocław − KRS 0000521609
  45. Fundacja Jump, Wrocław − KRS 0000486642
  46. Fundacja Maio, Wrocław − KRS 0000425321
  47. Fundacja Polski Kongres Gospodarczy, Warszawa − KRS 0000458630
  48. Fundacja Samorządu Studentów Akademii Ekonomicznej We Wrocławiu Oskar, Wrocław − KRS 0000077386
  49. Fundacja Work Service, Wrocław − KRS 0000458698
  50. Fundacja Wspierania Rodziny Im. Św. Jana Pwała Ii, Jelenia Góra − KRS 0000524220

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Ab S.A., Magnice − KRS 0000053834
  2. Aforti Factor S.A., Warszawa − KRS 0000274431
  3. Agencja Ochrony Wik Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000168489
  4. Alfa Security Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000238332
  5. Alsen Sp. Z O.O., Chorzów − KRS 0000218144
  6. Antal International Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000117277
  7. Antal Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000105676
  8. Arkady Wrocławskie S.A., Wrocław − KRS 0000130042
  9. Aspa S.A., Wrocław − KRS 0000056708
  10. Atb Truck S.A., Śrem − KRS 0000022997
  11. Ava Sp. Z O.O., Wałbrzych − KRS 0000168622
  12. Bank Spółdzielczy W Bolesławcu, Bolesławiec − KRS 0000112796
  13. Bank Spółdzielczy W Jaworze, Jawor − KRS 0000111618
  14. Biały Dom Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Antoniów − KRS 0000066641
  15. Bielawska Agencja Rozwoju Lokalnego Sp. Z O.O., Bielawa − KRS 0000181978
  16. Bpi Bank Polskich Inwestycji S.A., Warszawa − KRS 0000237641
  17. Browary Karkonoskie S.A., Lwówek Śląski − KRS 0000156241
  18. Budopol-delta Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000047684
  19. Budownictwo Infrastrukturalne Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000354420
  20. Budujemy Dom Sp. Z O.O., Jelenia Góra − KRS 0000018347
  21. Buldog Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000064828
  22. Bvalue Angels 2 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000642275
  23. Bvalue Starter Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000626374
  24. C. Hartwig Gdynia S.A., Gdynia − KRS 0000024354
  25. Centuria Group S.A., Warszawa − KRS 0000402252
  26. Ceregiele Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000586493
  27. Ciepło - Jawor Sp. Z O.O., Jawor − KRS 0000189855
  28. Commercial Partners Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000414734
  29. Complex Finance Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000342967
  30. Debt Trading Partners Sp. Z O.O. Spółka Komandytowo Akcyjna, Warszawa − KRS 0000482450
  31. Dexia Kommunalkredit Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000131851
  32. Dolando Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000572104
  33. Dolnośląska Agencja Współpracy Gospodarczej Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000213275
  34. Dolnośląska Organizacja Turystyczna, Wrocław − KRS 0000062136
  35. Dolnośląskie Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe, Wrocław − KRS 0000124065
  36. Doradcy24 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000269464
  37. Dtp S.A., Warszawa − KRS 0000385173
  38. Ekosystem Spółka Z Ograniczona Odpowiedzialnością, Wrocław − KRS 0000426169
  39. Electus S.A., Lubin − KRS 0000156248
  40. Elektroeko Organizacja Odzysku Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego S.A., Warszawa − KRS 0000256581
  41. Enea Centrum S.A., Poznań − KRS 0000025774
  42. Enea Operator Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000269806
  43. Enea S.A., Poznań − KRS 0000012483
  44. Enea Wytwarzanie S.A., Świerże Górne − KRS 0000060541
  45. Euro Inwest Polska Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000664837
  46. Euro Travel Group Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000142027
  47. Exact Systems S.A., Częstochowa − KRS 0000569528
  48. Exact Systems Sp. Z O.O., Częstochowa − KRS 0000191861
  49. Extension Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000650291
  50. Fabryka Armatur Głuchołazy S.A., Głuchołazy − KRS 0000002304

Powiązane przetargi (8 szt.):
  1. Usługa zarządzania parkingami (operator parkingowy) znajdującymi się w strefie płatnego parkowania (SPP) na ulicach powiatowych zarządzanych przez Zarząd Dróg Powiatowych w Inowrocławiu - ponowny
    Zamawiający: Zarząd Dróg Powiatowych w Inowrocławiu, Inowrocław
    1. Przedmiotem zamówienia jest usługa zarządzania parkingami (operator parkingowy) znajdującymi się w strefie płatnego parkowania
    (SPP) na ulicach powiatowych zarządzanych przez Zarząd Dróg Powiatowych w Inowrocławiu. Do strefy należą parkingi znajdujące się na
    następujących ulicach powiatowych: a)ul. Toruńska - od ul. Królowej Jadwigi do ul. Plebanka (ok. 55 miejsc); b)ul. Prezydenta G. Narutowicza - od u.
    Królowej Jadwigi do ul. S. Staszica (ok. 25 miejsc); c)ul. Solankowa - od ul. Królowej Jadwigi do ul. Stanisława Staszica (ok. 24 miejsca); d)ul.
    Solankowa - od ul. Stanisława Staszica do ul. Grodzkiej (ok. 23 miejsca); e)ul. Poznańska - od ul. Szerokiej do ul. Świętokrzyskiej (ok. 45 miejsc). 2.
    W celu spełnienia warunków udziału w postępowaniu Wykonawca do wykonania zamówienia musi mieć/zatrudnić 5 inkasentów, którzy będą pobierać
    opłaty na parkingach. 3. Jako kryterium oceny ofert Wykonawca może wskazać dodatkową liczbę osób (od 1 do 3 osób), którą zatrudni jako
    inkasentów parkingowych. 4. Osoby o których mowa w pkt. 2. oraz w pkt. 3. muszą spełniać wymagania wskazane w pkt. 3.7. SIWZ. 5. Zamawiający
    nie dopuszcza ustawienia parkomatów. 6. Zadaniem Wykonawcy będzie pobieranie opłat za parkowanie z parkingów wskazanych w pkt. 1. od osób
    parkujących. 7. Wykonawca będzie pobierał sukcesywnie w depozyt pulę oznakowanych i ponumerowanych biletów o nominałach: 0,50 zł; 1,00 zł;
    2,00 zł; 2,40 zł; 2,80 zł oraz karnetów o nominałach: 10,00 zł; 50,00 zł; 100,00 zł od Zamawiającego i rozliczał ich sprzedaż na koniec miesiąca. 8.
    Wykonawca nie może dowolnie zmieniać stawek, opłat abonamentowych, godzin oraz dni parkowania. Są one ustalane i zmieniane przez Radę
    Miejską w Inowrocławia Uchwałami Rady Miejskiej. 9. Aktualne uchwały na dzień ogłoszenia postępowania dotyczące strefy płatnego parkowania:
    a)UCHWAŁA NR XV/143/2015 RADY MIEJSKIEJ INOWROCŁAWIA z dnia 21 grudnia 2015 r. w sprawie ustalenia strefy płatnego parkowania w
    Inowrocławiu oraz wysokości stawek opłat za postój pojazdów samochodowych na drogach publicznych w strefie płatnego parkowania i sposobu ich
    pobierania - załącznik nr 6 SIWZ; b)UCHWAŁA Nr XXII/221/2016 RADY MIEJSKIEJ INOWROCŁAWIA z dnia 26 września 2016 r. zmieniająca uchwałę
    w sprawie ustalenia strefy płatnego parkowania w Inowrocławiu oraz wysokości stawek opłat za postój pojazdów samochodowych na drogach
    publicznych w strefie płatnego parkowania i sposobu ich pobierania - załącznik nr 7 SIWZ. 10. Wykonawca ponosi koszty związane z prowadzeniem
    parkingów, tj. koszty opłacenia inkasentów, koszty bhp, koszty zapewnienia inkasentom zaplecza socjalnego itp. 11. Wykonawca zobowiązuje się
    otworzyć i prowadzić na własny koszt „punktu obsługi płatnej strefy parkingowej” (punkt). Punkt musi być czynne od poniedziałku do piątku w godzinach minimum od 10:00 do 14:00. Punkt musi znajdować się na terenie Inowrocławia i musi być przystosowane do obsługi inkasentów oraz interesantów. Punkt musi zajmować się miedzy innymi: a.obsługą interesantów dotyczącą strefy płatnego parkowania polegająca m.in. na:
    -sprzedaży karnetów; -przyjmowaniu opłat związanych z wystawionymi zawiadomieniami, b.obsługą inkasentów polegająca m.in. na: -wydawaniu
    biletów; -przyjmowaniu dziennego utargu zebranego za sprzedane bilety; -dziennego i miesięcznego rozliczania inkasentów. 12. Wykonawca
    zobowiązuje się otworzyć punkt w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty podpisania umowy.
  2. Usługi rolnicze polegające na skoszeniu kosiarkami lub talerzowaniu gruntów wchodzących w skład Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa, położonych na terenie województwa dolnośląskiego
    Zamawiający: Agencja Nieruchomości Rolnych Oddział Terenowy we Wrocławiu, Wrocław
    1.1 Przedmiot zamówienia podzielono na 8 części (przedmiotów zamówienia) Przedmiotem zamówienia są usługi rolnicze polegające na
    1.1.1 Przedmiot od 1 do 4 koszeniu okrywy roślinnej wraz z zebraniem i utylizacją powstałego pokosu na gruntach, będących w Zasobie Własności Rolnej Skarbu Państwa, położonych na terenie woj. dolnośląskiego. Koszenie należy wykonać zespołami, składającymi się każdy z ciągnika i kosiarki.

    Nadzór ZSGZ Wrocław:
    Przedmiot 1 Usługa rolnicza polegająca na koszeniu kosiarkami (wraz z zebraniem i utylizacją powstałego pokosu) - gruntów położonych na terenie powiatów: oleśnickiego, wrocławskiego grodzkiego i ziemskiego, strzelińskiego, oławskiego, wołowskiego, średzkiego, trzebnickiego, milickiego, o przewidywanej maksymalnej powierzchni do 815,00 ha

    Nadzór ZSGZ Rakowice Wielkie:
    Przedmiot 2 Usługa rolnicza polegająca na koszeniu kosiarkami (wraz z zebraniem i utylizacją powstałego pokosu) - gruntów położonych na terenie powiatów lubańskiego, bolesławieckiego, jeleniogórskiego grodzkiego i ziemskiego, kamiennogórskiego, lwóweckiego, zgorzeleckiego, złotoryjskiego o przewidywanej maksymalnej powierzchni do 105,00 ha

    Nadzór ZSGZ Legnica:
    Przedmiot 3 Usługa rolnicza polegająca na koszeniu kosiarkami (wraz z zebraniem i utylizacją powstałego pokosu) - gruntów położonych na terenie powiatów polkowickiego, górowskiego, głogowskiego, lubińskiego, legnickiego grodzkiego i ziemskiego o przewidywanej maksymalnej powierzchni do 161,00 ha

    Nadzór ZSGZ Świdnica:
    Przedmiot 4 Usługa rolnicza polegająca na koszeniu kosiarkami (wraz z zebraniem i utylizacją powstałego pokosu) - gruntów położonych na terenie powiatów wałbrzyskiego, ząbkowickiego, jaworskiego, kłodzkiego, dzierżoniowskiego, świdnickiego o przewidywanej maksymalnej powierzchni do 84,00 ha

    1.1.2 Przedmiot od 5 do 8 talerzowaniu gruntów, będących w Zasobie Własności Rolnej Skarbu Państwa, położonych na terenie woj. dolnośląskiego. Talerzowanie należy wykonać zespołami składającymi się każdy z ciągnika i brony talerzowej.

    Nadzór ZSGZ Wrocław:
    Przedmiot 5 Usługa rolnicza polegająca na talerzowaniu - gruntów położonych na terenie powiatów: oleśnickiego, wrocławskiego grodzkiego i ziemskiego, strzelińskiego, oławskiego, wołowskiego, średzkiego, trzebnickiego, milickiego o przewidywanej maksymalnej powierzchni do 204,00 ha

    Nadzór ZSGZ Rakowice Wielkie:
    Przedmiot 6 Usługa rolnicza polegająca na talerzowaniu - gruntów położonych na terenie powiatów: lubańskiego, bolesławieckiego, jeleniogórskiego grodzkiego i ziemskiego, kamiennogórskiego, lwóweckiego, zgorzeleckiego, złotoryjskiego o przewidywanej maksymalnej powierzchni do 15,00 ha

    Nadzór ZSGZ Legnica:
    Przedmiot 7 Usługa rolnicza polegająca na talerzowaniu - gruntów położonych na terenie powiatów polkowickiego, górowskiego, głogowskiego, lubińskiego, legnickiego grodzkiego i ziemskiego o przewidywanej maksymalnej powierzchni 6,00 ha

    Nadzór ZSGZ Świdnica:
    Przedmiot 8 Usługa rolnicza polegająca na talerzowaniu - gruntów położonych na terenie powiatów: wałbrzyskiego, ząbkowickiego, jaworskiego, kłodzkiego, dzierżoniowskiego, świdnickiego o przewidywanej maksymalnej powierzchni 10,00 ha
  3. usługi rolnicze polegające na skoszeniu kosiarkami lub talerzowaniu gruntów wchodzących w skład Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa, położonych na terenie województwa dolnośląskiego
    Zamawiający: Agencja Nieruchomości Rolnych Oddział Terenowy we Wrocławiu, Wrocław
    1.1 Przedmiot zamówienia podzielono na 8 części (przedmiotów zamówienia) Przedmiotem zamówienia są usługi rolnicze polegające na
    1.1.1 Przedmiot od 1 do 4 koszeniu okrywy roślinnej wraz z zebraniem i utylizacją powstałego pokosu na gruntach, będących w Zasobie Własności Rolnej Skarbu Państwa, położonych na terenie woj. dolnośląskiego. Koszenie należy wykonać zespołami, składającymi się każdy z ciągnika i kosiarki.

    Nadzór ZSGZ Wrocław:
    Przedmiot 1 Usługa rolnicza polegająca na koszeniu kosiarkami (wraz z zebraniem i utylizacją powstałego pokosu) - gruntów położonych na terenie powiatów: oleśnickiego, wrocławskiego grodzkiego i ziemskiego, strzelińskiego, oławskiego, wołowskiego, średzkiego, trzebnickiego, milickiego, o przewidywanej maksymalnej powierzchni do 815,00 ha

    Nadzór ZSGZ Rakowice Wielkie:
    Przedmiot 2 Usługa rolnicza polegająca na koszeniu kosiarkami (wraz z zebraniem i utylizacją powstałego pokosu) - gruntów położonych na terenie powiatów lubańskiego, bolesławieckiego, jeleniogórskiego grodzkiego i ziemskiego, kamiennogórskiego, lwóweckiego, zgorzeleckiego, złotoryjskiego o przewidywanej maksymalnej powierzchni do 105,00 ha

    Nadzór ZSGZ Legnica:
    Przedmiot 3 Usługa rolnicza polegająca na koszeniu kosiarkami (wraz z zebraniem i utylizacją powstałego pokosu) - gruntów położonych na terenie powiatów polkowickiego, górowskiego, głogowskiego, lubińskiego, legnickiego grodzkiego i ziemskiego o przewidywanej maksymalnej powierzchni do 161,00 ha

    Nadzór ZSGZ Świdnica:
    Przedmiot 4 Usługa rolnicza polegająca na koszeniu kosiarkami (wraz z zebraniem i utylizacją powstałego pokosu) - gruntów położonych na terenie powiatów wałbrzyskiego, ząbkowickiego, jaworskiego, kłodzkiego, dzierżoniowskiego, świdnickiego o przewidywanej maksymalnej powierzchni do 84,00 ha

    1.1.2 Przedmiot od 5 do 8 talerzowaniu gruntów, będących w Zasobie Własności Rolnej Skarbu Państwa, położonych na terenie woj. dolnośląskiego. Talerzowanie należy wykonać zespołami składającymi się każdy z ciągnika i brony talerzowej.

    Nadzór ZSGZ Wrocław:
    Przedmiot 5 Usługa rolnicza polegająca na talerzowaniu - gruntów położonych na terenie powiatów: oleśnickiego, wrocławskiego grodzkiego i ziemskiego, strzelińskiego, oławskiego, wołowskiego, średzkiego, trzebnickiego, milickiego o przewidywanej maksymalnej powierzchni do 204,00 ha

    Nadzór ZSGZ Rakowice Wielkie:
    Przedmiot 6 Usługa rolnicza polegająca na talerzowaniu - gruntów położonych na terenie powiatów: lubańskiego, bolesławieckiego, jeleniogórskiego grodzkiego i ziemskiego, kamiennogórskiego, lwóweckiego, zgorzeleckiego, złotoryjskiego o przewidywanej maksymalnej powierzchni do 15,00 ha

    Nadzór ZSGZ Legnica:
    Przedmiot 7 Usługa rolnicza polegająca na talerzowaniu - gruntów położonych na terenie powiatów polkowickiego, górowskiego, głogowskiego, lubińskiego, legnickiego grodzkiego i ziemskiego o przewidywanej maksymalnej powierzchni 6,00 ha

    Nadzór ZSGZ Świdnica:
    Przedmiot 8 Usługa rolnicza polegająca na talerzowaniu - gruntów położonych na terenie powiatów: wałbrzyskiego, ząbkowickiego, jaworskiego, kłodzkiego, dzierżoniowskiego, świdnickiego o przewidywanej maksymalnej powierzchni 10,00 ha
  4. Usuwanie zakrzaczeń (samosiejek i odrostów) rosnących w pasie dróg wojewódzkich z podziałem na zadania. CPV 77342000-9
    Zamawiający: Dolnośląska Służba Dróg i Kolei we Wrocławiu, Wrocław
    Usuwanie zakrzaczeń (samosiejek i odrostów) rosnących w pasie dróg wojewódzkich z podziałem na zadania. Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia zawiera Specyfikacja Istotnych Warunków Zamówienia i specyfikacja techniczna
  5. Świadczenie usług polegających na koszeniu trawy i przycinaniu żywopłotów wraz z uporządkowaniem terenu i zagospodarowaniem odpadów zielonych i zebranych nieczystości na gruntach stanowiących własność Gminy Wrocław; znak postępowania: WM/SZP/PN/8/2015/G
    Zamawiający: Wrocławskie Mieszkania Sp. z o.o., Wrocław
    1. Rodzaj zamówienia: usługa. 2. Zakres prac obejmuje świadczenie usług polegających na koszeniu trawy i przycinaniu żywopłotów wraz z uporządkowaniem terenu i zagospodarowaniem odpadów zielonych i zebranych nieczystości na gruntach stanowiących własność Gminy Wrocław. 3. Wspólny Słownik Zamówień CPV: 77.31.41.00-5 usługi w zakresie trawników, 77.34.20.00-9 przycinanie żywopłotów. 4. Opis przedmiotu zamówienia oraz obowiązki stron określa projekt umowy (załącznik nr 5 do SIWZ). 5. Wykonawca w szczególności zobowiązany jest: 1) przed każdym rozpoczęciem koszenia trawy/przycinania żywopłotu do wybrania z trawy/żywopłotu kamieni, gruzu, puszek metalowych lub innych zanieczyszczeń, 2) do wygrabienia z trawy liści, rozgarnięcia kretowisk, obcięcia odrostów korzeniowych oraz wywozu zebranych zanieczyszczeń; 3) do skoszenia trawy, przy czym maksymalna wysokość trawy po skoszeniu nie może przekraczać 5 cm; 4) wykonać koszenie trawy przy drzewach i krzewach tak, aby ich nie uszkodzić. W przypadku uszkodzenia roślin - wykonanie na własny koszt w porozumieniu z Zamawiającym nasadzeń rekompensujących straty; 5) do przycinania żywopłotów; żywopłot w wyniku dokonanych czynności przycinania ma zachować stałą wysokość, tj. 1 m, oraz kształt bryły prostopadłościanu o szerokości 50 cm, 6) do uporządkowania terenu, zebrania i zagospodarowania odpadów zielonych i zebranych nieczystości zgodnie z obowiązującymi przepisami w tym samym dniu, w którym nastąpiło koszenie trawy lub/i przycinanie żywopłotów. Wykonawca zobowiązany jest do ich wywiezienia najpóźniej w terminie 3 dni w przypadku wystąpienia niekorzystnych warunków atmosferycznych uniemożliwiających zebranie i wywiezienie zgromadzonych odpadów w dniu wykonania usługi. W razie braku możliwości zabrania odpadów i nieczystości bezpośrednio po wykonanej usłudze, każdorazowe zgromadzanie ich w jednym miejscu i zabezpieczanie w taki sposób, aby odpady się nie rozprzestrzeniły. 6. Podana w SIWZ i projekcie umowy łączna powierzchnia traw do skoszenia oraz łączna długość żywopłotów do przycięcia określają maksymalne potrzeby Zamawiającego w okresie obowiązywania umowy. Zamawiający zastrzega sobie prawo do niezrealizowania całości zamówienia, na co Wykonawca wyraża zgodę i oświadcza, iż zrzeka się wobec Zamawiającego wszelkich roszczeń z tytułu niezrealizowanej części umowy. Strony ustalają, iż Wykonawca otrzyma wynagrodzenie tylko za faktycznie wykonane usługi. 7. Zamawiający zastrzega sobie prawo, na mocy jednostronnego oświadczenia woli bez uzyskiwania zgody Wykonawcy, do zmniejszenia zakresu prac, tj. wielkości powierzchni trawy do koszenia lub/i długości żywopłotów w przypadku sprzedaży nieruchomości bądź przekazania nieruchomości objętej umową w zarządzanie innemu podmiotowi oraz zmniejszenia ilości koszeń lub/i przycięć żywopłotów ze względu na niekorzystne warunki atmosferyczne. Wykonawcy nie przysługują z tego tytułu żadne roszczenia odszkodowawcze, a zwłaszcza roszczenia o zapłatę z tytułu utraconych korzyści
  6. Zorganizowanie 24 staży kierunkowych dla najlepszych 24 Studentów III roku kierunku Bioinformatyka - w instytucjach z zakresu biologii molekularnej, genetyki, biotechnologii, informatyki, statystyki matematycznej lub eksploracji danych w ramach projektu pt. Bioinformatyka - rozwój oferty edukacyjnej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu POKL 4.1.1., w latach 2011-2013. Nr umowy UDA-POKL.04.01.01-00-162/09-00 z dnia 09.03.2010 zmienionej aneksem UDA- POKL 04.01.01-00-162/09-01 z dnia 17.02.2012. (Sprawa nr RAP.272.41.2013).
    Zamawiający: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu, Wrocław
    Przedmiotem zamówienia jest usługa pn.: zorganizowanie 24 staży kierunkowych dla najlepszych 24 Studentów III roku kierunku Bioinformatyka - w instytucjach z zakresu biologii molekularnej, genetyki, biotechnologii, informatyki, statystyki matematycznej lub eksploracji danych w ramach projektu pt. Bioinformatyka - rozwój oferty edukacyjnej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu POKL 4.1.1., w latach 2011-2013. Nr umowy UDA-POKL.04.01.01-00-162/09-00 z dnia 09.03.2010 zmienionej aneksem UDA- POKL 04.01.01-00-162/09-01 z dnia 17.02.2012. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączniki nr 6 i 7 do SIWZ.
  7. USŁUGA UTRZYMANIA CZYSTOŚCI Z OBSŁUGĄ SANITARNĄ SZPITALA
    Zamawiający: Szpital Kliniczny im. Ks. Anny Mazowieckiej, Warszawa
    Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług kompleksowego sprzątania w obiektach Zamawiającego, w szczególności w zakresie:
    - utrzymania czystości,
    - obsługi sanitarnej szpitala,
    - usługi transportu wewnętrznego,
    na podstawie:
    - planu higieny szpitalnej
    - zakresu prac - zestawienia zbiorczego powierzchni
    - wykazu obsady stanowisk
    Do obowiązków Wykonawcy w trakcie trwania umowy należeć będzie również sprzątanie pomieszczeń po przeprowadzonych remontach oraz dodatkowo w sytuacjach awaryjnych (na przykład awaria kanalizacji, dodatkowa dezynfekcja pomieszczeń w związku ze zmianą sytuacji epidemiologicznej).
  8. USŁUGA UTRZYMANIA CZYSTOŚCI Z OBSŁUGĄ SANITARNĄ SZPITALA
    Zamawiający: Szpital Kliniczny im. Ks. Anny Mazowieckiej, Warszawa
    Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług kompleksowego sprzątania w obiektach Zamawiającego, w szczególności w zakresie:
    - utrzymania czystości,
    - obsługi sanitarnej szpitala,
    - usługi transportu wewnętrznego,
    na podstawie:
    - planu higieny szpitalnej
    - zakresu prac
    - zestawienia zbiorczego powierzchni
    - wykazu obsady stanowisk
    Do obowiązków Wykonawcy w trakcie trwania umowy należeć będzie również sprzątanie pomieszczeń po przeprowadzonych remontach oraz dodatkowo w sytuacjach awaryjnych (na przykład awaria kanalizacji, dodatkowa dezynfekcja pomieszczeń w związku ze zmianą sytuacji epidemiologicznej)..

Inne osoby dla Apiecionek (3 osoby):