Kogo reprezentuje osoba

Babik Jolanta Maria

w KRS

Jolanta Maria Babik

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Jolanta
Drugie imię:Maria
Nazwisko:Babik
Płeć:Kobieta
Rok urodzenia:1955 r., wiek 63 lata
Miejscowości:Gdynia (Pomorskie), Krynica Morska (Pomorskie), Stegna (Pomorskie)
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Centkowska Renata Elżbieta, Charliński Janusz Marian, Chełmowska Natalia, Fidut Ryszard Edward, Gajewski Józef, Jankowska Halina, Jońca Remigiusz, Kibort Witold, Korzeń Franciszek Henryk, Kuchta Stefania, Parol Henryk, Pietrucin Marek Andrzej, Pietrucin Michał, Stefaniak Józef, Waselina Eugenia, Witkowski Grzegorz, Wyrzykowski Michał Wojciech, Załuga Dariusz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łukasik Józefa
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Rita Karina, Rita Łukasz

Reprezentowała:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bednarz Edward, Dębiński Józef Bernard, Rita Karina, Rita Łukasz

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. A - R Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Gdynia − KRS 0000157914
  2. Almor Sp. Z O.O., Rekcin − KRS 0000501721
  3. Amber Gold Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Gdańsk − KRS 0000322228
  4. Azo Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Sopot − KRS 0000149436
  5. Bank Spółdzielczy W Stegnie, Stegna − KRS 0000093146
  6. Domea Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000401234
  7. Gdański Auto Moto Klub W Gdańsku, Gdańsk − KRS 0000136156
  8. Inall Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Dziewięć Włók − KRS 0000216076
  9. Mieszkaniowa Spółdzielnia Budownictwa Ekologicznego Likwidacyjnej, Gdańsk − KRS 0000086229
  10. Nautikka Invest Sp. Z O.O., Krynica Morska − KRS 0000570884
  11. Nautikka Park - Nautikka Invest Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Krynica Morska − KRS 0000701146
  12. Nautikka Resort - Gdańska 139 Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Krynica Morska − KRS 0000665363
  13. Ochotnicza Straż Pożarna W Sztutowie, Sztutowo − KRS 0000073025
  14. Polimo Sp. Z O.O., Krynica Morska − KRS 0000281494
  15. Pomorskie Stowarzyszenie Syndyków i Likwidatorów W Gdańsku, M. Gdańsk − KRS 0000006992
  16. Pomorskie Stowarzyszenie Wspierania Małej i Drobnej Przedsiębiorczości, Krynica Morska − KRS 0000025177
  17. Przedsiębiorstwo Automatyki i Telekomunikacji Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Gdynia − KRS 0000072370
  18. Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej W Starogardzie Gdańskim S.A., Starogard Gdański − KRS 0000294398
  19. Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Starkom Sp. Z O.O., Starogard Gdański − KRS 0000036960
  20. Spółdzielnia Socjalna Partner W Stegnie, Stegna − KRS 0000345086
  21. Spółdzielnia Socjalna Stegna Serwis, Stegna − KRS 0000515750
  22. Stowarzyszenie Miłośników Rozwoju Miasta Krynica Morska, Krynica Morska − KRS 0000025485
  23. Stowarzyszenie Przyjaciół Niepełnosprawnych Dar W Jantarze, Jantar − KRS 0000053283
  24. Trucks Home Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Gdynia − KRS 0000449182
  25. Twój Dom Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000312874

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Amer-dom Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000218894
  2. Brb Group Sp. Z O.O., Krynica Morska − KRS 0000265511
  3. Domea Group Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000515575
  4. El-bau Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Gdynia − KRS 0000313912
  5. Fabryka Obuwia Neptun Sp. Z O.O., Starogard Gdański − KRS 0000231366
  6. Gdyńskie Przedsiębiorstwo Materiałów Budowlanych Partner Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000250155
  7. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Stegnie, Stegna − KRS 0000182822
  8. Kantor Banku Spółdzielczego Sp. Z O.O., Stegna − KRS 0000232136
  9. Korn- Sp. Z O.O., Nowa Wieś − KRS 0000089860
  10. Lokalna Organizacja Turystyczna Jantarowe Wybrzeże, Stegna − KRS 0000276867
  11. Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska, Nowy Dwór Gdański − KRS 0000131775
  12. Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Turystyczne Produs-hotele Sp. Z O.O., Malbork − KRS 0000204409
  13. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-handlowo-usługowe Glaspol Sp. Z O.O., Starogard Gdański − KRS 0000064186
  14. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-usługowe Silagra Sp. Z O.O., Starogard Gdański − KRS 0000231799
  15. Przedsiębiorstwo Techniczno-handlowe Biwer Jan Bierżyński i Ewa Wendt Sp. J. Likwidacyjnej, Reda − KRS 0000051114
  16. Starogardzka Fabryka Butów Neptun Sp. Z O.O., Borzechowo − KRS 0000060909
  17. Zakłady Mięsne Kościerzyna S.A., Kościerzyna − KRS 0000013143


Inne osoby dla Babik (59 osób):