Kogo reprezentuje osoba

Babiński Andrzej Karol

w KRS

Andrzej Karol Babiński

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Andrzej
Drugie imię:Karol
Nazwisko:Babiński
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1960 r., wiek 57 lat
Miejscowości:Chmielno (Pomorskie), Gdańsk (Pomorskie), Gdynia (Pomorskie), M. Gdańsk (Pomorskie), Tczew (Pomorskie)
Przetargi:8 w aktualnych firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Nowacki Piotr, Wendt Grzegorz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kowalczyk Marian

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zimny Dariusz Edmund
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kucznier Wojciech Mikołaj, Rożek Teresa Urszula, Strzelkowski Tomasz Grzegorz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Trudnos Andrzej
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Jeryś Zdzisław Czesław
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Homa Kazimierz Henryk, Wiercioch Zbigniew Adam
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Olbryś Wojciech Michał, Staniszewska Jolanta, Staniszewski Bogdan Jan
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bohatyrewicz Juliusz, Bohatyrewicz Róża Joanna, Olkowicz Krzysztof Piotr, Romańska Elżbieta Grażyna, Romański Henryk
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wijatkowska Grażyna, Wijatkowski Robert, Wijatkowski Ryszard
  8. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Okońska Małgorzata Zofia, Okoński Jerzy Lech, Okoński Karol Stanisław
  9. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Berendt Grzegorz, Bogumił Małgorzata Joanna, Celej Andrzej Józef, Dorobek Tadeusz, Dylewski Rafał, Eysymontt Gabriela Maria, Hryhorowicz Katarzyna Lidia, Ilczewski Maciej Włodzimierz, Iwanowska Grażyna, Jarczyńska Maryla Maria, Jasiński Bogdan, Kamiński Leszek Romuald, Katanowski Andrzej Ryszard, Klawikowski Stanisław Marian, Kopczyński Rafał Andrzej, Kostuch Bożena Elżbieta, Kurkowski Jerzy, Lewandowska Barbara, Lewandowska Krystyna, Liniewski Bogusław, Macanowicz Krzysztof Mariusz, Mączka Maria Anna, Małkowska Małgorzata, Orzechowski Andrzej Leon, Piekarek Krystyna Teresa, Sawicki Tomasz Krzysztof, Szurek Jan, Traczuk Katarzyna, Wójcik Teresa, Wróblewska Siwiecka Małgorzata, Zwara Andrzej

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wiśniewska Bogumiła
  10. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Grodzicka Alina Elżbieta, Sokołowska Wiesława

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Drozd Halina
  11. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Formella Stefan Franciszek, Noch Rafał Mariusz, Starzyński Eugeniusz, Strzelkowski Tomasz Grzegorz
  12. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Myszkowski Jacek, Wierzbowski Krzysztof
  13. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Fischer Maria, Popiel Krzysztof Stefan
  14. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Golędzinowski Jan
  15. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bielski Ryszard, Klukowski Karol, Kozioł Agnieszka, Kozioł Danuta, Liberadzki Andrzej, Oficjalski Jan, Zwierzyński Rafał
  16. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Mech Alicja, Weinberger Tomasz
  17. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Nawrocki Krzysztof
  18. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamska Janina, Piekarski Zdzisław
  19. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Borski Stanisław Stefan, Suchocki Roman Teofil
  20. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kinda Piotr Adam

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kostecki Zbigniew Krzysztof
  21. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Hinc Ewa Beata, Hinc Sławomir Jacek

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gierszewska Jolanta Beata
  22. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Nowacka Grażyna Barbara, Wendt Ewa

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Agro-tour-sped Sp. Z O.O., Borkowo − KRS 0000515339
  2. Andaluzja Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000058959
  3. Arlen-tm Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000491244
  4. Autogarden Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000262617
  5. Baltim Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000316864
  6. Bałtycki Związek Instytucji Rozwoju Regionalnego, Gdańsk − KRS 0000138383
  7. Base Group Sp. Z O.O., Koszwały − KRS 0000249201
  8. Ben Natura Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000041837
  9. Block System Sp. Z O.O., Kleszczewo − KRS 0000312138
  10. Bmcar Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000318463
  11. Ct Budowlana S.A. Likwidacyjnej, Straszyn − KRS 0000033843
  12. Ctl Północ Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000110891
  13. Dorex Sp. Z O.O., Starogard Gdański − KRS 0000214446
  14. Drob-kartel S.A. Likwidacyjnej, Tuchom − KRS 0000494792
  15. Federacja Syndyków Rzeczypospolitej Polskiej, Warszawa − KRS 0000036351
  16. Fes Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000186280
  17. Fundacja Galenus, Gdańsk − KRS 0000239950
  18. Fundacja Na Rzecz Osób Poszkodowanych Przez Zus Mediator, Gdańsk − KRS 0000187223
  19. Gdańskie Zakłady Usługowo-produkcyjne Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000148498
  20. Global Project Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000142264
  21. Grand Logistics Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000074470
  22. Hanza Grupa Inwestycyjna- Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnoscią, Sopot − KRS 0000005409
  23. Hedmark Group Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Gdańsk − KRS 0000173057
  24. Helsico J.sidor H.wierzbicka Sp. J., Gdańsk − KRS 0000086902
  25. Inerti Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000349398
  26. Instytut Bałtycki W Gdańsku, Gdańsk − KRS 0000236333
  27. Itt Polska Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000068411
  28. Jj-investment Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000308705
  29. Kancelaria Prawna Tułodziecki, Weinberger Sp. J., Gdańsk − KRS 0000481576
  30. Kancelaria Prawnicza Prawnik Domowy Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000110649
  31. Kancelaria Sławomir Hinc Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000213343
  32. Klimaserw Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000164737
  33. Korporacja Finansowo Przemysłowa Jurand 2 Sp. Z O.O. W Upadłosci Likwidacyjnej, Nowa Iwiczna − KRS 0000238648
  34. Linea Investment Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000291824
  35. Marbud Konstrukcje Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000463142
  36. Mieszkaniowa Spółdzielnia Budownictwa Ekologicznego Likwidacyjnej, Gdańsk − KRS 0000086229
  37. Międzyzakładowy Klub Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej Posejdon, Koszalin − KRS 0000056769
  38. Millennium Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000431961
  39. Navesa Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000038810
  40. Niezależny Związek Zawodowy Pracowników Pomorskiego Hurtowego Centrum Rolno-spożywczego S.A. W Gdańsku, Gdańsk − KRS 0000254927
  41. Odys Stocznia Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Gdańsk − KRS 0000242633
  42. Omega Am Sp. Z O.O., Pruszcz Gdański − KRS 0000262739
  43. Pałac W Kruszewie - Spółdzielnia Medyczna, Warszawa − KRS 0000469897
  44. Pelpliński Związek Hodowców Gołębi Rasowych i Drobiu Ozdobnego, Pelplin − KRS 0000225787
  45. Polskie Radio - Regionalna Rozgłośnia W Gdańsku Radio Gdańsk S.A., Gdańsk − KRS 0000195933
  46. Pomorskie Biuro Projektów Gel Sp. Z O.O., Sopot − KRS 0000037140
  47. Pomorskie Stowarzyszenie Syndyków i Likwidatorów W Gdańsku, M. Gdańsk − KRS 0000006992
  48. Pomorskie Stowarzyszenie Zarządców Nieruchomości Spółdzielni Mieszkaniowych, Sopot − KRS 0000078141
  49. Projekt Jankowo Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000273966
  50. Przedsiębiorstwo Handlowo-usługowe Tom Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000291486

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Abc - Inwestycje Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000233433
  2. Abc Edukacja Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000474658
  3. Aeroklub Polski, Warszawa − KRS 0000122672
  4. Agencja Rozwoju Pomorza S.A., Gdańsk − KRS 0000004441
  5. Agrol Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000224877
  6. Aktywny Codziennie Sp. Z O.O., Starogard Gdański − KRS 0000418815
  7. Apt S.A., Mory − KRS 0000016852
  8. Architraw Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000338531
  9. Arkana Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000136525
  10. Arydium Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000512347
  11. Askar Sp. Z O.O., Sopot − KRS 0000182298
  12. Axdom Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000104352
  13. Bajkał Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000208667
  14. Bałtyk Tv Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000002362
  15. Batterylife Polska Sp. Z O.O., Kowale − KRS 0000316869
  16. Benet Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000286660
  17. Bgr-izotech Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000251622
  18. Bintech Północ Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000250310
  19. Bioelektrownie Pomorskie Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000400244
  20. Black Art Sp. Z O.O., Chmielno − KRS 0000002228
  21. Broker Company S.A., Gdańsk − KRS 0000029947
  22. Centromarket - S.A., Gdańsk − KRS 0000138076
  23. Centromor S.A., Warszawa − KRS 0000076146
  24. Centrum Handlowe Batory S.A., Gdynia − KRS 0000135664
  25. Chojnickie Przedsiębiorstwo Budowlane W Chojnicach, Chojnice − KRS 0000146354
  26. Comech Pomorze Sp. Z O.O., Juszkowo − KRS 0000131329
  27. Comtronic Sp. Z O.O., Sopot − KRS 0000114243
  28. Cp Partner Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000262058
  29. Cri Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000108196
  30. Ctl Agencja Celna Sp. Z O.O., Iłowo-osada − KRS 0000013575
  31. Ctl Trans-port Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000066566
  32. Daro Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000039175
  33. Dat-press Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000128296
  34. Dwór Oliwski Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000029385
  35. Edukacja Regionalna Sp. Z O.O., Wejherowo − KRS 0000152751
  36. Ekm - Polska Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000165698
  37. Eltel Ltd Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000012006
  38. Fadesa Polnord Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000235595
  39. Fermarol Sp. Z O.O., Siwiałka − KRS 0000309561
  40. Fin Skog Geomatics International Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000059149
  41. Food Industrie Service Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000495210
  42. Forestia Sp. Z O.O., Kościerzyna − KRS 0000185431
  43. Gdańskie Zakłady Nawozów Fosforowych Fosfory Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000033530
  44. Gdynia Invest Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000274902
  45. Gift Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000038425
  46. Gremi Media Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000134482
  47. Grupa Zarządzająca Pomerania S.A., Gdańsk − KRS 0000005759
  48. Gst Schmiede Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000208957
  49. Hektor Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Gdynia − KRS 0000103395
  50. Hh Inwestycje Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000080702

Powiązane przetargi (8 szt.):
  1. Remont dla odnowienia klasy PRS jednostki pływającej HYDROGRAF - 7 Urzędu Morskiego w Gdyni
    Zamawiający: Dyrektor Urzędu Morskiego w Gdyni, Gdynia
    1. Przedmiotem jest usługa polegająca na wykonaniu remontu jednostki pływającej Hydrograf-7 dla odnowienia klasy. 2. Zakres zamówienia obejmuje: - Dokowanie jednostki, pomiary poszycia piaskowanie, malowanie części podwodnej i nawodnej kadłuba, wymiana grodzi wodoszczelnej dziobowej, przegląd urządzenia sterowego, przegląd i naprawa armatury dennej, poweryfikacyjna wymiana poszycia, przegląd i pomiary łańcucha kotwicznego, przegląd i czyszczenie zbiorników kadłubowych wymiana rufowego polera cumowniczego, częściowa wymiana pokładu drewnianego - Przegląd i naprawa wału napędowego, oględziny i ewentualna naprawa śruby napędowej, remont sprzęgła pompy hydraulicznej żurawia i kabestanu, naprawa systemu wydechowego wykonanie megatestu wraz z dostarczeniem kart pomiarów, usunięcie niskich stanów izolacji. 3. Czas wykonania remontu: do 30 dni roboczych od daty podpisania umowy. Planowane przekazanie jednostki do remontu ok. 10.08.2015r. 4. Przedmiot zamówienia obejmuje także utylizację odpadów szkodliwych dla środowiska naturalnego. 5. Wykonawca w ramach przedmiotu zamówienia dostarczy wszystkie niezbędne materiały i części oraz gotowe produkty niezbędne do wykonania przedmiotu zamówienia. 6. Ponadto Wykonawca zobowiązany jest do dostarczenia wszelkiej dokumentacji w języku polskim takiej jak: DTR, instrukcje obsługi, schematy, karty legalizacji i atesty dla dostarczonych i nowo montowanych urządzeń, materiałów, części oraz całych systemów. 7. Miejsce wykonania usługi: u Wykonawcy. 8. Przedmiot zamówienia należy wykonać zgodnie ze Specyfikacją remontową seria 100 i seria 200, która stanowi załącznik nr 1 do projektu umowy (część II SIWZ). Zamawiający przewiduje możliwość dokonania istotnych zmian postanowień umowy w stosunku do treści oferty zgodnie z art. 144 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych w zakresie i na warunkach określonych w § 7 projektu Umowy
  2. Remont statku inspekcyjnego (motorówki) MI-95 Radunia dla przywrócenia klasy PRS - prace dodatkowe
    Zamawiający: Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Gdańsku, Gdańsk
    Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dodatkowych prac remontowych na statku inspekcyjnym Radunia. Zamówienie przekracza wartość 14 tys euro
  3. Remont statku inspekcyjnego (motorówki) MI-95 Radunia dla przywrócenia klasy PRS.
    Zamawiający: Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Gdańsku, Gdańsk
    1.Przedmiotem niniejszego zamówienia jest remont statku inspekcyjnego (motorówki) MI-95 Radunia o nr rej. GD-01-033 z Nadzoru Wodnego w Malborku dla przywrócenia klasy PRS na kolejnych 5 lat. Jednostka znajduje się w awanporcie śluzy Rakowiec, na rzece Nogat, w Malborku. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Części III SIWZ. 2.Na przedmiot zamówienia Wykonawca udzieli minimum 24 miesięcznej gwarancji jakości, licząc od dnia podpisania protokołu odbioru końcowego robót. Postępowanie prowadzone jest w procedurze właściwej dla zamówienia o wartości szacunkowej powyżej 14 000 euro i mniejszej niż kwoty określone w przepisach wydanych na podstawie art. 11 ust. 8 ustawy Pzp.
  4. Remont klasowy pontonu mostowego
    Zamawiający: Zarząd Dróg i Zieleni w Gdańsku, Gdańsk
    Remont klasowy pontonu mostowego MP-41
  5. sygn. akt 46/B/UM/2011 Prace naprawcze pontonów mostowych.
    Zamawiający: Zarząd Dróg i Zieleni w Gdańsku, Gdańsk
    Przedmiotem zamówienia jest wykonanie prac naprawczych zaleconych przez Inspektora Polskiego rejestry Statków po przeglądzie pośrednim pontonów mostu pontonowego w Sobieszewie. Zakres prac: I. Remont klasowy 2 szt. pontonów MP - 40 pośredni z napędem, PM - 37 pośredni bez napędu. II. Prace naprawcze na następujących pontonach: 1. Ponton mostowy MP-34: wymina usztywnienia pionowego nr 5 PB od strony Gdańska 2 zb., wykonanie wzmocnienia pod windami cumowniczymi szt. 2 , 2. Ponton mostowy PM-38: naprawa ( prostowanie) w zb. Nr 1 PB grodzi poprzecznej od strony Gdańska, wymiana usztywnienia pionowego nr 8 włącznie z naprawą poszycia w zb. Nr 2 od strony Przegaliny LB. 3. Ponton mostowy PM-39: wymiana pokładników nr 3 i 4 w zb. Nr 2 od strony Gdańska. 4. Ponton mostowy MP-41: naprawa ( prostowanie) poszycia w zb. Nr 2 PB od strony Przegaliny
    - wykonanie wstawki ok. 800 x 1000 mm PB od strony Gdańska 5. Ponton mostowy MP-42: wykonanie wzmocnienia pod windami cumowniczymi szt. 2: naprawa wciągarki kotwicznej północnej, naprawa hamulca kotwicy południowej, zamocowanie kotwicy przy wciągarce południowej, 6. Ponton mostowy PM-84: wykonanie wzmocnienia pod windami cumowniczymi szt. 3.
  6. Wykonanie remontu dla odnowienia klasy PRS jednostki HYDROGRAF -7
    Zamawiający: Dyrektor Urzędu Morskiego w Gdyni, Gdynia
    Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na wykonaniu remontu dla odnowienia klasy PRS jednostki HYDROGRAF - 7 zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia zawartym w części III SIWZ oraz według zasad określonych w projekcie umowy stanowiącym część II SIWZ
    Wykonawca zobowiązany jest do dostarczenia wszystkich materiałów i części oraz gotowych produktów . Wycena Wykonawcy musi uwzględniać wszystkie niezbędne technologicznie prace związane z wykonaniem poszczególnych pozycji powyższej specyfikacji remontowej oraz przeprowadzenie prac utylizacji odpadów szkodliwych dla środowiska naturalnego. Wykonawca zobowiązany jest do dostarczenia wszelkiej dokumentacji w języku polskim takiej jak : DTR, instrukcje obsługi, schematy, karty legalizacji i atesty dla dostarczonych i nowo montowanych urządzeń, materiałów, części oraz całych systemów.
    Miejsce realizacji usługi u Wykonawcy
  7. REMONT PROMU LINOWEGO WISŁA 867 DLA ODNOWIENIA KLASY ŻEGLUGOWEJ
    Zamawiający: Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Gdańsku, Gdańsk
    Zamówienie obejmuje remont promu linowego WISŁA 867 dla odnowienia klasy żeglugowej. W zakres remontu promu wchodzą m.in. prace pochylniano - dokowe, prace konserwacyjno - malarskie, prace kadłubowe i ślusarskie, prace pokładowe, prace elektryczne oraz wymian osprzętu i wyposażenia promu
  8. Konserwację przedziału 4A i 4 B statku - muzeum Dar Pomorza.
    Zamawiający: Centralne Muzeum Morskie w Gdańsku, Gdańsk
    Przedmiotem zamówienia jest konserwacja przedziału 4A i 4B statku - muzeum Dar Pomorza. 1. Konserwacja przedziału 4A (około 121 m 2) i 4B (około 67 m 2) a) oczyszczenie z rdzy: - burt, - dna, - grodzi, - denników, - usztywnień, - elementów mocujących konstrukcję kadłuba, - sufit (pokładu) - usunięcie ognisk korozji. b) dwukrotne malowanie elementów wymienionych w punkcie a) okrętową farbą podkładową i jednokrotne malowanie okrętową farbą nawierzchniową. 2. Farby okrętowe podkładowe i nawierzchniowe, oraz wszelkie materiały pomocnicze dostarcza Wykonawca. 3. W celu dokonania konserwacji należy sukcesywnie przemieszczać balast w łącznej ilości około 500 ton w postaci klocków o ciężarze 30 kg i 50 kg z jednej burty na drugą burtę. Ze względu na bezpieczeństwo statku i brakiem miejsca, prace te należy wykonać etapami tzn. w dwóch lub trzech przestrzeni między dennikowych ciężary te należy tymczasowo umieścić na drugiej burcie. Po konserwacji odsłoniętej powierzchni należy je ułożyć na poprzednim miejscu. 4. Wykonawca zobowiązany jest do takiej organizacji prac remontowych, aby nie zakłócić ruchu pieszych na nabrzeżu przy którym cumuje jednostka

Inne osoby dla Babiński (71 osób):