Kogo reprezentuje osoba

Babiński Andrzej Karol

w KRS

Andrzej Karol Babiński

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Andrzej
Drugie imię:Karol
Nazwisko:Babiński
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1960 r., wiek 55 lat
Miejscowości:Chmielno (Pomorskie), Gdańsk (Pomorskie), Gdynia (Pomorskie), M. Gdańsk (Pomorskie), Tczew (Pomorskie)
Przetargi:5 w aktualnych firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Nowacki Piotr, Wendt Grzegorz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kowalczyk Marian

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zimny Dariusz Edmund
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kucznier Wojciech Mikołaj, Rożek Teresa Urszula, Strzelkowski Tomasz Grzegorz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Trudnos Andrzej
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Jeryś Zdzisław Czesław
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Homa Kazimierz Henryk, Wiercioch Zbigniew Adam
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Olbryś Wojciech Michał, Staniszewska Jolanta, Staniszewski Bogdan Jan
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bohatyrewicz Juliusz, Bohatyrewicz Róża Joanna, Olkowicz Krzysztof Piotr, Romańska Elżbieta Grażyna, Romański Henryk
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wijatkowska Grażyna, Wijatkowski Robert, Wijatkowski Ryszard
  8. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Okońska Małgorzata Zofia, Okoński Jerzy Lech, Okoński Karol Stanisław
  9. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Berendt Grzegorz, Bogumił Małgorzata, Celej Andrzej Józef, Dorobek Tadeusz, Dylewski Rafał, Eysymontt Gabriela Maria, Hryhorowicz Katarzyna Lidia, Ilczewski Maciej Włodzimierz, Iwanowska Grażyna, Jarczyńska Maryla Maria, Jasiński Bogdan, Kamiński Leszek Romuald, Katanowski Andrzej Ryszard, Klawikowski Stanisław Marian, Kopczyński Rafał Andrzej, Kostuch Bożena Elżbieta, Kurkowski Jerzy, Lewandowska Barbara, Lewandowska Krystyna, Liniewski Bogusław, Macanowicz Krzysztof Mariusz, Mączka Maria Anna, Małkowska Małgorzata, Orzechowski Andrzej Leon, Piekarek Krystyna Teresa, Sawicki Tomasz Krzysztof, Szurek Jan, Traczuk Katarzyna, Wójcik Teresa, Wróblewska Siwiecka Małgorzata, Zwara Andrzej

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wiśniewska Bogumiła
  10. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Grodzicka Alina Elżbieta, Sokołowska Wiesława

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Drozd Halina
  11. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Formella Stefan Franciszek, Noch Rafał Mariusz, Starzyński Eugeniusz, Strzelkowski Tomasz Grzegorz
  12. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Myszkowski Jacek, Wierzbowski Krzysztof
  13. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Fischer Maria, Popiel Krzysztof Stefan
  14. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Golędzinowski Jan
  15. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bielski Ryszard, Klukowski Karol, Kozioł Agnieszka, Kozioł Danuta, Liberadzki Andrzej, Oficjalski Jan, Zwierzyński Rafał
  16. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Mech Alicja, Weinberger Tomasz
  17. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Nawrocki Krzysztof
  18. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamska Janina, Piekarski Zdzisław
  19. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Borski Stanisław Stefan, Suchocki Roman Teofil
  20. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kinda Piotr Adam

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kostecki Zbigniew Krzysztof
  21. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Hinc Ewa Beata, Hinc Sławomir Jacek

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gierszewska Jolanta Beata
  22. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Nowacka Grażyna Barbara, Wendt Ewa

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Agro-tour-sped Sp. Z O.O., Borkowo − KRS 0000515339
  2. Aktywny Codziennie Sp. Z O.O., Starogard Gdański − KRS 0000418815
  3. Andaluzja Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000058959
  4. Arkana Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000136525
  5. Bałtycki Związek Instytucji Rozwoju Regionalnego, Gdańsk − KRS 0000138383
  6. Base Group Sp. Z O.O., Koszwały − KRS 0000249201
  7. Ben Natura Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000041837
  8. Benet Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000286660
  9. Bintech Północ Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000250310
  10. Biuro Rachunkowe Sławomir Hinc Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000189206
  11. Comech Pomorze Sp. Z O.O., Juszkowo − KRS 0000131329
  12. Ct Budowlana S.A., Straszyn − KRS 0000033843
  13. Ctl Port Sp. Z O.O., Sosnowiec − KRS 0000442082
  14. Ctl Północ Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000110891
  15. Drob-kartel S.A. Likwidacyjnej, Tuchom − KRS 0000494792
  16. Federacja Syndyków Rzeczypospolitej Polskiej, Warszawa − KRS 0000036351
  17. Fermarol Sp. Z O.O., Siwiałka − KRS 0000309561
  18. Fundacja Galenus, Gdańsk − KRS 0000239950
  19. Fundacja Na Rzecz Osób Poszkodowanych Przez Zus Mediator, Gdańsk − KRS 0000187223
  20. Gdańskie Zakłady Usługowo-produkcyjne Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000148498
  21. Hedmark Group Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Gdańsk − KRS 0000173057
  22. Humdrex Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Mszanowo − KRS 0000231116
  23. Instytut Bałtycki W Gdańsku, Gdańsk − KRS 0000236333
  24. Invention Mind Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000350923
  25. Jj-investment Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000308705
  26. Kancelaria Prawna Tułodziecki, Weinberger Sp. J., Gdańsk − KRS 0000481576
  27. Kancelaria Sławomir Hinc Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000213343
  28. Klimaserw Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000164737
  29. Korporacja Finansowo Przemysłowa Jurand 2 Sp. Z O.O. W Upadłosci Likwidacyjnej, Nowa Iwiczna − KRS 0000238648
  30. Linea Investment Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000291824
  31. Ma-bat Sp. Z O.O., Starogard Gdański − KRS 0000036852
  32. Mieszkaniowa Spółdzielnia Budownictwa Ekologicznego Likwidacyjnej, Gdańsk − KRS 0000086229
  33. Międzyzakładowy Klub Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej Posejdon, Koszalin − KRS 0000056769
  34. Navesa Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000038810
  35. Niezależny Związek Zawodowy Pracowników Pomorskiego Hurtowego Centrum Rolno-spożywczego S.A. W Gdańsku, Gdańsk − KRS 0000254927
  36. Nordhaus Nieruchomości Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000165698
  37. Odys Stocznia Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Gdańsk − KRS 0000242633
  38. Pelpliński Związek Hodowców Gołębi Rasowych i Drobiu Ozdobnego, Pelplin − KRS 0000225787
  39. Petroff Team Sp. Z O.O., Sztum − KRS 0000250652
  40. Pianti Harvest Weinberger Capital Support Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000532103
  41. Polinvest Sp. Z O.O., Sopot − KRS 0000267567
  42. Pomorskie Biuro Projektów Gel Sp. Z O.O., Sopot − KRS 0000037140
  43. Pomorskie Stowarzyszenie Syndyków i Likwidatorów W Gdańsku, M. Gdańsk − KRS 0000006992
  44. Pomorskie Stowarzyszenie Zarządców Nieruchomości Spółdzielni Mieszkaniowych, Sopot − KRS 0000078141
  45. Przedsiębiorstwo Handlowo-usługowe Aga Agata Puchalska i Helena Juchniewicz Sp. J., Gdańsk − KRS 0000207668
  46. Przedsiębiorstwo Inwestycyjno-kredytowe Inwestbud Sp. Z O.O., M. Gdańsk − KRS 0000276391
  47. Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Eko-prod Sp. Z O.O., Pruszcz Gdański − KRS 0000222960
  48. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-handlowe Subor - Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000142355
  49. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Alcor Sp. Z O.O., Mareza − KRS 0000138385
  50. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Dymarka Sp. Z O.O., Pruszcz Gdański − KRS 0000100033

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Abc - Inwestycje Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000233433
  2. Aeroklub Polski, Warszawa − KRS 0000122672
  3. Agencja Rozwoju Pomorza S.A., Gdańsk − KRS 0000004441
  4. Apt S.A., Warszawa − KRS 0000016852
  5. Architraw Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000338531
  6. Askar Sp. Z O.O., Sopot − KRS 0000182298
  7. Axdom Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000104352
  8. Bałtyk Tv Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000002362
  9. Batterylife Polska Sp. Z O.O., Kowale − KRS 0000316869
  10. Black Art Sp. Z O.O., Chmielno − KRS 0000002228
  11. Broker Company S.A., Gdańsk − KRS 0000029947
  12. Centromarket - S.A., Gdańsk − KRS 0000138076
  13. Centromor S.A., Warszawa − KRS 0000076146
  14. Centrum Handlowe Batory S.A., Gdynia − KRS 0000135664
  15. Chojnickie Przedsiębiorstwo Budowlane W Chojnicach, Chojnice − KRS 0000146354
  16. Comtronic Sp. Z O.O., Sopot − KRS 0000114243
  17. Cp Partner Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000262058
  18. Cri Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000108196
  19. Ctl Agencja Celna Sp. Z O.O., Iłowo-osada − KRS 0000013575
  20. Ctl Trans-port Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000066566
  21. Daro Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000039175
  22. Dat-press Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000128296
  23. Edukacja Regionalna Sp. Z O.O., Wejherowo − KRS 0000152751
  24. Eltel Ltd Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000012006
  25. Fadesa Polnord Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000235595
  26. Fin Skog Geomatics International Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000059149
  27. Food Industrie Service Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000495210
  28. Forestia Sp. Z O.O., Kościerzyna − KRS 0000185431
  29. Gdańskie Zakłady Nawozów Fosforowych Fosfory Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000033530
  30. Gift Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000038425
  31. Grupa Zarządzająca Pomerania S.A., Gdańsk − KRS 0000005759
  32. Gst Schmiede Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000208957
  33. Hektor Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Gdynia − KRS 0000103395
  34. Hh Inwestycje Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000080702
  35. Intermedica Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000212997
  36. Interpiek Sp. Z O.O., Słupsk − KRS 0000114326
  37. Investbud Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000271592
  38. Inwitech Sp. Z O.O., Jaromierz − KRS 0000347240
  39. Jps Investment Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000276104
  40. Jurgo Sp. Z O.O., Sopot − KRS 0000062747
  41. Kamena C.d. Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000005815
  42. Kaszubski Atut Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000252878
  43. Kaz Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000075728
  44. Kers-pol S.A., Gdynia − KRS 0000202166
  45. Marina Land Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000014157
  46. Meble-przymorze Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000066167
  47. Media-art Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000113814
  48. Metalkop Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000236932
  49. Międzynarodowe Targi Gdańskie S.A., Gdańsk − KRS 0000038362
  50. Navitrans-account Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000225152

Powiązane przetargi (5 szt.):
  1. Remont klasowy pontonu mostowego
    Zamawiający: Zarząd Dróg i Zieleni w Gdańsku, Gdańsk
    Remont klasowy pontonu mostowego MP-41
  2. sygn. akt 46/B/UM/2011 Prace naprawcze pontonów mostowych.
    Zamawiający: Zarząd Dróg i Zieleni w Gdańsku, Gdańsk
    Przedmiotem zamówienia jest wykonanie prac naprawczych zaleconych przez Inspektora Polskiego rejestry Statków po przeglądzie pośrednim pontonów mostu pontonowego w Sobieszewie. Zakres prac: I. Remont klasowy 2 szt. pontonów MP - 40 pośredni z napędem, PM - 37 pośredni bez napędu. II. Prace naprawcze na następujących pontonach: 1. Ponton mostowy MP-34: wymina usztywnienia pionowego nr 5 PB od strony Gdańska 2 zb., wykonanie wzmocnienia pod windami cumowniczymi szt. 2 , 2. Ponton mostowy PM-38: naprawa ( prostowanie) w zb. Nr 1 PB grodzi poprzecznej od strony Gdańska, wymiana usztywnienia pionowego nr 8 włącznie z naprawą poszycia w zb. Nr 2 od strony Przegaliny LB. 3. Ponton mostowy PM-39: wymiana pokładników nr 3 i 4 w zb. Nr 2 od strony Gdańska. 4. Ponton mostowy MP-41: naprawa ( prostowanie) poszycia w zb. Nr 2 PB od strony Przegaliny
    - wykonanie wstawki ok. 800 x 1000 mm PB od strony Gdańska 5. Ponton mostowy MP-42: wykonanie wzmocnienia pod windami cumowniczymi szt. 2: naprawa wciągarki kotwicznej północnej, naprawa hamulca kotwicy południowej, zamocowanie kotwicy przy wciągarce południowej, 6. Ponton mostowy PM-84: wykonanie wzmocnienia pod windami cumowniczymi szt. 3.
  3. Wykonanie remontu dla odnowienia klasy PRS jednostki HYDROGRAF -7
    Zamawiający: Dyrektor Urzędu Morskiego w Gdyni, Gdynia
    Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na wykonaniu remontu dla odnowienia klasy PRS jednostki HYDROGRAF - 7 zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia zawartym w części III SIWZ oraz według zasad określonych w projekcie umowy stanowiącym część II SIWZ
    Wykonawca zobowiązany jest do dostarczenia wszystkich materiałów i części oraz gotowych produktów . Wycena Wykonawcy musi uwzględniać wszystkie niezbędne technologicznie prace związane z wykonaniem poszczególnych pozycji powyższej specyfikacji remontowej oraz przeprowadzenie prac utylizacji odpadów szkodliwych dla środowiska naturalnego. Wykonawca zobowiązany jest do dostarczenia wszelkiej dokumentacji w języku polskim takiej jak : DTR, instrukcje obsługi, schematy, karty legalizacji i atesty dla dostarczonych i nowo montowanych urządzeń, materiałów, części oraz całych systemów.
    Miejsce realizacji usługi u Wykonawcy
  4. REMONT PROMU LINOWEGO WISŁA 867 DLA ODNOWIENIA KLASY ŻEGLUGOWEJ
    Zamawiający: Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Gdańsku, Gdańsk
    Zamówienie obejmuje remont promu linowego WISŁA 867 dla odnowienia klasy żeglugowej. W zakres remontu promu wchodzą m.in. prace pochylniano - dokowe, prace konserwacyjno - malarskie, prace kadłubowe i ślusarskie, prace pokładowe, prace elektryczne oraz wymian osprzętu i wyposażenia promu
  5. Konserwację przedziału 4A i 4 B statku - muzeum Dar Pomorza.
    Zamawiający: Centralne Muzeum Morskie w Gdańsku, Gdańsk
    Przedmiotem zamówienia jest konserwacja przedziału 4A i 4B statku - muzeum Dar Pomorza. 1. Konserwacja przedziału 4A (około 121 m 2) i 4B (około 67 m 2) a) oczyszczenie z rdzy: - burt, - dna, - grodzi, - denników, - usztywnień, - elementów mocujących konstrukcję kadłuba, - sufit (pokładu) - usunięcie ognisk korozji. b) dwukrotne malowanie elementów wymienionych w punkcie a) okrętową farbą podkładową i jednokrotne malowanie okrętową farbą nawierzchniową. 2. Farby okrętowe podkładowe i nawierzchniowe, oraz wszelkie materiały pomocnicze dostarcza Wykonawca. 3. W celu dokonania konserwacji należy sukcesywnie przemieszczać balast w łącznej ilości około 500 ton w postaci klocków o ciężarze 30 kg i 50 kg z jednej burty na drugą burtę. Ze względu na bezpieczeństwo statku i brakiem miejsca, prace te należy wykonać etapami tzn. w dwóch lub trzech przestrzeni między dennikowych ciężary te należy tymczasowo umieścić na drugiej burcie. Po konserwacji odsłoniętej powierzchni należy je ułożyć na poprzednim miejscu. 4. Wykonawca zobowiązany jest do takiej organizacji prac remontowych, aby nie zakłócić ruchu pieszych na nabrzeżu przy którym cumuje jednostka

Inne osoby dla Babiński (58 osób):