Kogo reprezentuje osoba

Babski Ryszard

w KRS

Ryszard Babski

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Ryszard
Nazwisko:Babski
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1973 r., wiek 45 lat
Miejscowości:Kutno (Łódzkie)
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamski Paweł, Anioł Sylwia, Bagińska Barbara, Berlińska Monika, Biegalski Jacek, Bilecka Jolanta, Bilecki Mariusz, Bilecki Waldemar, Bińkowski Kazimierz, Borek Jadwiga Feliksa, Brząkała Piotr, Brzezińska Monika, Brzeziński Hieronim, Brzeziński Kamil Piotr, Brzeziński Krzysztof, Brzeziński Marcin, Brzeziński Tomasz, Brzeziński Łukasz, Brzózka Anna, Buchalski Paweł Przemysław, Buczkowska Elżbieta Teresa, Budzyńska Agnieszka, Byczek Krzysztofa, Błęcki Piotr, Chmielecka Aneta, Chmielecka Małgorzata, Chmielecka Małgorzata, Chmielecki Krzysztof Paweł, Chmielewska Anna, Chojnacka Bożena, Cicherski Adam, Cieślak Iwona, Cieślak Mieczysław, Cieślińska Anna, Cieśliński Łukasz, Ciszewski Arkadiusz Piotr, Czechoński Wiesław, Dogadalska Sylwia, Domżała Kamilla, Durma Tomasz, Dyjecińska Beata, Dyjecińska Grażyna, Dymowska Magdalena, Dymowski Adam Antoni, Dzięgielewski Michał, Fabisiak Jolanta, Fijałkowska Agnieszka, Filiński Stanisław, Filipiak Maciej, Florczak Beata, Frątczak Marian, Frątczak Marianna, Frontczak Rafał Władysław, Frontczak Renata, Frontczak Tomasz, Frydrysiak Jan, Fudała Ryszard, Gajda Mariusz, Gąsowski Zbigniew Paweł, Gierańczyk Magdalena, Glonek Iwona, Golis Anna, Górkiewicz Bogdan, Górniak Dorota, Gościniak Teresa, Gospodarowicz Elżbieta, Gołębiewska Elżbieta, Gołębiewska Ewa Izabella, Gołębiewska Grażyna, Grabarczyk Teresa, Graczyk Aneta, Graczyk Mira, Grobelkiewicz Jacek, Gruźlińska Edyta, Grzegorzewski Sebastian, Guzek Krzysztof, Guzek Leszek, Hejner Paulina, Hurna Wiesława, Jabłoński Damian, Jabłoński Kamil, Janowski Krzysztof, Jaros Jacek, Jaros Kamil, Jaros Mateusz, Jasiński Krzysztof, Jędrzejczyk Krzysztof, Jędrzejczyk Wioletta, Jędrzejczyk Łukasz, Jędrzejewska Anna, Jendrzejewska Jadwiga, Jendrzejewski Józef, Jóźwiak Mariusz, Józwik Dariusz, Jóźwik Piotr, Jurkowski Roman, Kalwasińska Iwona, Kieszkowska Angelika Małgorzata, Klat Zbigniew, Kmieć Andrzej, Kmieciak Artur

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zenfler Iwona

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Ecofood Sp. Z O.O., Kozia Góra − KRS 0000234830
  2. Firma Usługowa Masarz Barbara Zielińska i Wspólnicy Sp. J., Kutno − KRS 0000033664
  3. Kółko Rolnicze W Skrzanach, Skrzany − KRS 0000596937
  4. Ochotnicza Straż Pożarna W Długołęce, Długołęka − KRS 0000173452
  5. Ochotnicza Straż Pożarna W Józefkowie, Józefków − KRS 0000172418
  6. Ochotnicza Straż Pożarna W Kurowie, Kurów − KRS 0000179573
  7. Ochotnicza Straż Pożarna W Muchnicach Nowych, Muchnice Nowe − KRS 0000175568
  8. Ochotnicza Straż Pożarna W Przyzorzu, Dąbkowice − KRS 0000158740
  9. Ochotnicza Straż Pożarna W Skrzanach, Skrzany − KRS 0000158250
  10. Ochotnicza Straż Pożarna W Skrzeszewach, Skrzeszewy − KRS 0000278647
  11. Ochotnicza Straż Pożarna W Szczawinie Borowym, Szczawin Borowy-wieś − KRS 0000257498
  12. Ochotnicza Straż Pożarna W Woli Trębskiej, Wola Trębska − KRS 0000029361

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Eco-farma Sp. Z O.O., Kozia Góra − KRS 0000230335
  2. Firma Usługowa Półtuszka Elżbieta Zielska i Wspólnicy Sp. J., Kutno − KRS 0000021263
  3. Mastermeat Sp. Z O.O., Kozia Góra − KRS 0000234616
  4. Noventa Spółdzielnia Socjalna, Łódź − KRS 0000367698
  5. Przedsiębiorstwo Handlowo-usługowo-produkcyjne Polonex Sp. Z O.O., Moszczenica − KRS 0000070406