Kogo reprezentuje osoba

Badziak Grzegorz

w KRS

Grzegorz Badziak

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Grzegorz
Nazwisko:Badziak
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1950 r., wiek 67 lat
Miejscowości:Obory (Mazowieckie), Toruń (Kujawsko-pomorskie), Warszawa (Mazowieckie), Wrocław (Dolnośląskie), Łomianki (Mazowieckie)
Przetargi:1 w aktualnych firmach, 3 w poprzednich firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wydra Beata Ewa
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Karski Rafał Szymon
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Borowski Piotr Robert
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Badowska Małgorzata Marta, Braulińska Wójcik Joanna Aleksandra, Brukszo Paweł Tomasz, Kobielski Andrzej Przemysław, Koźbiał Patrycja Anna, Kubrak Ewa, Kubrak Marcin Andrzej, Młotek Kucharczyk Marek Piotr, Olechno Mariusz, Polaniecki Grzegorz Wojciech, Przedwojewski Piotr, Wnorowski Michał Dariusz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ravensdale Thomas Neville

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Borowski Jan

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Borowski Wilczyński Stanisław Jan
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Badziak Maria, Berger Lionel, Dubelska Joanna, Giergowicz Bogdan Kazimierz, Grimaldi Christian Pierre-dominioue, Matuszewski Christophe Jerome-roman, Mraczek Tomasz, Segonne Dominique Robert-henry, Szymczak Zdzisław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Segonne Dominique Robert
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Badziak Adam, Badziak Maria Magdalena, Bajsert Władysław Jan, Dubelska Joanna Ludmiła, Dubelski Konrad Wojciech, Klich Dubelski Bartłomiej Tadeusz, Ołtarzewski Mirosław Jan, Rogalski Krzysztof Jerzy, Szymczak Zdzisław Edward

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Żółtowski Jan Władysław
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Badziak Adam, Badziak Maria Magdalena, Dubelska Joanna Ludmiła, Dubelski Aleksy Konrad, Dubelski Konrad Wojciech, Klich Dubelski Bartłomiej, Pakulniewicz Anna Zofia

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Znamionkiewicz Dorota
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Badziak Adam, Badziak Maria Magdalena, Bajsert Władysław Jan, Dubelska Joanna Ludmiła, Dubelski Konrad Wojciech, Gierowicz Bogdan Kazimierz, Gulka Rafał, Karolkiewicz Karol, Milewski Arkadiusz Bolesław, Ołtarzewski Mirosław Jan, Szymczak Zdzisław Edward

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Żmija Leszek
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Badziak Adam, Badziak Maria Magdalena, Dubelska Joanna Ludmiła, Dubelski Konrad Wojciech, Giergowicz Bogdan Kazimierz, Mackiewicz Grażyna Krystyna, Ołtarzewski Mirosław Jan, Szymczak Zdzisław Edward, Zacharkiewicz Eliza Monika

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Rudnicki Robert Piotr
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Chrostek Kazimierz, Kaspryk Piotr, Miller Jan, Moćko Dariusz Lucjan, Opalach Zbigniew Janusz, Pawłowicz Krzysztof Jarosław, Tumelis Grzegorz Bogumił, Ziętara Andrzej Zdzisław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Żebrowski Patryk
  8. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Badziak Adam, Badziak Marek, Badziak Maria Magdalena, Szymczak Zdzisław Edward, Wydra Beata Ewa

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zeman Milos
  9. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kisiel Jan, Mazowiecki Michael Matthew, Tyszkiewicz Anna

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Tyszkiewicz Tomasz Robert
  10. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kisiel Jan, Kisiel Robert

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gostkiewicz Magdalena
  11. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Badziak Marek, Salmonowicz Beata Ewelina, Wydra Beata Ewa

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zeman Milos
  12. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Balcerzak Tomasz Daniel, Kobielski Andrzej Przemysław, Kubrak Marcin Andrzej, Olechno Mariusz, Polaniecki Grzegorz Wojciech

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. 3dom Sp. Z O.O., Józefów − KRS 0000263700
  2. Advisers S.A., Warszawa − KRS 0000105258
  3. Advisers S.A. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000374933
  4. Aero Club Sp. Z O.O., Obory − KRS 0000004524
  5. Aeroklub Mazury, Szczytno − KRS 0000172390
  6. Airnet Service Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000340372
  7. Airnet Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000015584
  8. Alp Group 1 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000579349
  9. Aries Motor Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000066362
  10. Aries Power Equipment Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000034167
  11. Artemis Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000558419
  12. Arteria S.A., Warszawa − KRS 0000226167
  13. Aston Group Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000280683
  14. Automobilklub Polski, Warszawa − KRS 0000026215
  15. Autowest - Sp. J. Borowski i Borowski, Warszawa − KRS 0000087743
  16. Avtechcon Sp. Z O.O., Raszyn − KRS 0000636954
  17. Belair Development Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000388680
  18. Belair Investment Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000191616
  19. Belair Masuria Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000538517
  20. Bpi Bank Polskich Inwestycji S.A., Warszawa − KRS 0000237641
  21. Braster S.A., Szeligi − KRS 0000405201
  22. British International Educational Services S.A., Piaseczno − KRS 0000156829
  23. Diamonds Investment Group Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000322037
  24. Diora - Świdnica Sp. Z O.O., Świdnica − KRS 0000172956
  25. E-food.com.pl Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000312305
  26. Egesa Energia Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000195535
  27. Egesa Grupa Energetyczna S.A., Warszawa − KRS 0000429649
  28. Energorozwój S.A., Warszawa − KRS 0000073979
  29. Enter Air Executive Services Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000523347
  30. Enter Air S.A., Warszawa − KRS 0000441533
  31. Enter Air Services Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000425507
  32. Enter Air Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000339408
  33. Eol New Energy Poland Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000217930
  34. Eol New Energy Poland Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000198677
  35. Era International Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000069096
  36. Frontera Emerging Markets Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000643798
  37. Fundacja Dziecko i Sztuka, Warszawa − KRS 0000048660
  38. Fundacja Rozwoju Społeczności Lokalnych Nasza Sprawa, Warszawa − KRS 0000215572
  39. Fundacja Zabytki Polskiego Nieba, Obory − KRS 0000303701
  40. Gb Aerocharter Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000160213
  41. Gb Aircraft Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000276276
  42. Gessel, Koziorowski Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000217607
  43. Getin Noble Bank S.A., Warszawa − KRS 0000304735
  44. Getin Noble Bank S.A., Warszawa − KRS 0000018507
  45. Grupa Profas Sp. Z O.O., Korpele − KRS 0000292354
  46. Heat Engineering Poland Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000046495
  47. Heat Engineering Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000191179
  48. Heliport Belweder Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000344189
  49. Ingles Global Inwestycje Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000681915
  50. Investra Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000012648

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Alfa Trading Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000034350
  2. Ann Rent A Car (poland) S.A., Warszawa − KRS 0000053490
  3. Ann Rent A House Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000025535
  4. Annacond Enterprises Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000198134
  5. Aprolis Sp. Z O.O., Łomianki − KRS 0000024598
  6. Arm Property Sp. Z O.O., Krakow − KRS 0000528351
  7. Armatoora S.A., Nisko − KRS 0000319486
  8. Armatura Kraków S.A. Skrót Firmy: Armatura Kraków S.A., Kraków − KRS 0000068409
  9. Aurela Air Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000328671
  10. Calisia Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Kalisz − KRS 0000042896
  11. Econtour Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000303770
  12. Ekoenergia Wkm Sp. Z O.O., Orchówek − KRS 0000253254
  13. Elektrobudowa S.A., Katowice − KRS 0000074725
  14. Energopol - Serwis Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000040061
  15. Eurolot S.A., Warszawa − KRS 0000044777
  16. Expeditors Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000201043
  17. Fds Ops Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000284274
  18. Flight Dispatch Services Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000211259
  19. Fregata Auto Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000190797
  20. Fundacja Ochrony Wielkich Jezior Mazurskich, Giżycko − KRS 0000042009
  21. Getfresh Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000567463
  22. Getin International S.A., Wrocław − KRS 0000075941
  23. Getin Leasing S.A., Wrocław − KRS 0000059227
  24. Greenline S.A., Warszawa − KRS 0000347390
  25. Hsi Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000158783
  26. Ifly Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000396505
  27. International Brokers Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000522437
  28. Invest S.A., Toruń − KRS 0000039931
  29. Invest-profit S.A., Poznań − KRS 0000024241
  30. Jolly Aviation Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000254250
  31. Kcr S.A., Warszawa − KRS 0000289542
  32. Kraków Zielony Złocień Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000276073
  33. Lamina Auto Sp. Z O.O., Piaseczno − KRS 0000112138
  34. Lc Corp Invest Ii Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000273956
  35. Lc Corp Invest Iii Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000269375
  36. Lc Corp Invest Ix Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000275260
  37. Lc Corp Invest Vii Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000288045
  38. Lc Corp Invest Viii Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000288468
  39. Lc Corp Invest X Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000299797
  40. Lc Corp Invest Xi Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000258129
  41. Lc Corp Invest Xii Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000288501
  42. Lc Corp Invest Xiv Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000289199
  43. Lc Corp S.A., Wrocław − KRS 0000253077
  44. Lc Corp Sky Tower Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000247364
  45. Lot Travel Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000347436
  46. Ma Capital Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000172061
  47. Mabion S.A., Konstantynów Łódzki − KRS 0000340462
  48. Magellan S.A., Łódź − KRS 0000263422
  49. Maxibike Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000631256
  50. Miejski Klub Sportowy Szczytno, Szczytno − KRS 0000215464

Powiązane przetargi (4 szt.):
  1. Dostawa motocykli i motoroweru do egzaminowania na prawo jazdy kategorii A2, A i AM
    Zamawiający: Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Warszawie, Warszawa
    ZADANIE I - Dostawa motocykli do egzaminowania na prawo jazdy kategorii A2 i A
    ZADANIE II - Dostawa motoroweru do egzaminowania na prawo jazdy kategorii AM
  2. Świadczenie usług w zakresie naprawy blacharsko-lakierniczej pojazdów służbowych różnych marek. (WZP-4433/11/160/T).
    Zamawiający: Komenda Stołeczna Policji, Warszawa
    1.Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie naprawy blacharsko-lakierniczej pojazdów służbowych różnych marek.
    2.Wykonawca w ramach przedmiotu zamówienia zobowiązany będzie do wykonania, z uwzględnieniem szacowanego czasu wskazanego w umowie przez Zamawiającego na naprawę i lakierowanie, m.in.
    a) naprawy elementów (nie dotyczy zadania nr: 7,8,14, 23,24, 27, 35, 40)
    b) lakierowania elementów (nie dotyczy zadania nr: 27, 40),
    c) wymiany części zamiennych (nie dotyczy zadania nr: 30, 36)
    d)oraz czynności dodatkowych
    - nie wyszczególnionych w umowie- związanych (odpowiednio do zadania) z naprawą, lakierowaniem, wymianą części zamiennych niezbędnych do wykonania naprawy zgodnie z technologią naprawy określoną przez
    producenta pojazdu, nie powodujących rozszerzenia zakresu naprawy ujętej w umowie.
  3. Dostawa motocykla nieoznakowanego z videorejestratorem.
    Zamawiający: Komenda Stołeczna Policji, Warszawa
    Przedmiotem zamówienia jest dostawa motocykla nieoznakowanego z videorejestratorem.
  4. Dostawa publikacji dla Centrum Lotniczego PWSZ w Chełmie.
    Zamawiający: Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Chełmie, Chełm
    Dostawa publikacji dla Centrum Lotniczego PWSZ w Chełmie:
    1) Service Bulletin and Service Newsletter;Typ samolotu Cessna 152;Numery seryjne płatowców:15280618;15283922;Osłona biuletynowa: Service Bulletin and Service Newsletter do tego dostępna jest jednorazowo bezpłatna dostawa wszystkich biuletynów na dany model samolotu wyprodukowanego przed 1997 na dysku optycznym. Kod dysku SBSDVD12, w przypadku OKL chodzi o Cessnę 152;
    2) Instrukcja obsługi technicznej Cessny Progressive Care and Continous Inspection Manual kod D5102-3-13;