Kogo reprezentuje osoba

Badziak Grzegorz

w KRS

Grzegorz Badziak

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Grzegorz
Nazwisko:Badziak
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1950 r., wiek 67 lat
Miejscowości:Obory (Mazowieckie), Toruń (Kujawsko-pomorskie), Warszawa (Mazowieckie), Wrocław (Dolnośląskie), Łomianki (Mazowieckie)
Przetargi:1 w aktualnych firmach, 3 w poprzednich firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wydra Beata Ewa
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Karski Rafał Szymon
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Borowski Piotr Robert
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Badowska Małgorzata Marta, Braulińska Wójcik Joanna Aleksandra, Brukszo Paweł Tomasz, Kobielski Andrzej Przemysław, Koźbiał Patrycja Anna, Kubrak Ewa, Kubrak Marcin Andrzej, Młotek Kucharczyk Marek Piotr, Olechno Mariusz, Polaniecki Grzegorz Wojciech, Przedwojewski Piotr

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ravensdale Thomas Neville

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Borowski Jan

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Borowski Wilczyński Stanisław Jan
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Badziak Maria, Berger Lionel, Dubelska Joanna, Giergowicz Bogdan Kazimierz, Grimaldi Christian Pierre-dominioue, Matuszewski Christophe Jerome-roman, Mraczek Tomasz, Segonne Dominique Robert-henry, Szymczak Zdzisław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Segonne Dominique Robert
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Badziak Adam, Badziak Maria Magdalena, Bajsert Władysław Jan, Dubelska Joanna Ludmiła, Dubelski Konrad Wojciech, Klich Dubelski Bartłomiej Tadeusz, Ołtarzewski Mirosław Jan, Rogalski Krzysztof Jerzy, Szymczak Zdzisław Edward

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Żółtowski Jan Władysław
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Badziak Adam, Badziak Maria Magdalena, Dubelska Joanna Ludmiła, Dubelski Aleksy Konrad, Dubelski Konrad Wojciech, Klich Dubelski Bartłomiej, Pakulniewicz Anna Zofia

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Znamionkiewicz Dorota
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Badziak Adam, Badziak Maria Magdalena, Bajsert Władysław Jan, Dubelska Joanna Ludmiła, Dubelski Konrad Wojciech, Gierowicz Bogdan Kazimierz, Gulka Rafał, Karolkiewicz Karol, Milewski Arkadiusz Bolesław, Ołtarzewski Mirosław Jan, Szymczak Zdzisław Edward

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Żmija Leszek
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Badziak Adam, Badziak Maria Magdalena, Dubelska Joanna Ludmiła, Dubelski Konrad Wojciech, Giergowicz Bogdan Kazimierz, Mackiewicz Grażyna Krystyna, Ołtarzewski Mirosław Jan, Szymczak Zdzisław Edward, Zacharkiewicz Eliza Monika

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Rudnicki Robert Piotr
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Chrostek Kazimierz, Kaspryk Piotr, Miller Jan, Moćko Dariusz Lucjan, Opalach Zbigniew Janusz, Pawłowicz Krzysztof Jarosław, Tumelis Grzegorz Bogumił, Ziętara Andrzej Zdzisław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Żebrowski Patryk
  8. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Badziak Adam, Badziak Marek, Badziak Maria Magdalena, Szymczak Zdzisław Edward, Wydra Beata Ewa

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zeman Milos
  9. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kisiel Jan, Mazowiecki Michael Matthew, Tyszkiewicz Anna

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Tyszkiewicz Tomasz Robert
  10. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kisiel Jan, Kisiel Robert

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gostkiewicz Magdalena
  11. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Badziak Marek, Salmonowicz Beata Ewelina, Wydra Beata Ewa

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zeman Milos
  12. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Balcerzak Tomasz Daniel, Kobielski Andrzej Przemysław, Kubrak Marcin Andrzej, Olechno Mariusz, Polaniecki Grzegorz Wojciech

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. 3dom Sp. Z O.O., Józefów − KRS 0000263700
  2. Advisers S.A., Warszawa − KRS 0000105258
  3. Advisers S.A. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000374933
  4. Aero Club Sp. Z O.O., Obory − KRS 0000004524
  5. Aeroklub Mazury, Szczytno − KRS 0000172390
  6. Airnet Service Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000340372
  7. Airnet Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000015584
  8. Alp Group 1 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000579349
  9. Aries Motor Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000066362
  10. Aries Power Equipment Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000034167
  11. Artemis Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000558419
  12. Aston Group Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000280683
  13. Automobilklub Polski, Warszawa − KRS 0000026215
  14. Autowest - Sp. J. Borowski i Borowski, Warszawa − KRS 0000087743
  15. Avtechcon Sp. Z O.O., Raszyn − KRS 0000636954
  16. Belair Development Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000388680
  17. Belair Investment Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000191616
  18. Belair Masuria Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000538517
  19. Bpi Bank Polskich Inwestycji S.A., Warszawa − KRS 0000237641
  20. British International Educational Services S.A., Piaseczno − KRS 0000156829
  21. Diamonds Investment Group Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000322037
  22. Diora - Świdnica Sp. Z O.O., Świdnica − KRS 0000172956
  23. E-food.com.pl Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000312305
  24. Egesa Energia Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000195535
  25. Egesa Grupa Energetyczna S.A., Warszawa − KRS 0000429649
  26. Energorozwój S.A., Warszawa − KRS 0000073979
  27. Enter Air Executive Services Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000523347
  28. Enter Air S.A., Warszawa − KRS 0000441533
  29. Enter Air Services Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000425507
  30. Enter Air Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000339408
  31. Eol New Energy Poland Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000217930
  32. Eol New Energy Poland Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000198677
  33. Era International Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000069096
  34. Frontera Emerging Markets Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000643798
  35. Fundacja Dziecko i Sztuka, Warszawa − KRS 0000048660
  36. Fundacja Rozwoju Społeczności Lokalnych Nasza Sprawa, Warszawa − KRS 0000215572
  37. Fundacja Zabytki Polskiego Nieba, Obory − KRS 0000303701
  38. Gb Aerocharter Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000160213
  39. Gb Aircraft Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000276276
  40. Gessel, Koziorowski Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000217607
  41. Getin Noble Bank S.A., Warszawa − KRS 0000304735
  42. Getin Noble Bank S.A., Warszawa − KRS 0000018507
  43. Grupa Profas Sp. Z O.O., Korpele − KRS 0000292354
  44. Heat Engineering Poland Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000046495
  45. Heat Engineering Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000191179
  46. Heliport Belweder Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000344189
  47. Ingles Global Inwestycje Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000681915
  48. Investra Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000012648
  49. Iq Tax 1 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000558628
  50. Iq Tax 1 Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000561070

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Alfa Trading Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000034350
  2. Ann Rent A Car (poland) S.A., Warszawa − KRS 0000053490
  3. Ann Rent A House Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000025535
  4. Annacond Enterprises Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000198134
  5. Aprolis Sp. Z O.O., Łomianki − KRS 0000024598
  6. Aurela Air Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000328671
  7. Calisia Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Kalisz − KRS 0000042896
  8. Econtour Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000303770
  9. Ekoenergia Wkm Sp. Z O.O., Orchówek − KRS 0000253254
  10. Energopol - Serwis Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000040061
  11. Eurolot S.A., Warszawa − KRS 0000044777
  12. Expeditors Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000201043
  13. Fds Ops Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000284274
  14. Flight Dispatch Services Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000211259
  15. Fregata Auto Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000190797
  16. Fundacja Ochrony Wielkich Jezior Mazurskich, Giżycko − KRS 0000042009
  17. Getfresh Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000567463
  18. Getin International S.A., Wrocław − KRS 0000075941
  19. Getin Leasing S.A., Wrocław − KRS 0000059227
  20. Greenline S.A., Warszawa − KRS 0000347390
  21. Hsi Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000158783
  22. Ifly Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000396505
  23. International Brokers Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000522437
  24. Invest S.A., Toruń − KRS 0000039931
  25. Invest-profit S.A., Poznań − KRS 0000024241
  26. Jolly Aviation Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000254250
  27. Kcr S.A., Warszawa − KRS 0000289542
  28. Kraków Zielony Złocień Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000276073
  29. Lamina Auto Sp. Z O.O., Piaseczno − KRS 0000112138
  30. Lc Corp Invest Ii Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000273956
  31. Lc Corp Invest Iii Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000269375
  32. Lc Corp Invest Ix Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000275260
  33. Lc Corp Invest Vii Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000288045
  34. Lc Corp Invest Viii Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000288468
  35. Lc Corp Invest X Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000299797
  36. Lc Corp Invest Xi Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000258129
  37. Lc Corp Invest Xii Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000288501
  38. Lc Corp Invest Xiv Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000289199
  39. Lc Corp S.A., Wrocław − KRS 0000253077
  40. Lc Corp Sky Tower Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000247364
  41. Lot Travel Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000347436
  42. Ma Capital Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000172061
  43. Mabion S.A., Konstantynów Łódzki − KRS 0000340462
  44. Magellan S.A., Łódź − KRS 0000263422
  45. Maxibike Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000631256
  46. Miejski Klub Sportowy Szczytno, Szczytno − KRS 0000215464
  47. Mlp Group S.A., Pruszków − KRS 0000053299
  48. Mona Classic Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000177666
  49. Moto Suzuki Plcz Sp. Z O.O., Piaseczno − KRS 0000306859
  50. Moto Yamaha Plcz Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000191753

Powiązane przetargi (4 szt.):
  1. Dostawa motocykli i motoroweru do egzaminowania na prawo jazdy kategorii A2, A i AM
    Zamawiający: Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Warszawie, Warszawa
    ZADANIE I - Dostawa motocykli do egzaminowania na prawo jazdy kategorii A2 i A
    ZADANIE II - Dostawa motoroweru do egzaminowania na prawo jazdy kategorii AM
  2. Świadczenie usług w zakresie naprawy blacharsko-lakierniczej pojazdów służbowych różnych marek. (WZP-4433/11/160/T).
    Zamawiający: Komenda Stołeczna Policji, Warszawa
    1.Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie naprawy blacharsko-lakierniczej pojazdów służbowych różnych marek.
    2.Wykonawca w ramach przedmiotu zamówienia zobowiązany będzie do wykonania, z uwzględnieniem szacowanego czasu wskazanego w umowie przez Zamawiającego na naprawę i lakierowanie, m.in.
    a) naprawy elementów (nie dotyczy zadania nr: 7,8,14, 23,24, 27, 35, 40)
    b) lakierowania elementów (nie dotyczy zadania nr: 27, 40),
    c) wymiany części zamiennych (nie dotyczy zadania nr: 30, 36)
    d)oraz czynności dodatkowych
    - nie wyszczególnionych w umowie- związanych (odpowiednio do zadania) z naprawą, lakierowaniem, wymianą części zamiennych niezbędnych do wykonania naprawy zgodnie z technologią naprawy określoną przez
    producenta pojazdu, nie powodujących rozszerzenia zakresu naprawy ujętej w umowie.
  3. Dostawa motocykla nieoznakowanego z videorejestratorem.
    Zamawiający: Komenda Stołeczna Policji, Warszawa
    Przedmiotem zamówienia jest dostawa motocykla nieoznakowanego z videorejestratorem.
  4. Dostawa publikacji dla Centrum Lotniczego PWSZ w Chełmie.
    Zamawiający: Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Chełmie, Chełm
    Dostawa publikacji dla Centrum Lotniczego PWSZ w Chełmie:
    1) Service Bulletin and Service Newsletter;Typ samolotu Cessna 152;Numery seryjne płatowców:15280618;15283922;Osłona biuletynowa: Service Bulletin and Service Newsletter do tego dostępna jest jednorazowo bezpłatna dostawa wszystkich biuletynów na dany model samolotu wyprodukowanego przed 1997 na dysku optycznym. Kod dysku SBSDVD12, w przypadku OKL chodzi o Cessnę 152;
    2) Instrukcja obsługi technicznej Cessny Progressive Care and Continous Inspection Manual kod D5102-3-13;