Kogo reprezentuje osoba

Bajon Filip Michał

w KRS

Filip Michał Bajon

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Filip
Drugie imię:Michał
Nazwisko:Bajon
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1947 r., wiek 75 lat
Miejscowości:Poznań (Wielkopolskie), Warszawa (Mazowieckie)
Przetargi:1 w aktualnych firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamek Witold Antoni, Arnold Agnieszka, Będkowski Witold Zbigniew, Bielawska Karolina Edyta, Borguńska Ewa Maria, Bromski Jacek Bolesław, Chodnikiewicz Janusz Stanisław, Dettloff Tomasz Włodzimierz, Domagalski Zbigniew, Drążewski Andrzej Marek, Dybowska Person Janina Ewa, Gajewski Władysław Dariusz, Gauer Janusz Stanisław, Giersz Witold, Haliński Andrzej Marek, Hollender Kwiatkowska Barbara Ewa, Janikowski Ryszard, Jasiewicz Andrzej Roman, Jastrzębska Ewa, Karpiński Maciej Jakub, Karpowicz Zbigniew, Kędzierski Jan Paweł, Kijowski Janusz Józef, Kos Krauze Joanna Małgorzata, Krauze Krzysztof, Kucia Jerzy Kazimierz, Kwieciński Michał, Lamparska Dorota Anna, Machulski Juliusz Jan, Magowski Krzysztof Andrzej, Mańczyk Łukasz Mirosław, Margolis Hanna Bożena, Mogilnicki Jan Aleksander, Mroczek Anna Marta, Ostrowska Orlińska Dorota Maria, Ołdak Zofia Anna, Pieczonka Marcin Radosław, Sapija Andrzej, Serafiński Marek Jan, Skiba Wojnach Alina Wiesława, Śliwiński Piotr Henryk, Stachecki Andrzej Roman, Starski Allan Mieczysław, Strzałkowska Irena Jadwiga, Szcześniak Michał Edward, Tchórzewski Krzysztof Władysław, Waltenberger Andrzej, Wierzbiański Krzysztof Konstanty, Wnuk Michał Marcin, Wojnach Andrzej Jakub, Wojtczak Mirosława Irena, Wolska Urszula, Wołk Łaniewski Nikodem Stefan, Żarnecki Michał Tadeusz, Ziułkowska Okapiec Iwona Jolanta, Żmudzki Zbigniew Antoni, Zygadło Jacek Józef, Łazarkiewicz Piotr Antoni

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Górny Konstanty Andrzej, Więcław Tomasz Robert

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Agencja Za Iwona Ziułkowska-okapiec Anna Szlemińska Magdalena Rzemieniewska Małgorzata Kłosińska Sp. J., Warszawa − KRS 0000959473
  2. Akson Studio Film Miasto Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000340162
  3. Akson Studio Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000270458
  4. Autapse Media Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000034731
  5. Bbs Service Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000332006
  6. Borussia Film Production Sp. Z O.O., Mątki − KRS 0000477386
  7. Cargo Chem Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000327955
  8. Chem-invest S.A., Gorzów Wielkopolski − KRS 0000705510
  9. Chemoil Poland Sp. Z O.O., Kalisz − KRS 0000834469
  10. Close - Up Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000030169
  11. Dta Sp. Z O.O., Biała Podlaska − KRS 0000736305
  12. Europejskie Forum Intelektualne i Artystyczne Euforia, Warszawa − KRS 0000275703
  13. Fuel Trade Poland Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000586904
  14. Fundacja Mag - Med, Łódź − KRS 0000394716
  15. Fundacja Media Klaster, Łódź − KRS 0000287861
  16. Fundacja Narodowy Program Cyfryzacji, Warszawa − KRS 0000324672
  17. Fundacja Obserwatorium Kultury Polskiej, Warszawa − KRS 0000278562
  18. Fundacja Polskie Centrum Audiowizualne, Warszawa − KRS 0000248650
  19. Fundacja Północ, Warszawa − KRS 0000201996
  20. Fundacja Promocji Kina Film Polski, Warszawa − KRS 0000289852
  21. Fundacja Promocji Polsko-chińskiego Biznesu i Kultury, Warszawa − KRS 0000559003
  22. Fundacja Przyjaciół Im. Prof. Jerzego Tchórzewskiego, Warszawa − KRS 0000164625
  23. Fundacja Przypływ Kultury, Warszawa − KRS 0000580648
  24. Fundacja Teatru Myśli Obywatelskiej Im. Zygmunta Hübnera, Warszawa − KRS 0000466044
  25. Fundacja Twórczości Filmowej, Warszawa − KRS 0000709198
  26. Jelonki.waw.pl, Warszawa − KRS 0000248941
  27. K T Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Poznań − KRS 0000218998
  28. Kalejdoskop Film Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000347301
  29. Kamerovid Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000182746
  30. Leaderkom Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000698549
  31. Leaderkom Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Poznań − KRS 0000702183
  32. Likaon Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000526392
  33. Międzynarodowa Federacja Stowarzyszeń Twórców i Producentów Filmowych - Alliance Mondiale Du Cinema, Kraków − KRS 0000310425
  34. Plg Polska Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000702201
  35. Plg Polska Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Poznań − KRS 0000703890
  36. Produl Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000402360
  37. Se-ma-for - Produkcja Filmowa - Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000190640
  38. Spółdzielnia Budowlano-mieszkaniowa Domy Spółdzielcze, Warszawa − KRS 0000056285
  39. Spółdzielnia Budowlano-mieszkaniowa Sadyba, Warszawa − KRS 0000099973
  40. Spółdzielnia Mieszkaniowa Im. T. Kościuszki, Kraków − KRS 0000024781
  41. Spółdzielnia Mieszkaniowa Sztuka-nałęczowska, Warszawa − KRS 0000122197
  42. Spółdzielnia Mieszkaniowo-budowlana Wspólnymi Siłami, Warszawa − KRS 0000176952
  43. Stowarzyszenie Filmowców Polskich, Warszawa − KRS 0000068354
  44. Stowarzyszenie Kobiety Filmu, Warszawa − KRS 0000874356
  45. Stowarzyszenie Niezależnych Producentów Filmowych i Telewizyjnych, Warszawa − KRS 0000228695
  46. Stowarzyszenie Pisarzy Polskich, Warszawa − KRS 0000121411
  47. Stowarzyszenie Polskich Kaskaderów Filmowych, Warszawa − KRS 0000248767
  48. Stowarzyszenie Producentów Polskiej Animacji, Warszawa − KRS 0000508889
  49. Stowarzyszenie Twórców Filmu Animowanego Eksperymentalnego i Video Studio A, Kraków − KRS 0000052841
  50. Stowarzyszenie Twórców Telewizyjnych Serial, Warszawa − KRS 0000160207

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Akson Net Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000050754
  2. Corsofilms Domagalski, Dużyński Sp. J., Warszawa − KRS 0000324149
  3. Eko-wigor Sp. Z O.O., Złotoryja − KRS 0000445244
  4. Fade In-jw Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000224892
  5. Faurum Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000394297
  6. Film Factory Ltd Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000268914
  7. Film-plan Karpiński i Niżyński Sp. J., Warszawa − KRS 0000150877
  8. Fokus Film Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000190537
  9. Fundacja Filmowa Se-ma-for, Łódź − KRS 0000306067
  10. Fundacja Warszawskie Centrum Twórczości Filmowej, Warszawa − KRS 0000226363
  11. Gwp Sp. Z O.O., Biała Podlaska − KRS 0000483257
  12. J.b. Ares Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000427420
  13. Jacek Bromski Produkcja Filmowa Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000486349
  14. Kamp;t Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000216401
  15. Kino Polska Tv S.A., Warszawa − KRS 0000363674
  16. Kohana Galeria Fundacji Rajlawenpis Edukacja, Sztuka, Wolność Fundacja Rodziny Kochańskich Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000505520
  17. Med-chem Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000340614
  18. Mega Bygg International Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000268071
  19. Paulen Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000546074
  20. Pleograf Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000116529
  21. Prasa i Film Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000187942
  22. Prochemex Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000518099
  23. Prochemex Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Poznań − KRS 0000532627
  24. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Polmex Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000202216
  25. Residential Development Co Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000113324
  26. Saminor Sp. Z O.O., Sianów − KRS 0000621822
  27. Secret Sharer Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000369323
  28. Serafiński - Studio Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000353361
  29. Spółdzielnia Mieszkaniowa Groty, Warszawa − KRS 0000050599
  30. Spółdzielnia Mieszkaniowa Lazurowa, Warszawa − KRS 0000006022
  31. Stowarzyszenie Kreatywna Polska, Warszawa − KRS 0000491812
  32. Studio Filmowe Kalejdoskop Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000139122
  33. Studio Filmowe Kronika Polska Kronika Filmowa Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000377009
  34. Studio Telewizyjno-filmowe Projektor Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000008976
  35. Tel-technik Sp. Z O.O., Koszalin − KRS 0000673244
  36. Tilsa Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000033376
  37. Triplan Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000030898
  38. Vama 2 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000140723
  39. Verge S.A., Warszawa − KRS 0000843956
  40. Warszawska Spółdzielnia Budowlano-mieszkaniowa Chomiczówka, Warszawa − KRS 0000015990
  41. Wydawnictwa Artystyczne i Filmowe Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000023616
  42. Wydawnictwo Miniatura - Stowarzyszenie Siwobrodych Poetów, Kraków − KRS 0000247815
  43. Za Iwona Ziułkowska - Okapiec Sp. J., Warszawa − KRS 0000298877
  44. Zakład Produkcji Cystern Lds Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000183311
  45. Zarząd Budynków Śniadeckich 10 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000104181

Powiązane przetargi (1 szt.):
  1. Bibliofilskie wydanie książki pt. Miasto skazanych. 2 lata w warszawskim getcie
    Zamawiający: Muzeum Historii Żydów Polskich, Warszawa
    Przedmiotem zamówienia jest nabycie praw do bibliofilskiego wydania książki pt. Miasto skazanych. 2 lata w warszawskim getcie dotyczącej lat okupacji i pobytu w getcie warszawskim Jerzego Jurandota i Stefanii Grodzieńskiej, stanowiącej zbiór utworów będących spuścizną literacką Jerzego Jurandota, wraz z krytycznym opracowaniem tych utworów pióra p. Agnieszki Arnold - Kaczanowskiej, autorki całościowej koncepcji dzieła, na które składają się następujące - dotąd niepublikowane - utwory, o których mowa w istotnych postanowieniach umowy

Inne osoby dla Bajon (58 osób):