Kogo reprezentuje osoba

Balawender Adam Jan

w KRS

Adam Jan Balawender

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Adam
Drugie imię:Jan
Nazwisko:Balawender
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1955 r., wiek 65 lat
Miejscowości:Gutkowo (Warmińsko-mazurskie), Mielec (Podkarpackie), Widełka (Podkarpackie)
Przetargi:5 w poprzednich firmach
Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gargasz Jan Stanisław, Grochala Piotr, Kozłowski Marian Stanisław, Krawczyński Jacek, Królikowska Emilia, Kułaga Kazimierz Franciszek, Małek Mariusz, Nojszewski Piotr Bogusław, Olejniczak Maciej Józef, Ruszczykowski Tadeusz, Stollberg Waldemar, Sztorc Andrzej, Słupski Grzegorz Jerzy, Wilińska Barbara Ewa
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Grochala Piotr, Hjarne Nils Axel, Kapusto Zdzisław Józef, Królikowska Emilia, Madaj Tadeusz Zbigniew, Menander Fredrik Lars, Piotrowski Jan Marian, Samek Sławomir Jerzy, Skold Sven Gert, Staniszewski Marek, Szcześniak Joanna Magdalena, Szejko Anna Krystyna, Szulgo Jan Józef, Urban Henryk, Walczak Piotr Aleksander

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wittneven Christian
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Andrusiewicz Piotr, Bartha Tibor, Bołdak Stanisław, Działo Stanisław, Grochala Piotr, Kokoszka Katarzyna Małgorzata, Komaniecka Małgorzata, Kopyś Michał, Krawczyk Jacek Piotr, Mędryk Michał, Orzechowska Wanda Władysława, Saj Andrzej, Sarzyńska Romualda, Semczuk Mirosław, Soós Csaba, Soós Tamas, Sołtys Stanisław Bronisław, Stodolak Eugeniusz Marian, Syskowski Rafał, Urbański Bogusław Krzysztof, Wilk Stanisław, Wodzisławski Tadeusz Mikołaj
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dziepak Jerzy Andrzej, Gargasz Jan Stanisław, Grochala Piotr, Horoszewicz Władysław Tadeusz, Królikowska Emilia, Styczeń Zbigniew Zdzisław
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dahlgren Martin Sven, Gargasz Jan Stanisław, Grochala Piotr, Hjarne Axel, Królikowska Emilia, Menander Fredrik Lars, Nilsson Ola, Persson David, Piotrowski Jan, Ruszczykowski Tadeusz, Stollberg Waldemar, Styczeń Zbigniew Zdzisław, Wielgus Przemysław Rafał
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dziepak Jerzy Andrzej, Gaweł Zbigniew Jan, Gontarz Anna Gabriela, Grochala Piotr, Horoszewicz Władysław Tedeusz, Królikowska Emilia, Najowicz Leon Wawrzyniec

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Arcus Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000591929
  2. Augusta 1 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000825366
  3. Augusta 2 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000828308
  4. Biuro Studiów i Projektów Energetycznych Energoprojekt - Kraków S.A., Kraków − KRS 0000077824
  5. Ega Saj Sp. J., Wrocław − KRS 0000684659
  6. Elektrociepłownia Mielec Sp. Z O.O., Mielec − KRS 0000018849
  7. Eltel Networks Energetyka S.A., Gutkowo − KRS 0000019827
  8. Eltel Networks Poland S.A., Warszawa − KRS 0000392487
  9. Energy Partners Ag Spółka Z Ograniczoną 0odpowiedzialnością, Mielec − KRS 0000643828
  10. Enervigo Sp. Z O.O., Mielec − KRS 0000060173
  11. Finadvice Fair Energy Wind Development 3 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000359294
  12. Fpro Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000241749
  13. Fundacja Akademia Eltela, Gutkowo − KRS 0000591472
  14. Fundacja Heifer Polska-hpi, Warszawa − KRS 0000425223
  15. Geo Finance Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000450295
  16. Geo Kletnia Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000289018
  17. Geo Renewables S.A., Warszawa − KRS 0000361218
  18. Geo Solar Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000640380
  19. Gunhed Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000471545
  20. Innovation Technology Group S.A., Wrocław − KRS 0000021315
  21. Katolickie Stowarzyszenie Energetyków Nazaret, Częstochowa − KRS 0000562763
  22. Lotos Paliwa Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000006312
  23. Lotos Straż Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000196158
  24. Maj Mędryk Adwokaci i Radcowie Prawni Spółka Partnerska, Kraków − KRS 0000571456
  25. Mdg Utilities 1 Sp. Z O.O., Mielec − KRS 0000764240
  26. Nife Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000191274
  27. Nimbus Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000663828
  28. Polskie Towarzystwo Gimnastyczne Sokół 1893 W Mielcu, Mielec − KRS 0000278729
  29. Port Lotniczy Mazury Sp. Z O.O., Szczytno − KRS 0000137185
  30. Pv Kuyavia Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000828687
  31. Pve 14 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000690412
  32. Pve 16 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000706369
  33. Pve 33 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000790500
  34. Pve 34 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000788226
  35. Pve 36 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000787169
  36. Pve 57 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000812069
  37. Pve 9 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000687626
  38. Rosomak S.A., Siemianowice Śląskie − KRS 0000231611
  39. Sarav Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000772074
  40. Solaque Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000801772
  41. Solar Polska New Energy 33 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000546825
  42. Spółdzielnia Mieszkaniowa W Kolbuszowej, Kolbuszowa − KRS 0000147796
  43. Stowarzyszenie Gminy Raniżów, Raniżów − KRS 0000008708
  44. Stowarzyszenie Wieś Przyjazna Dzieciom, Hucina − KRS 0000349370
  45. Towarzystwo Projektowo - Wykonawcze Budownictwa Elektroenergetycznego Energetus, Warszawa − KRS 0000013263
  46. Transmitel Sp. Z O.O., Ustrzyki Dolne − KRS 0000087079
  47. Zilinskis Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000812331

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Agba Sp. Z O.O., Malinie − KRS 0000604773
  2. Agencja Rozwoju Małych i Średnich Przedsiębiorstw Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000191189
  3. Alternet Consulting Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000011638
  4. Apexim S.A., Warszawa − KRS 0000041849
  5. Atlantic S.A. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000422971
  6. Augusta Energy Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000816284
  7. Axians Networks Poland Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000080866
  8. Baltic Bridge S.A., Warszawa − KRS 0000045531
  9. Businesspoint Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000019266
  10. Ccp.pl S.A., Warszawa − KRS 0000057919
  11. Cd Projekt S.A., Warszawa − KRS 0000006865
  12. Celma Tools S.A., Goleszów − KRS 0000071931
  13. Cirrus Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000592431
  14. Crist S.A., Gdynia − KRS 0000363752
  15. Cube.itg S.A., Wrocław − KRS 0000314721
  16. E-star Management Polska Sp. Z O.O., Mielec − KRS 0000026547
  17. E-telbank Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000007438
  18. Ec-energetyka Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Mielec − KRS 0000262795
  19. Eco-bart Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000215481
  20. Ego-odra S.A., Warszawa − KRS 0000231583
  21. Eko - En Drożków Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000366181
  22. Eko - En Polanów 1 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000333194
  23. Eko- En Żary Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000368239
  24. Eko-en Iwonicz 2 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000333310
  25. Eko-en Koźmin Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000334647
  26. Eko-en Polanów 2 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000333630
  27. Eko-en Skibno 2 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000333272
  28. Eko-energetyka Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000315255
  29. Elektrociepłownia Gorlice Sp. Z O.O., Gorlice − KRS 0000035405
  30. Elektrownia Fotowoltaiczna Wałcz 2 Sp. Z O.O., Cierznie − KRS 0000645208
  31. Elektrownie Górnej Odry Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000008020
  32. Elektrownie Wodne Sp. Z O.O., Samociążek − KRS 0000109942
  33. Eltel Networks Rzeszów S.A., Widełka − KRS 0000227554
  34. Eltel Networks Telekomunikacja Energetyczna Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000142732
  35. Enea Ciepło Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000121456
  36. Enea Wytwarzanie Sp. Z O.O., Świerże Górne − KRS 0000536267
  37. Enefit Green Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000486224
  38. Energeon Sp. Z O.O., Lutoryż − KRS 0000330407
  39. Energia Euro Park Sp. Z O.O., Mielec − KRS 0000432700
  40. Energo - Tel S.A., Warszawa − KRS 0000117327
  41. Energomontaż - Północ S.A., Warszawa − KRS 0000008564
  42. Energy Pass Sp. Z O.O., Mielec − KRS 0000450000
  43. Energy Solar 15 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000688185
  44. Enesta S.A., Gliwice − KRS 0000083731
  45. Esv Wisłosan Sp. Z O.O., Nowa Dęba − KRS 0000126982
  46. Euro - Energetyka Sp. Z O.O., Mielec − KRS 0000080140
  47. Eurokol Sp. Z O.O., Mielec − KRS 0000063309
  48. Euromedicus Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000039532
  49. Ewind Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000320098
  50. Ewp European Wind Power Krasin Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000297017

Powiązane przetargi (5 szt.):
  1. Zabezpieczenie antykorozyjne konstrukcji wsporczych linii elektroenergetycznej 400 kV Miłosna-Narew na odcinku 51-361, w technologii PPN w latach 2013 - 2015 (Etap I-III)
    Zamawiający: Polskie Sieci Elektroenergetyczne - Centrum S.A., Warszawa
    1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane obejmujące wykonanie przygotowania powierzchni i zabezpieczenia antykorozyjnego konstrukcji słupów kratowych, linii elektroenergetycznej 400 kV Miłosna-Narew na odcinku jednotorowym od st. 51 do st. 361. Prace należy wykonać w technologii PPN (prace pod napięciem). Prace będą realizowane w trzech etapach (w latach 2013-2015): Etap I - (od daty podpisania umowy. - 15.12.2013r.) - od stanowiska 263 do stanowiska 360, Etap II - (01.04.2014r. - 15.12.2014r.) - od stanowiska 159 do stanowiska 262, Etap III - (01.04.2015r. - 30.11.2015r.) - od stanowiska 52 do stanowiska 158. 2. Szczegółowy opis zakresu prac zawarty jest w części II SIWZ (Specyfikacja Techniczna Przedmiotu Zamówienia)
  2. Naprawa i zabezpieczenie antykorozyjne słupów i fundamentów linii blokowych SE Rogowiec - Elektrownia Bełchatów w latach 2013 - 2015
    Zamawiający: Polskie Sieci Elektroenergetyczne - Centrum S.A., Warszawa
    Etap I od daty zawarcia umowy do 30.11.2013r. w zakresie : uzgodnień formalno-prawnych i z właścicielami gruntów (112 słupów), sporządzenia projektu zabezpieczenia antykorozyjnego konstrukcji słupów, uzupełnienie brakujących uszkodzonych kątowników śrub włazowych (112 słupów), zabezpieczenie i naprawa fundamentów (112 słupów), wykarczowanie krzaków w słupach, wywóz śmieci i kamieni spod słupów (112 słupów), niwelacja terenu w słupach (112 słupów), zabezpieczenie antykorozyjne konstrukcji linii TB5/TB6, wymiana tabliczek fazowych i ostrzegawczych i montaż tabliczek lotniczych na linii TB5/TB6, utylizacja odpadów. Etap II od 01.04.2014r. do 30.11.2014r. w zakresie : zabezpieczenie antykorozyjne konstrukcji linii TB1/TR1, TB2/TB3, TB4/TR2, TB7/TB8, TB11/TB12, wymiana tabliczek fazowych i ostrzegawczych i montaż tabliczek lotniczych na wymalowanych liniach, utylizacja odpadów. Etap III od 01.04.2015r. do 30.11.2015r. w zakresie : zabezpieczenie antykorozyjne konstrukcji linii TB9/TB10, wymiana tabliczek fazowych i ostrzegawczych i montaż tabliczek lotniczych na linii TB9/TB10, utylizacja odpadów, wypłata likwidacja szkód powstałych w wyniku wykonania całości prac. Szczegółowy opis zakresu prac zawarty jest w części II SIWZ (Specyfikacja Techniczna Przedmiotu Zamówienia)
  3. Wykonanie oględzin odgórnych w technologii prac pod napięciem (PPN) obejmujących całe linie 220 kV Pątnów -Podolszyce tj. 532stanowiska , w tym 51 dwutorowych ( odcinek st. nr 13/3-17/7 ,SE Podolszyce - st. nr 44 i st. nr 485-486 )
    Zamawiający: Polskie Sieci Elektroenergetyczne - Centrum S.A., Warszawa
    Wykonanie oględzin odgórnych w technologii prac pod napięciem (PPN) obejmujących całe linie 220 kV Pątnów -Podolszyce tj. 532stanowiska , w tym 51 dwutorowych ( odcinek st. nr 13/3-17/7 ,SE Podolszyce - st. nr 44 i st. nr 485-486 )
  4. Wymiana odstępników w sekcji pięcioprzęsłowej od stanowiska 303 do stanowiska 308 oraz wymiana uszkodzonych izolatorów kołpakowych na wskazanych stanowiskach linii elektroenergetycznej 400 kV Miłosna-Narew w technologii bez wyłączania napięcia.
    Zamawiający: Polskie Sieci Elektroenergetyczne - Centrum S.A., Warszawa
    wykonanie usługi na linii elektroenergetycznej 400 kV Miłosna-Narew w technologii bez wyłączania napięcia.
  5. wykonanie oględzin odgórnych w technologii prac pod napięciem (PPN) obejmujących odcinek linii 400 kV Miłosna - Narew, od stanowiska 52A do SE Narew (odcinek 361-391 - linia dwutorowa)
    Zamawiający: Polskie Sieci Elektroenergetyczne - Centrum S.A., Warszawa
    wykonanie usługi na linii 400 kV Miłosna - Narew polegajacej na oględzinach odgórnych w technologii prac pod napięciem (PPN) obejmujących odcinek linii od stanowiska 52A do SE Narew (odcinek 361-391 - linia dwutorowa)

Inne osoby dla Balawender (39 osób):