Kogo reprezentuje osoba

Bartoś Magdalena

w KRS

Magdalena Bartoś

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Magdalena
Nazwisko:Bartoś
Płeć:Kobieta
Rok urodzenia:1980 r., wiek 37 lat
Miejscowości:Morąg (Warmińsko-mazurskie), Pisz (Warmińsko-mazurskie), Poznań (Wielkopolskie), Rzeszów (Podkarpackie), Warszawa (Mazowieckie)
Przetargi:40 w poprzednich firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Brzuziewski Kamil, Ditrych Robert Dariusz, Felbór Krzysztof, Gosiewski Grzegorz, Karetko Jan, Kuciński Sebastian, Modzelewski Tomasz Adam, Mzyk Daniel, Tecław Arkadiusz Edward, Ziemblicki Ryszard

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Szlaski Alfred
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Brzuziewski Kamil, Ditrych Robert, Felbór Krzysztof, Gosiewski Grzegorz, Kaczyński Piotr, Modzelewski Tomasz Adam, Mzyk Daniel, Skrodzki Łukasz, Tecław Arkadiusz Edward, Wawrzyński Tomasz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zwierko Waldemar
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kuciński Sebastian, Mzyk Daniel Piotr

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Grochocki Romuald Wiesław
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kuciński Sebastian, Mzyk Daniel Piotr

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Godoj Rafał Wojciech
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ditrych Robert Dariusz, Kuciński Sebastian, Mzyk Daniel Piotr
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ditrych Robert Dariusz, Kaźmierczak Michał, Kuciński Sebastian, Marszałek Krzysztof, Marszałek Marcin, Marszałek Patrycjusz, Modzelewski Adam, Mzyk Daniel Piotr, Puzio Wiesław Józef, Staszczuk Jan Ryszard

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wojnarowski Przemysław Jerzy
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kuciński Sebastian

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Godoj Rafał Wojciech

Reprezentowała:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Darłak Grzegorz Antoni, Dołęga Piotr, Gdula Andrzej Tomasz, Górak Kopeć Marta Joanna, Jankowska Bożyk Aleksandra, Józefiak Bartosz Michał, Markowski Paweł, Modzelewski Tomasz Adam, Płocica Janusz Krzysztof, Syrek Sebastian Ernest, Zabłocki Wiesław, Zygo Władysław Piotr

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Tomkiewicz Marcin
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bogusławski Rafał, Chabowski Zdzisław, Dąbrowski Andrzej, Darłak Grzegorz Antoni, Dołęga Piotr, Gdula Andrzej Tomasz, Gembarowski Janusz, Józefiak Bartosz Michał, Małek Wojciech, Mccloskey Eric, Modzelewski Tomasz Adam, Molas Małgorzata, Nachyła Monika, Pióro Krzysztof, Potters Cornelis Michael, Płocica Janusz Krzysztof, Siwicki Jacek, Zabłocki Wiesław Jan, Zdebski Andrzej Maria, Zygo Władysław Piotr

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wróbel Maria
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Barylski Jacek, Dec Małgorzata, Drozd Jacek Julian, Dybek Barbara, Fotek Jacek, Goss Janina Kazimiera, Gołębiewski Jarosław, Gramza Mateusz Roman, Grzesiak Czesław, Głowacki Jarosław, Kowalik Anna, Krystek Grzegorz Józef, Kuczyński Grzegorz, Machnikowski Piotr, Marzec Dariusz Robert, Mika Bryska Małgorzata, Molas Małgorzata, Pastuszko Marek Władysław, Sawaryn Mieczysław, Ściążko Marek, Skowronek Mariusz, Składanek Artur, Śliwa Paweł, Szczukiewicz Agnieszka, Trochimiuk Krzysztof, Wasiłek Ryszard Jan, Woszczyk Marek Krzysztof

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łatkowski Jerzy
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Berndt Danuta, Borowiak Waldemar Józef, Dachowski Tadeusz, Długiewicz Jarosław, Galicki Radosław, Gepfert Dalida, Jarczyński Michał Piotr, Jeziorny Grzegorz, Kamyk Jakub Benedykt, Orlof Paweł, Rudowicz Jan, Statucki Krzysztof Jakub, Strzelecki Dariusz, Szymankiewicz Marek, Wilski Aleksander, Zamasz Krzysztof

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łyczyński Przemysław Andrzej
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bastar Peter, Czyżewska Małgorzata Iwona, Dołęga Piotr, Gdula Andrzej Tomasz, Górak Kopeć Marta Joanna, Jankowska Bożyk Aleksandra, Józefiak Bartosz Michał, Karl Klaus, Kretzer Hendrik, Markowski Paweł, Modzelewski Tomasz Adam, Ostrowski Mariusz Jan, Prosiński Tomasz, Rudziński Rafał Oskar, Syrek Sebastian Ernest, Szczepkowski Rafał Andrzej, Widuch Wojciech

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Agreco Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000311209
  2. Agri Ai Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000178868
  3. Agro - Handel - Polska Sp. Z O.O., Przeźmierowo − KRS 0000079567
  4. Alfa Art Sp. Z O.O., Żabów − KRS 0000191566
  5. Amplus Sp. Z O.O., Niegardów − KRS 0000626604
  6. Anibaz Sp. Z O.O., Koziegłowy − KRS 0000437186
  7. Annacond Enterprises Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000198134
  8. Art Capital Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Szczecin − KRS 0000510247
  9. Astrazeneca Pharma Poland Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000117902
  10. Bank Bgż Bnp Paribas S.A., Warszawa − KRS 0000011571
  11. Bank Ochrony Środowiska S.A., Warszawa − KRS 0000015525
  12. Begonia Pim Sp. Z O.O., Ustroń − KRS 0000417195
  13. Besta Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. Z O.O., Rzeszów − KRS 0000034311
  14. Biotek Agriculture Polska Sp. Z O.O., Gać − KRS 0000241053
  15. Bmt Sport Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000270471
  16. Bpi Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000031633
  17. Bsh Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000023973
  18. Centralny System Wymiany Informacji Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000584319
  19. Chem-protect Sp. Z O.O., Węgrzce − KRS 0000650478
  20. Circus Digitalis Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000414500
  21. Cliffsidebrokers S.A., Kraków − KRS 0000548390
  22. Danwood S.A., Bielsk Podlaski − KRS 0000515199
  23. Ekologiczne Rolnictwo K. Marszałek Sp. J., Rościn − KRS 0000442567
  24. Emtech Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000571276
  25. Enea Operator Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000269806
  26. Enea Pomiary Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000008342
  27. Enesta Sp. Z O.O., Stalowa Wola − KRS 0000022699
  28. Enterprise Investors Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000007178
  29. Epore Sp. Z O.O., Bogatynia − KRS 0000112935
  30. Euro - Potatoes Sp. Z O.O., Przeźmierowo − KRS 0000158914
  31. Europa Systems Serwis Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000569892
  32. Europa Systems Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000518816
  33. Europa Tool Systems Sp. Z O.O., Żabów − KRS 0000242902
  34. Flexlink Engineering Polska Sp. Z O.O., Sady − KRS 0000259121
  35. Fundacja Enea, Poznań − KRS 0000505487
  36. Fundacja Happy Kids, Łódź − KRS 0000133286
  37. Fundacja Polski Instytut Dyrektorów, Warszawa − KRS 0000241704
  38. Fundacja Pro Memoria, Warszawa − KRS 0000426958
  39. Fundacja Rozwoju Obrotu Bezgotówkowego, Warszawa − KRS 0000397249
  40. Fundacja Szkoła Jazdy Konnej Służewiec, Warszawa − KRS 0000429150
  41. Fundacja Tesco Dzieciom, Kraków − KRS 0000418218
  42. Fundacja Uniwersyteckich Poradni Prawnych, Warszawa − KRS 0000115603
  43. Gorlickie Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości, Gorlice − KRS 0000032318
  44. Gotkowicz, Kosmus, Kuczyński i Partnerzy - Adwokaci, Gdańsk − KRS 0000272050
  45. Graal S.A., Wejherowo − KRS 0000205630
  46. Gramza Sp. Z O.O., Gać − KRS 0000348600
  47. Grupa Azoty Zakłady Azotowe Kędzierzyn S.A., Kędzierzyn - Koźle − KRS 0000008993
  48. Grupa Producentów Amplus Sp. Z O.O., Brzeźnica − KRS 0000355859
  49. Gsb Finance Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000602883
  50. Huta Pokój S.A., Ruda Śląska − KRS 0000106428

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. A.d.a Corporation Radio Fon Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000114161
  2. Abc Sp. Z O.O., Wałbrzych − KRS 0000033012
  3. Aforti Securities S.A., Warszawa − KRS 0000274431
  4. Agencja Rozwoju Miasta Siedlce Sp. Z O.O., Siedlce − KRS 0000221599
  5. Agencja Rozwoju Przemysłu S.A., Warszawa − KRS 0000037957
  6. Agencja Rynku Energii S.A., Warszawa − KRS 0000021306
  7. Agri D Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000222232
  8. Agri Plus Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000113478
  9. Agri Plus Wielkopolska S.A., Konarzewo − KRS 0000103850
  10. Agri Sp. Z O.O., Gołdap − KRS 0000104262
  11. Agri Vet Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000247938
  12. Agro-man Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000020123
  13. Aicon Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000016263
  14. Akord Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000122130
  15. Alfa Capital Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000088262
  16. Alpex-paged Sp. Z O.O., Karlino − KRS 0000075015
  17. Animex Grupa Paszowa S.A., Morliny − KRS 0000026853
  18. Apena S.A., Warszawa − KRS 0000075011
  19. Apt S.A., Warszawa − KRS 0000016852
  20. Arctic Paper Kostrzyn S.A., Kostrzyn Nad Odrą − KRS 0000082646
  21. Arctic Paper S.A., Poznań − KRS 0000306944
  22. Ardagh Glass S.A., Gostyń − KRS 0000060236
  23. Atos Polska S.A., Warszawa − KRS 0000013369
  24. Bałtycka Baza Masowa Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000118856
  25. Benefit Ip Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000421834
  26. Benefit Partners Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000389645
  27. Benefit Systems S.A., Warszawa − KRS 0000370919
  28. Bhu S.A., Poznań − KRS 0000138103
  29. Białostockie Zakłady Graficzne S.A., Białystok − KRS 0000148154
  30. Bio-profil Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000060390
  31. Bladebuild Polska Sp. Z O.O., Krakow − KRS 0000036822
  32. Bondspot S.A., Warszawa − KRS 0000022931
  33. Boss Radio Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000139094
  34. Brw Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000126915
  35. Businesspoint S.A., Warszawa − KRS 0000062398
  36. Cembrit Production S.A., Trzemeszno − KRS 0000044235
  37. Centrum Diagnostyki Rurociągów i Aparatury Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000048176
  38. Centrum Wodne Laguna Sp. Z O.O., Gryfino − KRS 0000026129
  39. Ceramika Gres S.A., Końskie − KRS 0000069010
  40. Ceramika Paradyż Sp. Z O.O., Opoczno − KRS 0000125109
  41. Certus Development Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000037622
  42. Chemia Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000100551
  43. Comperia.pl Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000280165
  44. Credit Agricole Polska S.A., Wrocław − KRS 0000010746
  45. Crown Packaging Polska Sp. Z O.O., Goleniów − KRS 0000020882
  46. Debt Trading Partners Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000275441
  47. Debt Trading Partners Sp. Z O.O. Spółka Komandytowo Akcyjna, Warszawa − KRS 0000482450
  48. Debt Trading Partners Sp. Z O.O. Spółka Komandytowo-akcyjna, Warszawa − KRS 0000356763
  49. Demand Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000474414
  50. Dolnośląski Instytut Studiów Energetycznych, Wrocław − KRS 0000569860

Powiązane przetargi (40 szt.):
  1. Kompleksowa dostawa energii elektrycznej na potrzeby Przeworskiej Gospodarki Komunalnej Spółka z o.o. w Przeworsku
    Zamawiający: Przeworska Gospodarka Komunalna Spółka zo.o.w Przeworsku, Przeworsk
    Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa energii elektrycznej zgodnie z podziałem wskazanym w ust. 3. SIWZ, zawierająca elementy sprzedaży i dystrybucji energii elektrycznej. W ramach realizacji przedmiotu zamówienia Wykonawca zobowiązany będzie do dostarczenia energii elektrycznej zgodnie z przepisami ustawy z dnia 10.04.1997 r. Prawo energetyczne (tekst jednolity Dz. U. z 2006 r., Nr 89, poz. 625 ze zm.) oraz aktami wykonawczymi do tej ustawy..
  2. Zakup usług dystrybucji energii elektrycznej
    Zamawiający: Powiat Tucholski, Tuchola
    Przedmiotem zamówienia jest Usługa dystrybucji energii elektrycznej świadczona przez Operatora Systemu Dystrybucji - ENEA Operator sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, obejmująca:
    1) dystrybucję energii elektrycznej, rozumianej jako transport energii elektrycznej sieciami dystrybucyjnymi w celu dostarczenia jej odbiorcom
    2) utrzymywanie ciągłości i niezawodności dostaw energii elektrycznej,
    3) utrzymywanie parametrów jakościowych energii elektrycznej
    do punktów poboru Powiatu Tucholskiego.
  3. Świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej dla Sądu Rejonowego w Grodzisku Wlkp. oraz Wydziałów Zamiejscowych z siedzibą w Wolsztynie i Wydziałów Zamiejscowych z siedzibą w Nowym Tomyślu
    Zamawiający: Sąd Rejonowy w Grodzisku Wlkp., Grodzisk Wielkopolski
    Świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej dla Sądu Rejonowego w Grodzisku Wlkp. oraz Wydziałów Zamiejscowych z siedzibą w Wolsztynie i Wydziałów Zamiejscowych z siedzibą w Nowym Tomyślu
  4. Dystrybucja energii elektrycznej dla potrzeb gmachu Urzędu Miasta Szczecin przy pl. Armii Krajowej 1 i budynków przy ulicach: Wyspiańskiego 24, Szymanowskiego 2, Krasińskiego 7 w Szczecinie
    Zamawiający: Gmina Miasto Szczecin - Miejska Jednostka Obsługi Gospodarczej, Szczecin
    Przedmiotem zamówienia jest usługa dystrybucji energii elektrycznej dla potrzeb gmachu Urzędu Miasta Szczecin i budynków przy ulicach: Wyspiańskiego 24, Szymanowskiego 2, Krasińskiego 7 w Szczecinie
  5. Usługa dystrbucji energii elektrycznej
    Zamawiający: Prokuratura Okręgowa, Poznań
    Usługa dystrbucji energii elektrycznej
  6. Usługi dystrybucji energii elektrycznej do siedziby Urzędu Celnego w Szczecinie oraz do budynków w Lubieszynie
    Zamawiający: Izba Celna w Szczecinie, Szczecin
    Usługi dystrybucji energii elektrycznej do siedziby Urzędu Celnego w Szczecinie, ul. Żołnierska 45 oraz do budynków w Lubieszynie
  7. Świadczenie usługi dystrybucji energii elektrycznej do budynków II i XI kondygnacyjnych położonych w Zielonej Górze przy ul. Dr Pieniężnego 24 będących w zarządzie Drugiego Urzędu Skarbowego w Zielonej Górze.
    Zamawiający: Drugi Urząd Skarbowy w Zielonej Górze, Zielona Góra
    Świadczenie usługi dystrybucji energii elektrycznej do budynków II i XI kondygnacyjnych położonych w Zielonej Górze przy ul. Dr Pieniężnego 24 będących w zarządzie Drugiego Urzędu Skarbowego w Zielonej Górze.
  8. Przesył energii elektrycznej
    Zamawiający: Trzeci Urząd Skarbowy w Szczecinie, Szczecin
    Przedmiotem zamówienia jest przesył (dystrybucja) energii elektrycznej do budynku Trzeciego Urzędu Skarbowego w Szczecinie przy ul. Rydla 65
  9. Dystrybucja energii elektrycznej do budynku OTVP S.A. w Bydgoszczy przy ul. Kujawskiej 7 w okresie od 01.01.2014r. do 31.12.2014r.
    Zamawiający: Telewizja Polska S.A. - Oddział w Bydgoszczy, Bydgoszcz
    Dystrybucja energii elektrycznej do budynku OTVP S.A. w Bydgoszczy przy ul. Kujawskiej 7 w okresie od 01.01.2014r. do 31.12.2014r.
  10. Świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej na potrzeby Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie
    Zamawiający: Zamek Książąt Pomorskich, Szczecin
    Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej na potrzeby Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie.
  11. Zakup usług dystrybucji energii elektrycznej do punktów dostarczania w obiektach Oddziału Terenowego TVP S.A. w Szczecinie w okresie 3 lat
    Zamawiający: Telewizja Polska SA Oddział Terenowy w Szczecinie, Szczecin
    Zakup usług dystrybucji energii elektrycznej do punktów dostarczania w obiektach Oddziału Terenowego TVP S.A. w Szczecinie w okresie 3 lat, Część 1 - dystrybucja dla przyłącza Transformator nr 1, Część 2 - dystrybucja dla przyłącza Transformator nr 2, Część 3 - dystrybucja dla przyłącza Zasilanie Rezerwowe;
  12. Przyłączenie do sieci energetycznej obiektu Komendy Powiatowej Policji w Choszcznie przy ul.Bohaterów Warszawy
    Zamawiający: Komenda Wojewódzka Policji, Szczecin
    Przyłączenie do sieci energetycznej obiektu Komendy Powiatowej Policji w Choszcznie przy ul.Bohaterów Warszawy
  13. Przyłączenie do sieci energetycznej obiektu Komendy Powiatowej Policji w Wałczu
    Zamawiający: Komenda Wojewódzka Policji, Szczecin
    Przyłączenie do sieci energetycznej obiektu Komendy Powiatowej Policji w Wałczu
  14. Dystrybucja energii elektrycznej do Szkoły Podstawowej Nr 51 w Szczecinie, przy ulicy Jodłowej 21
    Zamawiający: Szkoła Podstawowa Nr 51 im. prof. Stanisława Helsztyńskiego, Szczecin
    Dystrybucja energii elektrycznej
  15. Świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej do budynków Centrum Kształcenia Sportowego przy ulicy Mazurskiej 40, 70-424 Szczecin i Rydla 49, 70-783 Szczecin.
    Zamawiający: Centrum Kształcenia Sportowego, Szczecin
    Świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej do budynków Centrum Kształcenia Sportowego przy ulicy Mazurskiej 40, 70-424 Szczecin i Rydla 49, 70-783 Szczecin.
    Szacunkowa wartość zamówienia netto: 119512,20 PLN
  16. Świadczenie usług dystrybucyjnych energii elektrycznej na rzecz Gminy Dobrzany
    Zamawiający: Gmina Dobrzany, Dobrzany
    Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług dystrybucyjnych energii elektrycznej na rzecz Gminy Dobrzany oraz Zespołu Szkół Publicznych w Dobrzanach
  17. Świadczenie usług dystrybucji (przesyłu) energii elektrycznej do jednostek organizacyjnych będących w zarządzie Powiatu Zielonogórskiego.
    Zamawiający: Powiat Zielonogórski, Zielona Góra
    Przedmiotem zamówienia jest dystrybucja energii elektrycznej do Punktów Poboru Energii będących w zarządzie Powiatu Zielonogórskiego (39 Punktów Poboru Energii Elektrycznej) od 01.01.2014 r. na czas nieokreślony.
  18. Świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej
    Zamawiający: Powiat Żarski, Żary
    Świadczenie usług dystrybucji (przesyłu) energii elektrycznej do obiektów byłego Przejścia Granicznego i Terminala Odpraw Celnych w Olszynie będących własnością Powiatu Żarskiego tj. a/ kiosk Olszyna, b/ budynek -Płyta Północna, c/ budynek - Płyta Pułudniowa, d/ Placówka Straży Granicznej.
    Szacunkowa ilość dostarczanej energii 1 519,076 MWh ( w roku)
  19. Dystrybucja energii elektrycznej do punktów poboru energii elektrycznej w miejscach prowadzenia działalności statutowej Zamawiającego.
    Zamawiający: Miejskie Centrum Kultury w Bydgoszczy, Bydgoszcz
    Dystrybucja energii elektrycznej do punktów poboru energii elektrycznej w miejscach prowadzenia działalności statutowej Zamawiającego: Zespół Pałacowo - Parkowy Ostromecko w Ostromecku k/Bydgoszczy: Pałac Nowy i Pałac Stary.
  20. Przesył energii elektrycznej
    Zamawiający: Narodowy Bank Polski Oddział Okręgowy w Szczecinie, Szczecin
    Przedmiot zamówienia obejmuje dystrybucję energii elektrycznej do obiektu Oddziału Okręgowego NBP w Szczecinie przy ul. płk. T.A. Starzyńskiego 1
  21. Usługa dystrybucji energii elektrycznej na potrzeby Sądu Rejonowego Poznań - Grunwald i Jeżyce w Poznaniu.
    Zamawiający: Sąd Rejonowy Poznań - Grunwald i Jeżyce w Poznaniu, Poznań
  22. Zakup usług dystrybucji energii elektrycznej
    Zamawiający: Gmina Nowa Wieś Wielka, Nowa Wieś Wielka
  23. usługa przesyłu (dystrybucji) energii elektrycznej na potrzeby Trzeciego Urzędu Skarbowego w Bydgoszczy
    Zamawiający: Trzeci Urząd Skarbowy w Bydgoszczy, Bydgoszcz
  24. 80/P/2013
    Zamawiający: Administracja Domów Miejskich "ADM" Spółka z o.o., Bydgoszcz
  25. Usługa ciągłej dystrybucji energii elektrycznej dla potrzeb oświetlenia ulicznego znajdującego się we władaniu Gminy Włoszakowice
    Zamawiający: Zarząd Dróg Gminnych, Włoszakowice
  26. Świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej do budynku Wielkopolskiego Oddziału Wojewódzkiego Narodowego Funduszu Zdrowia w Poznaniu przy ul. Piekary 14/15
    Zamawiający: Wielkopolski Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia w Poznaniu, Poznań
  27. Usługa przesyłu energii elektrycznej do Stacji Przeładunkowej Odpadów w Świnoujściu należącej do Regionalnego Zakładu Gospodarowania Odpadami w Słajsinie
    Zamawiający: Celowy Związek Gmin R-XXI, Nowogard
  28. Świadczenie usługi dystrybucji energii elektrycznej do punktów odbiorów wskazanych przez Zamawiającego.
    Zamawiający: Sąd Rejonowy w Nowej Soli, Nowa Sól
  29. Świadczenie usług Dystrybucji energii elektrycznej dla budynków Sądu Okręgowego w Zielonej Górze
    Zamawiający: Sąd Okręgowy w Zielonej Górze, Zielona Góra
  30. Dystrybucja energii elektrycznej do budynków w Poznaniu przy ul. Kościuszki 95 oraz Nowowiejskiego 37
    Zamawiający: Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego, Poznań
  31. Świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej na potrzeby Sądu Apelacyjnego w Poznaniu - zasilanie główne
    Zamawiający: Sąd Apelacyjny w Poznaniu, Poznań
  32. Świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej na potrzeby Sądu Apelacyjnego w Poznaniu - zasilanie rezerwowe
    Zamawiający: Sąd Apelacyjny w Poznaniu, Poznań
  33. Świadczenie usługi dystrybucji energii elektrycznej do budynków Sądu Okręgowego w Bydgoszczy
    Zamawiający: Sąd Okręgowy w Bydgoszczy, Bydgoszcz
  34. Świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej na potrzeby Aresztu Śledczego w Poznaniu i Oddziału Zewnętrznego w Poznaniu
    Zamawiający: Areszt Śledczy w Poznaniu, Poznań
  35. Zakup usługi dystrybucji energii elektrycznej
    Zamawiający: Gmina Bobrowice, Bobrowice
  36. Zakup usługi dystrybucji energii elektrycznej
    Zamawiający: Gmina Bobrowice, Bobrowice
  37. Dystrybucja energii elektrycznej
    Zamawiający: Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Bydgoszczy, Bydgoszcz
  38. Usługa świadczenia dystrybucji energii elektrycznej na potrzeby Biur Powiatowych Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa z siedzibami w Choszcznie, Nowogardzie, Baniach, Golczewie, Pyrzycach, Stargardzie Szczecińskim i Mirosławcu.
    Zamawiający: Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa Zachodniopomorski Oddział Regionalny, Szczecin
  39. Świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej na rzecz gminy Stara Dąbrowa.
    Zamawiający: Gmina Stara Dąbrowa, Stara Dąbrowa
  40. Zakup usług dystrybucji energii elektrycznej dla Szpitala Powiatowego we Wrześni Sp. z o.o.
    Zamawiający: "Szpital Powiatowy we Wrześni" Sp. z o.o., Września