Kogo reprezentuje osoba

Bartosik Aleksander Marek

w KRS

Aleksander Marek Bartosik

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Aleksander
Drugie imię:Marek
Nazwisko:Bartosik
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1960 r., wiek 60 lat
Miejscowości:Warszawa (Mazowieckie), Środa Wielkopolska (Wielkopolskie)
Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Abram Andrzej Stanisław, Adam Marek, Adamczak Mariusz, Adamczyk Radosław Tadeusz, Adamczyk Tomasz, Adamski Andrzej Jerzy, Adamski Marek Jan, Aleksandrowicz Piotr Paweł, Aleksandrzak Krzysztof, Aleszczyk Wojciech Paweł, Andruszkiewicz Andrzej, Andrzejewski Tomasz Mieczysław, Anisimowicz Jan, Antczak Robert, Antończak Adam Włodzimierz, Antończyk Zygmunt, Antoniuk Marek Władysław, Arndt Zbigniew, Babecki Piotr, Bącler Andrzej, Bączkowski Ignacy Piotr, Badach Marian, Badach Sławomir Marian, Badocha Stanisław Piotr, Badziak Mirosław, Bagiński Henryk Józef, Bak Bernard Władysław, Bąk Jacek, Bąk Zbigniew, Balaszkowski Stanisław, Balcerski Krzysztof Janusz, Baliński Grzegorz Marek, Balkiewicz Andrzej, Banach Arkadiusz Józef, Banach Wojciech Andrzej, Banaś Henryk Andrzej, Banasiak Wojciech, Banaszak Dariusz, Banaszak Piotr, Bandulet Dariusz, Bandulet Włodzimierz, Baraniecki Jerzy Marek, Baranowicz Cezary Marian, Baranowski Henryk, Baranowski Jarosław, Baranowski Tadeusz, Barański Adam Rajmund, Barański Andrzej, Barczyński Marek Andrzej, Barecki Piotr, Barski Zbigniew, Bartnicki Stanisław, Bartodziej Tomasz Jacek, Bartosiewicz Jerzy, Bartosik Przemysław Krzysztof, Bartosik Stanisław Bolesław, Bartosz Arkadiusz Marek, Bartoszewski Wojciech, Barwina Piotr, Basaj Szczepan Sylwester, Basiński Jerzy, Basiński Krzysztof Ryszard, Basiński Tomasz, Bazaliński Hieronim Aleksander, Bazyluk Wiesław, Bedka Jan, Będkowski Marek, Bednarek Sławomir, Bednarski Romuald Edward, Belczyński Rafał, Berent Mariusz, Bergandy Zenon Piotr, Bernat Waldemar, Bernatek Waldemar Marek, Berładyn Stanisław Kazimierz, Biadała Marek, Biadała Rafał Marek, Białek Jarosław Dariusz, Bieda Andrzej, Biegniewski Tomasz, Bielarczyk Paweł Józef, Bielejewski Robert, Bienert Jerzy, Bienias Michał Sławomir, Bienias Wiesław Stanisław, Bierć Mirosław, Biernacki Adam, Biernacki Robert Piotr, Biesiada Waldemar Stanisław, Biliński Julian Kazimierz, Binek Zdzisław, Biuczka Krzysztof Marian, Biłko Karol, Blat Zygmunt, Bobrek Bogdan, Bobula Lesław Roman, Bocian Stanisław, Bociek Łukasz Stanisław, Bodnar Marek, Bodzioch Sebastian Paweł, Bodzioch Włodzimierz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ungert Adam Andrzej
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamiak Sławomir Marian, Andrzejewski Zbigniew, Antczak Mieczysław Wiesław, Arendt Piotr Zbigniew, Badocha Zbigniew Jan, Bajerski Krzysztof Mirosław, Bąkiewicz Krzysztof, Banasiak Andrzej Jacek, Barcikowski Norbert Radosław, Barwina Sławomir Andrzej, Bałdyga Zbigniew Jan, Bedyński Jakub Eugeniusz, Bernaś Zbigniew Andrzej, Beszterda Grzegorz, Birecki Adam, Bochman Piotr Sławomir, Boczek Cezary Paweł, Bogacz Jan Aleksander, Bogusławski Marek, Bonas Roman, Bonas Roman, Bosko Bogdan Ryszard, Brol Ireneusz Piotr, Budzyński Przemysław Cezary, Burczyk Dariusz Kazimierz, Błaszkowski Wiesław, Bławat Tomasz Sebastian, Centkowski Dariusz Władysław, Chobot Dariusz Zdzisław, Chojnacki Kazimierz Jan, Chomuszko Waldemar Jan, Chyliński Krzysztof Marek, Cieślewicz Robert Paweł, Ciomek Ryszard Anastazy, Cybulski Andrzej Krzysztof, Cybulski Mieczysław, Czarkowski Jacek Robert, Czarnecki Norbert, Czerczak Robert Leszek, Damski Czesław, Dembek Krzysztof Tadeusz, Domiński Janusz Wacław, Dragański Alekasander Czesław, Dranikowski Karol, Duśter Sylwester Adam, Dworzański Jan, Dydyński Krzysztof Piotr, Dziarkowski Robert, Dzieciątkowski Zbigniew, Dzwoniarski Paweł, Filocha Dariusz Waldemar, Fischer Marcin Krystian, Gajos Piotr Robert, Gantzke Henryk, Gałęziewski Roland, Gębka Sylwester Ryszard, Godzina Jacek, Gonigroszek Robert Tomasz, Gordoń Jacek Józef, Gołda Andrzej, Grabarz Mariusz Jacek, Gronowski Jarosław, Gross Bogusław Krzysztof, Grzmil Dariusz Adam, Gumowski Grzegorz Roman, Guzik Adam, Guzik Jerzy Marek, Guźliński Maciej, Haziak Maciej Wojciech, Hoculewski Piotr, Hoculewski Sławomir Roman, Hodur Łukasz, Horbanowicz Piotr Bartłomiej, Jagielski Jacek, Janiak Łukasz Michał, Jankowski Zdzisław, Janus Michał, Jarosz Przemysław Andrzej, Jasnos Cezary Mieczysław, Jaworski Marek, Jędrzejczak Tadeusz, Jońca Grzegorz, Jurdeczka Damian, Juszczak Sławomir Krzysztof, Kaczmarek Piotr, Kaczmarek Rafał, Kaczmarek Rafał Jan, Kaczmarek Zbigniew, Kamiński Tadeusz Walenty, Kątny Piotr Szymon, Kępiński Karol Lech, Kiałka Mariusz Tomasz, Klauze Roman Bogdan, Klimczak Mariusz, Knich Jarosław Andrzej, Kokoszka Andrzej Wacław, Kolanek Ryszard, Kolczyk Michał Grzegorz, Koliński Piotr Grzegorz, Kończal Karol Marek, Kopciewski Tomasz Przemysław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bareła Tomasz

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. 3obieg.pl Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000459051
  2. Agaper Sp. Z O.O., Zabierzów − KRS 0000778966
  3. Agropol Fermar Sp. Z O.O., Rycerzewko − KRS 0000151097
  4. B F Sp. Z O.O., Malbork − KRS 0000604702
  5. Biowat Polska Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000211951
  6. Budservice Sp. Z O.O., Piotrowo − KRS 0000545317
  7. Edukator - Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Poszkodowanym W Wypadkach Komunikacyjnych, Kalisz − KRS 0000002497
  8. Europejskie Stowarzyszenie Młodych Prawników, Częstochowa − KRS 0000254048
  9. Fundacja Do, Wrocław − KRS 0000581082
  10. Fundacja Na Rzecz Szkół Katolickich, Zabrze − KRS 0000032332
  11. Gminne Koło Wędkarsko-rekreacyjne W Miłosławiu, Miłosław − KRS 0000119441
  12. Hype Solutions Sp. Z O.O., Śnieciska − KRS 0000646512
  13. Kancelaria Adwokacka Anna Stankiewicz-malec Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000636567
  14. Kg Budownictwo Sp. Z O.O., Tulce − KRS 0000528544
  15. Lmf Group S.A., Wrocław − KRS 0000699608
  16. Loti Sp. Z O.O., Łomża − KRS 0000585725
  17. Lucky Dream Plus Sp. Z O.O., Śnieciska − KRS 0000829004
  18. Ludowy Klub Sportowy Iskra Sikorowo, Sikorowo − KRS 0000053215
  19. Maxi Cargo Sp. Z O.O., Zgierz − KRS 0000579323
  20. Nova-personel System Sp. Z O.O., Piotrków Trybunalski − KRS 0000332358
  21. Ochotnicza Straż Pożarna W Powierciu, Powiercie − KRS 0000371264
  22. Ochotnicza Straż Pożarna W Sokolnikach, Sokolniki − KRS 0000078093
  23. Ochotnicza Straż Pożarna W Szklarce Przygodzickiej, Szklarka Przygodzka − KRS 0000283492
  24. Przedsiębiorstwo Handlowo-usługowe A.m. Sp. J. M.mozal i J.wijata, Czarny-las − KRS 0000098286
  25. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-usługowe Mon-sun Sp. Z O.O., Inowrocław − KRS 0000172320
  26. Przedsiębiorstwo Transportowo-handlowe Agrotrans Sp. J. Krzysztof Gołębiewski i Janusz Gołębiewksi, Grabie Polskie − KRS 0000019303
  27. Rodax Sp. Z O.O., Włocławek − KRS 0000730835
  28. S7serwis Sp. Z O.O., Zdunowo − KRS 0000778691
  29. S7serwis Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Zdunowo − KRS 0000789311
  30. Setab Pl Sp. Z O.O., Piotrków Trybunalski − KRS 0000296679
  31. Stowarzyszenie Inicjatyw Rozwoju Regionalnego Nowe Horyzonty, Juszczyn − KRS 0000376739
  32. Stowarzyszenie Miłośników Dalekiego Wschodu, Pomorsko − KRS 0000218062
  33. Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły W Trzebowie, Trzebów − KRS 0000389261
  34. Stowarzyszenie Rozwoju Trzech Wsi Przeżeja, Przedbojewice − KRS 0000598202
  35. Stowarzyszenie Stypendialne Etemadi, Warszawa − KRS 0000156832
  36. Środkowopolska Fundacja Pomocy Ofiarom Wypadków Komunikacyjnych, Warszawa − KRS 0000156041
  37. Techagro Consulting Sp. Z O.O., Mogilno − KRS 0000844825
  38. Uts Piotrowski Sp. Z O.O., Szlichtyngowa − KRS 0000813019

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Aero A T Sp. Z O.O., Mielec − KRS 0000145534
  2. Aleksandra Hurtownia Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000024310
  3. Dolnośląska Agencja Handlowa Pro Natura Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000153354
  4. Domena Nowa Sp. Z O.O., Bielsko-biała − KRS 0000496846
  5. Eko-magnet Sp. Z O.O., Kiełczów − KRS 0000225980
  6. Eltechno Sp. Z O.O., Radomsko − KRS 0000363477
  7. Faktoria Spa Sp. Z O.O., Tulce − KRS 0000749265
  8. Gk Spółka Sp. Z O.O., Tulce − KRS 0000683741
  9. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Pakości, Pakość − KRS 0000089543
  10. Ik Transport Sp. Z O.O., Piotrków Trybunalski − KRS 0000333343
  11. Inter Car Biuro Organizacyjno-finansowe Usług Transportowych Simex-service Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000193832
  12. Jano Trans Nowak Sp. J., Środa Wielkopolska − KRS 0000301703
  13. Kornicz Sp. Z O.O., Płużniczka − KRS 0000159166
  14. Leżajska Spółdzielnia Mieszkaniowa, Leżajsk − KRS 0000142325
  15. Odlewy Precyzyjne Sp. Z O.O., Tarnowskie Góry − KRS 0000527380
  16. Panterra Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000241263
  17. Polser Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000217096
  18. Proxima Energy Poland Sp. Z O.O., . − KRS 0000331604
  19. Przedsiębiorstwo Handlowe Makro-hurt Dariusz Król, Adam Mac Sp. J., Puławy − KRS 0000012720
  20. Przedsiębiorstwo Państwowej Komunikacji Samochodowej, Koło − KRS 0000056206
  21. Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Jamp;b Gasztych Sp. Z O.O., Myjomice − KRS 0000276766
  22. Spedycja Pośrednictwo Handel Logistyka Artur Karewicz Sp. J., Kutno − KRS 0000268420
  23. Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców W Ciechocinku, Ciechocinek − KRS 0000055641
  24. Spółdzielnia Kółek Rolniczych W Szadku, Starostwo Szadek − KRS 0000196990
  25. Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-własnościowa, Rypin − KRS 0000076577
  26. Spółdzielnia Mieszkaniowa W Koniecpolu, Koniecpol − KRS 0000160309
  27. Stowarzyszenie Inicjatyw Menedżerskich Instytut Biznesu, Kalisz − KRS 0000108920
  28. Stowarzyszenie Kierowców Radio Taxi Carex, Częstochowa − KRS 0000068342
  29. Stowarzyszenie Towarzystwo Samopomocy Bieda, Poznań − KRS 0000050194
  30. Tm Machinery Sp. Z O.O., Kalety − KRS 0000529069
  31. Towarzystwo Budownictwa Społecznego W Radomsku Sp. Z O.O., Radomsko − KRS 0000004385
  32. Trans - Serwis Bogusław Józef Muszyński - Spółka Komandytowa, Bocheniec − KRS 0000221544
  33. Trans Simex-service Spółka Z O.o. Spółka Komandytowa, Środa Wielkopolska − KRS 0000258539
  34. Vos Truck Simex-service Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Częstochowa − KRS 0000226889
  35. Związek Zawodowy Kierowców i Motorniczych Komunikacji Miejskiej W Łodzi, Łódź − KRS 0000084478