Kogo reprezentuje osoba

Bęben Robert Sławomir

w KRS

Robert Sławomir Bęben

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Robert
Drugie imię:Sławomir
Nazwisko:Bęben
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1967 r., wiek 51 lat
Miejscowości:Gdańsk (Pomorskie), Gdynia (Pomorskie), Gniew (Pomorskie), Sopot (Pomorskie), Warszawa (Mazowieckie)
Przetargi:2 w aktualnych firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bojanowski Andrzej, Budzińska Lobnig Joanna Agnieszka, Delankiewicz Turzyńska Katarzyna, Glamowski Maciej Jan, Góra Jerzy, Kamińska Teresa, Kasprzak Andrzej Stefan, Kołakowska Sochaczewska Jolanta, Majchrzakowski Wojciech, Markowski Zbigniew, Mocarski Grzegorz, Pieńkowski Jarosław, Spiker Andrzej Edmund, Szymański Jan, Trojanowski Andrzej, Zalewski Bogusław Paweł

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łopiński Maciej
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kinda Agnieszka Patrycja, Szczepański Tomasz Józef, Zakrzewska Katarzyna Alicja, Zakrzewski Piotr
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Walińska Daria Aleksandra, Waliński Bogdan, Waliński Bogusław Stanisław
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Rogowiec Katarzyna, Rosenback Nils Magnus, Rutte Krzysztof Jan, Tuziński Marek, Twardowski Andrzej, Twardowski Andrzej, Walczak Andrzej, Waliński Bogdan, Waliński Bogusław Stanisław
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Badoń Paweł, Górecka Tubis Anna Katarzyna, Kinda Agnieszka, Szczepański Tomasz Józef, Walinska Daria Aleksandra, Waliński Bogdan
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Borowczyk Weronika, Szczepański Tomasz Józef
  8. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bach Radosława Marta, Komornicki Robert, Niechwiedowicz Janusz, Rogowiec Katarzyna, Rutte Krzysztof Jan, Twardowski Andrzej, Walczak Andrzej, Waliński Bogdan, Waliński Bogusław Stanisław
  9. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Artwiński Artur Dariusz, Hordyński Wojciech Dominik, Kotlarz Marta Małgorzata, Kulig Mirosław, Kurek Adam, Nowak Zbigniew, Romel Czarnowski Adam Stanisław, Stramski Jakub, Wysocka Oliwia, Zamojska Anna
  10. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bielawski Krzysztof Piotr, Chmielewski Mariusz Piotr, Dobrowolski Krzysztof, Gwizdała Jerzy Piotr, Kuś Izabela Małgorzata, Miazga Leszek Stanisław, Paliszewski Donat Zbigniew, Próchniak Joanna, Susmarski Sebastian Piotr, Szreder Mirosław Wojciech
  11. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Niechwiedowicz Janusz Jacek, Rogowiec Katarzyna, Rosenback Nils Magnus, Rutte Krzysztof Jan, Twardowski Andrzej, Walczak Andrzej, Waliński Bogusław Stanisław
  12. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bielawski Krzysztof, Gwizdała Jerzy, Machnikowska Anna, Paliszewski Donat Zbigniew, Rodziewicz Motowidło Sylwia Anna, Stepnowski Piotr Krzysztof, Szczepaniak Krzysztof Bogdan, Woźniak Henryk

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Szlachetko Jakub Henryk
  13. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bojanowska Dorota, Czachorowski Andrzej, Jakimiak Piotr, Krausa Adam Jan, Nowak Zbigniew, Sambożuk Bartosz
  14. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Omernik Marcin Sebastian, Wasilewski Przemysław

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bojanowski Andrzej, Budzińska Lobnig Joanna Agnieszka, Delankiewicz Turzyńska Katarzyna, Glamowski Maciej Jan, Góra Jerzy, Kamińska Teresa, Kasprzak Andrzej Stefan, Kołakowska Sochaczewska Jolanta, Majchrzakowski Wojciech, Markowski Zbigniew, Mocarski Grzegorz, Pieńkowski Jarosław, Spiker Andrzej Edmund, Szymański Jan, Trojanowski Andrzej, Zalewski Bogusław Paweł

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łopiński Maciej
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gawrychowska Hanna Magdalena, Gocławski Janusz Józef, Lewandowski Mariusz Wojciech, Wróblewski Leszek

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zając Ewa Maria
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Głowala Marek Władysław, Matla Grzegorz Tadeusz, Ziemińska Katarzyna Anna

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łabinowicz Ryszard Jan
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Glamowski Maciej Jan, Sachajko Dorota, Sachajko Piotr
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Hangartner Bruno, Pospieszyński Czesław Jan, Walasiński Roman Ryszard

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kuźma Ewa
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dobrzyniecki Maciej Mariusz, Gruca Zbigniew Bogusław, Hangartner Bruno, Pospieszyński Czesław Jan, Walasiński Roman Ryszard

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Żurawik Zenobiusz Wojciech
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Piesiewicz Przemysław Marian, Rutte Krzysztof Jan, Walczak Andrzej, Waliński Bogdan, Waliński Bogusław Stanisław
  8. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Antoń Andrzej Jerzy, Kruchelska Ewa Jolanta, Kucharski Konrad Paweł, Piekarec Tomasz Piotr

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Salik Wiktor
  9. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Biernacki Marek Zbigniew, Kinda Agnieszka Patrycja, Rosenback Nils Magnus, Rutte Krzysztof Jan, Śliwińska Marlena Dominika, Waliński Bogusław Stanisław
  10. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Badoń Paweł, Górecka Tubis Anna Katarzyna, Kinda Agnieszka, Szczepański Tomasz Józef, Walinska Daria Aleksandra, Waliński Bogdan
  11. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kinda Agnieszka Patrycja, Rutte Krzysztof Jan, Śliwińska Marlena Dominika, Waliński Bogusław Stanisław
  12. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Cohen Elad, Levinger Asa, Rutte Krzysztof Jan, Waliński Bogdan, Waliński Bogusław Stanisław
  13. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Rutte Krzysztof Jan, Śliwińska Marlena Dominika, Waliński Bogdan, Waliński Bogusław Stanisław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Jankowski Michał Leszek
  14. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Rutte Krzysztof Jan, Śliwińska Marlena Dominika, Waliński Bogusław Stanisław
  15. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Rutte Krzysztof Jan, Śliwińska Marlena Dominika, Waliński Bogusław Stanisław
  16. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Rutte Krzysztof Jan, Waliński Bogusław Stanisław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Socha Danuta
  17. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bach Radosława Marta, Komornicki Robert, Niechwiedowicz Janusz, Rogowiec Katarzyna, Rutte Krzysztof Jan, Twardowski Andrzej, Walczak Andrzej, Waliński Bogdan, Waliński Bogusław Stanisław
  18. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Rutte Krzysztof Jan, Waliński Bogusław Stanisław
  19. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bojanowska Dorota Katarzyna, Czachorowski Andrzej Jan, Jakimiak Piotr Roman, Nowak Zbigniew, Sambożuk Bartosz
  20. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bojanowski Daniel, Jarocki Arkadiusz Mikołaj, Konopka Mikołaj Krzysztof, Mróz Adam, Podedworny Wojciech, Sadowski Wojciech Tadeusz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zalewski Janusz Włodzimierz

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. 2pi Group Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000446192
  2. 2pi Group Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Gdańsk − KRS 0000622708
  3. 3 Wings S.A., Gdańsk − KRS 0000492528
  4. Abm Baltica Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000720717
  5. Abm Nord Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000211067
  6. Agrowind Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000344177
  7. Akcja Cięcie Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000671674
  8. Akuo Edu Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000394530
  9. Alterco S.A., Warszawa − KRS 0000145478
  10. Altiplano Elektrownie Wiatrowe B1 Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000531275
  11. Altiplano Energia Odnawialna Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000517024
  12. Altiplano S.A., Gdańsk − KRS 0000508979
  13. Amicmed Sp. Z O.O., Grudziądz − KRS 0000207001
  14. Andawa Sp. Z O.O., Słupsk − KRS 0000087482
  15. Apartamenty Piekarnicza Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000714300
  16. Arbud - Nieruchomości Budownictwo Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000494799
  17. Arbud-nieruchomości Budownictwo Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Gdańsk − KRS 0000532459
  18. Arena Gdańsk Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000291830
  19. Argentum Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000724561
  20. Astaroth Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000345351
  21. Baltic Car Fleet Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000463005
  22. Bałtyckie Towarzystwo Budowlane Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000047869
  23. Bałtyckie Towarzystwo Inwestycyjne Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000010229
  24. Baukrane Budownictwo Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000494829
  25. Baukrane Budownictwo Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Gdańsk − KRS 0000533872
  26. Bene Trucks Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000091590
  27. Beneparts Polska Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000290115
  28. Benepol Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000265869
  29. Best Rent A Car Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000335053
  30. Bio-nik Energia Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000358639
  31. Biotom Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000434721
  32. Biuro Konsultingowe Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000251604
  33. Black Red White S.A., Biłgoraj − KRS 0000089493
  34. Blue Finance Sp. Z O.O., Sopot − KRS 0000347929
  35. Blue Media S.A., Sopot − KRS 0000320590
  36. Bm Property Sp. Z O.O., Sopot − KRS 0000448498
  37. Bm Research Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnościa, Sopot − KRS 0000552882
  38. Bmsc S.A., Warszawa − KRS 0000288020
  39. Brainstorm Sp. Z O.O., Sopot − KRS 0000343015
  40. Camino Project Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000585076
  41. Casania Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000399077
  42. Castel Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000284330
  43. Centrum Myśliwskie Zamek W Gniewie, Gniew − KRS 0000263503
  44. Cf Kapitańska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000274023
  45. Cf Pabianicka Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000290178
  46. Cirrus Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000309962
  47. Comodo Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000642803
  48. Cosmopol Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000044409
  49. Crist S.A., Gdynia − KRS 0000363752
  50. Ctc Sp. Z O.O., Ruda Śląska − KRS 0000248762

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. 3 Wings Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000308897
  2. Aalzo Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000516997
  3. Abantia Polska Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Gdańsk − KRS 0000315608
  4. Ad Futurum, Józefów − KRS 0000224444
  5. Agencja Rozwoju Pomorza S.A., Gdańsk − KRS 0000004441
  6. Agencja Rozwoju Przemysłu S.A., Warszawa − KRS 0000037957
  7. Akademicki Związek Sportowy Organizacja Środowiskowa W Gdańsku, Gdańsk − KRS 0000055270
  8. Alfawind Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000271866
  9. Altiplano Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000250111
  10. Apteki-mgr Farm. Glamowska B., Dr Farm. Siedlecki B. Sp. J., Grudziądz − KRS 0000007794
  11. Arbud - Nieruchomości Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000183057
  12. Artlife Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000249525
  13. Artom Properties Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000276586
  14. Artom Residence Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000338366
  15. Atlanta Poland S.A., Gdańsk − KRS 0000162799
  16. Baltex - Zatoka Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000333941
  17. Baltex Energia i Górnictwo Morskie Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000413458
  18. Bałtycka Agencja Rozwoju Regionalnego Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000280245
  19. Bank Pocztowy S.A., Bydgoszcz − KRS 0000010821
  20. Barat Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000261213
  21. Baukrane Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000311802
  22. Bio-nik Agro Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000397708
  23. Bio-nik Elektra Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000397485
  24. Bionika Energia Spółka Z Ograniczona Odpowiedzialnością, Gdańsk − KRS 0000358243
  25. Bioton Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000121065
  26. Bit - Biznes - Innowacje - Technologie Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000035257
  27. Biuro Ekspertyz i Doradztwa Ekonomicznego Proexim Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000019372
  28. Blue Media Sp. Z O.O., Sopot − KRS 0000127636
  29. Budownictwo Energetyczne Energobudowa S.A., Warszawa − KRS 0000009435
  30. C. Hartwig Gdynia S.A., Gdynia − KRS 0000024354
  31. C.hartwig Transport Service Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000128622
  32. Cade Nieruchomości Sp. Z O.O., − KRS 0000270669
  33. Castelmar Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000268415
  34. Centromor S.A., Warszawa − KRS 0000076146
  35. Centrum Edukacji Menadżerskiej Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000147625
  36. Centrum Informatyki Energetyki Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000047472
  37. Centrum Mięsne Kk Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000043211
  38. Centrum Targowe Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000104020
  39. Centrum Transferu Technologii Synergy, Gdańsk − KRS 0000360658
  40. Centrum Współpracy Wschodniej Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000287539
  41. Cf Isis Developments Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000293889
  42. Cf Plus (polska) Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000249911
  43. Cf Plus S.A., Warszawa − KRS 0000243822
  44. Cf Projekt 10 Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000290171
  45. Cf Sowińskiego Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000280931
  46. Ciech - Service Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000086628
  47. Ciech S.A., Warszawa − KRS 0000011687
  48. Clay S Art Sp. Z O.O., Gniew − KRS 0000062661
  49. Computerland Mielec Sp. Z O.O., Mielec − KRS 0000193981
  50. Cremonini Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000080270

Powiązane przetargi (2 szt.):
  1. Świadczenie usługi zamówienia powierzchni wystawienniczej, pakietu rejestracyjnego oraz podłączeń elektrycznych i wszelkich dodatkowych usług koniecznych do uczestnictwa w Targach BIKE FESTIWAL w Gdańsku w terminie 11-12.04.2015 roku
    Zamawiający: Regionalna Organizacja Turystyczna Województwa Świętokrzyskiego, Kielce
    Świadczenie usługi zamówienia powierzchni wystawienniczej, pakietu rejestracyjnego oraz podłączeń elektrycznych i wszelkich dodatkowych usług koniecznych do uczestnictwa w Targach BIKE FESTIWAL w Gdańsku w terminie 11-12.04.2015 roku
  2. Obsługa techniczna III Kongresu Mobilności Aktywnej w Gdańsku i spotkania członków konsorcjum projektu Central MeetBike oraz przygotowanie materiałów dydaktyczno - promocyjnych w ramach projektu Central MeetBike, dofinansowanego ze środków EFRR, z programu Central Europe
    Zamawiający: Gmina Miasta Gdańsk Urząd Miejski w Gdańsku, Gdańsk
    Obsługa techniczna III Kongresu Mobilności Aktywnej w Gdańsku i spotkania członków konsorcjum projektu Central MeetBike oraz przygotowanie materiałów dydaktyczno - promocyjnych w ramach projektu Central MeetBike, dofinansowanego ze środków EFRR, z programu Central Europe

Inne osoby dla Bęben (114 osób):