Kogo reprezentuje osoba

Bednarek Paweł Bogdan

w KRS

Paweł Bogdan Bednarek

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Paweł
Drugie imię:Bogdan
Nazwisko:Bednarek
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1970 r., wiek 47 lat
Miejscowości:Lublin (Lubelskie), Warszawa (Mazowieckie)
Przetargi:494 w aktualnych firmach, 6 w poprzednich firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Antkiewicz Aneta, Basiak Ewa Beata, Bielec Grzegorz Sebastian, Bieluszko Maciej Zygmunt, Biskupski Artur Jerzy, Bogaerts Walter, Budkiewicz Joanna Agnieszka, Bugalska Anna, Cieślak Adam Michał, Czapska Katarzyna Elżbieta, Dąbrowski Norbert, Daemen Johan, De Kegel Geert, Defrancq Christian, Domański Adam, Dwurzyński Michał, Dzierzbicka Zimny Anna Maria, Fokkema Sven Andre, Fornalik Adam, Friedel Maciej, Fripon Frank Frans, Fulneczek Adam Krzysztof, Gawrzyał Agenor Jan, Grabowski Adam, Grześkowiak Bartosz Kazimierz, Hallows John, Harbuz Marcin, Hermanowska Alicja Maria, Hiller Marek Jacek, Hiszpański Rafał Jerzy, Hollows John, Jankowski Wojciech Czesław, Kamiński Artur Maciej, Karoń Mieczysław Władysław, Kęsik Wojciech Jerzy, Kowalik Grzegorz, Kozłowska Karolina Anna, Kudelski Krzysztof Jerzy, Kurek Bartosz Dawid, Kuśmierz Latała Izabela Katarzyna, Kułagowski Piotr, Lebioda Ewa Urszula, Leue Torsten Stephan, Markiewicz Piotr Wojciech, Metzner Karl-gerhard, Michalak Zygmunt Edmund, Michalski Piotr Bogusław, Miedziński Tomasz Jarosław, Mielczarski Roman, Molenda Piotr, Mordka Hubert Cezary, Murawski Marcin Michał, Niemirowski Jarosław, Noga Adam, Nowakowska Monika, Panek Kasińska Małgorzata, Parkot Jarosław, Philips Luc, Piankowski Tomasz Grzegorz, Piasecki Piotr Krzysztof, Piątkowski Jarosław Tadeusz, Pierzchalski Leon Alfred, Pinakiewicz Urszula Anna, Podleśny Piotr Dariusz, Potacka Bogusława Mariola, Powalski Hantos Eniko, Ptaszyński Paweł, Radikov Nedialko, Radwańska Maria, Rozbicki Tomasz Tadeusz, Schmid Oliver Willi, Shintaku Daisaku, Sitek Anna, Skrzypczak Jan Kazimierz, Solska Bożena, Stańczak Robert, Stanisławski Krzysztof Sławomir, Stankiewicz Rafał Iwo, Staszak Zbigniew Jerzy, Sterck Peter, Sulima Radosław Tomasz, Świderska Anna Maria, Świniarski Jakub Maurycy, Szczęśniak Paweł, Tanghe Marie C.g.g., Tanghe Marie C.g.g., Thibaut Philippe Louis, Thijs Johan, Tokarz Rafał, Trocewicz Regina, Truman David Michael, Vanden Avenne Harold, Vanhevel Jan, Voljc Marko, Waga Jan, Walkowiak Witold, Wohltat Jens Holger, Wohlthat Jens Holger, Wojnicki Stanisław Maciej, Wójtowicz Elżbieta Maria, Woźniak Wołek Monika Anna

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Truman David Michael
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bielec Grzegorz Sebastian, Dąbrowski Norbert, Dwurzyński Michał, Fokkema Sven, Friedel Maciej, Grabowski Adam, Grześkowiak Bartosz Kazimierz, Janiak Sylwester Tomasz, Kęsik Wojciech Jerzy, Kołodziejczyk Tomasz, Kudelski Krzysztof Jerzy, Kurek Bartosz Dawid, Leue Torsten, Markiewicz Piotr Wojciech, Miedziński Tomasz Jarosław, Mielczarski Roman, Mordka Hubert Cezary, Niemirowski Jarosław, Parkot Jarosław, Piasecki Piotr Krzysztof, Piątkowski Jarosław Tadeusz, Piłatowicz Marzena Beata, Querner Immo, Rozbicki Tomasz Tadeusz, Schmid Oliver, Stankiewicz Rafał Iwo, Staszak Zbigniew Jerzy, Sulima Radosław Tomasz, Świderska Anna Maria, Walkowiak Witold Michał, Wnuk Tomasz Marek, Woźniak Wołek Monika Anna, Łukasiak Marcin Tomasz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wojtyński Andrzej Jerzy
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Fokkema Sven, Friedel Maciej, Kudelski Krzysztof Jerzy, Leue Torsten, Maak Matthias, Mordka Hubert, Parkot Jarosław, Piątkowski Jarosław Tadeusz, Querner Immo, Schmid Oliver, Stankiewicz Rafał Iwo, Staszak Zbigniew Jerzy, Świderska Anna Maria, Walkowiak Witold Michał

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wohlthat Jens

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Andrys Alfred Jerzy, Bardan Maciej Stanisław, Bieluszko Maciej Zygmunt, Biskupski Artur Jerzy, Bogaerts Walter, Bugalska Anna, Chabior Jadwiga Barbara, Chojnowski Roman, Czapska Katarzyna Elżbieta, Dąbrowski Norbert, Daemen Johan, De Kegel Geert, Dwurzyński Michał, Fokkema Sven Andre, Friedel Maciej, Fripon Frank Frans, Fripon Frank Frans, Gasza Radosław, Gawrzyał Agenor Jan, Gierada Marta, Godlewska Violetta, Grabowski Adam, Głowania Józef Piotr, Hejne Ewa, Hiller Marek Jacek, Hiszpański Rafał Jerzy, Hollows John, Jankowski Wojciech Czesław, Kamiński Artur Maciej, Karoń Mieczysław Władysław, Kęsik Wojciech Jerzy, Kessler Albert Josef, Kowalik Grzegorz, Kozłowska Karolina Anna, Kołodziejczyk Tomasz, Krawczyński Piotr Michał, Kroker Jachiewicz Małgorzata, Kudelski Krzysztof Jerzy, Kuśmierz Latała Izabela Katarzyna, Kułagowski Piotr, Kułakowski Waldemar Andrzej, Leue Torsten Stephan, Michalak Zygmunt Edmund, Michalski Piotr Bogusław, Miedziński Tomasz Jarosław, Mielczarski Roman, Mleczak Krzysztof Karol, Mordka Hubert Cezary, Murawski Marcin Michał, Noga Adam, Nowakowska Monika, Olearczuk Aleksander Piotr, Panek Kasińska Małgorzata, Parkot Jarosław, Piasecki Piotr Krzysztof, Piątkowski Jarosław Tadeusz, Pinakiewicz Urszula Anna, Piłatowicz Marzena Beata, Potacka Bogusława Mariola, Radikov Nedialko, Richardson Ronnie, Rozbicki Tomasz Tadeusz, Schmid Oliver Willi, Shintaku Daisaku, Solska Bożena, Stańczak Robert, Stankiewicz Rafał Iwo, Staszak Zbigniew Jerzy, Stawski Waldemar Józef, Sterck Peter, Świderska Anna Maria, Szczęśniak Paweł, Szramel Rutowicz Dagmara Anna, Tanghe Marie, Tanghe Marie C.g.g., Thibaut Philippe Louis, Thijs Johan, Truman David Michael, Vanhevel Jan, Voljc Marko, Waga Jan Antoni, Walkowiak Witold, Węclewicz-grajek Krystyna, Wnuk Tomasz Marek, Wojnicki Stanisław Maciej, Woźniak Wołek Monika Anna, Yamauchi Kazunori, Żero Andrzej Maciej, Ławniczak Ryszard Franciszek, Łuczyński Paweł, Łuszczewski Ireneusz Mieczysław
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bagiński Janusz Waldemar, Bardan Maciej Stanisław, Cziura Piotr Jacek, De Raymaeker Danny, Debaere Erwin Romain, Defrancq Christian Francois, Filipek Tomasz Henryk, Gaweł Bolesław, Górski Grzegorz Jan, Jansen Frank, Kiciński Piotr, Kieracińska Jolanta Małgorzata, Klimont Cezary Waldemar, Kobierski Michał, Kozik Konrad Jerzy, Kroker Jachiewicz Małgorzata, Markey Geert Cornelius, Mierzwiński Bohdan, Oziembło Michał Aleksander, Radzięciak Paweł Tadeusz, Richardson Ronald Frans, Sterckx Yves, Stoica Oliviu Gabriel, Szymala Wiesława Maria, Trojanowski Michał, Vanhaereb Bart Achilles, Vanhaeren Bart Achilles, Wach Iwona Joletta, Żuchowski Marcin

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zawisny Kazimierz Antoni
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Antkiewicz Aneta, Basiak Ewa Beata, Bielec Grzegorz Sebastian, Bieluszko Maciej Zygmunt, Biskupski Artur Jerzy, Bogaerts Walter, Budkiewicz Joanna Agnieszka, Bugalska Anna, Cieślak Adam Michał, Czapska Katarzyna Elżbieta, Dąbrowski Norbert, Daemen Johan, De Kegel Geert, Defrancq Christian, Domański Adam, Dwurzyński Michał, Dzierzbicka Zimny Anna Maria, Fokkema Sven Andre, Fornalik Adam, Friedel Maciej, Fripon Frank Frans, Fulneczek Adam Krzysztof, Gawrzyał Agenor Jan, Grabowski Adam, Grześkowiak Bartosz Kazimierz, Hallows John, Harbuz Marcin, Hermanowska Alicja Maria, Hiller Marek Jacek, Hiszpański Rafał Jerzy, Hollows John, Jankowski Wojciech Czesław, Kamiński Artur Maciej, Karoń Mieczysław Władysław, Kęsik Wojciech Jerzy, Kowalik Grzegorz, Kozłowska Karolina Anna, Kudelski Krzysztof Jerzy, Kurek Bartosz Dawid, Kuśmierz Latała Izabela Katarzyna, Kułagowski Piotr, Lebioda Ewa Urszula, Leue Torsten Stephan, Markiewicz Piotr Wojciech, Metzner Karl-gerhard, Michalak Zygmunt Edmund, Michalski Piotr Bogusław, Miedziński Tomasz Jarosław, Mielczarski Roman, Molenda Piotr, Mordka Hubert Cezary, Murawski Marcin Michał, Niemirowski Jarosław, Noga Adam, Nowakowska Monika, Panek Kasińska Małgorzata, Parkot Jarosław, Philips Luc, Piankowski Tomasz Grzegorz, Piasecki Piotr Krzysztof, Piątkowski Jarosław Tadeusz, Pierzchalski Leon Alfred, Pinakiewicz Urszula Anna, Podleśny Piotr Dariusz, Potacka Bogusława Mariola, Powalski Hantos Eniko, Ptaszyński Paweł, Radikov Nedialko, Radwańska Maria, Rozbicki Tomasz Tadeusz, Schmid Oliver Willi, Shintaku Daisaku, Sitek Anna, Skrzypczak Jan Kazimierz, Solska Bożena, Stańczak Robert, Stanisławski Krzysztof Sławomir, Stankiewicz Rafał Iwo, Staszak Zbigniew Jerzy, Sterck Peter, Sulima Radosław Tomasz, Świderska Anna Maria, Świniarski Jakub Maurycy, Szczęśniak Paweł, Tanghe Marie C.g.g., Tanghe Marie C.g.g., Thibaut Philippe Louis, Thijs Johan, Tokarz Rafał, Trocewicz Regina, Truman David Michael, Vanden Avenne Harold, Vanhevel Jan, Voljc Marko, Waga Jan, Walkowiak Witold, Wohltat Jens Holger, Wohlthat Jens Holger, Wojnicki Stanisław Maciej, Wójtowicz Elżbieta Maria, Woźniak Wołek Monika Anna

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Truman David Michael
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Biedul Konrad Leszek, Biskupski Artur Jerzy, Bosiakowski Zygmunt Wacław, Brzezińska Barbara Katarzyna, Daemen Johan, Daemen Johan Basilius, De Ryck Johan, Gacyk Tadeusz, Gasza Radosław, Gawrzyał Agenor Jan, Górski Marian, Heyndrickx Karel, Jandziński Marek, Kasiewicz Stanisław, Kessler Albert Josef, Markowski Zbigniew Olgierd, Mróz Bogdan, Nowak Alojzy, Nowak Bartłomiej, Pietrzak Edmund Jerzy, Rammeloo Gert, Schoeters Erwin, Szczepkowska Katarzyna, Waga Jan Antoni, Wilczyński Wacław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wiśniewska Jolanta Teresa
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bednarek Henryk Piotr, Bednarek Małgorzata, Błaszczyk Barbara, Gajda Włodzimierz Feliks, Kołodziej Arkadiusz, Robełek Marian, Wójcik Stanisław, Zagańczyk Hubert

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Prandzioch Karolina Anna

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. 2 Take.it Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000554146
  2. Abacus Med. Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000474404
  3. Abc Consulting Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000189918
  4. Aegon Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A., Warszawa − KRS 0000693553
  5. Af Top Consulting Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000522147
  6. Akademia Życia Społecznego Sp. Z O.O., Radom − KRS 0000360043
  7. Akademicki Związek Sportowy Zarząd Główny, Warszawa − KRS 0000138860
  8. Akj Capital S.A., Warszawa − KRS 0000224372
  9. Altera Sp. Z O.O., Warka − KRS 0000093759
  10. Amar S.A., Lisów − KRS 0000327928
  11. Apator S.A., Toruń − KRS 0000056456
  12. Arab Gulf Polish Business Club Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000643071
  13. Asseco Poland S.A., Rzeszów − KRS 0000033391
  14. Atena Usługi Informatyczne i Finansowe Sp. Z O.O., Sopot − KRS 0000009488
  15. Attuario Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000386869
  16. Attuario Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000386546
  17. Atwick Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000611231
  18. Autostrada Eksploatacja S.A., Poznań − KRS 0000004375
  19. Autostrada Wielkopolska Ii S.A., Poznań − KRS 0000328015
  20. Autostrada Wielkopolska S.A., Poznań − KRS 0000001970
  21. Bank Spółdzielczy W Tychach, Tychy − KRS 0000096313
  22. Bestsellers Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000491336
  23. Bz Wbk-aviva Towarzystwo Ubezpieczeń Na Życie S.A., Poznań − KRS 0000310692
  24. Bz Wbk-aviva Towarzystwo Ubezpieczeń Ogólnych S.A., Poznań − KRS 0000310719
  25. C.c. Jensen Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000028643
  26. Call Center Tools S.A., Warszawa − KRS 0000383038
  27. Carda Pt Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A., Warszawa − KRS 0000658530
  28. Carman Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000658934
  29. Ccc S.A., Polkowice − KRS 0000211692
  30. Cerpol - Kozłowice S.A., Kozłowice − KRS 0000065465
  31. Cinkciarz.pl Sp. Z O.O., Zielona Góra − KRS 0000364722
  32. Crh Akademos Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000067730
  33. Crh Żagiel Med Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000315316
  34. Crh Żagiel Med Sp. Z O.O. Sp. J., Lublin − KRS 0000337518
  35. Crowe Advartis Accounting Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000067026
  36. Crowe Advartis Consulting Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000393728
  37. Crowe Advartis Tax Advisers Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000294572
  38. Crowe Advartis Vat Services Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000057559
  39. D.a.s. Prawo i Finanse Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000472263
  40. D.a.s. Towarzystwo Ubezpieczeń Ochrony Prawnej S.A., Warszawa − KRS 0000019094
  41. D.a.s., Tomasz Niedziński Kancelaria Prawna Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000471673
  42. Dobro Czynić Misja Charytatywna Kościoła Chrystusowego W Rp, Warszawa − KRS 0000253759
  43. Dynamic Energy Investments Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000619321
  44. E-aktuariat Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000349816
  45. E-aktuariat Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000349247
  46. Ebb Invest Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000480731
  47. Eko Broker Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000588109
  48. Elpbroker Spółka Z Ograniczoną Odpowedzialnością, Skierniewice − KRS 0000494635
  49. Eu Rubin Sp. Z O.O., Konstancin-jeziorna − KRS 0000326877
  50. Exito Broker Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000250756

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Accetis International Poland Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000133204
  2. Acciona Nieruchomości Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000024958
  3. Aegon Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A., Warszawa − KRS 0000028767
  4. Altera Sp. Z O.O. Sielanka Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000275036
  5. Altera Sp. Z O.O. Tennis Club Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000279062
  6. Artnews S.A., Warszawa − KRS 0000361811
  7. Ascot Invest Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000217753
  8. Aspecta Życie Towarzystwo Ubezpieczeń S.A., Warszawa − KRS 0000066448
  9. Astor S.A., Poniatowa − KRS 0000382324
  10. Astrum Sp. Z O.O., Łąck − KRS 0000017178
  11. Atena Usługi Informatyczne i Finansowe S.A., Sopot − KRS 0000438903
  12. Attis Broker Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000154334
  13. Auto Flota Polska Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000143668
  14. Auto Leasing S.A., Warszawa − KRS 0000006620
  15. Axa Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A., Warszawa − KRS 0000110776
  16. Axa Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji S.A., Warszawa − KRS 0000038616
  17. Axa Życie Towarzystwo Ubezpieczeń S.A., Warszawa − KRS 0000041216
  18. Bałtycka Agencja Rozwoju Regionalnego Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000280245
  19. Bank Bph S.A., Gdańsk − KRS 0000010260
  20. Bank Handlowy W Warszawie S.A., Warszawa − KRS 0000001538
  21. Bank Pocztowy S.A., Bydgoszcz − KRS 0000010821
  22. Bank Przemysłowy S.A., Łódź − KRS 0000004106
  23. Bank Zachodni Wbk S.A., Wrocław − KRS 0000008723
  24. Barista Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000229700
  25. Biliki Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000356140
  26. Bioton Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000121065
  27. Biuro Informacji Kredytowej S.A., Warszawa − KRS 0000110015
  28. Biuro Likwidacji i Obsługi Szkód Blos Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000171342
  29. Biuro Promocji Żeglugi Morskiej Bliskiego Zasięgu W Szczecinie, Szczecin − KRS 0000018443
  30. Bondspot S.A., Warszawa − KRS 0000022931
  31. Bp Techem S.A., Warszawa − KRS 0000050522
  32. Bud - Gaz Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Usługowo - Handlowe Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000139600
  33. Budownictwo Energetyczne Energobudowa S.A., Warszawa − KRS 0000009435
  34. Business Management Group-zespół Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000081121
  35. Bz Wbk Lease S.A., Poznań − KRS 0000072890
  36. Can-pack S.A., Kraków − KRS 0000005418
  37. Carson Invest Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000023190
  38. Carson Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000234797
  39. Centrum Im. Adama Smitha - Pierwszy Niezależny Instytut W Polsce, Warszawa − KRS 0000254595
  40. Centrum Naukowo-produkcyjne Materiałów Elektronicznych Cemat 70 S.A., Warszawa − KRS 0000067845
  41. Centrum Pomocy Osobom Poszkodowanym Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000003315
  42. Centrum Zamek Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000090103
  43. Chemo Sp. Z O.O., Kórnik − KRS 0000169289
  44. Chmielna Development Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000293639
  45. Chmielna Inwestycje Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000139609
  46. Ciech S.A., Warszawa − KRS 0000011687
  47. Cp Partner Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000262058
  48. Cremonini Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000080270
  49. Crh Firma i Rynek Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000130703
  50. Crh Holding Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000062872

Powiązane przetargi (100 / 101 szt.):
  1. Kompleksowe ubezpieczenie mienia oraz odpowiedzialności cywilnej Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Krakowie
    Zamawiający: Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Krakowie, Kraków
    Przedmiotem zamówienia jest ubezpieczenie mienia Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Krakowie, określone w opisie przedmiotu zamówienia tj.: ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk, w tym ubezpieczenie mienia od kradzieży z włamaniem i rabunku oraz ubezpieczenie szyb i innych przedmiotów szklanych od stłuczenia, ubezpieczenie sprzętu elektronicznego, ubezpieczenie maszyn od uszkodzeń, ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności i posiadanego mienia, kompleksowe ubezpieczenie jednostek pływających (OC armatora, casco jednostek pływających, NNW załóg jednostek pływających) .
  2. KOMPLEKSOWE UBEZPIECZENIE MIENIA POWIATU BYDGOSKIEGO I ODPOWIEDZIALNOŚCI CYWILNEJ
    Zamawiający: Starostwo Powiatowe w Bydgoszczy, Bydgoszcz
    1) Przedmiotem zamówienia jest kompleksowe ubezpieczenie:
    a) mienia Powiatu Bydgoskiego, Starostwa Powiatowego oraz jednostek organizacyjnych Powiatu Bydgoskiego, wyszczególnionego w Załącznikach Nr 1 i 2 do SIWZ, (w tym urządzeń elektronicznych i promu),
    b) odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności i posiadanego mienia,
    c) odpowiedzialności cywilnej z tytułu zarządzania drogami powiatowymi - warunki
    i suma ubezpieczenia podane w Załączniku Nr 3,i 3A, 3B do SIWZ,
    d) ubezpieczenia OC, AC, NNW, ASS pojazdów będących własnością Starostwa Powiatowego w Bydgoszczy i jednostek organizacyjnych Powiatu Bydgoskiego (wykaz pojazdów w Załączniku Nr 4 do SIWZ)
    2) Opisany w SIWZ zakres ubezpieczeń jest zakresem minimalnym. Jeżeli OWU przewiduje dodatkowe uregulowania, z których wynika, że zakres ubezpieczeń jest szerszy od proponowanego w SIWZ to automatycznie zostają włączone do ochrony ubezpieczeniowej Zamawiającego.
    3) Zapisy OWU, z których wynika, iż zakres ubezpieczenia jest węższy niż zakres opisany
    w SIWZ nie mają zastosowania.
    4) W kwestiach nieuregulowanych w niniejszej SIWZ zastosowanie mają ogólne warunki ubezpieczenia.
    5) W doprowadzeniu do zawarcia umów ubezpieczenia oraz obsłudze ubezpieczeń Zamawiającego pośredniczą, na podstawie umowy o obsługę brokerską, brokerzy Joanna Koselska i Lucyna Przybysz. Brokerów zwyczajowo wynagradza Wykonawca, przez cały wynikający z SIWZ okres obowiązywania umowy, według przyjętych dla firm brokerskich stawek prowizyjnych.
    6) Wymagania dotyczące realizacji wymagań zawartych w art. 29 ust. 3a ustawy Pzp:
    Zamawiający wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie umowy o pracę, osób wykonujących wskazane przez Zamawiającego poniżej czynności w zakresie realizacji zamówienia, jeżeli wykonanie tych czynności polega na wykonaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. – Kodeks pracy (Dz. U. z 2014 r. po. 1502, z późn. zm.): Przez nawiązanie stosunku pracy pracownik zobowiązuje się do wykonywania pracy określonego rodzaju na rzecz pracodawcy i pod jego kierownictwem oraz w miejscu i czasie wyznaczonym przez pracodawcę, a pracodawca – do zatrudnienia pracownika za wynagrodzeniem.
    Zamawiający wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub podwykonawcę osób wykonujących wszelkie czynności wchodzące w tzw. koszty bezpośrednie na podstawie umowy o pracę. Tak więc wymóg ten dotyczy osób, które wykonują czynności bezpośrednio związane w wykonywaniem usługi, w tym wypadku pracowników odpowiedzialnych za: wystawianie polis i bezpośrednią likwidację szkód.
    Sposób udokumentowania zatrudnienia osób, o których mowa powyżej, uprawnienia Zamawiającego w zakresie kontroli spełniania przez Wykonawcę wymagań z tytułu zatrudnienia na podstawie umowy o pracę oraz sankcje z tytułu nie spełnienia tych wymagań zostały określone we wzorze umowy. Wykonawca przed podpisaniem umowy dostarczy Zamawiającemu wykaz osób skierowanych do realizacji zadania wraz z określeniem podstawy zatrudnienia (imię nazwisko pracownika, data zawarcia umowy o pracę, rodzaj umowy i wymiar etatu).
  3. Ubezpieczenia mienia, odpowiedzialności cywilnej z tytułu posiadania mienia i prowadzonej działalności, ubezpieczenia komunikacyjnego, ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej członków władz spółki” z podziałem na zadania: Zadanie nr 1 – Ubezpieczenie mienia Zadanie nr 2 – Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu posiadania mienia i prowadzonej działalności Zadanie nr 3 – Ubezpieczenia komunikacyjne Zadanie nr 4 – Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej członków władz spółki
    Zamawiający: Zakład Utylizacyjny Sp. z o.o., Gdańsk
    1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest świadczenie przez Wykonawcę na rzecz Zamawiającego usług „Ubezpieczenia mienia, ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej z tytułu posiadania mienia i prowadzonej działalności, ubezpieczenia komunikacyjnego, ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej członków władz spółki”.
    2. Przedmiot zamówienia został podzielony na 4 zadania:
    a) Zadanie nr 1 – Ubezpieczenie mienia
    b) Zadanie nr 2 – Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu posiadania mienia i prowadzenia działalności
    c) Zadanie nr 3 – Ubezpieczenia komunikacyjne
    d) Zadanie nr 4 – Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej członków władz spółki
    3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia umieszczony został w części III SIWZ. Zamawiający określił tam wymagane minimalne warunki ubezpieczenia (obligatoryjne), których treści Wykonawca w jakikolwiek sposób nie może zmienić, także poprzez wprowadzenie limitów odpowiedzialności, franszyz, wyłączeń, itd., bądź poprzez zaproponowanie rozwiązań alternatywnych czy złożenie oferty nie spełniającej wszystkich wymaganych warunków (obligatoryjnych), określonych przez Zamawiającego w SIWZ.
    Warunki dodatkowe (fakultatywne) zostały określone w części I SIWZ, pkt. 27 - Kryteria sposobu oceny ofert. Wykonawca może zaakceptować część lub całość dodatkowych warunków fakultatywnych. W przypadku braku akceptacji przez Wykonawcę części lub całości dodatkowych warunków (fakultatywnych), oferta Wykonawcy nie będzie podlegała odrzuceniu.
    Wymagane minimalne warunki ubezpieczenia (obligatoryjne) oraz klauzule dodatkowe (fakultatywne), mają zastosowanie tylko wtedy gdy nie zawężają ochrony ubezpieczenia (odpowiedzialności ubezpieczyciela) wskazanej w ogólnych warunkach ubezpieczenia. W sytuacji, gdy wskutek zastosowania zapisów doszłoby do zawężenia odpowiedzialności ubezpieczyciela w relacji do ogólnych warunków ubezpieczenia, to zastosowanie mają tylko te postanowienia, które tej odpowiedzialności nie zawężają oraz te, które tę odpowiedzialność rozszerzają.

  4. UBEZPIECZENIE MAJĄTKU I ODPOWIEDZIALNOŚCI CYWILNEJ GMINY DĘBNO
    Zamawiający: Proffman Broker Sp. z o.o., Szczecin
    Przedmiotem zamówienia jest kompleksowe ubezpieczenie Zamawiającego w zakresie:
    część I zamówienia- zwana dalej Zadaniem A
    1)ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk
    2)ubezpieczenie sprzętu elektronicznego
    3)ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu posiadanego mienia i prowadzonej działalności
    część II zamówienia- zwana dalej Zadaniem B
    4)ubezpieczenia komunikacyjne
    część III zamówienia- zwana dalej Zadaniem C
    5)ubezpieczenia NNW członków ochotniczych straży pożarnych oraz członków młodzieżowych drużyn pożarniczych
  5. Ubezpieczenie mienia, odpowiedzialności cywilnej oraz ubezpieczeń komunikacyjnych Zarządu Dróg Miejskich i Komunikacji Publicznej w Bydgoszczy – cześć II zamówienia - ubezpieczenia komunikacyjne
    Zamawiający: Zarząd Dróg Miejskich i Komunikacji Publicznej w Bydgoszczy, Bydgoszcz
    Przedmiotem zamówienia jest ubezpieczenie floty pojazdów należących do Zamawiającego; zakres ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej posiadaczy pojazdów mechanicznych zgodnie z ustawą
    o ubezpieczeniach obowiązkowych, Ubezpieczeniowym Funduszu Gwarancyjnym i Polskim Biurze Ubezpieczycieli Komunikacyjnych (Dz. U. 2013 poz.392 z późń. zm.). W zakres ubezpieczenia włączona jest wybranych pojazdów ochrona w zakresie ubezpieczenia auto casco z rozszerzeniem
    o bezpłatne usługi assistance oraz ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków.
    Szczegółowy zakres i warunki ubezpieczenia określone w załącznikach do niniejszego zaproszenia tj.:
    1) opis przedmiotu zamówienia (OPZ) – załącznik nr 5,
    2) wzór umowy, zawierający istotne dla stron postanowienia, które zostaną wprowadzone do treści zawieranej umowy w sprawie zamówienia publicznego – załącznik nr 4
  6. Ubezpieczenie osób w ramach projektu Staże zagraniczne dla uczniów i absolwentów szkół zawodowych oraz mobilność kadry kształcenia zawodowego
    Zamawiający: Zespół Szkół im. A. Naruszewicza w Janowie Podlaskim, Janów Podlaski
    Ubezpieczenie osób w ramach projektu Staże zagraniczne dla uczniów i absolwentów szkół zawodowych oraz mobilność kadry kształcenia zawodowego” pt.: Doskonalenie umiejętności rolniczych w dużych gospodarstwach hodowlanych szansą podniesienia kwalifikacji zawodowych
  7. Ubezpieczenia mienia, odpowiedzialności cywilnej oraz ryzyk morskich Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni
    Zamawiający: Akademia Marynarki Wojennej im. Bohaterów Westerplatte, Gdynia
    Ubezpieczenia mienia, odpowiedzialności cywilnej oraz ryzyk morskich Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni
  8. ubezpieczenia mienia,odpowiedzialności cywilnej, odpowiedzialności majątkowej funkcjonariuszy publicznych oraz ubezpieczenia pojazdów Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego
    Zamawiający: Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego, Zielona Góra
    Przedmiotem zamówienia jest ubezpieczenia mienia,odpowiedzialności cywilnej, odpowiedzialności majątkowej funkcjonariuszy publicznych,
    oraz ubezpieczenia pojazdów Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego.
    Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania i zasady realizacji zamówienia określone są we wzorze umowy, stanowiącym załącznik nr 5 do SIWZ. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Zamówienie dzieli się na poniższe części: Część 1 – Ubezpieczenie mienia i odpowiedzialności cywilnej. Część 2 – Ubezpieczenie pojazdów.
    Część 3 - Ubezpieczenie odpowiedzialności majątkowej funkcjonariuszy publicznych Opis
    Części 1 zamówienia zawiera załącznik nr 6 do SIWZ. Opis Części 2 zamówienia zawiera
    załącznik nr 6 do SIWZ. Opis Części 3 zamówienia zawiera załącznik nr 6 do SIWZ.
  9. Ubezpieczenie mienia i odpowiedzialności oraz ubezpieczenie pojazdów KW PSP w Krakowie oraz Komend Powiatowych / Miejskich PSP woj. małopolskiego.
    Zamawiający: Komenda Wojewódzka PSP w Krakowie, Kraków
    Część I Zamówienia: Ubezpieczenie mienia i odpowiedzialności Zamawiającego w zakresie: Ubezpieczenie mienia od ognia i innych zdarzeń losowych, Ubezpieczenie mienia od kradzieży z włamaniem i rabunku oraz od kradzieży zwykłej, Ubezpieczenie sprzętu elektronicznego od wszystkich ryzyk, Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, Ubezpieczenie szyb od stłuczenia, Ubezpieczenie maszyn od uszkodzeń od wszystkich ryzyk. Część II Zamówienia: Ubezpieczenie pojazdów Zamawiającego w zakresie: Ubezpieczenie autocasco, Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków kierowcy i pasażerów, Ubezpieczenie assistance
  10. Świadczenie usług w zakresie wycen nieruchomości – 5 zadań częściowych. Postępowanie nr OP.SOP.ZP. 21.2017.U
    Zamawiający: Agencja Nieruchomości Rolnych Oddział Terenowy w Opolu, Opole
    Zadanie częściowe nr 1
    Wycena nieruchomości zabudowanej, działka nr 407/35 a.m. 2, o pow. 0,0131 ha, na której znajduje się budynek stacji transformatorowej, położonej w powiecie nyskim, gminie Skoroszyce, obrębie Sidzina.
    Zadanie częściowe nr 2
    Wyceny 7 nieruchomości niezabudowanych położonych w województwie opolskim, powiecie namysłowskim, gmina Pokój, obręb: Domaradz oraz Fałkowice.
    Zadanie częściowe nr 3
    Wycena wraz z pomiarem jednego boksu garażowego znajdującego się w budynku niemieszkalnym na działce nr 1182/34 obręb Niemodlin, gmina Niemodlin, powiat opolski, województwo opolskie.
    Zadanie częściowe nr 4
    Wyceny 11 nieruchomości gruntowych niezabudowanych położonych w woj. opolskim, pow. nyski, gmina Głuchołazy.
    Zadanie częściowe nr 5
    Wycena 10 nieruchomości niezabudowanych, położonych w powiecie rybnickim, woj. śląskie, w gminie Czerwionka-Leszczyny, obręb: Czuchów, Dębieńsko
  11. UBEZPIECZENIE MAJĄTKU I INNYCH INTERESÓW GMINY ZAWOJA OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU - Usługi
    Zamawiający: Gmina Zawoja, Zawoja
    Przedmiotem zamówienia jest ubezpieczenie majątku i innych interesów Gminy Zawoja. Przedmiot zamówienia podlega podziałowi na niżej wymienione części: Część I: ubezpieczenie majątku i odpowiedzialności cywilnej Gminy Zawoja. Zakres zamówienia obejmuje: 1) ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk, 2) ubezpieczenie sprzętu elektronicznego od wszystkich ryzyk, 3) ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej. Część II: ubezpieczenie pojazdów mechanicznych Gminy Zawoja. Zakres zamówienia obejmuje: 1) obowiązkowe ubezpieczenie OC posiadaczy pojazdów mechanicznych, 2) ubezpieczenie pojazdów od uszkodzenia i utraty auto casco, 3) ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków kierowcy i pasażerów, 4) bezskładkowe ubezpieczenie assistance (jeśli wykonawca takie posiada), 5) bezskładkowe ubezpieczenie OC posiadaczy pojazdów mechanicznych za szkody powstałe w związku z ruchem pojazdów na terenie państw należących do Systemu Zielonej Karty, a niebędących członkami Unii Europejskiej – tzw. Zielona Karta. Część III: ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków członków Ochotniczych Straży Pożarnych Gminy Zawoja. Zakres zamówienia obejmuje ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków członków Ochotniczych Straży Pożarnych (OSP) i Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych.
  12. Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej organizatora w ramach Światowych Igrzysk Sportowych The World Games 2017 oraz ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej organizatora imprez masowych w ramach Światowych Igrzysk Sportowych The World Games 2017
    Zamawiający: Wrocławski Komitet Organizacyjny - Światowe Igrzyska Sportowe 2017 Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Wrocław
  13. Przedmiotem zamówienia jest usługa ubezpieczenia mienia oraz pojazdów Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach na okres 12 miesięcy
    Zamawiający: Wojewódzki Szpital Zespolony, Kielce
    Przedmiotem zamówienia jest usługa ubezpieczenia mienia oraz pojazdów Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach na okres 12 miesięcy
  14. Kompleksowe ubezpieczenie jednostek pływających należących do Okręgowego Inspektoratu Rybołówstwa Morskiego w Gdyni
    Zamawiający: Okręgowy Inspektorat Rybołówstwa Morskiego w Gdyni, Gdynia
    1.Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na kompleksowym ubezpieczeniu jednostek pływających, w którego skład wchodzą:
    A.W odniesieniu do Kontroler 16 i Kontroler 19
    1/ubezpieczenie kadłuba, maszyny i wyposażenia na podstawie „Institute Time Clauses-Hulls” z 1.11.95 z włączeniem ryzyka kolizji z obiektami stałymi i innymi obiektami pływającymi z rozszerzeniem odpowiedzialności przy szkodach kolizyjnych do 4/4 sumy ubezpieczenia oraz o kradzież jednostki z miejsca postoju, niezależnie od kwalifikacji prawnej przestępstwa przeciwko mieniu z rozszerzeniem zakresu pokrycia o kradzież z włamaniem pomimo braku całodobowego dozoru statku. Zwroty za postoje zgodnie z klauzulą 23.1.2: a – 30% ; b – 10%
    2/straty finansowe z tytułu odpowiedzialności cywilnej z tytułu eksploatacji 3 jednostek pływających wg warunków instytutowych „Institute Protection and Indemnity Clauses Hulls-Time” z 20.07.87
    3/ryzyko min wg kl. 1.13. w zakresie klauzul instytutowych „Institute War and Strikes Clauses Hulls-Time” z 1.11.95
    B.W odniesieniu do łodzi patrolowej ŁR-OIRM-1:
    1/ubezpieczenie kadłuba, maszyny i wyposażenia na podstawie Institute Time Hulls Port Risks including Limited Navigation” z 20/07/87
    2/straty finansowe z tytułu odpowiedzialności cywilnej w zakresie przewidzianym w powołanych w pkt B.1/ warunkach z 20/07/87 ( kl. 10 „Protection and Indemnity ).
    C. W odniesieniu do wszystkich jednostek:
    1/Następstwa Nieszczęśliwych Wypadków członków załogi i osób wykonujących funkcje inspekcyjne w portach i na statkach.
    2/rzeczy osobiste członków załogi i osób wykonujących funkcje inspekcyjne w portach i na statkach.
  15. Zadanie I: ubezpieczenie mienia i OC Gminy Pawłowice oraz jednostek Gminy: Zadanie II ubezpieczenie pojazdów Zadanie III ubezpieczenie członków Ochotniczej Straży Pożarnej
    Zamawiający: Urząd Gminy Pawłowice, Pawłowice
    Zadanie I: ubezpieczenie mienia i OC Gminy Pawłowice oraz jednostek Gminy: Zadanie II ubezpieczenie pojazdów
    Zadanie III ubezpieczenie członków Ochotniczej Straży Pożarnej
  16. UBEZPIECZENIE MAJĄTKU I INNYCH INTERESÓW POWIATU OLESKIEGO
    Zamawiający: Powiat Oleski, Olesno
    Przedmiotem zamówienia jest ubezpieczenie majątku i innych interesów Powiatu Oleskiego wraz z jednostkami organizacyjnymi. Przedmiot zamówienia podzielony został na dwie następujące części: Część I: ubezpieczenie majątku i odpowiedzialności cywilnej Powiatu Oleskiego wraz z jednostkami organizacyjnymi. Zakres zamówienia obejmuje: 1) ubezpieczenie mienia systemem od wszystkich ryzyk, w tym: • od kradzieży z włamaniem i rabunku, • przedmiotów szklanych od stłuczenia, 2) ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, 3) ubezpieczenie sprzętu elektronicznego. Część II: ubezpieczenie pojazdów mechanicznych Powiatu Oleskiego. Zakres zamówienia obejmuje: 1) obowiązkowe ubezpieczenie OC posiadaczy pojazdów mechanicznych, 2) ubezpieczenie pojazdów od uszkodzenia i utraty auto casco, 3) ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków kierowcy i pasażerów, 4) bezskładkowe ubezpieczenie assistance (jeśli wykonawca takie posiada), 5) dodatkowe rozszerzone płatne ubezpieczenie Assistance 6) bezskładkowe ubezpieczenie OC posiadaczy pojazdów mechanicznych za szkody powstałe w związku z ruchem pojazdów na terenie państw należących do Systemu Zielonej Karty, a niebędących członkami Unii Europejskiej – tzw. Zielona Karta
  17. UBEZPIECZENIE MAJĄTKU I INNYCH INTERESÓW GMINY SKARŻYSKO-KAMIENNA WRAZ Z JEDNOSTKAMI ORGANIZACYJNYMI I INSTYTUCJAMI KULTURY
    Zamawiający: Gmina Skarżysko-Kamienna, Skarżysko-Kamienna
    Przedmiotem zamówienia jest ubezpieczenie majątku i innych interesów Gminy Skarżysko-Kamienna wraz z jednostkami organizacyjnymi i instytucjami kultury. Przedmiot zamówienia podzielony został na trzy następujące części:
    Część I: ubezpieczenie majątku i odpowiedzialności cywilnej Gminy Skarżysko-Kamienna wraz z jednostkami organizacyjnymi i instytucji kultury. Zakres zamówienia obejmuje:
    1) ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk, w tym:
    a) od kradzieży z włamaniem i rabunku,
    b) przedmiotów szklanych od stłuczenia;
    2) ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej,
    3) ubezpieczenie sprzętu elektronicznego od wszystkich ryzyk
    Część II: ubezpieczenie pojazdów mechanicznych Gminy Skarżysko-Kamienna. Zakres zamówienia obejmuje:
    1) obowiązkowe ubezpieczenie OC posiadacza pojazdów mechanicznych,
    2) ubezpieczenie AUTO CASCO pojazdów mechanicznych,
    3) ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków kierowcy i pasażerów pojazdów mechanicznych,
    4) ubezpieczenie Assistance pojazdów mechanicznych,
    5) ubezpieczenie Zielona Karta
    Część III: ubezpieczenie sprzętu komputerowego Gminy Skarżysko-Kamienna, w ramach projektów: „Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu”, „Upowszechnianie dostępu do Internetu dla osób wykluczonych cyfrowo”. Zakres zamówienia obejmuje:
    1) Ubezpieczenie sprzętu elektronicznego od wszystkich ryzyk
  18. Świadczenie usług ochrony ubezpieczenia morskiego, majątkowego, komunikacyjnego, OC oraz NNW dla Morskiego Instytutu Rybackiego- Państwowego Instytutu Badawczego
    Zamawiający: Morski Instytut Rybacki - Państwowy Instytut Badawczy, Gdynia
    Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług ochrony ubezpieczenia morskiego, majątkowego, komunikacyjnego, OC oraz NNW dla Morskiego Instytutu Rybackiego- Państwowego Instytutu Badawczego.
    Szczegółowy opis zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SIWZ.
  19. Świadczenie usług ubezpieczenia majątkowego, komunikacyjnego, OC oraz NNW dla Morskiego Instytutu Rybackiego- Państwowego Instytutu Badawczego
    Zamawiający: Morski Instytut Rybacki - Państwowy Instytut Badawczy, Gdynia
    Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług ubezpieczenia majątkowego, komunikacyjnego, OC oraz NNW dla Morskiego Instytutu Rybackiego- Państwowego Instytutu Badawczego.
    Szczegółowy opis zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SIWZ.
  20. Kompleksowe ubezpieczenia mienia i odpowiedzialności cywilnej Uniwersytetu Zielonogórskiego
    Zamawiający: Uniwersytet Zielonogórski, Zielona Góra
    Kompleksowe ubezpieczenia mienia i odpowiedzialności cywilnej Uniwersytetu Zielonogórskiego
  21. Ubezpieczenie jednostek pływających Politechniki Gdańskiej na lata 2017-2019
    Zamawiający: Politechnika Gdańska - Centrum Informatyczne Trójmiejskiej Akademickiej Sieci Komputerowej, Gdańsk
  22. UBEZPIECZENIE MAJĄTKU, ODPOWIEDZIALNOŚCI CYWILNEJ ORAZ POJAZDÓW MECHANICZNYCH POWIATU TCZEWSKIEGO I JEDNOSTEK ORGANIZACYJNYCH
    Zamawiający: Powiat Tczewski, Tczew
  23. Świadczenie usług w zakresie wycen nieruchomości – 6 zadań częściowych. Postępowanie nr OP.SOP.ZP. 6.2017.U
    Zamawiający: Agencja Nieruchomości Rolnych Oddział Terenowy w Opolu, Opole
  24. Kompleksowe ubezpieczenie Powiatu Olsztyńskiego
    Zamawiający: Zarząd Powiatu Olsztyńskiego, Olsztyn
  25. Ubezpieczenie mienia i odpowiedzialności Zamawiającego.
    Zamawiający: Powiat Jasielski, Jasło
  26. UBEZPIECZENIE MAJĄTKU I INNYCH INTERESÓW MIASTA INOWROCŁAW WRAZ Z JEDNOSTKAMI ORGANIZACYJNYMI I INSTYTUCJAMI KULTURY
    Zamawiający: Miasto Inowrocław, Inowrocław
  27. Ubezpieczenie majątku i innych interesów Gminy Zbąszynek wraz z jednostkami organizacyjnymi i instytucjami kultury
    Zamawiający: Gmina Zbąszynek, Zbąszynek
  28. Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków zawodników Tyskiego Sportu S.A.
    Zamawiający: Tyski Sport S.A., Tychy
  29. Ubezpieczenie mienia i odpowiedzialności Zamawiającego
    Zamawiający: Urząd Miejski w Wyrzysku, Wyrzysk
  30. ubezpieczenie kosztów leczenia i następstw nieszczęśliwych wypadków w czasie służbowych podróży zagranicznych senatorów, pracowników Kancelarii Senatu oraz osób delegowanych przez Kancelarię Senatu oraz ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków zespołu konwojującego wartości pieniężne.
    Zamawiający: Kancelaria Senatu, Warszawa
  31. "Ubezpieczenie majątkowe Towarzystwa Budownictwa Społecznego Wrocław sp. z o.o."
    Zamawiający: Towarzystwo Budownictwa Społecznego Wrocław Sp. z o.o., Wrocław
  32. Ubezpieczenie mienia i odpowiedzialności Zamawiającego
    Zamawiający: Gmina Wadowice Urząd Miejski, Wadowice
  33. Ubezpieczenie majątku i innych interesów Gminy Miejskiej Wągrowiec wraz z jednostkami organizacyjnymi i instytucjami kultury
    Zamawiający: Burmistrz Miasta Wągrowca, Wągrowiec
  34. Ubezpieczenie majątku i odpowiedzialności cywilnej Gminy Swarzędz wraz z jednostkami organizacyjnymi i instytucjami kultury oraz ubezpieczeniem następstw nieszczęśliwych wypadków członków Ochotniczych Straży Pożarnych Gminy Swarzędz
    Zamawiający: Gmina Swarzędz, Swarzędz
  35. Usługa ubezpieczenia Gminy Długołęka oraz jednostek organizacyjnych
    Zamawiający: Gmina Długołęka, Mirków
  36. Ubezpieczenie mienia Gminy Miejskiej Głogów
    Zamawiający: Gmina Miejska Głogów, Głogów
  37. Usługa ubezpieczenia: Zadanie 1 - Ubezpieczenie majątku wraz z ubezpieczeniem odpowiedzialności cywilnej Zadanie 2 - Ubezpieczenie floty pojazdów Zadanie 3 - Ubezpieczenie NNW pracowników Zadanie 4 - Ubezpieczenie Odpowiedzialności Cywilnej D&O
    Zamawiający: Centralna Stacja Ratownictwa Górniczego Spółka Akcyjna, Bytom
  38. Usługa ubezpieczenia mienia oraz odpowiedzialności cywilnej Centralnego Ośrodka Sportu Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Zakopanem w okresie 01.02.2017r. – 31.01.2019 r.
    Zamawiający: Centralny Ośrodek Sportu - Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Zakopanem, Zakopane
  39. Kompleksowe ubezpieczenie mienia i odpowiedzialności cywilnej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Toruniu w okresie od 1 lutego 2017 do 31 stycznia 2019
    Zamawiający: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Toruń
  40. Ubezpieczenie Powiatu Radomszczańskiego w okresie od 22.01.2017r. do 21.01.2019r.
    Zamawiający: Powiat Radomszczański, Radomsko
  41. Ubezpieczenie Przedsiębiorstwa Komunalnego Sp. z o.o. w Wieluniu w okresie od 01.01.2017 r. do 31.12.2019 r.
    Zamawiający: Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o., Wieluń
  42. UBEZPIECZENIE MAJĄTKU I ODPOWIEDZIALNOŚCI CYWILNEJ REGIONALNEGO ZARZĄDU GOSPODARKI WODNEJ W SZCZECINIE
    Zamawiający: Proffman Broker Sp. z o.o., Szczecin
  43. Kompleksowe ubezpieczenie mienia, odpowiedzialności cywilnej, następstw nieszczęśliwych wypadków, ryzyk komunikacyjnych, jednostek pływających oraz statku powietrznego
    Zamawiający: Słowiński Park Narodowy, Smołdzino
  44. Ubezpieczenie majątku i innych interesów Gminy Miejskiej Lubin wraz z jednostkami organizacyjnymi.
    Zamawiający: Gmina Miejska Lubin - Urząd Miejski w Lubinie, Lubin
  45. Ubezpieczenie majątku i innych interesów Powiatu Szamotulskiego wraz z jednostkami organizacyjnymi i instytucjami kultury
    Zamawiający: Powiat Szamotulski, Szamotuły
  46. Ubezpieczenie mienia, odpowiedzialności cywilnej oraz ubezpieczenia pojazdów Powiatu Pyrzyckiego.
    Zamawiający: Nord Partner Sp. z o.o., Toruń
  47. Ubezpieczenie mienia, odpowiedzialności cywilnej, komunikacji oraz odpowiedzialności prawnej z tytułu zanieczyszczenia środowiska Zakładu Utylizacji Odpadów Stałych Sp. z o.o. w Tczewie na lata 2017-2019
    Zamawiający: Zakład Utylizacji Odpadów Stałych sp. z o. o., Tczew
  48. Ubezpieczenie majątku i interesów Powiatu Bocheńskiego oraz powiatowych jednostek organizacyjnych
    Zamawiający: Zarząd Powiatu w Bochni, Bochnia
  49. Usługa ubezpieczenia Zakładu Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Andrychowie
    Zamawiający: Zakład Gospodarki Komunalnej Spółka z o.o., Andrychów
  50. Świadczenie usług w zakresie wycen nieruchomości – 6 zadań częściowych. Postępowanie nr OP.SOP.ZP.016.II.77.2016.U
    Zamawiający: Agencja Nieruchomości Rolnych Oddział Terenowy w Opolu, Opole
  51. Kompleksowe ubezpieczenie majątkowe i odpowiedzialności cywilnej Gminy Miasto Koszalin, jej jednostek organizacyjnych, instytucji kultury i Zarządu Obiektów Sportowych
    Zamawiający: Gmina Miasto Koszalin, Koszalin
  52. Przetarg nieograniczony nr M-44/2016 na ubezpieczenie mienia i odpowiedzialności Zamawiającego w zakresie: Część I: Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej podmiotu leczniczego; Część II: Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk, Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej; Część III: Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej posiadaczy pojazdów mechanicznych, Ubezpieczenie auto casco, Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków kierowcy i pasażerów, Ubezpieczenie assistance.
    Zamawiający: Szpital Wielospecjalistyczny w Inowrocławiu, Inowrocław
  53. Ubezpieczenie osób i mienia Urzędu Morskiego w Gdyni
    Zamawiający: Dyrektor Urzędu Morskiego w Gdyni, Gdynia
  54. Kompleksowe Ubezpieczenie Miasta Zabrze Zadanie nr 1 Ubezpieczenia majątkowe, osobowe oraz odpowiedzialności cywilnej Zadanie nr 2 Ubezpieczenia komunikacyjne pojazdów
    Zamawiający: Miasto Zabrze, Zabrze
  55. UBEZPIECZENIE MAJĄTKU I INNYCH INTERESÓW GMINY MIEJSKIEJ W CHODZIEŻY WRAZ Z JEDNOSTKAMI ORGANIZACYJNYMI, INSTYTUCJAMI KULTURY ORAZ SPÓŁKAMI KOMUNALNYMI
    Zamawiający: Gmina Miejska w Chodzieży, Chodzież
  56. Ubezpieczenie majątku i innych interesów gminy Śrem wraz z jednostkami organizacyjnymi i instytucjami kultury
    Zamawiający: Urząd Miejski w Śremie, Śrem
  57. Część 1 – Ubezpieczenie majątkowe i odpowiedzialności cywilnej Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu; Część 2 - Ubezpieczenie komunikacyjne (OC, NNW, AC, ASS) pojazdów mechanicznych Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu; Część 3 – Ubezpieczenie bezzałogowych statków powietrznych
    Zamawiający: Uniwersytet Mikołaja Kopernika, Toruń
  58. UBEZPIECZENIE LODOŁAMACZY REGIONALNEGO ZARZĄDU GOSPODARKI WODNEJ W SZCZECINIE
    Zamawiający: Proffman Broker Sp. z o.o., Szczecin
  59. Ubezpieczenie floty samochodowej Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej – Państwowego Instytutu Badawczego w 2017 roku
    Zamawiający: Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej - Państwowy Instytut Badawczy, Warszawa
  60. Ubezpieczenie majątku i innych interesów Gminy Jawor wraz z jednostkami organizacyjnymi i instytucjami kultury
    Zamawiający: Gmina Jawor, Jawor
  61. USŁUGA UBEZPIECZENIA WOJEWÓDZKIEGO INSPEKTORATU OCHRONY ŚRODOWISKA WE WROCŁAWIU
    Zamawiający: Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska we Wrocławiu, Wrocław
  62. Przetarg nieograniczony na ubezpieczenie majątku i interesu majątkowego Gminy Mosina oraz jednostek organizacyjnych
    Zamawiający: Gmina Mosina, Mosina
  63. Ubezpieczenie mienia Miasta Bielska-Białej nieprzekazanego do jednostek organizacyjnych, Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej, Bielsko-Bialskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji oraz Skarbu Państwa nieprzekazanego do jednostek organizacyjnych na lata 2017-2018.
    Zamawiający: Gmina Bielsko-Biała - Urząd Miejski w Bielsku-Białej Wydział Organizacji i Nadzoru, Referat Administracyjno-Gospodarczy, Bielsko-Biała
  64. UBEZPIECZENIE MAJĄTKU I INNYCH INTERESÓW GMINY CHOJNÓW WRAZ Z JEDNOSTKAMI ORGANIZACYJNYMI I INSTYTUCJAMI KULTURY
    Zamawiający: Gmina Chojnów, Chojnów
  65. Kompleksowe ubezpieczenia majątkowe wraz z odpowiedzialnością cywilną i ubezpieczenia komunikacyjne
    Zamawiający: Urząd Miejski w Radzionkowie, Radzionków
  66. Ubezpieczenie mienia i odpowiedzialności cywilnej Gminy Kędzierzyn-Koźle oraz komunalnych osób prawnych w Kędzierzynie-Koźlu w 2017r.
    Zamawiający: Gmina Kędzierzyn-Koźle, Wydział Zamówień Publicznych, Kędzierzyn-Koźle
  67. Świadczenie usług ubezpieczenia mienia i odpowiedzialności cywilnej oraz następstw nieszczęśliwych wypadków
    Zamawiający: Miasto Leszno, Urząd Miasta Leszna, Leszno
  68. Ubezpieczenie mienia i OC działalności URBIS Sp. z o.o.
    Zamawiający: URBIS sp. z o.o., Gniezno
  69. Kompleksowe ubezpieczenia majątkowe wraz z odpowiedzialnością cywilną, ubezpieczenia komunikacyjne i ubezpieczenie członków ochotniczych straży pożarnych dla Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny na rok 2017
    Zamawiający: Gmina i Miasto Czerwionka-Leszczyny, Czerwionka-Leszczyny
  70. Kompleksowe ubezpieczenie mienia, pojazdów i odpowiedzialności cywilnej Zarządu Dróg Wojewódzkich w Zielonej Górze
    Zamawiający: Województwo Lubuskie - Zarząd Dróg Wojewódzkich w Zielonej Górze, Zielona Góra
  71. Ubezpieczenie mienia i odpowiedzialności Zamawiającego
    Zamawiający: INNEKO Spółka z o.o., Gorzów Wielkopolski
  72. Ubezpieczenie mienia i odpowiedzialności cywilnej gminy miasto Sieradz wraz z jednostkami organizacyjnymi
    Zamawiający: Gmina Miasto Sieradz, Sieradz
  73. Ubezpieczenie Powiatu Zgierskiego w latach 2017-2019
    Zamawiający: Powiat Zgierski reprezentowany przez Zarząd Powiatu Zgierskiego, Zgierz
  74. Ubezpieczenie mienia Urzędu Morskiego w Słupsku
    Zamawiający: Urząd Morski w Słupsku, Słupsk
  75. Ubezpieczenie środków transportu, ubezpieczenia komunikacyjne Państwowego Instytutu Geologicznego - Państwowego Instytutu Badawczego
    Zamawiający: Państwowy Instytut Geologiczny - Państwowy Instytut Badawczy, Warszawa
  76. Kompleksowe ubezpieczenie mienia i odpowiedzialności cywilnej Miejskiego Zarządu Usług Komunalnych i Dróg we Włocławku
    Zamawiający: Miejski Zarząd Usług Komunalnych i Dróg we Włocławku, Włocławek
  77. Usługa ubezpieczenia mienia oraz ubezpieczeń komunikacyjnych na rzecz Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Legnicy
    Zamawiający: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Legnicy, Legnica
  78. Ubezpieczenie majątku i odpowiedzialności cywilnej Powiatu Inowrocławskiego wraz z jednostkami organizacyjnymi
    Zamawiający: Powiat Inowrocławski, Inowrocław
  79. Usługa ubezpieczenia Powiatu Śremskiego wraz z jednostkami organizacyjnymi
    Zamawiający: Starostwo Powiatowe w Śremie, Śrem
  80. Przedmiotem zamówienia jest usługa kompleksowego ubezpieczenia na rzecz Ośrodka Badawczo-Rozwojowego Centrum Techniki Morskiej S.A.
    Zamawiający: Ośrodek Badawczo - Rozwojowy Centrum Techniki Morskiej, Gdynia
  81. DBP.272.1.10.2016 Zamówienie na świadczenie usług grupowego ubezpieczenia na życie pracowników oraz członków rodzin pracowników Starostwa Powiatowego w Nowym Sączu
    Zamawiający: Powiat Nowosądecki, Zarząd Powiatu Nowosądeckiego, Nowy Sącz
  82. Ubezpieczenie PZDW w Rzeszowie na 2017 r. w zakresie: -ubezpieczenie mienia i odpowiedzialności PZDW za rok 2017 – część I – drogi, budynki, budowle; -ubezpieczenie mienia i odpowiedzialności PZDW za rok 2017 – część II – komunikacja; -ubezpieczenie mienia i odpowiedzialności PZDW za rok 2017 – część III – jednostka pływająca
    Zamawiający: Podkarpacki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Rzeszowie, Rzeszów
  83. ubezpieczenie majątku i innych interesów Gminy Karpacz
    Zamawiający: Gmina Karpacz, Karpacz
  84. Kompleksowe ubezpieczenie mienia od ognia i innych zdarzeń losowych, oraz ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej ZGO S.A. w Bielsku-Białej na okres 12 miesięcy
    Zamawiający: Zakład Gospodarki Odpadami S.A., Bielsko-Biała
  85. Świadczenie usług w zakresie wycen nieruchomości – 7 zadań częściowych. Postępowanie nr OP.SOP.ZP.016.II.46.2016.U
    Zamawiający: Agencja Nieruchomości Rolnych Oddział Terenowy w Opolu, Opole
  86. KOMPLEKSOWE UBEZPIECZENIE GMINY CHRZANÓW NA LATA 2016-2019
    Zamawiający: Gmina Chrzanów - Urząd Miejski w Chrzanowie, Chrzanów
  87. Usługa ubezpieczenia statku Nawigator XXI wraz z aparaturą badawczą i pojazdem podwodnym Hyball
    Zamawiający: Akademia Morska w Szczecinie, Szczecin
  88. Świadczenie usług w zakresie wycen nieruchomości – 2 zadania częściowe. Postępowanie nr OP.SOP.ZP.016.II.49.2016.U
    Zamawiający: Agencja Nieruchomości Rolnych Oddział Terenowy w Opolu, Opole
  89. Ubezpieczenie mienia ZGOK Sp. z o.o. w Olsztynie
    Zamawiający: Zakład Gospodarki Odpadami Komunalnymi Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Olsztyn
  90. UBEZPIECZENIE POWIATU ŁASKIEGO W OKRESIE OD 1.10.2016 R. DO 31.12.2018 R.
    Zamawiający: Powiat Łaski, Łask
  91. Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej i majątku Centrum Onkologii w Bydgoszczy
    Zamawiający: Centrum Onkologii im. prof. Franciszka Łukaszczyka w Bydgoszczy, Bydgoszcz
  92. Usługi ubezpieczenia komunikacyjnego floty samochodowej PFRON
    Zamawiający: Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w Warszawie, Warszawa
  93. Ubezpieczenie śmigłowców Wyższej Szkoły Oficerskiej Sił Powietrznych z siedzibą w Dęblinie
    Zamawiający: Wyższa Szkoła Oficerska Sił Powietrznych w Dęblinie, Dęblin
  94. Ubezpieczenie mienia i odpowiedzialności Zamawiającego
    Zamawiający: Gmina Barwice, Barwice
  95. UBEZPIECZENIE GRUPOWE PRACOWNIKÓW, WSPÓŁMAŁŻONKÓW ORAZ PEŁNOLETNICH DZIECI PRACOWNIKÓW URZĘDU MIASTA RYPIN ORAZ JEDNOSTEK ORGANIZACYJNYCH I INSTYTUCJI KULTURY GMINY MIASTA RYPIN
    Zamawiający: Gmina Miasta Rypin, Rypin
  96. świadczenie przez ubezpieczyciela na rzecz Instytutu Lotnictwa kompleksowej usługi ubezpieczenia
    Zamawiający: Instytut Lotnictwa, Warszawa
  97. Usługi ubezpieczenia 1) mienia i odpowiedzialności cywilnej; 2) floty pojazdów dla Uniwersytetu Medycznego w Lublinie; nr sprawy UM-ZP-262-36/16
    Zamawiający: Uniwersytet Medyczny w Lublinie, Lublin
  98. Ubezpieczenie mienia NBP, odpowiedzialności cywilnej oraz następstw nieszczęśliwych wypadków
    Zamawiający: Narodowy Bank Polski - Departament Koordynacji i Realizacji Zakupów, Warszawa
  99. UBEZPIECZENIE MIENIA ORAZ ODPOWIEDZIALNOŚCI CYWILNEJ GMINY MIEJSKIEJ CHOJNICE ORAZ JEDNOSTEK PODLEGŁYCH NA LATA 2016/2018
    Zamawiający: Urząd Miejski, Chojnice
  100. Grupowe ubezpieczenie na życie pracowników Zarządu Budynków Komunalnych w Krakowie i członków ich rodzin
    Zamawiający: Zarząd Budynków Komunalnych, Kraków
  101. UBEZPIECZENIE MAJĄTKU I INNYCH INTERESÓW GMINY GRODKÓW
    Zamawiający: Gmina Grodków, Grodków