Kogo reprezentuje osoba

Bednarska Stańko Beata Izabela

w KRS

Beata Izabela Bednarska Stańko

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Beata
Drugie imię:Izabela
Nazwisko:Bednarska Stańko
Płeć:Kobieta
Rok urodzenia:1962 r., wiek 56 lat
Miejscowości:Legnica (Dolnośląskie), Lubin (Dolnośląskie), Radzyń (Lubuskie), Warszawa (Mazowieckie), Wrocław (Dolnośląskie)
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Muller Bernd Lutz, Schmidt Hans -
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Pałka Jerzy, Rabenda Krzysztof Henryk
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bielowicki Grzegorz Jan, Firczyk Tomasz, Orzeł Jerzy, Różycki Andrzej

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Czerwiński Andrzej Roman

Reprezentowała:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Marcinkowska Danuta Elżbieta, Skarżyńska Halina, Skarżyński Ryszard Sylweriusz, Wiciak Jerzy Kazimierz
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kruk Ołpiński Marian Ludwik, Podyma Aleksandra Katarzyna, Przybyś Joanna Katarzyna, Przybyś Stanisław Marek, Łątka Adam Paweł

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łątka Bożena
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Baczulis Zdzisław, Gorczakowski Stanisław, Klamer Lesław, Leja Alfred Franciszek

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kosmatka Szymon
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Korecki Edward, Lejcuś Alicja, Tołodziecki Jerzy

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kozak Roman
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bielińska Joanna, Bieliński Mirosław Józef

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wasilewska Rozalia Agnieszka
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Błaszkowski Kazimierz Wiesław, Franczyk Danuta, Franczyk Tadeusz, Izydorek Karolina, Świrydczuk Radosław, Tuchorska Grażyna, Tuchorski Piotr Franciszek, Wesołowska Danuta
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bartecki Feliks
  8. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kordylewski Andrzej, Pytel Mieczysław Marian
  9. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Drob Ewa, Kot Andrzej, Kot Barbara
  10. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamczyk Józef, Bartosiewicz Aleksander, Biernat Kazimierz, Cedzidło Stanisław, Duchniak Zbigniew, Golicz Teresa Maria, Grzeszczuk Tadeusz, Główczyk Józef Krzysztof, Jastrzębska Krystyna Ludwika, Kosa Jan, Kubiak Ireneusz, Kuś Stanisław Piotr, Pilimon Henryk Józef, Urban Józef, Woź-niak Leon, Łękawski Marian Władysław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Szydlik Waldemar
  11. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Chamielec Władysława, Gawron Jan, Genteman Zbigniew, Karpińśka Czesława, Kasper Stanisław, Kotowicz Antoni, Tokarz Zbigniew
  12. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Pałka Jerzy, Rabenda Krzysztof Henryk
  13. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Chorostkowska Krystyna Zofia, Czyczerski Henryk Julian, Dziekan Ryszard, Fronc Leszek Stanisław, Wolanin Jan

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łabiak Paweł
  14. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gałązka Mariusz Wojciech, Golovko Ekaterina, Golovko Stanislav, Scheidler Irena

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Mazur Maria Anna
  15. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Muller Bernd Lutz, Schmidt Hans-jurgen Vinzenz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Sellner Martin

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Agri Gem Sp. Z O.O., Wschowa − KRS 0000431564
  2. Bank Spółdzielczy W Legnicy, Legnica − KRS 0000045757
  3. Bison Consulting S.A., Wrocław − KRS 0000123569
  4. Blockpol - Developer Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000112927
  5. Blockpol - Developer Sp. Z O.O. Górnicza Spółka Komandytowa, Wrocław − KRS 0000462562
  6. Blockpol - Developer Sp. Z O.O. Nowe Żerniki Spółka Komandytowa, Wrocław − KRS 0000552905
  7. Blockpol-developer Sp. Z O.O. Nowa Inspiracja Spółka Komandytowa, Wrocław − KRS 0000499752
  8. Blockpol-developer Sp. Z O.O. Przyjaźni Spółka Komandytowa, Wrocław − KRS 0000373444
  9. Blockpol-developer Sp. Z O.O. Tęczowa Spółka Komandytowa, Wrocław − KRS 0000460967
  10. Buonato Polska Sp. Z O.O., Lubin − KRS 0000241484
  11. Centrum Marketingowo-finansowe Agora Sp. Z O.O., Lubin − KRS 0000175096
  12. Ceramik Studio Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000248988
  13. Dobrowolski Sp. Z O.O., Wschowa − KRS 0000055487
  14. Dolnośląski Związek Tenisowy, Wrocław − KRS 0000249870
  15. Domika Invest Sp. Z O.O., Lubin − KRS 0000131393
  16. Ekobet Cementy Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000327711
  17. Ekobet-siekierki Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000015394
  18. Ekogreen S.A., Wrocław − KRS 0000279588
  19. Elplc S.A., Tarnów − KRS 0000741812
  20. Falcon Fund Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000679715
  21. Fam S.A., Wrocław − KRS 0000065111
  22. Flavourtec Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000416589
  23. Fundacja Nasze Miejsce Na Świecie, Warszawa − KRS 0000169804
  24. Fundacja Pomocy Dla Młodzieży Im. Św. Jana Bosco, Lubin − KRS 0000078701
  25. Fundacja Świat Pieniądza, Jasło − KRS 0000488868
  26. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Legnicy, Legnica − KRS 0000128163
  27. Greenbet Polska S.A. Likwidacyjnej, Jaworzno − KRS 0000308454
  28. Hotele Adc Marketing Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000619584
  29. Hotele Adc Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000144892
  30. Htm - Handel Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000561341
  31. Huras-konstrukcja i Budowa Maszyn Specjalnych Sp. Z O.O., Legnica − KRS 0000137795
  32. Imperia Development Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000257063
  33. Imperia Med Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000264734
  34. Inewi Sp. Z O.O., Bielsko-biała − KRS 0000456957
  35. Its Wrocław Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000127657
  36. Kajka H. Czyczerski i Wspólnicy Sp. J., Ziemnice − KRS 0000438672
  37. Kerim S.A. Eko Spółka Komandytowa, Wrocław − KRS 0000487537
  38. Kerim S.A. Stalmet Spółka Komandytowa, Wrocław − KRS 0000509632
  39. Krusz-bet Sp. Z O.O., Szlichtyngowa − KRS 0000109595
  40. Lemat S.A., Warszawa − KRS 0000144162
  41. Matec Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Legnica − KRS 0000206307
  42. Mera Systemy Sp. Z O.O., Grodzisk Mazowiecki − KRS 0000513111
  43. Motozeg-diagnostyka Sp. Z O.O., Gliwice − KRS 0000174343
  44. Naprzód S.A., Kraków − KRS 0000480105
  45. Ochotnicza Straż Pożarna W Janowicach Dużych, Janowice Duże − KRS 0000026743
  46. Online Platform Service Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000345237
  47. Poltax Sp. Z O.O., Olesno − KRS 0000051222
  48. Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Lubiechów - Palmiarnia - Sp. Z O.O., Wałbrzych − KRS 0000126129
  49. Przedsiębiorstwo Rolno - Handlowe Kowale Sp. Z O.O., Kowale − KRS 0000045445
  50. Przedsiębiorstwo Usług Motoryzacyjnych Motozeg Sp. Z O.O., Gliwice − KRS 0000159066

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Agrea-lubin S.A., Osiek − KRS 0000134546
  2. Auto Transport Sp. Z O.O., Legnica − KRS 0000168741
  3. Baspaa Sp. Z O.O., Radzyń − KRS 0000047709
  4. Bielbud Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000179658
  5. Bielprojekt Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000230753
  6. Biuro Podróży Aga-tur Sp. Z O.O., Legnica − KRS 0000164198
  7. Blockpol Ii Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000184633
  8. Bmt Eridia Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000180349
  9. C.h. Robinson Polska S.A., Warszawa − KRS 0000281670
  10. Ceramique Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000114157
  11. Cynkownia Wieluń Sp. Z O.O., Wieluń − KRS 0000487007
  12. Czechowickie Zakłady Materiałów Opatrunkowych Viva S.A., Kraków − KRS 0000109498
  13. Dob Sp. Z O.O., Wschowa − KRS 0000549867
  14. Dolnośląskie Zakłady Wyrobów Papierowych S.A., Chojnów − KRS 0000094525
  15. Ek Profil Sp. Z O.O., Żarów − KRS 0000085626
  16. Eko Trade Sp. Z O.O., Rybnik − KRS 0000139815
  17. Elplc Sp. Z O.O., Tarnów − KRS 0000601006
  18. Energia Invest Sp. Z O.O., Legnica − KRS 0000020251
  19. Euro Investment Group Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Wałbrzych − KRS 0000008609
  20. Euromag S.A., Warszawa − KRS 0000243572
  21. Fachowcy.pl Ventures S.A., Warszawa − KRS 0000384607
  22. Fam - Technika Odlewnicza Sp. Z O.O., Chełmno − KRS 0000266071
  23. Firma Drogowo - Inżynieryjna Stop Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Legnica − KRS 0000394036
  24. Fresh Food Pack Service Sp. Z O.O., Lubin − KRS 0000311578
  25. Fresh-log Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000099435
  26. Fru.pl S.A., Warszawa − KRS 0000308871
  27. Gant74 Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000025076
  28. Gospodarstwo Rolne Agrol Sp. Z O.O., Kotla − KRS 0000161865
  29. Hcs Sp. Z O.O., Nowy Tuchom − KRS 0000321564
  30. Hotele Adc Inwestycje Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000618461
  31. I.ka.s Sp. Z O.O., Szlichtyngowa − KRS 0000000166
  32. Interferie S.A., Legnica − KRS 0000225570
  33. Interferie Sp. Z O.O., Lubin − KRS 0000076846
  34. Investment Group Sp. Z O.O., Lubawka − KRS 0000114411
  35. Its Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000098759
  36. Jarlej Sp. Z O.O., Wąsosz − KRS 0000089736
  37. Kaz-dolzamet S.A., Chojnów − KRS 0000125485
  38. Kerim Investment S.A., Katowice − KRS 0000399557
  39. Kerim S.A., Wrocław − KRS 0000556752
  40. Kerim Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Wrocław − KRS 0000142815
  41. Krzycki Klub Tenisowy, Wrocław − KRS 0000213639
  42. Livechat Software S.A., Wrocław − KRS 0000290756
  43. Logistics And Cargo Barbara Orzeł Spółka Komandytowa, Wrocław − KRS 0000293992
  44. Mera Post Sp. Z O.O., Grodzisk Mazowiecki − KRS 0000558486
  45. Metalplast - System Sp. Z O.O., Oborniki − KRS 0000069246
  46. Molmedica S.A., Poznań − KRS 0000069513
  47. Mr Hamburger S.A., Dąbrowa Górnicza − KRS 0000044100
  48. Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska, Legnica − KRS 0000171233
  49. Omni Moto Sp. Z O.O., Legnica − KRS 0000174470
  50. Onestep Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000311763


Inne osoby dla Bednarska Stańko (343 osoby):