Kogo reprezentuje osoba

Bereda Bogdan Józef

w KRS

Bogdan Józef Bereda

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Bogdan
Drugie imię:Józef
Nazwisko:Bereda
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1948 r., wiek 69 lat
Miejscowości:Chojnice (Pomorskie), Koronowo (Kujawsko-pomorskie), Mała Klonia (Kujawsko-pomorskie)
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Andrearczyk Edmund Józef, Borzych Franciszek Zygmunt, Brzeziński Henryk Klemens, Bucław Józef, Czapiewska Maria Janina, Czapiewski Jan, Drewek Tadeusz Franciszek, Gackowski Józef Marian, Gostomski Mieczysław Jan, Hamernik Henryk, Jączyńska Gizela, Januszewski Janusz Jerzy, Kożuch Damian Mariusz, Lipiński Maciej Mirosław, Masełko Robert Andrzej, Meszka Tadeusz Marian, Olejnik Marian, Reszka Krzysztof Stanisław, Rożek Jacek, Ryduchowska Elżbieta Maria, Śledź Paweł, Warmbier Franciszek Jan, Wirkus Stanisław Józef, Wutkowski Adam Władysław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Narloch Marian Józef
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Baumgart Roman, Brząkała Kazimierz, Cherek Kanabaj Teresa, Cuppa Zdzisława Barbara, Daroń Tadeusz, Gostomski Jan, Grzonka Janina, Holka Piotr, Huczyńska Alicja Barbara, Iwicki Eugeniusz, Jagła Kazimierz, Januszewski Ignacy, Kosiedowski Jan, Krakowski Tomasz, Król Włodzimierz Wojciech, Kubica Halina Stanisława, Lewandowski Antoni, Musiał Kazimierz, Muzioł Maciej, Myk Jerzy, Ormiński Stanisław, Sitarek Joanna Eleonora, Stańczak Jan, Ważny Herbert, Wieczór Kazimierz, Wnuk Roman, Ziółkowski Henryk

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zmudziejewska Joanna

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Bank Spółdzielczy W Chojnicach, Chojnice − KRS 0000158330
  2. Bank Spółdzielczy W Koronowie, Koronowo − KRS 0000142826
  3. Bank Spółdzielczy W Tucholi, Tuchola − KRS 0000153183
  4. Gdańskie Towarzystwo Szkolne, Gdańsk − KRS 0000101947
  5. Kółko Rolnicze, Więzowno − KRS 0000000756
  6. Lokalna Grupa Działania Bory Tucholskie, Tuchola − KRS 0000250135
  7. Ludowy Klub Sportowy W Kęsowie, Kęsowo − KRS 0000056226
  8. Ochotnicza Straż Pożarna W Czyczkowach, Czyczkowy − KRS 0000026841
  9. Ochotnicza Straż Pożarna W Gotelpiu, Gotelp − KRS 0000137081
  10. Ochotnicza Straż Pożarna W Kamieniu Krajeńskim, Kamień Krajeński − KRS 0000071029
  11. Ochotnicza Straż Pożarna W Klonowie, Klonowo − KRS 0000667706
  12. Ochotnicza Straż Pożarna W Malachinie, Malachin − KRS 0000134170
  13. Ochotnicza Straż Pożarna W Osowie, Osowo − KRS 0000067039
  14. Partnerstwo Lokalna Grupa Działania Bory Tucholskie, Tuchola − KRS 0000587217
  15. Pomóżmy Gminie Kęsowo, Kęsowo − KRS 0000299635
  16. Przedsiębiorstwo Rolniczo-handlowe W Wieszczycach Sp. Z O.O., Wieszczyce − KRS 0000048052
  17. Spółdzielcza Mleczarnia Spomlek, Radzyń Podlaski − KRS 0000132004
  18. Spółdzielnia Kółek Rolniczych W Kęsowie, Kęsowo − KRS 0000156837
  19. Spółdzielnia Mieszkaniowa Chrobry, Nakło Nad Notecią − KRS 0000161056
  20. Spółdzielnia Producentów Agro-plon We Wtelnie, Wtelno − KRS 0000356010
  21. Spółdzielnia Producentów Trzody Chlewnej Becon, Wtelno − KRS 0000461822
  22. Spółdzielnia Producentów Ziarna Zbóż i Nasion Roślin Oleistych Agro-kłos We Wtelnie, Wtelno − KRS 0000213532
  23. Stowarzyszenie Kujawsko-pomorskie Centrum Rolnicze, Wtelno − KRS 0000504253
  24. Stowarzyszenie Mieszkańców Sołectwa Gotelp Wszyscy Razem, Gotelp − KRS 0000447001
  25. Stowarzyszenie Na Rzecz Ekorozwoju Sołectwa Krzywogoniec, Krzywogoniec − KRS 0000012491
  26. Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Osiedla Błonie, Bydgoszcz − KRS 0000282411
  27. Stowarzyszenie Przedsiębiorców Kujaw i Pomorza, Bydgoszcz − KRS 0000372898
  28. Towarzystwo Miłośników Ziemi Śliwickiej Knieja, Śliwice − KRS 0000206443
  29. Wielkopolskie Towarzystwo Ubezpieczeń Życiowych i Rentowych Concordia Capital S.A., Poznań − KRS 0000020536
  30. Wood Work System Sp. Z O.O., Knieja − KRS 0000508071

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Argento Pmt S.A., Wrocław − KRS 0000371006
  2. Bank Spółdzielczy W Chełmnie, Chełmno − KRS 0000141804
  3. Fundacja Dla Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego W Bydgoszczy, Bydgoszcz − KRS 0000276353
  4. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska, Cekcyn − KRS 0000103218
  5. Kredyt Bank S.A., Warszawa − KRS 0000019597
  6. Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska W Chojnicach, Chojnice − KRS 0000115764
  7. Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska W Człuchowie, Człuchów − KRS 0000122989
  8. Piastowski Bank Spółdzielczy W Janikowie, Janikowo − KRS 0000135971
  9. Powiślański Bank Spółdzielczy W Kwidzynie, Kwidzyn − KRS 0000151783
  10. Sgb-bank S.A., Poznań − KRS 0000058205
  11. Spółdzielnia Producentów Trzody Chlewnej Prosiaczek We Wtelnie, Wtelno − KRS 0000274092
  12. Spółdzielnia Samopomoc Chłopska Rolnik We Wtelnie, Wtelno − KRS 0000132814
  13. Stowarzyszenie Flota Polska Dn, Olsztyn − KRS 0000221217