Kogo reprezentuje osoba

Bieńkowski Janusz

w KRS

Janusz Bieńkowski

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Janusz
Nazwisko:Bieńkowski
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1959 r., wiek 57 lat
Miejscowości:Płońsk (Mazowieckie), Raciąż (Mazowieckie), Warszawa (Mazowieckie)
Przetargi:3 w aktualnych firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Majewska Anna

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Rogowski Piotr
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bieńkowski Krzysztof, Bieńkowski Rafał Janusz, Majewska Anna
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Jędrzejewski Marek Jacek, Kalandarov Bakhrom

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Arendarski Andrzej Jan, Białowolski Krzysztof Antoni, Bielakowa Natalia, Borsuk Petro, Bury Andriy, Cierech Czesław, Czech Jacek Dariusz, Gryb Victor, Guzowski Piotr Krzysztof, Jankiv Myron, Jankiw Myron, Konopka Jarosław, Koynov Aleksandr, Krasnowid Iwan, Kulczyk Jan Jerzy, Matejuk Piotr, Matejuk Piotr, Mróz Przemysław Tomasz, Namedyński Tadeusz Grzegorz, Poljancew Wiktor, Prokurat Ireneusz Jan, Pytel Waldemar Mirosław, Skripczenko Serhij, Skrypka Serhij, Skrzypczak Jan, Stefańczyk Ryszard Karol, Suchowiejewa Natalia, Szulga Andriy, Szyrokopojas Nikołaj, Taraban Jurij, Taraban Juriy, Wasadze Tariel, Wróblewski Zdzisław Stanisław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Szłapak Ołeksandr

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Agrol Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowe Sp. Z O.O., Raciąż − KRS 0000193247
  2. Agropoland Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000436410
  3. Aleja Przyjaciół Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000254298
  4. Anashwit Sp. Z O.O., Podkowa Leśna − KRS 0000311614
  5. Art Stations Foundation, Poznań − KRS 0000151480
  6. Best Auto Spółka Z Ograniczona Odpowiedzialnością, Lublin − KRS 0000309811
  7. Blue City Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000126317
  8. Bms Polska Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000547706
  9. City It Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000489045
  10. Connect It T.pogoda, R.stefańczyk Sp. J., Czeladź − KRS 0000521719
  11. Consors Grupa Inwestycyjna Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000020980
  12. Fundacja Dorastaj Z Nami, Warszawa − KRS 0000361265
  13. Fundacja Klinika Losu, Lublin − KRS 0000465445
  14. Fundacja Lem, Warszawa − KRS 0000309184
  15. Fundacja Onkologii Doświadczalnej i Klinicznej, Warszawa − KRS 0000263215
  16. Fundacja Opoka, Warszawa − KRS 0000178115
  17. Fundacja Polska - Haiti, Warszawa − KRS 0000349426
  18. Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego, Warszawa − KRS 0000121597
  19. Fundacja Promocja Polska, Warszawa − KRS 0000153123
  20. G O Group Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000239072
  21. Gamapak Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000223518
  22. Goldenadvice.pl Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000263114
  23. Holding P.t.s. S.A., Wieluń − KRS 0000065994
  24. Huta Ostrowiec S.A., Ostrowiec Świętokrzyski − KRS 0000014800
  25. Interbud - Budownictwo S.A., Lublin − KRS 0000509725
  26. It-factory Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000540302
  27. Jamrozowa Polana Hotelbrowar Sp. Z O.O., Raciąż − KRS 0000052452
  28. Klub Wschodni - Stowarzyszenie Wspierania Współpracy Gospodarczej Ze Wschodem, Warszawa − KRS 0000062706
  29. Konfederacja Pracodawców Lewiatan, Warszawa − KRS 0000213512
  30. Kółko Rolnicze W Marcelinie, Warszawa − KRS 0000535796
  31. Krajowa Izba Gospodarki Cyfrowej Digicom, Warszawa − KRS 0000446834
  32. Lonner - Santa Monica Europa Sp. Z O.O., Kamień Pomorski − KRS 0000152802
  33. Marka S.A., Białystok − KRS 0000358994
  34. Opticonnect Sp. Z O.O., Bytom − KRS 0000196546
  35. Pak Glob Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000151826
  36. Personal And Business Money Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000332447
  37. Petrusse Capital Advisers Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000033741
  38. Pntw Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000548549
  39. Polskie Stowarzyszenie Przyjaciół Centrum Peresa Dla Pokoju, Warszawa − KRS 0000110298
  40. Polskie Towarzystwo Historii Techniki, Warszawa − KRS 0000294542
  41. Polsko - Kazachstańska Izba Handlowo - Przemysłowa, Warszawa − KRS 0000296999
  42. Polsko - Ukraińska Fundacja Integracji Europejskiej, Warszawa − KRS 0000245529
  43. Schulz Browary Polska Sp. Z O.O., Raciąż − KRS 0000467972
  44. Spółdzielnia Budowlano-mieszkaniowa Domów Jednorodzinnych Verdom, Warszawa − KRS 0000141716
  45. Stowarzyszenie Chrześcijańskich Przedsiębiorców i Menadżerów Nostra Res, Katowice − KRS 0000471617
  46. Stowarzyszenie Na Rzecz Rozbudowy i Modernizacji Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Zespołu Zakładów Lecznictwa Otwartego i Zamkniętego W Makowie Mazowieckim Oraz Podnoszenia Wiedzy Personelu Medycznego i Prowadzenia Działalności Profilak, Maków Mazowiecki − KRS 0000215391
  47. Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego Kana, Piaseczno − KRS 0000216898
  48. Stowarzyszenie Pomocy Liceum Im.marii Curie Skłodowskiej W Makowie Mazowieckim, Maków Mazowiecki − KRS 0000278531
  49. Towarzystwo Przyjaciół Okrętu - Muzeum Błyskawica, Gdynia − KRS 0000051976
  50. Towarzystwo Przyjaciół Zielonki, Zielonka − KRS 0000230216

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Agros Holding S.A., Warszawa − KRS 0000022192
  2. Amak Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000214336
  3. As S.A., Kraków − KRS 0000124992
  4. Autostrada Wielkopolska Ii S.A., Poznań − KRS 0000328015
  5. Bankowe Przedsiębiorstwo Telekomunikacyjne Telbank S.A., Warszawa − KRS 0000037921
  6. Beloil Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000216097
  7. Bis Izomar Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000090465
  8. Centrum Zamek Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000090103
  9. Ciech S.A., Warszawa − KRS 0000011687
  10. Devoteam S.A., Warszawa − KRS 0000063157
  11. Dolnosląskie Surowce Skalne S.A. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000326977
  12. Dolnośląska Spółka Inwestycyjna S.A., Lubin − KRS 0000090437
  13. Euro Agro Centrum S.A., Warszawa − KRS 0000151686
  14. Exatel S.A., Warszawa − KRS 0000044577
  15. Fa Krosno Sp. Z O.O., Krosno − KRS 0000013252
  16. Fortis Centrum Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000097904
  17. Fortis Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000020829
  18. Fundacja Telefony Polskie, Rok Założenia 1990, Warszawa − KRS 0000309741
  19. Gas - Trading S.A., Warszawa − KRS 0000039178
  20. Iq Partners S.A., Warszawa − KRS 0000290409
  21. Kajmar Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000144029
  22. Kamax Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000135225
  23. Kancelaria Radców Prawnych Leszek Czarny, Wojciech Budny i Wspólnicy Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000169177
  24. Kompania Piwowarska S.A., Poznań − KRS 0000086269
  25. Konsalnet S.A., Warszawa − KRS 0000049874
  26. Krajowa Izba Gospodarcza, Warszawa − KRS 0000121136
  27. Kulczyk Holding Invest S.A., Warszawa − KRS 0000062714
  28. Kulczyk Holding S.A., Warszawa − KRS 0000147322
  29. Labimex Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000197841
  30. Logistic CenterSp. Z O.O.., Warszawa − KRS 0000045509
  31. Marka Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000254476
  32. Międzynarodowa Szkoła Handlu Sp. Z O.O., Rynia Las − KRS 0000029941
  33. Mosty Zamiast Murów, Sopot − KRS 0000161909
  34. Niezależny Operator Międzystrefowy Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000037701
  35. Orange Polska S.A., Warszawa − KRS 0000010681
  36. Ośrodek Badania Jakości Wyrobów Zetom Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000052786
  37. Partex S.A., Warszawa − KRS 0000360533
  38. Paszport Do Eksportu Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000339236
  39. Phenomind Ventures S.A., Poznań − KRS 0000271974
  40. Pjc Investment Group Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000139115
  41. Pmpg Polskie Media S.A., Warszawa − KRS 0000051017
  42. Polenergia S.A., Warszawa − KRS 0000156671
  43. Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo S.A., Warszawa − KRS 0000059492
  44. Polskie Koleje Państwowe S.A., Warszawa − KRS 0000019193
  45. Polskie Radio - Regionalna Rozgłośnia W Katowicach Radio Katowice S.A., Katowice − KRS 0000139719
  46. Polsko - Amerykańska Fundacja Doradztwa Dla Małych Przedsiębiorstw, Warszawa − KRS 0000167099
  47. Polsko-białoruska Izba Handlowo-przemysłowa, Warszawa − KRS 0000122361
  48. Polsko-niemiecka Izba Przemysłowo-handlowa, Warszawa − KRS 0000093438
  49. Polsko-ukraińska Izba Gospodarcza, Warszawa − KRS 0000176567
  50. Próchnik S.A., Łódź − KRS 0000079261

Powiązane przetargi (3 szt.):
  1. Dostawa: różne produkty spożywcze.
    Zamawiający: Areszt Śledczy w Warszawie Białołęce, Warszawa
    Dostawa: różne produkty spożywcze - w grupach, rodzaju i ilościach jak poniżej: ZADANIE I - różne produk. spożywcze miód sztuczny - 5000 kg, Kawa zbożowa PN-A-94013:1998 - 5000 kg, Herbata PN-ISO3720:1997 - 6000 kg, Ocet PN-72/A-79733 -600 litr, Ketchup - 2000 kg, Musztarda PN-A-86964 - 3000 kg, Sól spożywcza PN-C-84081-2:1998 - 14000 kg, Kwasek cytrynowy PN-81/A-79734 - 140 kg, Mąka ziemniaczana PN-93/A-74710 - 1000 kg, Koperek suszony PN-VI-74010:1999 - 400 kg, Natka pietruszki susz. PN-VI-74010:1999 - 400 kg, Włoszczyzna susz.( miesz. wieloskła ) PN-VI-74010:1999 - 900 kg, ZADANIE II - fasola fasola JAŚ średni PN-75/R-65031 - 24000 kg,.
    ZADANIE III - makaron Makaron gruby PN-A-74131:1999 - 40000 kg, ZADANIE IV - przyprawy i przyprawy korzenne Liść laurowy BN-67/3132-10 - 240 kg, Papryka ostra mielona PN-A-86955:1997/Az1:2002 - 440 kg, Ziele angielskie - 240 kg, Pieprz czarny mielony PN-A-86965:1997/Az1:2002 - 600 kg, Majeranek suszony otarty PN-A-86958:1997/Az1:2002 - 400 kg, ZADANIE V - sosy, mieszanki przypraw Sos pieczeniowy PN-A-86951:2006 - 1200 kg, Sos myśliwski PN-A-86951:2006 -1200 kg, Sos cygański PN-A-86951:2006 - 1400 kg, Sos węgierski PN-A-86951:2006 - 1400 kg, Fix do gulaszu - 1000 kg, Przyprawa do zup w proszku - 4000 kg, Przyprawa do zup w płynie - 3000 litr Barszcz biały - 1600 kg, Zupa pieczarkowa - 1400 kg, Żurek - 1400 kg, Rosół drobiowy - 2800 kg,
  2. Sukcesywna dostawa grochu i fasoli do ZK N r1
    Zamawiający: Zakład Karny Nr 1, Strzelce Opolskie
    Groch łuskany w ilości 4500kg
    Fasola biała w ilości 7200 kg
  3. Dostawa siana, słomy, śrut, kasz i ryżu do Miejskiego Ogrodu Zoologicznego Wybrzeża w Gdańsku-Oliwie i Schroniska dla bezdomnych zwierząt w Gdańsku-Kokoszkach
    Zamawiający: Miejski Ogród Zoologiczny "Wybrzeża", Gdańsk Oliwa
    Zadanie I: CPV 03.11.42.00-5
    Siano łąkowe balotowane 250 000 kg,
    mieszanka traw inna niż zadanie II

    Zadanie II: CPV 03.11.42.00-5
    Siano łąkowe balotowane 110 000 kg,
    mieszanka traw inna niż zadanie I

    Zadanie III: CPV 03.11.42.00-5
    Siano z lucerny balotowane 40 000 kg,

    Zadanie IV: CPV 03.11.42.00-5
    Siano z koniczyny czerwonej balotowane 10 000 kg,

    Zadanie V: CPV 03.11.42.00-5
    Lucerna sieczka melasowana (do 5cm) 1 300 kg,

    Zadanie VI: CPV 03.11.41.00-4
    a) słoma balotowana owsiana w ilości 17 000 kg,
    b) słoma balotowana pszenna w ilości 17 000 kg,
    c) słoma owsiana - sieczka (3-5 cm) w ilości 2 000 kg

    Zadanie VII: - zboża
    a) CPV 03.21.14.00-7 - jęczmień wg BN 89/913114 w ilości 1700 kg,
    b) CPV 03.21.11.20-0 - pszenica wg PN - R -74103 w ilości 1900 kg,
    c) CPV 03.21.16.00-9 - owies wg PN-R-74106 w ilości 20000 kg

    Zadanie VIII: - ziarna
    a) CPV 03.21.12.00-5 - kukurydza ziarno w ilości 600 kg
    b) CPV 03.11.13.00-5 - pestki słonecznika w ilości 1100 kg
    c) CPV 03.11.10.00-2 - len konsumpcyjny (siemię lniane) w ilości 500 kg
    d) CPV 03.11.17.00-9 - pestki dyni nie łuskane w ilości 180 kg
    e) CPV 03.21.10.00-3 - amarantus w ilości 100 kg
    f) CPV 03.21.22.11-2 - soczewica suszona 100 kg
    g) CPV 03.21.22.13-6 - groch suszony 500 kg
    h) CPV 03.21.22.10-5 - fasola suszona 280 kg
    i) CPV 03.11.10.00-2 - Lucerna (alfalfa) 30 kg

    Zadanie IX: CPV 15.61.30.00-8 - produkty z ziaren zbóż
    a) śruta jęczmienna w ilości 12000 kg
    b) śruta pszenna w ilości 13000 kg
    Zadanie X: CPV 15.61.50.00-2 - otręby pszenne w ilości 16000 kg
    Zadanie XI: CPV 15.61.30.00-9 - owies miażdżony w ilości 23000 kg
    Zadanie XII:
    CPV 15.61.31.00-8 - kasze w ilości:
    - gryczana - 50 kg
    - jęczmienna (pęczak) w opakowaniach do 30kg - 1850 kg
    - kukurydziana w opakowaniach do 5kg - 85 kg
    - manna w opakowaniach 1 kg - 25 kg
    płatki w ilości:
    - CPV 15.61.33.11-1 - kukurydziane (bez dodatków) w opakowaniach do 1kg - 125 kg
    - CPV 15.61.33.80-5 - owsiane górskie w opakowaniach do 5kg - 1950 kg
    Zadanie XIII:
    a) CPV 15.61.40.00-5 - ryż Parboiled w opakowaniach do 5kg - w ilości 2300 kg
    b) CPV 15.61.10.00-4 - ryż naturalny brązowy w opakowaniach do 1kg - w ilości 180 kg
    c) CPV 15.61.41.00-6 - ryż biały długoziarnisty (dla Schroniska dla bezdomnych zwierząt
    opakowania od 5 do 50 kg, dowóz raz w miesiącu) - w ilości 4000 kg
    Zadanie XIV:
    CPV 15.61.33.00-1 - produkty zbożowe
    a) chrupki kukurydziane naturalne w opakowaniu do 1 kg w ilości 8 kg
    b) wafle ryżowe naturalne w opakowaniach do 1 kg w ilości 50 kg