Kogo reprezentuje osoba

Błaszczyk Iwona

w KRS

Iwona Błaszczyk

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Iwona
Nazwisko:Błaszczyk
Płeć:Kobieta
Rok urodzenia:1959 r., wiek 60 lat
Miejscowości:Dzierzgoń (Pomorskie), Gdańsk (Pomorskie), Kałdowo Wieś (Pomorskie), Malbork (Pomorskie)
Przetargi:2 w aktualnych firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Mielnik Krystyna Zofia
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Brzozowski Jerzy, Hoffmann Ewa, Jasieniecki Krzysztof, Kwiatkowski Artur, Marciniak Urszula Małgorzata, Michalski Paweł Michał, Mielnik Krystyna Zofia, Powierża Monika Ewa

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Żywicki Mirosław
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Błaszczyk Aleksandra Marzena, Maciejewski Andrzej, Westphal Karol Łukasz

Reprezentowała:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Czapla Mirosław Jan, Janowczyk Adam, Kostrzewa Rzoska Katarzyna, Mielnik Krystyna Zofia, Rukat Marek, Zegarek Wojciech

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wróblewski Roman Andrzej
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Baran Janusz Józef, Bieliński Mirosław Kazimierz, Canowiecki Zbigniew Jerzy, Chętnik Tomasz, Chmielecki Andrzej Bogdan, Cieślowska Andżelika Maria, Ciuła Krzysztof Janusz, Cymanowski Piotr Tomasz, Czucha Zdzisław Józef, Dobrzyniecki Maciej Mariusz, Dziewulski Wojciech, Filip Joanna, Filipczak Jarosław Tomasz, Fota Bogdan Jerzy, Gąsak Krzysztof Andrzej, Gierulski Janusz Andrzej, Godlewski Dariusz, Górski Michał Joachim, Gołyga Andrzej Tadeusz, Grabski Maciej, Halbryt Sławomir Krzysztof, Jerkiewicz Jerzy Roman, Kalkowski Leszek Jan, Kamińska Teresa, Kasprzak Andrzej Stefan, Kodłubański Wojciech Wiktor, Komarnicki Tomasz Michał, Komarnicki Włodzimierz Czesław, Konieczny Andrzej Stanisław, Książek Piotr Andrzej, Machczyński Włodzimierz, Magier Janusz Tomasz, Miazga Leszek Stanisław, Mucha Damian Krzysztof, Nadolski Waldemar Stefan, Nowak Arkadiusz Jacek, Osipowicz Ewa Eleonora, Ołdakowski Bogdan, Paliszewski Donat Zbigniew, Pawłowska Magdalena, Pawłowski Ireneusz, Pietrusiak Krzysztof Tomasz, Protasiuk Adam Marian, Raczyńska Magdalena Sylwia, Rupp Joanna Elżbieta, Skulski Krzysztof Tadeusz, Spiker Andrzej Edmund, Stasiński Henryk, Struczyński Jarosław Dariusz, Strzyżewicz Ryszard Andrzej, Szordykowski Rafał, Szydłowska Jolanta Maria, Szymczak Joanna Katarzyna, Theus Marek Michał, Turzyński Mirosław Jan, Warmbier Witold, Wasiewicz Galińska Maria, Włodarczyk Tadeusz, Żelewski Łukasz Emil, Zielińska Grażyna Krystyna

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. 24 Group Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000410767
  2. 2pi Group Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000446192
  3. 2pi Group Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Gdańsk − KRS 0000622708
  4. Acp Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000290182
  5. Actia Forum Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000013138
  6. Affluentia Kancelaria Ekonomiczno-podatkowa Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000226981
  7. Agencja Rozwoju Pomorza S.A., Gdańsk − KRS 0000004441
  8. Akcja Cięcie Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000671674
  9. Auto-art S.A., Bielsko-biała − KRS 0000076618
  10. Azo Investments Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000516156
  11. Baltic Press Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000221363
  12. Bałtycka Baza Masowa Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000118856
  13. Bałtyckie Centrum Transferu Technologii S.A., Gdańsk − KRS 0000366480
  14. Biała Office Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000651221
  15. Bio-farm Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000361610
  16. Biotom Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000434721
  17. Bmp1 Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000297668
  18. Bp-energy Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000348456
  19. Browar Rockmill Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000698908
  20. Business Angel Seedfund Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000270054
  21. Camino Project Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000585076
  22. Caravana Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000206009
  23. Cdk Consulting Sp. Z O.O., Elbląg − KRS 0000554113
  24. Centralny Wodociąg Żuławski Sp. Z O.O. W Nowym Dworze Gdańskim, Nowy Dwór Gdański − KRS 0000185843
  25. Centrum Kształcenia Zawodowego Nauka Sp. Z O.O., Tczew − KRS 0000285556
  26. Centrum Nowoczesnych Technologii S.A., Gdańsk − KRS 0000218779
  27. Climaro Group Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000343394
  28. Ctl Północ Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000110891
  29. Dioryt Sp. Z O.O., Skórcz − KRS 0000579542
  30. Dolne Miasto Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000646508
  31. Doraco Infrastruktura Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000700603
  32. Doraco Nieruchomości Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000650415
  33. Dwór Oliwski Ajb Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000264766
  34. Dwór Oliwski Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000029385
  35. E - Kapital.net Sp. Z O.O., Otomin − KRS 0000304584
  36. E - Tv Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000128427
  37. Edukacja Regionalna Sp. Z O.O., Wejherowo − KRS 0000152751
  38. Elbląska Izba Gospodarcza-oddział Regionalnej Izby Gospodarczej Pomorza W Elblągu, Elbląg − KRS 0000478312
  39. Elewator Trutnowy Sp. Z O.O., Trutnowy − KRS 0000675640
  40. Enepol Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000397306
  41. Energy+ Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000556829
  42. Europejski Holding Doradczy Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000289776
  43. Expert F Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000121612
  44. Falkon Sp. J. Daniel Dominik Górski, Tomasz Chętnik, Elbląg − KRS 0000617058
  45. Fokus Sklep Internetowy Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000539249
  46. Fordońska Office Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000651258
  47. Fota Ltd Sp. Z O.O., Sopot − KRS 0000138332
  48. Fundacja Astronomy And Science Centre, Malbork − KRS 0000773526
  49. Fundacja Centrum Ppp, Warszawa − KRS 0000316351
  50. Fundacja Dla Dzieci Vivadental, Gdańsk − KRS 0000529148

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. 25 Percent Sp. Z O.O., − KRS 0000214241
  2. Abantia Polska Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Gdańsk − KRS 0000315608
  3. Acp Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Gdynia − KRS 0000336070
  4. Ad Futurum, Józefów − KRS 0000224444
  5. Agencja Handlowa Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000281347
  6. Aligo Alfa Sp. Z O.O., Tczew − KRS 0000694628
  7. Auto Internet S.A., Wrocław − KRS 0000119414
  8. Auto-euro Sp. Z O.O., Wieliczka − KRS 0000079030
  9. Auto-euro Sp. Z O.O., Rusocin − KRS 0000103177
  10. Baltic Shipyard Poland Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000322806
  11. Bałtyckie Centrum Innowacji Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000294794
  12. Bank Spółdzielczy W Sztumie, Sztum − KRS 0000084617
  13. Bgk Nieruchomości S.A., Warszawa − KRS 0000018188
  14. Bik Service Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000043082
  15. Bio-energia Esp Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000048653
  16. Biogaz Szwarcenowo Spółka Z Ograniczona Odpowiedzialnością, Gdańsk − KRS 0000370317
  17. Biuro Planowania Przestrzennego Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000201598
  18. Bmp2 Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000288125
  19. Bmt Metal Tech Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Straszyn − KRS 0000233341
  20. Bolero Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000205999
  21. Bomi S.A. Likwidacyjnej, Gdynia − KRS 0000088823
  22. C. Hartwig Gdynia S.A., Gdynia − KRS 0000024354
  23. Centromor S.A., Warszawa − KRS 0000076146
  24. Centrostal Bud Sp. Z O.O., Sopot − KRS 0000063115
  25. Centrum Edukacji Menadżerskiej Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000147625
  26. Centrum Edukacji Turystycznej Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000046485
  27. Centrum Nowych Technologii Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000010764
  28. Centrum Podróży S.A., Warszawa − KRS 0000292730
  29. Ciech - Service Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000086628
  30. Codan Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000168694
  31. Cognor Holding S.A., Poraj − KRS 0000071799
  32. Cognor Lublin S.A., Lublin − KRS 0000113311
  33. Denise Systems Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000351721
  34. Dersa Sp. Z O.O., Tczew − KRS 0000148120
  35. Destylarnia Sobieski S.A., Starogard Gdański − KRS 0000063761
  36. Dolnośląska Grupa Finansowa Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000084612
  37. Doradca Consultants Ltd. Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000131096
  38. Doradztwo Dla Polskich Przedsiębiorstw Securities S.A., Warszawa − KRS 0000289390
  39. Dworce Autobusowe Sp. Z O.O., Wejherowo − KRS 0000043521
  40. E.l.a. Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000237210
  41. Eco Malbork Sp. Z O.O., Malbork − KRS 0000088168
  42. Eko Dendron Sp. Z O.O., Koszalin − KRS 0000100167
  43. Eko Elita Sp. Z O.O., Jawory − KRS 0000369557
  44. Eko-ekspert Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000144908
  45. Ekologiczne Materiały Grzewcze Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000220125
  46. Elbląskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. Z O.O., Elbląg − KRS 0000127954
  47. Elbląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. Z O.O., Elbląg − KRS 0000126018
  48. Elmech Sp. Z O.O., Piwniczna-zdrój − KRS 0000161244
  49. Enepol Holding Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000435151
  50. Energa - Obrót S.A., Gdańsk − KRS 0000280916

Powiązane przetargi (2 szt.):
  1. Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu gminy Dzierzgoń, w okresie 01 lipca 2017r. - 30 czerwca 2018r.
    Zamawiający: Burmistrz Dzierzgonia, Dzierzgoń
    Przedmiotem zamówienia jest odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu gminy Dzierzgoń, w okresie od 01 lipca 2017r. - 30 czerwca 2018r.
  2. Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu gminy Dzierzgoń, w okresie 01 stycznia - 30 czerwca 2017r.
    Zamawiający: Burmistrz Dzierzgonia, Dzierzgoń
    Przedmiotem zamówienia jest odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu gminy Dzierzgoń, w okresie od 01 stycznia do 30 czerwca 2017r.