Kogo reprezentuje osoba

Bliźniuk Mirosław

w KRS

Mirosław Bliźniuk

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Mirosław
Nazwisko:Bliźniuk
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1964 r., wiek 55 lat
Miejscowości:Katowice (Śląskie), Warszawa (Mazowieckie)
Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamowicz Bogdan Stanisław, Adamowski Dariusz, Agneessens Herman, Anczaruk Konrad Jacek, Andrzejewski Mirosław, Anton Alina, Baca Anna, Bączar Adam, Baczyńska Irena, Bagiński Janusz, Bąk Barbara, Bakalarz Anna, Balsamski Jarosław Robert, Banaś Grażyna, Banaś Krzysztof, Banaszek Mariola Władysława, Baranowska Teresa, Bartelik Ryszard, Bednarzak Danuta, Bejgerowska Aleksandra, Berezowski Wacław, Betlej Michalina, Biernat Teresa, Bistroń Tomasz, Bliżanowska Danuta, Bochnia Anna, Bolesta Ewa, Borczyński Tomasz, Borecki Tadeusz Czesław, Borkowska Danuta, Borowski Piotr, Bosa Małgorzata, Broniszewska Aneta Maria, Bronowski Bogdan, Bubniak Maria, Bugielska Maria, Błażejewska Hanna, Cainco Carlos Manuel, Chełmecka Lidia, Chojecka Ewa, Choromański Henryk, Chrobaczyński Jerzy, Chrzanowska Jarosławska Dorota, Chrzanowski Jarosław Stanisław, Cichocka Dorota, Cichy Leszek Roman, Cisek Marian, Ciszak Janusz, Cybulska Beata Marianna, Czańka Robert, Czaplicka Małgorzata Halina, Dąbrowska Alicja, Dobrzyński Tomasz, Domagała Marianna, Domagała Władysław, Dudek Mieczysław, Dunin Suligostowski Piotr, Dwurzyński Michał, Dybowska Daniela, Dziedzic Andrzej, Dzierzbicka Zimny Anna Maria, Ejsmont Stanisław, Fiertek Leszek, Fiok Grażyna, Flamee Luc, Florquin Francois Louise, Gajda Halina, Gajda Joanna, Gajzler Robert Stanisław, Galvele Vytautas, Garbalska Bator Beata, Gawryszewski Bogdan Władysław, Gawska Henryka, Gierczak Jarosław, Gillet Francois, Górka Maria, Górski Krzysztof Lech, Gosk Grażyna, Gross Jarosław, Grzanka Robert Czesław, Guiral Philippe, Gwizdała Jerzy, Gładyszewski Janusz, Głuszak Jerzy Józef, Han Aleksandra, Herezo Jacek, Horodecki Tadeusz, Hubert Anna, Iwanowicz Krystyna, Jackowska Anna, Jadczak Artur Marek, Jakubowski Zbigniew, Jakubus Jerzy Hubert, Janewicz Marta Barbara, Janiszewska Ewa, Janowski Paweł, Jansen Frank Thed, Janyga Edyta, Jaster Cezary, Jaszczak Elżbieta, Jawor Piotrowska Małgorzata Melania

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łukaszuk Kamilla Renata
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Hoffmann Norbert, Palfi Lajos

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Żyłka Antoni

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. A.m.g. Finanse Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000242781
  2. Agg Bioen Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000328681
  3. Agripol Sp. Z O.O., Wiry − KRS 0000193762
  4. Asseco Poland S.A., Rzeszów − KRS 0000033391
  5. Bank Spółdzielczy W Skierniewicach, Skierniewice − KRS 0000105572
  6. Bank Spółdzielczy W Tychach, Tychy − KRS 0000096313
  7. Bb Wellness Studio Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000734334
  8. Bio-pol Sp. Z O.O., Piła − KRS 0000431471
  9. Biogazownia Rolnicza M.paterkowska S.pitucha Sp. J., Machnów Stary − KRS 0000322931
  10. Bioinnova Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000567320
  11. Biuro Projektów Budownictwa Komunalnego S.A. W Kielcach, Kielce − KRS 0000225530
  12. Biuro Projektów Budownictwa Komunalnego S.A. W Restrukturyzacji, Gdańsk − KRS 0000148000
  13. Bolix S.A., Żywiec − KRS 0000230009
  14. Bractwo Kurkowe Miasta Rybnika Z Siedzibą W Rybniku, Rybnik − KRS 0000013219
  15. Brandfathers And Son S S.A., Warszawa − KRS 0000290514
  16. Bs Inwestycje S.A., Warszawa − KRS 0000359570
  17. Budimex S.A., Warszawa − KRS 0000001764
  18. Buena Idea Management Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000369458
  19. Centrum Wspinaczkowe Reni-sport Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000205385
  20. Centrum-3d Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000267279
  21. Chór Ziemi Zamojskiej Contra, Zamość − KRS 0000349234
  22. Citi Development Osiedle Wileńska Sp. Z O.O., Oleśnica − KRS 0000438379
  23. Citi Development Sp. Z O.O., Oleśnica − KRS 0000348745
  24. Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń Na Życie S.A. Vienna Insurance Group, Warszawa − KRS 0000043309
  25. Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group, Warszawa − KRS 0000006691
  26. Compex Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000221253
  27. Dolnośląskie Centrum Medyczne Dolmed S.A., Wrocław − KRS 0000242837
  28. Dolnośląskie Inwestycje S.A., Wrocław − KRS 0000407903
  29. Dolnośląskie Inwestycje Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000705042
  30. Dolnośląskie Inwestycje Wrocław Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000530048
  31. Dom Maklerski Tms Brokers S.A., Warszawa − KRS 0000204776
  32. Dudek Adam i S-ka, Sp. Z O.O., Przemyśl − KRS 0000223749
  33. Eco Serwis S.A., Opole − KRS 0000016151
  34. Ekstraliga Żużlowa Sp. Z O.O., Bydgoszcz − KRS 0000264778
  35. Energo-rem Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000026094
  36. Eos Ksi Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000114457
  37. Eos M. Witoń Kancelaria Prawna Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000421124
  38. Epm 1 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000729773
  39. Eu Rubin Sp. Z O.O., Konstancin-jeziorna − KRS 0000326877
  40. Euronet Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000030408
  41. Eurotube Izostal Partnerzy S.A., Katowice − KRS 0000103394
  42. Fan4fun Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000366066
  43. Fundacja Akademickiego Centrum Kultury Umcs Chatka Żaka, Lublin − KRS 0000576987
  44. Fundacja Archikultura, Koszalin − KRS 0000497839
  45. Fundacja Daszrade Im. Barbary Karaczyńskiej, Opalenie − KRS 0000408216
  46. Fundacja Flis Odrzański, Szczecin − KRS 0000070129
  47. Fundacja Inkubator Przedsiębiorczości Uniwersytetu Marii Curie-skłodowskiej W Lublinie, Lublin − KRS 0000428632
  48. Fundacja Kraina Skarbów, Wrocław − KRS 0000627271
  49. Fundacja Kultury Materialnej, Koszalin − KRS 0000464246
  50. Fundacja Na Rzecz Poprawy Zdrowia, Kształcenia Młodzieży i Rozwoju Kultury, Warszawa − KRS 0000107452

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Advadis S.A. Likwidacyjnej, Kraków − KRS 0000047106
  2. Agencja Rewitalizacji Starówki Ars Sp. Z O.O., Płock − KRS 0000044769
  3. Agencja Rozwoju Regionalnego W Częstochowie S.A., Częstochowa − KRS 0000198424
  4. Agroma Białystok Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000047925
  5. Akademicki Związek Sportowy Organizacja Środowiskowa W Gdańsku, Gdańsk − KRS 0000055270
  6. Alus Sp. Z O.O., Dylewo − KRS 0000227705
  7. Alventa S.A., Alwernia − KRS 0000049603
  8. Amg Szpitale Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000461283
  9. Amica S.A., Wronki − KRS 0000017514
  10. Amnon Polska Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000214004
  11. Amr - Agro Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000214869
  12. Andoria Sp. Z O.O., Andrychów − KRS 0000092489
  13. Arcula Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000516635
  14. Ard Inwest S.A., Warszawa − KRS 0000120217
  15. Armatorski Dom Bankowy Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000091140
  16. Arspo Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000009993
  17. Avalgreen Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000563541
  18. Avena Bistroń Sp. J., Olsztyn − KRS 0000250670
  19. Awbud S.A., Fugasówka − KRS 0000023958
  20. Awk Sp. Z O.O., Zabrze − KRS 0000206428
  21. Axoneo Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000399683
  22. B.a.c.d. S.A., Warszawa − KRS 0000009046
  23. B3system S.A., Warszawa − KRS 0000259314
  24. Bank Pocztowy S.A., Bydgoszcz − KRS 0000010821
  25. Bank Spółdzielczy W Toruniu, Toruń − KRS 0000116492
  26. Bankowe Przedsiębiorstwo Telekomunikacyjne Telbank S.A., Warszawa − KRS 0000037921
  27. Bankowy Dom Brokerski S.A., M. St. Warszawa − KRS 0000075197
  28. Basketball Investments S.A., Gdynia − KRS 0000070461
  29. Bbi Development S.A., Warszawa − KRS 0000033065
  30. Bels Investment Sp. Z O.O., Jelenia Góra − KRS 0000217615
  31. Bfi Serwis Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000028435
  32. Bialskie Fabryki Mebli S.A., Biała Podlaska − KRS 0000024365
  33. Biatel Telekomunikacja S.A., Warszawa − KRS 0000378760
  34. Biazet S.A., Białystok − KRS 0000045423
  35. Bipromet S.A., Katowice − KRS 0000135615
  36. Biuro Finansowe Sukces Michalczyk Sp. J., Koszalin − KRS 0000138011
  37. Biuro Informacji Kredytowej S.A., Warszawa − KRS 0000110015
  38. Blc Sp. Z O.O., Olsztynek − KRS 0000257262
  39. Bonair S.A., Warszawa − KRS 0000079659
  40. Bondspot S.A., Warszawa − KRS 0000022931
  41. Borowskie Kopalnie Granitu Sp. Z O.O., Borów − KRS 0000068049
  42. Borowskie Kopalnie Granitu i Piaskowca - Skalimex S.A., Kostrza − KRS 0000130510
  43. Botom S.A., Zgierz − KRS 0000200626
  44. Bps Nieruchomości Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000392356
  45. Brewe Leasing Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000252323
  46. Brintons Agnella S.A., Białystok − KRS 0000042459
  47. Budimex Dromex S.A., Warszawa − KRS 0000131057
  48. Budimex Nieruchomości Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000227270
  49. Business Center 2000 Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000007232
  50. Bz Wbk Lease S.A., Poznań − KRS 0000072890