Kogo reprezentuje osoba

Bober Arkadiusz Marcin

w KRS

Arkadiusz Marcin Bober

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Arkadiusz
Drugie imię:Marcin
Nazwisko:Bober
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1987 r., wiek 31 lat
Miejscowości:Warszawa (Mazowieckie)
Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamczyk Czesław Walerian, Adamik Artur Kazimierz, Adamski Jarosław Mariusz, Baryś Andrzej, Barłóg Mariusz Marek, Basiak Grzegorz, Belzyt Sławomir Andrzej, Biały Adam, Bieńko Andrzej Marek, Bodziak Janusz Andrzej, Borkowski Jacek Stanisław, Boruch Mirosław Edward, Bujak Bogdan Józef, Bury Krzysztof Jan, Chojak Sławomir, Chomen Mirosław, Chomicz Bernard Bolesław, Ciesielski Mariusz Sławomir, Cieślak Grzegorz, Ciora Aurel Dan, Cocicodar Ioan, Constantin Vasile, Ćwiek Krzysztof Maciej, Cymkowski Wojciech, Czajkowski Andrzej Krzysztof, Czerpak Krzysztof Jan, Czerwonka Andrzej Bogdan, Dąbrowski Łukasz, Dąbski Stanisław, Damas Piotr, Dan Ionut Valentin, Dembowski Grzegorz, Dobrowol Ski Mirosław Tomasz, Drzewiecki Zbigniew Jan, Górski Jarosław, Gołąb Tomasz, Gołębiewski Jan, Grabowski Grzegorz Zenon, Gromski Kamil, Grzesik Adam Jan, Grzesik Daniel Michał, Grzyb Sylwester Adam, Gumny Krzysztof Stanisław, Głowniak Ryszard Kazimierz, Hajduk Krzysztof, Hordyński Sebastian Krzysztof, Incze Gabor, Ivanciuc Horia Cristian, Jakubczyk Adam Jan, Janik Jarosław Tomasz, Jaskólski Waldemar Tadeusz, Jastrzębski Andrzej Roman, Jaszczak Henryk Włodzimierz, Jędruszak Jarosław, Kąkołowicz Karol, Kamyk Daniel Adam, Karpiel Damian Jan, Kibicki Sylwester, Kierzkowski Marek Waldemar, Kijewski Radosław Wojciech, Kiluk Radosław, Klepacz Daniel, Kmieć Jan, Kolk Robert Piotr, Kondek Paweł Robert, Kosiarski Józef, Kosobucki Dariusz Bogusław, Kot Robert, Kowalski Tomasz Zygmunt, Krupa Marcin, Kryczkowski Bartosz, Krymarys Krystian Teodor, Krzos Marcin Mariusz, Kubina Tomasz, Kulczak Ireneusz Wojciech, Lamtych Krzysztof, Lasok Łukasz Piotr, Lesisz Radosław Łukasz, Lewandowski Artur Marek, Liana Andrzej Henryk, Libera Paweł Marian, Malaescu Ionel, Marciniak Jerzy Krzysztof, Matei Cosmin Constatntin, Matyjasiak Paweł Daniel, Midor Józef Antoni, Mikruta Robert Jan, Miturski Krzysztof, Mrożek Robert Aleksander, Mysłowski Artur, Okręglicki Witold Wojciech, Olejnik Piotr Witold, Olszonowicz Paweł Adam, Ostrowski Piotr Jaromir, Pietrzak Robert, Pokora Tomasz, Pragaciński Jakub Krzysztof, Przybyłek Krzysztof Szczepan, Przyczka Hubert Józef, Ratajczak Jakub, Rejmonciak Adam Jacek

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łuszczek Tadeusz

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Arden Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000242474
  2. Atsm Sp. Z O.O., Tomaszów Mazowiecki − KRS 0000737575
  3. Bk.polańscy Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000385759
  4. Brawo Box Sp. Z O.O., Budno − KRS 0000545606
  5. Cerim Sp. Z O.O., Kluczbork − KRS 0000123838
  6. Dami-bis Sp. Z O.O., Piotrowice − KRS 0000371557
  7. Digital Shine Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000647316
  8. Katolickie Stowarzyszenie Sportowe Przymierze W Gdańsku - Oruni Górnej, Gdańsk − KRS 0000035355
  9. Ludowy Klub Sportowy Alfa, Siedliska − KRS 0000043636
  10. Mbt Sp. Z O.O., Wieluń − KRS 0000496538
  11. Mi-3 Sp. Z O.O., Radom − KRS 0000205440
  12. Mirr Sp. Z O.O., Wągrowiec − KRS 0000539062
  13. Nauczycielska Spółdzielnia Mieszkaniowa Marzenie W Opocznie, Opoczno − KRS 0000321016
  14. Nowosądecki Klub Motorowodny, Nowy Sącz − KRS 0000056954
  15. Ochotnicza Straż Pożarna W Byczu, Bycz − KRS 0000087078
  16. Ochotnicza Straż Pożarna W Gajewnikach, Gajewniki − KRS 0000067362
  17. Ochotnicza Straż Pożarna W Gardnie Wielkiej, Gardna Mała − KRS 0000095971
  18. Ochotnicza Straż Pożarna W Widomej, Widoma − KRS 0000141847
  19. Ochotnicza Straż Pożarna W Żabnie, Żabno − KRS 0000043502
  20. Panterra Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000241263
  21. Policka Amatorska Liga Piłkarska, Police − KRS 0000340533
  22. Przedsiębiorstwo Merx Sp. Z O.O., Ciełuchowo − KRS 0000103648
  23. Rott-mann Sp. Z O.O., Tarnów − KRS 0000538330
  24. Spółdzielnia Słowo Polskie, Wrocław − KRS 0000187348
  25. Stowarzyszenie Ludności Pochodzenia Niemieckiego Ziemi Łasińskiej W Łasinie, Łasin − KRS 0000037981
  26. Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Wsi Chabowo, Chabowo − KRS 0000356798
  27. Stowarzyszenie Tele Taxi Wieliczka, Wieliczka − KRS 0000339293
  28. Tnt Grupa Doradczo - Inwestycyjna Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000342798
  29. Yacht Klub Polski, Warszawa − KRS 0000088444
  30. Zrzeszenie Weteranów Działań Poza Granicami Państwa, Wrocław − KRS 0000603007

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Agro-camp Zakład Handlu H.szewczyk, K.szewczyk Sp. J., Piaseczno − KRS 0000108796
  2. Brusan Sankowski Sp. J., Tomaszów Mazowiecki − KRS 0000307363
  3. Fundacja Kocham Ruch, Opole − KRS 0000160532
  4. Gospodarczy Bank Spółdzielczy W Barlinku, Barlinek − KRS 0000080865
  5. Inter Car Biuro Organizacyjno-finansowe Usług Transportowych Simex-service Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000193832
  6. Kgk Sp. Z O.O., Koszalin − KRS 0000463785
  7. Klub Sportowy Wesoła, Warszawa − KRS 0000224046
  8. Małopolski Przewoźnik Taxi Radio Taxi Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000122605
  9. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-handlowo-usługowe Staf W.motyl,b.stańczyk,d.kowal Sp. J., Tomaszów Mazowiecki − KRS 0000008691
  10. Puh Jan Nikodem, Jan Adamowicz Sp. J., Doruchów − KRS 0000405823
  11. Sanko Sp. Z O.O., Tomaszów Mazowiecki − KRS 0000208592
  12. Spółdzielnia Mieszkaniowa Pod Dachem, Szczecin − KRS 0000228864
  13. Staf Sp. Z O.O., Tomaszów Mazowiecki − KRS 0000131048
  14. Stowarzyszenie Przewoźników Podlasia, Białystok − KRS 0000110184
  15. Yacht Klub Polski Warszawa, Warszawa − KRS 0000200115