Kogo reprezentuje osoba

Bocianowska Iwona Bożena

w KRS

Iwona Bożena Bocianowska

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Iwona
Drugie imię:Bożena
Nazwisko:Bocianowska
Płeć:Kobieta
Rok urodzenia:1963 r., wiek 59 lat
Miejscowości:Warszawa (Mazowieckie), Zamienie (Mazowieckie)
Przetargi:2 w aktualnych firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Berliński Krzysztof, Billip Rajewicz Beata Aldona, Fijorek Rafał, Grzegorzewski Rafał, Karpiński Stefan Andrzej, Krotewicz Elżbieta, Krysztofiak Artur Marcin, Mech Błaszkiewicz Katarzyna, Michalicka Monika Julia, Reutt Osińska Wanda Barbara, Sejwa Artur, Skibiński Robert Piotr, Skowrońska Nojszewska Bożena Lucyna, Śliwak Marek Feliks, Socha Henryk, Uszyński Lechosław Eugeniusz, Werner Stanisław Szczepan, Wiktorko Hanna, Wróblewski Bogdan Marian

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łyżwa Wojciech Krzysztof
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bąk Andrzej, Biały Włodzimierz Marcin, Bigoszewski Kazimierz Michał, Bucki Jerzy, Cichosz Imbs Anna, Dudeło Andrzej Stanisław, Górka Andrzej Janusz, Graniewski Andrzej Jan, Grybski Zbigniew Ireneusz, Heliasz Andrzej Stanisław, Imbs Waldemar Stefan, Jancewicz Jan, Jeżyńska Jacek, Kochanowska Iwona Danuta, Kowalik Renata, Krawczyk Zbigniew Krzysztof, Krupa Piotr, Książek Zbigniew, Kurtyka Mariusz, Kwiatkowski Jan Michał, Lasota Jacek, Leśniczak Tomasz, Lutostański Piotr, Malarecki Piotr, Maszybrocki Mirosław, Mierzejewski Piotr Paweł, Napiorkowski Paweł, Nowak Stefan, Nowakowski Jan, Pawelec Mariusz Andrzej, Pogłód Elżbieta Janina, Sandecki Ireneusz Mariusz, Sawicka Elżbieta, Skalski Robert Zbigniew, Smolik Sławomir Czesław, Tobiasz Joanna, Wrona Stefan, Wysocki Janusz, Zaczek Roman Euzebiusz, Zawada Bogusław Jerzy, Zawadzka Zofia Janina, Ziemliński Andrzej Janusz, Żywicki Jarosław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wolińska Szul Aleksandra Anna
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Białkowski Mirosław Jan, Cielas Stefan, Cisek Stanisław, Grudziecki Władysław Wojciech, Janusz Roman Marian, Kazubek Józef Andrzej, Lechmańska Halina Anna, Lewczuk Jan, Makarski Stanisław, Narewska Irena Bożena, Radzki Stanisław, Sarzała Janusz Stefan, Skrzypczak Michał Tadeusz, Sternicki Józef, Walczyk Witold Eugeniusz, Waszczyński Sławomir Andrzej, Wdowicki Wojciech Józef, Wyrzykowski Tadeusz, Wyszyńska Ryk Aneta, Łyko Mirosław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zarychta Jacek Mariusz
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Antczak Rafał Piotr, Biały Andrzej Leszek, Bieliński Piotr, Chajderowski Piotr Adam, Dudij Karol, Harasim Marcin Jan, Harazin Sławomir Szymon, Jakubowski Marek Alfons, Kaczmarczyk Krzysztof Robert, Kosmala Piotr, Krawiec Dariusz Jacek, Lasecki Kazimierz Włodzimierz, Matyka Olgierd Mirosław, Orzechowski Karol Maciej, Pawłowski Łukasz Krzysztof, Radek Stanisław Józef, Stefańska Bożena, Świtalski Adam, Szymański Grzegorz Jan, Wietrzykowski Wojciech Jerzy, Wójcik Joanna Ewa, Wojtysiak Edward, Łyko Grażyna Bronisława

Reprezentowała:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bąk Andrzej, Biały Włodzimierz Marcin, Bigoszewski Kazimierz Michał, Bucki Jerzy, Cichosz Imbs Anna, Dudeło Andrzej Stanisław, Górka Andrzej Janusz, Graniewski Andrzej Jan, Grybski Zbigniew Ireneusz, Heliasz Andrzej Stanisław, Imbs Waldemar Stefan, Jancewicz Jan, Jeżyńska Jacek, Kochanowska Iwona Danuta, Kowalik Renata, Krawczyk Zbigniew Krzysztof, Krupa Piotr, Książek Zbigniew, Kurtyka Mariusz, Kwiatkowski Jan Michał, Lasota Jacek, Leśniczak Tomasz, Lutostański Piotr, Malarecki Piotr, Maszybrocki Mirosław, Mierzejewski Piotr Paweł, Napiorkowski Paweł, Nowak Stefan, Nowakowski Jan, Pawelec Mariusz Andrzej, Pogłód Elżbieta Janina, Sandecki Ireneusz Mariusz, Sawicka Elżbieta, Skalski Robert Zbigniew, Smolik Sławomir Czesław, Tobiasz Joanna, Wrona Stefan, Wysocki Janusz, Zaczek Roman Euzebiusz, Zawada Bogusław Jerzy, Zawadzka Zofia Janina, Ziemliński Andrzej Janusz, Żywicki Jarosław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wolińska Szul Aleksandra Anna
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Książek Mariola, Śliwińska Wiesława Teresa

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Melkowski Jan
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bieliński Piotr, Jakubowski Marek Alfons, Kosmala Piotr, Lisicki Wojciech Jan

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. A2 Route Sp. Z O.O., Pruszków − KRS 0000455169
  2. Action Ct Wantuła Sp. J., Poznań − KRS 0000106551
  3. Action S.A., Zamienie − KRS 0000214038
  4. Activebrand Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000438104
  5. Advanced Medical Solutions Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000305770
  6. Agis Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000191754
  7. Akademia Rozwoju Filantropii W Polsce, Warszawa − KRS 0000118794
  8. Alfa - Ig Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000329242
  9. Alta S.A., Warszawa − KRS 0000149976
  10. Amicus Fundacja Wsparcia, Warszawa − KRS 0000358670
  11. Arteria S.A., Warszawa − KRS 0000226167
  12. As Finanse Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000745591
  13. Autostrada Eksploatacja S.A., Poznań − KRS 0000004375
  14. Bb Investment Sp. Z O.O., Paderewek − KRS 0000237166
  15. Biuro Podróży Active Travel Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000157637
  16. Bukowiec Concept Sp. J., Kraków − KRS 0000474561
  17. Caro Trade Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000564730
  18. Celon Pharma S.A., Kiełpin − KRS 0000437778
  19. Centralny Port Komunikacyjny Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000759991
  20. Centrum Medyczne Enel-med S.A., Warszawa − KRS 0000275255
  21. Centuria Investment Amp; Corporate Advisory S.A., Warszawa − KRS 0000518035
  22. Elektrotim S.A., Wrocław − KRS 0000035081
  23. Energo-trade Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000069912
  24. Enter Air S.A., Warszawa − KRS 0000441533
  25. Evip Centrum Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000245404
  26. Evip Centrum Sp. Z O.O. Realvest Konstancin Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000853300
  27. Evip Centrum Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000834989
  28. Farmos Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000398287
  29. Ferro Masz Invest Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000360589
  30. Fundacja Mazury Bez Azbestu, Węgorzewo − KRS 0000353247
  31. Fundacja Po Pierwsze Zdrowie, Warszawa − KRS 0000755599
  32. Fundacja Rozwoju Medycyny Człowiek - Człowiekowi, Warszawa − KRS 0000217519
  33. Healthcare News Agency Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000653440
  34. Hotele i Restauracje Villa Park Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000205060
  35. Impresja Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000125777
  36. Kaczmarczyk Orzechowski Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000638327
  37. Key Opinion Leaders Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000637974
  38. Ki One S.A., Warszawa − KRS 0000147322
  39. Klub Sportowy Warszawianka, Warszawa − KRS 0000021538
  40. Krajowy Związek Rewizyjny Spółdzielni Mieszkaniowych, Warszawa − KRS 0000124131
  41. Legacy Poland S.A., Warszawa − KRS 0000899279
  42. Mabion S.A., Konstantynów Łódzki − KRS 0000340462
  43. Md-wza Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000974184
  44. Mlp Group S.A., Pruszków − KRS 0000053299
  45. Mobitel Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000094156
  46. Multiedu - Invest Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000358652
  47. Nanogroup S.A., Warszawa − KRS 0000649960
  48. Nanosanguis S.A., Warszawa − KRS 0000595165
  49. Nanothea S.A., Warszawa − KRS 0000584108
  50. Newag S.A., Nowy Sącz − KRS 0000066315

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. A. Pl Internet S.A., Warszawa − KRS 0000362525
  2. A.pl Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000266679
  3. A2 Strada Sp. Z O.O., Pruszków − KRS 0000207803
  4. Abg S.A., Warszawa − KRS 0000049592
  5. Actina Sp. Z O.O., Zamienie − KRS 0000179289
  6. Action 3 Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000205715
  7. Action Energy Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000339985
  8. Action Games Lab Sp. Z O.O., Zamienie − KRS 0000407075
  9. Action Internet Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000142637
  10. Action Radom Sp. Z O.O., Radom − KRS 0000123510
  11. Action Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000066230
  12. Active Care Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000189793
  13. Active Solutions Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000408389
  14. Agencja Kapitałowo Rozliczeniowa S.A., Warszawa − KRS 0000055912
  15. Alpha Finanse Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000021916
  16. Aluminium Konin - Impexmetal S.A., Konin − KRS 0000024174
  17. Amest Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000042751
  18. Ar Packaging Poznań S.A., Poznań − KRS 0000032771
  19. Ardea Alba S.A., Warszawa − KRS 0000025441
  20. Arena Pruszków Sp. Z O.O., Pruszków − KRS 0000330484
  21. Arlen S.A., Warszawa − KRS 0000125086
  22. Armatura Kraków S.A. skrót Firmy: Armatura Kraków S.A., Kraków − KRS 0000068409
  23. Asbis Pl Sp. Z O.O., Raszyn − KRS 0000043827
  24. Auto Flota Polska Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000143668
  25. Auto-gryf Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000067680
  26. Bazet Spółka Z O.o., Warszawa − KRS 0000011663
  27. Best S.A., Gdynia − KRS 0000017158
  28. Bff Polska S.A., Łódź − KRS 0000263422
  29. Bielański Klub Sportowy Hutnik Warszawa - Bielany, Warszawa − KRS 0000169818
  30. Biozon Sp. Z O.O., Białowieża − KRS 0000263328
  31. Bkw Finanse Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000033553
  32. Bm Bródno Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000483095
  33. Borowskie Kopalnie Granitu Sp. Z O.O., Borów − KRS 0000068049
  34. Braster S.A. W Restrukturyzacji, Szeligi − KRS 0000405201
  35. Budimex - Admus Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000082206
  36. Case - Centrum Analiz Społeczno-ekonomicznych - Fundacja Naukowa, Warszawa − KRS 0000167095
  37. Centrum Rozliczania Ubezpieczeń Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000502658
  38. Centrum Zamek Sp. Z O.O., Lubniewice − KRS 0000090103
  39. Certus Development Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000037622
  40. Ci Games S.A., Warszawa − KRS 0000282076
  41. Compensa Dystrybucja Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000261977
  42. Complex Iq Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000319837
  43. Deloitte Consulting S.A., Warszawa − KRS 0000241472
  44. Delta Power Rent Sp. Z O.O., Września − KRS 0000223485
  45. Develia S.A., Wrocław − KRS 0000253077
  46. Digital Network S.A., Warszawa − KRS 0000235128
  47. Digitree Group S.A., Rybnik − KRS 0000369700
  48. Dolcan Development Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000043508
  49. Dolnośląskie Zakłady Wyrobów Papierowych S.A., Chojnów − KRS 0000094525
  50. Doradztwo Dla Polskich Przedsiębiorstw Securities S.A., Warszawa − KRS 0000289390

Powiązane przetargi (2 szt.):
  1. Zakup tablic multimedialnych, aparatów fotograficznych, ksero ,drukarki oraz oprogramowania dla potrzeb realizacji projektu Wampiry Wiedzy głodne nauki-wsparcie edukacyjne uczniów z gmin: Górzno, Maciejowice, Pilawa i Sobolew współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Priorytet IX Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach.
    Zamawiający: Urząd Gminy w Maciejowicach, Maciejowice
    Zamówienie zostało podzielone na 7 części: 1.Zakup 19 (dziewiętnastu) tablic multimedialnych wraz z dostawą, montażem i uruchomieniem w 19 (dziewiętnastu) placówkach oświatowych znajdujących się w gminach: Górzno, Maciejowice, Pilawa oraz Sobolew. 2.Zakup 19 (dziewiętnastu) cyfrowych aparatów fotograficznych wraz z dostawą i uruchomieniem do siedziby Zamawiającego. 3.Zakup 1 (jednego) ksero wraz z dostawą i uruchomieniem do siedziby Zamawiającego. 4.Zakup 1 (jednej) drukarki laserowej wraz z dostawą i uruchomieniem do siedziby Zamawiającego 5.Zakup 156 (stu pięćdziesięciu sześciu) pojedyńczych licencji (jedna licencja na jeden komputer) programu Adobe Photoshop wraz z dostawą i instalacją w 13 (trzynastu) placówkach oświatowych znajdujących się w gminach: Górzno, Maciejowice, Pilawa oraz Sobolew. 6.Zakup 72 (siedemdziesięciu dwóch) pojedyńczych licencji (jedna licencja na jeden komputer) programu Corel Draw wraz z dostawą i instalacją w 6 (sześciu) placówkach oświatowych znajdujących się w gminach: Górzno, Maciejowice oraz Pilawa. 7.Zakup 5 (pięciu) pojedyńczych licencji (jedna licencja na jeden komputer) programu antywirusowego wraz z dostawą i instalacją w siedzibie Zamawiającego.
  2. Dostawa sprzętu komputerowego
    Zamawiający: Główny Inspektorat Transportu Drogowego, Warszawa
    Dostawa sprzętu komputerowego