Kogo reprezentuje osoba

Borczyński Tomasz

w KRS

Tomasz Borczyński

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Tomasz
Nazwisko:Borczyński
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1970 r., wiek 49 lat
Miejscowości:Warszawa (Mazowieckie)
Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamowicz Bogdan Stanisław, Adamowski Dariusz, Agneessens Herman, Anczaruk Konrad Jacek, Andrzejewski Mirosław, Anton Alina, Artwiński Artur Dariusz, Augustyniak Bożena Małgorzata, Baca Anna, Bączar Adam, Baczyńska Irena, Bagiński Janusz, Bąk Barbara, Bakalarz Anna, Balsamski Jarosław Robert, Banaś Grażyna, Banaś Krzysztof, Banaszek Mariola Władysława, Baranowska Teresa, Bartelik Ryszard, Beczała Gerard Józef, Bednarzak Danuta, Bejgerowska Aleksandra, Berezowski Wacław, Betlej Michalina, Biernat Teresa, Bistroń Tomasz, Blanckaert Tom Maria, Bliżanowska Danuta, Bliźniuk Mirosław, Bochińska Elżbieta Krystyna, Bochnia Anna, Bolesta Ewa, Borecki Tadeusz Czesław, Borkowska Danuta, Borowski Piotr, Bosa Małgorzata, Broda Czesław Józef, Broniszewska Aneta Maria, Bronowski Bogdan, Bubniak Maria, Bugielska Maria, Bukat Dariusz, Bykowski Mariusz, Błażejewska Hanna, Cainco Carlos Manuel, Chełmecka Lidia, Chodor Ryszard Alfred, Chojecka Ewa, Choromański Henryk, Chrobaczyński Jerzy, Chrzanowska Jarosławska Dorota, Chrzanowski Jarosław Stanisław, Ciastoń Teresa Cecylia, Cichocka Dorota, Cichy Leszek Roman, Ciechanowski Witold Jan, Cisek Marian, Ciszak Janusz, Culicki Wiktor Kazimierz, Cybulska Beata Marianna, Czańka Robert, Czaplicka Małgorzata Halina, Czechowicz Robert Tomasz, Czyż Bernadeta Maria, Dąbrowska Alicja, Defrancq Christian, Dobicki Krzysztof, Dobrzyński Tomasz, Domagała Marianna, Domagała Władysław, Dróżdż Katarzyna Maria, Drzewiecka Marzenna Renata, Dudek Mieczysław, Dudzik Ewa, Dumania Ewa Irena, Dunin Suligostowski Piotr, Dwurzyński Michał, Dybowska Daniela, Dziamski Waldemar Zygmunt, Dziedzic Andrzej, Dziedzic Krzysztof, Dzierzbicka Zimny Anna Maria, Ejsmont Stanisław, Fiertek Leszek, Fiok Grażyna, Flamee Luc, Florquin Francois Louise, Frąckowiak Ciodyk Marzena Beata, Gajda Halina, Gajda Joanna, Gajzler Robert Stanisław, Galvele Vytautas, Garbalska Bator Beata, Gąsak Krzysztof Andrzej, Gaszewska Teresa Halina, Gawryszewski Bogdan Władysław, Gawska Henryka, Gierczak Jarosław, Gillet Francois, Ginter Przemysław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łukaszuk Kamilla Renata

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. A.m.g. Finanse Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000242781
  2. Agg Bioen Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000328681
  3. Agripol Sp. Z O.O., Wiry − KRS 0000193762
  4. Alvin Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000245443
  5. Arc Broker S.A., Wrocław − KRS 0000518792
  6. Asseco Poland S.A., Rzeszów − KRS 0000033391
  7. Baldo Sp. Z O.O., Bydgoszcz − KRS 0000211733
  8. Bank Spółdzielczy W Koronowie, Koronowo − KRS 0000142826
  9. Bank Spółdzielczy W Skierniewicach, Skierniewice − KRS 0000105572
  10. Bank Spółdzielczy W Toruniu, Toruń − KRS 0000116492
  11. Bank Spółdzielczy W Tychach, Tychy − KRS 0000096313
  12. Bb Wellness Studio Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000734334
  13. Bio-pol Sp. Z O.O., Piła − KRS 0000431471
  14. Biogazownia Rolnicza M.paterkowska S.pitucha Sp. J., Machnów Stary − KRS 0000322931
  15. Bioinnova Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000567320
  16. Biuro Projektów Budownictwa Komunalnego S.A. W Kielcach, Kielce − KRS 0000225530
  17. Biuro Projektów Budownictwa Komunalnego S.A. W Restrukturyzacji, Gdańsk − KRS 0000148000
  18. Bolix S.A., Żywiec − KRS 0000230009
  19. Bractwo Kurkowe Miasta Rybnika Z Siedzibą W Rybniku, Rybnik − KRS 0000013219
  20. Brandfathers And Son S S.A., Warszawa − KRS 0000290514
  21. Bs Inwestycje S.A., Warszawa − KRS 0000359570
  22. Budimex S.A., Warszawa − KRS 0000001764
  23. Budomex Sp. Z O.O., Pszczyna − KRS 0000287886
  24. Budremo-bmk Sp. Z O.O., Koszęcin − KRS 0000359669
  25. Buena Idea Management Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000369458
  26. Casa Medica Sp. Z O.O., Bielsko-biała − KRS 0000430123
  27. Centrum Medyczne Małgorzata Sp. Z O.O., Częstochowa − KRS 0000331194
  28. Centrum Wspinaczkowe Reni-sport Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000205385
  29. Centrum-3d Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000267279
  30. Chór Ziemi Zamojskiej Contra, Zamość − KRS 0000349234
  31. Citi Development Osiedle Wileńska Sp. Z O.O., Oleśnica − KRS 0000438379
  32. Citi Development Sp. Z O.O., Oleśnica − KRS 0000348745
  33. City Restaurants Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000619941
  34. City Restaurants Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Łódź − KRS 0000620479
  35. Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń Na Życie S.A. Vienna Insurance Group, Warszawa − KRS 0000043309
  36. Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group, Warszawa − KRS 0000006691
  37. Compex Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000221253
  38. Crh Holding Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000742757
  39. Dajar Sp. Z O.O., Koszalin − KRS 0000006818
  40. Dolnośląskie Centrum Medyczne Dolmed S.A., Wrocław − KRS 0000242837
  41. Dolnośląskie Inwestycje S.A., Wrocław − KRS 0000407903
  42. Dolnośląskie Inwestycje Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000705042
  43. Dolnośląskie Inwestycje Wrocław Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000530048
  44. Dom Maklerski Tms Brokers S.A., Warszawa − KRS 0000204776
  45. Domy Nad Stawami Sp. Z O.O., Żernica − KRS 0000513078
  46. Dudek Adam i S-ka, Sp. Z O.O., Przemyśl − KRS 0000223749
  47. E001rk Sp. Z O.O., Racibórz − KRS 0000479758
  48. E003b7 Sp. Z O.O., Racibórz − KRS 0000486911
  49. Eco Serwis S.A., Opole − KRS 0000016151
  50. Ekstraliga Żużlowa Sp. Z O.O., Bydgoszcz − KRS 0000264778

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Advadis S.A. Likwidacyjnej, Kraków − KRS 0000047106
  2. Aesthetic Cosmetic Instytut Kosmetologii i Medycyny Estetycznej Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Bydgoszcz − KRS 0000343554
  3. Agencja Rewitalizacji Starówki Ars Sp. Z O.O., Płock − KRS 0000044769
  4. Agencja Rozwoju Regionalnego W Częstochowie S.A., Częstochowa − KRS 0000198424
  5. Agroma Białystok Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000047925
  6. Akademicki Związek Sportowy Organizacja Środowiskowa W Gdańsku, Gdańsk − KRS 0000055270
  7. Alchemia S.A., Warszawa − KRS 0000003096
  8. Algolytics Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000074723
  9. Alus Sp. Z O.O., Dylewo − KRS 0000227705
  10. Alventa S.A., Alwernia − KRS 0000049603
  11. Amg Centrum Medyczne Sp. Z O.O., Kiełczów − KRS 0000460523
  12. Amg Szpitale Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000461283
  13. Amica S.A., Wronki − KRS 0000017514
  14. Amnon Polska Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000214004
  15. Amr - Agro Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000214869
  16. Andoria Sp. Z O.O., Andrychów − KRS 0000092489
  17. Apteka Pod Orłem Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000262317
  18. Arcula Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000516635
  19. Ard Inwest S.A., Warszawa − KRS 0000120217
  20. Armatorski Dom Bankowy Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000091140
  21. Arspo Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000009993
  22. Avalgreen Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000563541
  23. Avena Bistroń Sp. J., Olsztyn − KRS 0000250670
  24. Awbud S.A., Fugasówka − KRS 0000023958
  25. Awk Sp. Z O.O., Zabrze − KRS 0000206428
  26. Axoneo Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000399683
  27. B.a.c.d. S.A., Warszawa − KRS 0000009046
  28. B3system S.A., Warszawa − KRS 0000259314
  29. Bank Bph S.A., Gdańsk − KRS 0000010260
  30. Bank Pocztowy S.A., Bydgoszcz − KRS 0000010821
  31. Bankowe Przedsiębiorstwo Telekomunikacyjne Telbank S.A., Warszawa − KRS 0000037921
  32. Bankowy Dom Brokerski S.A., M. St. Warszawa − KRS 0000075197
  33. Basketball Investments S.A., Gdynia − KRS 0000070461
  34. Bbi Development S.A., Warszawa − KRS 0000033065
  35. Bels Investment Sp. Z O.O., Jelenia Góra − KRS 0000217615
  36. Bfi Serwis Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000028435
  37. Bgż Leasing Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000285406
  38. Bialskie Fabryki Mebli S.A., Biała Podlaska − KRS 0000024365
  39. Biatel Telekomunikacja S.A., Warszawa − KRS 0000378760
  40. Biazet Ei Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000005051
  41. Biazet S.A., Białystok − KRS 0000045423
  42. Bipromet S.A., Katowice − KRS 0000135615
  43. Biuro Finansowe Sukces Michalczyk Sp. J., Koszalin − KRS 0000138011
  44. Biuro Informacji Kredytowej S.A., Warszawa − KRS 0000110015
  45. Blc Sp. Z O.O., Olsztynek − KRS 0000257262
  46. Bnp Paribas Bank Polska S.A., Warszawa − KRS 0000011571
  47. Bonair S.A., Warszawa − KRS 0000079659
  48. Bondspot S.A., Warszawa − KRS 0000022931
  49. Borowskie Kopalnie Granitu Sp. Z O.O., Borów − KRS 0000068049
  50. Borowskie Kopalnie Granitu i Piaskowca - Skalimex S.A., Kostrza − KRS 0000130510