Kogo reprezentuje osoba

Borkowska Danuta Maria

w KRS

Danuta Maria Borkowska

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Danuta
Drugie imię:Maria
Nazwisko:Borkowska
Płeć:Kobieta
Rok urodzenia:1957 r., wiek 63 lata
Miejscowości:Jaworzno (Śląskie), Katowice (Śląskie), Warszawa (Mazowieckie)
Reprezentowała:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamowicz Bogdan Stanisław, Adamowski Dariusz, Agneessens Herman, Anczaruk Konrad Jacek, Andrzejewski Mirosław, Anton Alina, Artwiński Artur Dariusz, Augustyniak Bożena Małgorzata, Baca Anna, Bączar Adam, Baczyńska Irena, Bagiński Janusz, Bąk Barbara, Bakalarz Anna, Balsamski Jarosław Robert, Banaś Grażyna, Banaś Krzysztof, Banaszek Mariola Władysława, Baranowska Teresa, Bartelik Ryszard, Beczała Gerard Józef, Bednarzak Danuta, Bejgerowska Aleksandra, Berezowski Wacław, Betlej Michalina, Biernat Teresa, Bistroń Tomasz, Blanckaert Tom Maria, Bliżanowska Danuta, Bliźniuk Mirosław, Bochińska Elżbieta Krystyna, Bochnia Anna, Bolesta Ewa, Borczyński Tomasz, Borecki Tadeusz Czesław, Borowski Piotr, Bosa Małgorzata, Broda Czesław Józef, Broniszewska Aneta Maria, Bronowski Bogdan, Bubniak Maria, Bugielska Maria, Błażejewska Hanna, Cainco Carlos Manuel, Chełmecka Lidia, Chodor Ryszard Alfred, Chojecka Ewa, Choromański Henryk, Chrobaczyński Jerzy, Chrzanowska Jarosławska Dorota, Chrzanowski Jarosław Stanisław, Ciastoń Teresa Cecylia, Cichocka Dorota, Cichy Leszek Roman, Ciechanowski Witold Jan, Cisek Marian, Ciszak Janusz, Culicki Wiktor Kazimierz, Cybulska Beata Marianna, Czańka Robert, Czaplicka Małgorzata Halina, Czyż Bernadeta Maria, Dąbrowska Alicja, Dobrzyński Tomasz, Domagała Marianna, Domagała Władysław, Dróżdż Katarzyna Maria, Drzewiecka Marzenna Renata, Dudek Mieczysław, Dunin Suligostowski Piotr, Dwurzyński Michał, Dybowska Daniela, Dziamski Waldemar Zygmunt, Dziedzic Andrzej, Dziedzic Krzysztof, Dzierzbicka Zimny Anna Maria, Ejsmont Stanisław, Fiertek Leszek, Fiok Grażyna, Flamee Luc, Florquin Francois Louise, Frąckowiak Ciodyk Marzena Beata, Gajda Halina, Gajda Joanna, Gajzler Robert Stanisław, Galvele Vytautas, Garbalska Bator Beata, Gąsak Krzysztof Andrzej, Gaszewska Teresa Halina, Gawryszewski Bogdan Władysław, Gawska Henryka, Gierczak Jarosław, Gillet Francois, Goetzendorf Grabowska Mariola Anna, Golisz Maria Urszula, Góralski Sławomir Piotr, Górka Maria, Górski Krzysztof Lech, Gosk Grażyna, Gospodarczyk Leokadia, Gross Jarosław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łukaszuk Kamilla Renata
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bernaś Ryszard Józef, Bryl Irena Barbara, Głąb Danuta, Janczyk Zbigniew Józef, Komorowska Irena Stefania, Kotulska Ewa, Milczarek Dorota, Nowak Jan Piotr, Ostrowski Stefan Janusz, Prugar Wiesław, Smosna Lidia Bronisława, Szary Rajmund Marian, Szerszeniewski Rafał Igor
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Barczyk Jacek Edward, Bernhard Jerzy, Braksator Andrzej Aleksander, Jaskóła Zdzisław Andrzej, Miterski Konrad Adam, Szafraniec Adam Michał, Szafruga Krystyna Henryka

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wyrzykowska Siadek Anna Klaudia
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Chrzanowski Marian, Hak Małgorzata, Jankowski Adam Jan, Maślisz Jarosław, Warzecha Marek Bolesław, Wywrot Witold Zygmunt

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łukasik Tomasz

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. A.m.g. Finanse Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000242781
  2. A6 Factory Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000471667
  3. Ab-heraks Polska Sp. Z O.O., Zbrosławice − KRS 0000794763
  4. Agg Bioen Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000328681
  5. Agripol Sp. Z O.O., Wiry − KRS 0000193762
  6. Aine Sp. Z O.O., Dąbrowa Górnicza − KRS 0000804882
  7. Alvin Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000245443
  8. Anapaite Company Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000527434
  9. Asseco Poland S.A., Rzeszów − KRS 0000033391
  10. Avalon Sp. Z O.O., Mikołów − KRS 0000291651
  11. Baldo Sp. Z O.O., Bydgoszcz − KRS 0000211733
  12. Bank Spółdzielczy W Koronowie, Koronowo − KRS 0000142826
  13. Bank Spółdzielczy W Skierniewicach, Skierniewice − KRS 0000105572
  14. Bb Wellness Studio Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000734334
  15. Bełchatowskie Społeczne Towarzystwo Oświatowe W Bełchatowie, Bełchatów − KRS 0000194870
  16. Bio-pol Sp. Z O.O., Piła − KRS 0000431471
  17. Biogazownia Rolnicza M.paterkowska S.pitucha Sp. J., Machnów Stary − KRS 0000322931
  18. Bioinnova Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000567320
  19. Biomed-lublin Wytwórnia Surowic i Szczepionek S.A., Lublin − KRS 0000373032
  20. Biuro Projektów Budownictwa Komunalnego S.A. W Kielcach, Kielce − KRS 0000225530
  21. Biuro Projektów Budownictwa Komunalnego S.A. W Restrukturyzacji, Gdańsk − KRS 0000148000
  22. Blue Engineering S.A., Krzywopłoty − KRS 0000788333
  23. Bolix S.A., Żywiec − KRS 0000230009
  24. Bractwo Kurkowe Miasta Rybnika Z Siedzibą W Rybniku, Rybnik − KRS 0000013219
  25. Brilliantmodule Sp. Z O.O., Skawina − KRS 0000460732
  26. Bs Inwestycje S.A., Warszawa − KRS 0000359570
  27. Budimex S.A., Warszawa − KRS 0000001764
  28. Budomex Sp. Z O.O., Pszczyna − KRS 0000287886
  29. Buena Idea Management Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000369458
  30. Centrum Medyczne Małgorzata Sp. Z O.O., Częstochowa − KRS 0000331194
  31. Centrum Wspinaczkowe Reni-sport Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000205385
  32. Centrum Wyposażenia Wnętrz Heban Meble Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000175621
  33. Centrum-3d Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000267279
  34. Certpol Sp. Z O.O., Zawiercie − KRS 0000211807
  35. Chór Ziemi Zamojskiej Contra, Zamość − KRS 0000349234
  36. Citi Development Osiedle Wileńska Sp. Z O.O., Oleśnica − KRS 0000438379
  37. Citi Development Sp. Z O.O., Oleśnica − KRS 0000348745
  38. Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń Na Życie S.A. Vienna Insurance Group, Warszawa − KRS 0000043309
  39. Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group, Warszawa − KRS 0000006691
  40. Compex Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000221253
  41. Consorg S.A., Chorzów − KRS 0000394091
  42. Dajar Sp. Z O.O., Koszalin − KRS 0000006818
  43. Dar Sp. Z O.O., Korczyna − KRS 0000824633
  44. Dar Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Korczyna − KRS 0000835326
  45. Deversorium Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000773426
  46. Dolnośląska Spółdzielnia Producentów Żywności Ekologicznej, Mikoszów − KRS 0000828912
  47. Dolnośląskie Inwestycje S.A., Wrocław − KRS 0000407903
  48. Dolnośląskie Inwestycje Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000705042
  49. Dolnośląskie Inwestycje Wrocław Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000530048
  50. Dom Maklerski Tms Brokers S.A., Warszawa − KRS 0000204776

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Advadis S.A. Likwidacyjnej, Kraków − KRS 0000047106
  2. Aesthetic Cosmetic Instytut Kosmetologii i Medycyny Estetycznej Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Bydgoszcz − KRS 0000343554
  3. Agencja Rewitalizacji Starówki Ars Sp. Z O.O., Płock − KRS 0000044769
  4. Agencja Rozwoju Regionalnego W Częstochowie S.A., Częstochowa − KRS 0000198424
  5. Agroma Białystok Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000047925
  6. Akademicki Związek Sportowy Organizacja Środowiskowa W Gdańsku, Gdańsk − KRS 0000055270
  7. Akces Finanse Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000262794
  8. Alteris S.A., Katowice − KRS 0000391749
  9. Altrealia Investments S.A., Dąbrowa Górnicza − KRS 0000330589
  10. Alus Sp. Z O.O., Dylewo − KRS 0000227705
  11. Alventa S.A., Alwernia − KRS 0000049603
  12. Amg Consulting Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000094931
  13. Amg Szpitale Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000461283
  14. Amica S.A., Wronki − KRS 0000017514
  15. Amnon Polska Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000214004
  16. Amr - Agro Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000214869
  17. Andoria Sp. Z O.O., Andrychów − KRS 0000092489
  18. Aps Inwestycje Sp. Z O.O., Gliwice − KRS 0000061491
  19. Apteka Pod Orłem Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000262317
  20. Aquarius Promotion S.A., Katowice − KRS 0000128911
  21. Arcadia Consulting Sp. Z O.O., Świętochłowice − KRS 0000736558
  22. Arcula Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000516635
  23. Ard Inwest S.A., Warszawa − KRS 0000120217
  24. Armatorski Dom Bankowy Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000091140
  25. Arspo Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000009993
  26. Avalgreen Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000563541
  27. Avena Bistroń Sp. J., Olsztyn − KRS 0000250670
  28. Awk Sp. Z O.O., Zabrze − KRS 0000206428
  29. Axoneo Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000399683
  30. B-logistics Polska Sp. Z O.O., Świętochłowice − KRS 0000352737
  31. B.a.c.d. S.A., Warszawa − KRS 0000009046
  32. B3system S.A., Warszawa − KRS 0000259314
  33. Bank Bph S.A., Gdańsk − KRS 0000010260
  34. Bank Pocztowy S.A., Bydgoszcz − KRS 0000010821
  35. Bank Spółdzielczy W Toruniu, Toruń − KRS 0000116492
  36. Bank Spółdzielczy W Tychach, Tychy − KRS 0000096313
  37. Bankowe Przedsiębiorstwo Telekomunikacyjne Telbank S.A., Warszawa − KRS 0000037921
  38. Bankowy Dom Brokerski S.A., M. St. Warszawa − KRS 0000075197
  39. Basketball Investments S.A., Gdynia − KRS 0000070461
  40. Bbi Development S.A., Warszawa − KRS 0000033065
  41. Bels Investment Sp. Z O.O., Jelenia Góra − KRS 0000217615
  42. Beskidzka Drukarnia Flexograficzna Bedef Sp. Z O.O., Bielsko-biała − KRS 0000070935
  43. Bfi Serwis Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000028435
  44. Bialskie Fabryki Mebli S.A., Biała Podlaska − KRS 0000024365
  45. Biatel Telekomunikacja S.A., Warszawa − KRS 0000378760
  46. Biazet Ei Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000005051
  47. Biazet S.A., Białystok − KRS 0000045423
  48. Bipromet S.A., Katowice − KRS 0000135615
  49. Biuro Finansowe Sukces Michalczyk Sp. J., Koszalin − KRS 0000138011
  50. Biuro Informacji Kredytowej S.A., Warszawa − KRS 0000110015


Inne osoby dla Borkowska Danuta Maria (74 osoby):