Kogo reprezentuje osoba

Borkowski Antoni Olgierd

w KRS

Antoni Olgierd Borkowski

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Antoni
Drugie imię:Olgierd
Nazwisko:Borkowski
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1936 r., wiek 81 lat
Miejscowości:Warszawa (Mazowieckie)
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Barczak Piotr, Jagiełło Mirosław, Preder Marek, Sybilski Tadeusz Marek, Szczepański Czesław Ludwik, Woźniak Władysław Lucjan

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Rodak Stanisław
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dziewiątkowska Izabella Teresa, Hejke Katarzyna, Miernicki Janusz, Sakiewicz Tomasz Józef

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wierzbicki Władysław Piotr

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamczyk Jarosław, Adamczyk Józef, Adamczyk Piotr, Adamczyk Wacław, Augustyniak Stefan, Banaśkiewicz Jan, Bartold Jerzy, Batóg Stanisław, Budzanowski Bogdan Tadeusz, Błoński Dariusz, Błoński Stanisław, Cichecka Marianna, Cieślak Bronisław, Cieślak Włodzimierz, Drewicz Robert, Drewicz Tadeusz, Dłużniewski Ryszard, Falenczykowski Włodzimierz, Górzyński Maciej Józef, Homa Franciszek, Idźkowski Antoni, Jagiełło Mirosław, Jaroszek Andrzej, Jesionek Henryk, Kaczorowska Bożena, Karwiński Andrzej, Karwiński Maciej, Klenk Bogusław, Kostyra Czesław, Kostyra Iwonna, Kowalczyk Waldemar, Kozierski Franciszek, Krawiec Józef, Księżyk Jan, Kubański Janusz, Kucharski Andrzej, Kuliński Konrad, Kurek Eugeniusz, Lipska Elżbieta, Milewicz Leszek, Molenda Józef, Nowacka Teresa, Orszulski Edward, Osiecki Stanisław, Ostapowicz Marian, Owczarek Zygmunt, Ołubek Bogusław, Papis Ryszard, Pawłowski Wiesław Andrzej, Praczukowski Robert, Przeździecka Świder Danuta, Przybyłek Franciszek, Płonowski Henryk, Różycki Stanisław, Sapiński Janusz, Sapiński Tadeusz, Sieczko Ireneusz, Smaga Andrzej, Sokołowski Marian, Stegiński Andrzej, Supieta Józef, Suszyński Zbigniew, Świderski Jerzy, Sybilski Tadeusz, Szczepański Czesław, Topczewska Zofia, Wąsik Eugeniusz, Wilamowski Henryk, Wnorowski Stanisław, Wójcicki Bolesław, Woźniak Władysław, Zalewski Andrzej, Zalewski Zygmunt

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zieliński Michał

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Alex-moda Sp. Z O.O., Ołtarzew − KRS 0000072173
  2. Bank Spółdzielczy W Olkuszu, Olkusz − KRS 0000169880
  3. Biuro Odzyskiwania Należności Bon Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000222813
  4. Centrala Techniczno-handlowa Dynamica Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000194211
  5. Fundacja Im. Katarzyny i Janusza Miernickich, Warszawa − KRS 0000320285
  6. Fundacja Klubów Gazety Polskiej, Kraków − KRS 0000437460
  7. Fundacja Na Rzecz Budowy Telewizji Społecznej Rp, Kraków − KRS 0000303625
  8. Fundacja Niezależne Media, Warszawa − KRS 0000322359
  9. Fundacja Veritas Et Scentia, Izabelin − KRS 0000320405
  10. Hb Pharma S.A., Warszawa − KRS 0000490277
  11. Niezależne Wydawnictwo Polskie Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000220368
  12. Polenergi Llc Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000166892
  13. Polska Izba Gospodarcza Rusztowań, Warszawa − KRS 0000190584
  14. Przedsiębiorstwo Inwestycyjno - Usługowe Ostap Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000148134
  15. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-handlowo-usługowe Vital-plus B. Majchrowicz, Z. Falenczykowski, W. Falenczykowski, B. Witek Sp. J., Włocławek − KRS 0000093327
  16. Przedsiębiorstwo Usługowo-handlowe Hardi Sp. Z O.O., Duchnice − KRS 0000188266
  17. Słowo Niezależne Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000246403
  18. Spółdzielnia Budowlano - Mieszkaniowa Wspólna Ostoja, Warszawa − KRS 0000171797
  19. Spółdzielnia Mieszkaniowa Właścicieli W Skoroszycach, Skoroszyce − KRS 0000182912
  20. Spółdzielnia Pracy Areometr Wytwórnia Precyzyjnych Przyrządów Szklanych, Warszawa − KRS 0000107430
  21. Stowarzyszenie Pracodawców Branży Dźwigowej, Warszawa − KRS 0000239720
  22. Stowarzyszenie Wielki Poznań i Wielkopolska, Poznań − KRS 0000149096
  23. Subud Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000239788
  24. Sudety Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000342705
  25. Telewizja Republika S.A., Warszawa − KRS 0000446368
  26. Warsaw - Apartments Magnolie Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000039576
  27. Zjednoczona Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000092923

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Forum S.A., Warszawa − KRS 0000393721
  2. Fundacja Intermarium, Warszawa − KRS 0000422187
  3. Jantar Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000345186
  4. Klub Sportowy Warszawianka, Warszawa − KRS 0000021538
  5. Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe Hydro-eko Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000097017
  6. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Interszyk Sp. Z O.O., Pruszków − KRS 0000280422
  7. Rejtan Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000310318
  8. Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna W Strzyżewie, Strzyżew − KRS 0000115351
  9. Spółdzielnia Budowlano-mieszkaniowa Tęcza, Warszawa − KRS 0000132117
  10. Spółdzielnia Inwalidów Rawianka, Rawa Mazowiecka − KRS 0000211267
  11. Spółdzielnia Mieszkaniowa Polna, Warszawa − KRS 0000061327
  12. Spółdzielnia Zjednoczona, Warszawa − KRS 0000004067